112
  • Tőke14
    #112
    Sziasztok!
    Valaki tud egy jo linket ahonnan le is lehet tölteni a játékot? Nagyon megköszönném. Már sok helyen kerestem de sehol sem találtam jo linket..minden link meghalt. -.-
  • kakasdaparhant
    #111
    Hello
    Vlaki tud adni egy linket hogy hol tudom letölteni??
  • zetor proxima
    #110
    Crack nekem is jól jönne. Valaki tudna küldeni?
  • sejt97
    #109
    Nem tud nekem valaki küldeni egy crack-et?
  • zetor proxima
    #108
    Van egy gondom lehet hogy a videókártya vagy a crack a baj amikor betöltötte az első pályán kijön egy videó de csak szürkeség szélessávban
    amikor vége a videónak akkor is csak szürkeséget látni megy alatta a zene és hallom hogy mozog ugrál az emberke. valaki tud segítení?
  • benczus16
    #107
    hlaura! Rájöttem, hogy hogyan lehetne elkapni azt a koszorút, amiről beszéltem! A lift előtt van három fa doboz, amit még nem törj be, hanem ugorj rá és láthatsz egy gombot, amit üss le és a lift felmegy, majd elkaphatod az arany koszorút.
  • benczus16
    #106
    Én a Normandiás pályát legalább 15-ször körbejártam, mire megtaláltam az utolsó arany koszorúcskát is. A görögbe újabb négyet találtam meg tíz perc alatt és a Helvéciás pályában pedig 5 órámba tellet mire megtaláltam még kettőt az ötös stageben. Az Egyiptomos pályában tudtam, hogy hol hagytam ki az egy koszorút, az 1500-as csúszásban, a római pedig könnyű volt.
  • benczus16
    #105
    Én a római 1000-est úgy csináltam meg, hogy legyőztem 3 vagy 4 nagy rómait, majd amikor kijött a kombó akkor viszont felhasználtam (a Twister Fusion Combot), amikor leállt, akkor ütöttem a kis rómaikat, majd amikor annak is vége lett, akkor megint ütöttem és így tovább, amíg meg nem haltak és el nem fogytak. A rácsos jelenetnél is ezt a taktikát választottam, bár a 400-as után már majdnem meguntam, amikor a sok rómais csoportokat ütöttem, vágtam, de mire lejátszottam akkor azt hittem, hogy álmodom, amikor az 500 előtt még az egyes is ott volt, ami 1500-nak felelt meg, de én folytattam ezt a taktikát, sőt már mindenhol ezt haasználtam. Szerintem itt jó könnyűek a darálók (vagy nem is tudom mire hasonlítanak), sőt tudom mind az 51 koszorú helyét, sőt még azt is tudom, hogy mely stagen belül hányat kell keresni (én is sokat kereskéltem).
  • benczus16
    #104
    Köszönöm szépen a segítséget!
    Megvettem minden kombót és örömmel tapasztaláom, hogy egy másodperc alatt legyőztem a 90 rómait!
  • Shark96
    #103
    egyik pálya se olyan nehéz. Ha sok romait kell ölni akkor vedd meg a boltban a twister fusion combo-t. az egyiptomi pályán van az a bolt ahol meg lehet venni. csak sokba kerül: 260000 sisakba kerül. De én úgy szereztem annyi pénz-t hogy sokszor egymás után újra nyírtam ki a darálókat, a pályák végén.
  • benczus16
    #102
    Megkaptam csak későn vettem észre. A segítő modja el? Mi az az aprócska dolog, mert engem minden érdekel. Mert ha azt írod, hogy aprócska valami, akkor bizony nem tudom. Csak nem varázsital?
  • netezoeger
    #101
    en igen kuldtem neked uzenetet nem kaptad meg? Én tul jutottam az Egyiptomos pályán csak mar nem tudom hol kell megolni 90 romait? Cezar babér koszorujat megkaptad-e a negyes pályan az aprocska tag is figyelmeztet, hogy a közzelben el van rejtve v valami ilyesmi na ott-e vagy tovább?
  • benczus16
    #100
    Te sem tudsz nekem segíteni?
  • netezoeger
    #99
    Valaki le szeedte-e a 2-ost "Asterix e Obelix XXL 2 Mission Las Vegum"-t mert le szeretnem tolteni de kulonbozo meretekben kaptam meg 1GB 4GB es a nevet sem igazan ertem mit jelent valami tipp otlet melyiket toltsem le?
  • benczus16
    #98
    El-a-kad-tam a e-gyip-to-mos pá-lya ne-gye-dik ré-szé-nél. Tip-pet ké-rek!
  • hlaura
    #97
    köszi, majd kipróbálom és visszajelzek :)
  • benczus16
    #96
    Ugorj be a kör alakú rómaiak közé, majd verd szét őket! Eltűnnek és felrobbanthatod a hordót! Most már beugrott. A görög pálya nagyon nehéz.
  • benczus16
    #95
    Arra én sem jöttem rá...
  • hlaura
    #94
    azt megcsináltam, kinyílt a rácsos ajtó, ott bementem az alagútba és a kijáratnál jött sok római, elintéztem a vezéreket és a jégfalnál van egy hordó, de a tűz rómaiak között van... bocs, ha nem tudom jól leírni... ja és nem tudom, h mit kell ahhoz megcsinálni, h működjön a lift és a babérkoszorút le tudjam venni...
  • benczus16
    #93
    Nem kell semmit sem felrobbantani. A házakban vannak gombok.
  • hlaura
    #92
    normandia, 5. pálya...
  • benczus16
    #91
    Melyik pályánál és hányadik résznél akadtál el?
  • hlaura
    #90
    sziasztok! én sokkal hamarabb akadtam el, átjöttem a barlangon a vikingeknél és valami havas tájban vagyunk, van ott egy hordó, amit fel kéne robbantani, de a tűz a rómaiak között van. Vannak varázsitalok, de nagyon magasan! Mit kell itt csinálni? Előre is köszi...
  • benczus16
    #89
    Elakadtam az Egyiptomos pálya 4. részénél, ahol 90 rómait kell legyőzni. Tippet kérek!
  • grimbi
    #88
    Szia Trebel!
    Én csak 1x jutottam túl a római legelején, a további próbálkozást feladtam, mert később elakadtam.
    Nálam a célravezető megoldás a következő volt:

    Elrohansz a bejárattal szemben lévő falhoz és a jobb oldali folyosó mentén ugrándozol. Először ki kell tapasztalni a dobókanál időzítését (csak akkor dob, ha olyan távolságban vagy, hogy elérjen). Én be szoktam szaladni a közepéig, ahol gyülekeznek a rómaiak és kicsit várok, hogy a kanál érzékelje a közelségem. Ha minden stimmel, kanállal el lehet intézni a gladiátorokat és vezéreket.
    Csak 24-et vagy 25-öt kell kinyírni, 975-nél beszaladnak a cingár légionáriusok.
    Ekkor átmegyek a pálya (bejárattól nézve) bal oldalára a hosszabbik fal mellé és ott ugrándozom a folyosó kanál felöli szakaszán.
    Egy kicsit időigényes mulatság.
  • Trebel
    #87
    Hello!

    Letudnád írni mi a trük az 1000-es római pályán. A katapult az meg van meg dobál is csak nem igazán tudom hasznosítani.
  • grimbi
    #86
    Sziasztok!

    Segítségre lenne szükségem a római pályával kapcsolatban. Úgy kezdődik, hogy jön borzasztó sok római és a dobókanállal egészen jól le is lehet pucolni őket (bár beleőszültem, amíg rájöttem a trükkre), aztán megnyílik az út Néró bácsi felé.
    Közvetlenül csávókám előtt ki kell nyírni vagy 500 gladiátort + a macskáikat (gondolom, így jön ki az 1500). Valaki el tudná mondani, hogyan lehet ezen a ketrecen túljutni?
    Ha valaki tud segíteni, annak nagyon köszönöm.
    grimbi
  • Rolka
    #85
    Kösz
  • bazsi123
    #84
    gamecopyworld.com
  • Rolka
    #83
    Nem küldene vlki még egy crack-es oldalt? Mert az előző már nem jó!
  • SamuraiJack
    #82
    óhh köszönöm!
  • hitch
    #81
    CrackParancsolj
  • SamuraiJack
    #80
    sziasztok!
    meg tudnátok mondani hogy a játékhoz crack filet honnan tudok letölteni?
    kénemert az öcsém folyton zaklat...
  • bali1213
    #79
    helo magyarositás nincs hozzá az utolso páylánál te kitudtad nyirni a gépet?
  • bali1213
    #78
    helo valaki végig vitte már mer az utolso géppel nem birok
  • Mrlego
    #77
    Én most kezdem meg veni :D a netröl kiváncsi vagyok milyen és remélem nem csalodok majd bene magyarositás nincs hozá meg néztem
  • tutajos1965
    #76
    Az egyik kedvenc mesém csak kár hogy nem fojtatják a sorozatot.dejó?????????????????????????????????????????????????????????????????vagy nem
  • tujon
    #75
    köszi!
    rájöttem hogy lehet igy is játszani!
    mostmár elég nehéz is :)
    tetszik a játék!
  • Adri
    #74
    Szerintem nincs de így is lehet vele simán játszani :)
  • tujon
    #73
    sziasztok most tültöttem le a játékot az lenne a kérdésem hogy magyarositás van e a játékhoz?