163
Starshatter - űr szimulátor/stratégia
  • Braveheart
    #43
    Én is... mikor jelent meg, 3 éve talán? :)
    Nagyon várom... még most is tetszik a demoja, pedig igen régi! Remélem nem cseszik el...
  • Ivan Pjodr
    #42
    Jónak jó lenne.
    De ami igazán jó lesz az a Nexus, bár kicsit más kategória...
    Még anno játszottam a demojával(akkor még ig3)
  • Braveheart
    #41
    Már késő, megnéztem őket multiplayer móüdban :) a cirkáló tényleg jó
    jó lenne ha ötvöznék aj átlkot az Bridge Commander grafikájával...
  • Ivan Pjodr
    #40
    De nem ér kipróbálni a nagy hajókat, azokat ki kell érdemelni a hadjáratban szerzett pontokkal :))
  • Ivan Pjodr
    #39
    Persze lehet.
    Majd ki kellene próbálni, ha kellően belejöttem :)
  • Braveheart
    #38
    Multiplayer játékot lehet indítani anélkül hogy vki catlakozna?
  • Ivan Pjodr
    #37
    A multi mission editorban van battleship kategória is, de nincs még hajó, biztos lehet modolni bele.
    Egyébként meg ott az anyahajó, az nagyobb, és irányíthatod az összes hajót is vele...
  • Braveheart
    #36
    Van még nagyobb hajó a cirkálón kívül?
  • Ivan Pjodr
    #35
    Mostmár vezethetek cirkálókat, és tényleg megállíthatatlanok. A kis századommal 2 ellenséges századot (romboló, cirkáló) pusztítottam el minimális sérüléssel.
  • Ivan Pjodr
    #34
    A kampányban ahogy egyre magasabb rangod lesz újabb fajta hajószázadokat irányíthatsz. Így mehetsz később rombolóval, vagy cirkálóval.

    A javítást pedig tényleg belerakhatták volna. Most csak úgy lehet javítani, ha megsérült egy alrendszered, akkor azt csata alatt megcsinálják, de ettől a hull-érték nem megy fel :(
  • Braveheart
    #33
    up
    a kampányban majd kapok jobb hajókat?
    ja és miért nem lehet javítani? ekkora baromságot
  • Ivan Pjodr
    #32
    Itt van két kép egy "kisebb" cirkálóról:





    Most vettem csak észre, hogy multiplayerhez be tudsz állítani bármilyen helyzetet, helyszínt, hajókat...
  • Ivan Pjodr
    #31
    Majd ebéd után mentek egy képet. Az a hajó, amivel mentél "csak" egy romboló :)
    Javítást meg nem tudom lehet-e egyáltalán, én nyomát sem láttam, pedig igen csak jól jönne, mikor a kampányban a vége felé már 20% alatt van minden hajó egy században...
  • Braveheart
    #30
    Nem raknál be egy képet egy cirkólóról? Vagy az az amivel én mentem a lenti képen?
    Mikor és hol lehet javítani a hajókat?
  • Ivan Pjodr
    #29
    Hamarosan előléptetnek, és talán mehetek majd végre cirkálószázaddal is. Majd mesélek milyen akkora hajóval átgázolni az ellenségen ;)
  • Ivan Pjodr
    #28
    Hadjáratban meg egy-egy új hadművelet elején érdemes bombázókkal irtogatni az ellen hadihajóit, mert valahogy a bombázók ASM-jeit nem lövi a pontvédelem, és akár rombolókat is ki lehet lőni könnyebben.
  • Ivan Pjodr
    #27
    Azt vettem észre, hogy akkor tudnak átlőni a 100%-os pajzson, ha több irányból támadnak, mint itt nálad is.
    Ez persze nem tuti biztos, de ez tűnt fel. Mondjuk legalább fordítva - ha te támadsz - is működik :)

    Melyik energiára gondolsz? Ha a hull-ra akkor az sajna nem, még a hadjárat alatt sem. De minden más energia töltődik, csak a 100-as pajzs mellett lassabban.

    A nagy csaták meg tényleg k**va jók, főleg mikor 2 teljes rombolószázad esik egymásnak
  • Braveheart
    #26
    NA megnéztem a játékot. A Graffikája elég közepes, de a játékmenete jó. Különöse na nagyobb csaták tetszenek :)
    de pár dolgot nem értek,pl. hiába raktam fel 100%-ra apajzsom, az összes sérülés a hull-t érte, miért? És töltődik az energia? MErt egy nagy csata végén már elég kevés marad... addig is egy kép: itt látszik hogy hiába max a pajzs alig élek
  • Ivan Pjodr
    #25
    Várom a taktikai ötleteket romboló - romboló harcokhoz :)
    Nekem eddig az volt, hogy vagy alig bírtam sebezni az ellenfél hajóján, vagy pedig viszonylag könnyen áttörtem a védelmét. Persze arról nem is szólva, ha egyedül maradva rám jönnek 3 an.

    Esetleg írjunk ki háziversenyt, hogy ki tud akár Asher vagy Spectre típusú rombolóval lelőni ellenséges cirkálót egy-az-egy elleni harcban :))

  • Ivan Pjodr
    #24
    Az nfo-ban olyasmit írnak, hogy csak akkor müködnek a kulcsok, ha autorunnal installálod, nem a setup file-okat indítva. Ha valakinek esetleg szarakodna...
  • Braveheart
    #23
    ja pont ezt találtam meg de köszi
  • Braveheart
    #22
    na már megoldottam
  • Nagydög
    #21
    A Reloaded verziohoz:

    relo-aded-rule-s2k4
    tota-lown-age!-burp
    kick-thel-imey-zzzz
    hide-your-juar-ez!!
    ment-alho-spit-tal!
  • Braveheart
    #20
    Hali kéne egy cdkey van vkinek?
  • Braveheart
    #19
    NA megvan nekem is a game, megyek tesztelni.
  • Hmuda
    #18
    Hm, érdekes, kicsit takarítottam a D-n és mostmeg felment. Egész klafa kis game, nekem tetszik.
  • Ivan Pjodr
    #17
    Ezzel én nem találkoztam...
  • Ivan Pjodr
    #16
    A demo annyival kevesebb, hogy csak az első hadjárat van benne (kb 75% osan) az 5 ből.
    Meg kevesebb multi/single mission van.
  • Ivan Pjodr
    #15
    Ki az a Jani?
    Biztos vmi nagy vitorlázós fickó lehet :)
  • Ivan Pjodr
    #14
    Na szóval van:
    - könnyű/elfogó vadász
    - nehézvadász
    - bombázó

    - fregatt
    - romboló (2 félét tudtam eddig irányítani)
    - cirkáló (van 2 féle, de ilyet még sajna nem kaptam)
    - anyahajó
  • Hmuda
    #13
    Hát ez érdekes. Van még 6 giga szabadon a D:-n, erre beszól az install, hogy megtelt. PF.
  • Hmuda
    #12
    Mik a demo megkötései? Csak a lehetőségek korlátozottak vagy az idő is?
  • Sephi
    #11
    Kerdi a Jani hogy Jacht is van?
  • Braveheart
    #10
    milyen hajók vannak? mert eddig 3at hallottam-vadász, fregatt, romboló
  • Ivan Pjodr
    #9
    Van vagy 10-12 single mission, nem egy skirmish, de van.
    Multiplayer van, még nem próbáltam, de abban is teljesen úgy van ahogy a hadjáratban(valaki vadászpilóta, valaki rombolókapitány, stb).
    Egyébként meg dinamikus hadjárat van benne, tehát elméletileg nem mindig ugyanaz történik. Ahogy észrevettem tényleg nem...
  • Braveheart
    #8
    van benne multiplayer és skirmish?
  • Ivan Pjodr
    #7
    Tess:

    FILE "RLD-STAR.BIN" BINARY
    TRACK 01 MODE1/2352
    INDEX 01 00:00:00

    De ha daemont használsz, akkor be tudsz rakni csak bin-t is, ha az All files-t választod a megnyitásnál.
  • repro
    #6
    letőtöttem, de valami gebasz van, nem mountol bé..
    egy cue filet bemásolnátok ide. plz.

  • Ivan Pjodr
    #5
    Eljutottam addig, hogy már fregattot, meg rombolót is rám mernek bízni :)
    Kegyetlen csaták vannak, egyik küldetésben leamortizálták a fél flottámat, de másnap jött erősítés, és visszavágtunk! :)

    Egyébként a teljes játék iso-ja is csak 360 mega...
  • Lacc
    #4
    Érdekes lehet.