95
Hot Rod....hátha.
  • b-type
    #95
    bocsesz topik :(
  • b-type
    #94
  • b-type
    #93
  • ladawfts
    #92
    hy! Valaki megtudná mondani, hogy ez a hot-rod milyen tipusú?:

    http://2.bp.blogspot.com/_i_AovfzNXgQ/R_m4fdCBtvI/AAAAAAAAJd0/YZ1UlBFu5DM/s1600-h/IMG_0555.jpg

  • b-type
    #91
  • b-type
    #90
  • b-type
    #89
  • b-type
    #88
  • vauxhall
    #87
    hol lehet letolteni a hot vheelset.
  • szabensz
    #86
    szevasztok honnan lehet letölteni milyen oldalrol előre kösz csá.
  • Opelfan
    #85
    Egyszerű csak időigényes az alkatrészeket szerelgetni-eladni és így ezzel kereskedni, de gondolom március óta erre már rájöttél :).
  • SD456
    #84
    Sya all!

    Úgy látom régen írtak már ide. Én nekem holnap lesz meg ez a játék. Egyszerű ebben kocsit tuningolni?
  • Opelfan
    #83
    Space, enter, ctrl, alt,
    Nyomkodtam mindent ezekszerint az insert kimaradt :)
  • Omega7plusz
    #82
    Véletlenül sem nyomtad meg az insert billentyűt gumiégetés közben?
  • Opelfan
    #81
    Hát emberek! Kipróbáltam a gémet, igen nagyot csalódtam. Elég gyengére sikeredett ami azt illeti. Érdekes, hogy az első részben nem lehetett annyi kocsi közül választani vagy nem voltak az alkatrészek megjelenítve, de akkor is 100szor jobbra sikerült az első mint a második. Ott volt hatása a nitrónak, érezni lehetett ha sikerült javítani az időn, és egyáltalán sokkal jobb volt a játékmenet maga. Tiszta hülyeség, hogy van a játékban 3 féle belsőnézet, inkább ne lett volna semmi... Milyen marhaság már, hogy ki kell égetni a gumit a verseny előtt, és sehogy nem lehet ezt a lépést kikerülni?!?!?! Csomó időt a játékban ez a hülyeség vett el és nem a versenyzés. A rajthoz való beállás pedig egyenesen köcsögség volt. Ha kicsivel előrébb álltam és a kocsi mozgott picit folyamatosan (persze a fék ellenére is) akkor tuti, hogy D.Q.-t a versenyből. A kocsikat vagy könnyű irányítani vagy egyszercsak hirtelen elkezdenek cikázni minden előjel nélkül...
    A pénz szerzésről pedig annyit, hogy a játék legalább 80%-ában mint autóbontó üzemeltem és ebből szereztem a pénzt a jó alkatrészekre mert a 20$-os versenyekkel (pláne ha le is hagynak általában) kicsit hosszadalmas lenne a játék.

    Mindenesetre, hogy ne érje szó a ház elejét addig versenyeztem míg az egyik kocsim címlapra nem került, ezután repült a gépről a játék. Igazából kicsit sajnálom is a cd-t, hogy egy ilyen cuccot írtam rá.

    Kellemes játékot kívánok mindenkinek. :)
  • b-type
    #80
    Én nem használtam még a Powerstrip-et, eddig refreshlock-ot, most pedig az Ati Tray Tools-nak az ilyen funkcióját használom erre a célra ha már Ati kártyám van.
    De elvileg minden felbontáshoz tartozik egy felülírható frissítési érték.
  • rbence
    #79
    hogy lehet lockolni?
  • rbence
    #78
    mit csináljak???????????????????????????????????? Játszani akarok vele
  • rbence
    #77
    Ezt a PowerStripet nem tom használni de feldobtam 85hz-re az nvidia szerint 60hz-en vagyok. Na feldobtam 85hz-re és még így sem indult a hot rod még mindig tölt a képernyő vibrál meg minden szar de han az van
  • b-type
    #76
    Azt nézd meg mennyit bír a monitorod.
    82hz már elég de 90-100 és 100< az igazán jó (100hz alatt azért még kiszúrni, de ott már inkább a fényerő bántja a szemet legalábbis a hagyományos monitoroknál)
    Ha van a moitorodnak saját telepítője akkor használd azt, azzal hibrid beállokat is elérhetsz...nálam 1600×1200=92hz.

  • rbence
    #75
    de mennyire kell beállítani mert ezt nem tudom. Mert most van 1600x1200 [75Hz/85hz]
  • Istencsászár
    #74
    Szedd le ezt a progit ( PowerStrip ) és állítsad be majd lockold le a kívánt felbontáshoz tartozó frekvenciát és akkor minden játékban az adott felbontásnál azon fog menni a monitor!
  • rbence
    #73
    Van egy nagyon big gondom. Felraktam a játot és mikor elindítom a monitor el kezd baszakodni vagy kikapcsol vagy frekvenciát keres vagy nem tom. És ha valaki tudja a megoldást vagy el tudja mondani hogy miért van ez akkor kérem szóljon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ChevyG #72


  • ChevyG #71
    Ja, biztos lagzott! Mijen netetek van?
  • JiM001
    #70
    Kipróbáltuk haverommal neten, milyen a multi része. Nagyon frankó beállítások, saját verdával vesenyzés, pénznyeremény minden. Viszont amikor elindult a futam, akkor keseredtem el nagyon! Ugyan is neki is és nekem is olyan szinte szaggatott a játék, hogy játszhatatlan lett! :(((
    Nem tudjátok mi lehet az oka?
  • ChevyG #69
    sok pénzt azzal lehet szerezni, hogy veszel kocsit (tök mind1 melyikeket) és alkatrészenként eladod, és ujra, és ujra... innentol pedig korlátlan a cesh elméletileg!!!!
  • DJ RX7
    #68
    hi vlaalki tudna küldeni egy crackot lehetőleg msn messenegeren.ja és aki tud mi a cime?
  • 20TYA
    #67
    nektek müködik a game-el a Game Spy Arcade???
  • Hmuda
    #66
    Kösz. Most jelenleg az egyetlen extra a járgányon egy turbo, és msot lettem második a legbénább tournamenten. Most pont van 50 dolcsim, hogy nyerjek valamit, majd elválik. :-)
  • 20TYA
    #65
    de ez abszolút rekord!
    gratulálok!
  • 20TYA
    #64
    Szerintem inkább vegyél egy olcsóbb kocsit, költsd rá a pénzed nagy részét és már indulhatsz is a nagy versenyen (nem éri meg ilyen bénák ellen versenyezni) és azután már sima úgy a játék
    jó, hogy nem drága az autó fenntartása a legdurvább szinten sem
  • b-type
    #63
    szép. :)
    bázz, elsült a kezed rendesen. :D
  • Hmuda
    #62
    Nem csalás, nem ámítás (családi csomagolás...).
    Abszolút magamtól, mindenféle csit nélkül. Büszke is vagyok:
  • Fishbone
    #61
    Megoldódott a probléma, egy vidikártya frissítéssel!!! :)
    Teccik a játék, és hiányolom benne az árverés! Mert az nagyon feldobta a gearhed garage játékot, csak abból meg a versenyzést hiányolom! :( De tetszik ez a game is, nem rossz, de egy idő után már vontatott, meg lehet unni sajnos! De egyenlőre még tetszik! És összehoztam egy 700Le gépet, csak még csinálgatom, még nem volt vele versenyem, de ez fullos gép lesz!!!
  • 20TYA
    #60
    Nem kell itt bénázni!
    full egyszerű az egész játék - én egy nap alatt végnyomtam és meg is untam
    szerintem a játék fejlődött és nem visszafelé
    a versenyzés nem nehéz alap pénzből össze lehet hozni egy 13s -es autót és csak úgy jönnek az 500 dolcsik versenysorozatonként
    egyébként nemtom mi a baj, hogy szarul megy a gépeden
  • 20TYA
    #59
    Telepítsd újra a játékot is!
    úgy csodálkozol mint a haverom akinek alaplap és proci csere után nem indult el a windows
  • Fishbone
    #58
    ya bocsi hogy ekkora lett a kép, de amint láthatjátok az egér is egy kocka formában van! :(
  • Fishbone
    #57
    Szewa mindenkinek! Valaki talizott ilyen problémával? Nem ír semmit ki a játékban pl. a bal oldali menüpontban. eddig frankón működött a game, de délelőtt rendszert kellet újratelepítenem, azótan ilyen a game! Tud valaki segíteni? Ha igen akkor írjatok gyorsan!!! Szerintem kellene valami kurva progi még hozzá!!!
  • via_mala
    #56
    Én is kipróbáltam a demo változatot, és sürgősen le is töröltem (400 MB!). Hatalmas csalódás volt az elődhöz képest.
    A grafika nem javult látványosan, a szerelgetés agyonbonyolított lett (tízezer klikk), pedig idáig sem volt egyszerű, és még a gyakorláshoz is perkálni kell 5-800 dolcsit, hogy kimehess a pályára. Röhely, mert az elején egy menetért 20 dolcsit kapsz, így nem igazán kifizetődő a dolog.
    A billentyűzet átkonfigurálása is kész gyötrelem, itt is millió klikk kellett, hogy a W, S, A, D-t kicseréljem a kurzormozgató billenyűkre.
    Ez a célvonalas beállás is minek kellett, tisztára csak szivatás, meg hogy a verseny előtt még a motort is állandóan fel kell pörgetni, addig nem is vált a kamera hátsónézetbe. Minek kellett mindent még jobban elbonyolítani?! Ennél bénább kezelőfelületet még nem láttam.

    A másik: az előd a régi Celeron 400-asomon 256 SDRAM-mal gyorsabban töltődött be és indult el, mint ez a P4 2.8 GHz-esen 512 MB DDR400-assal. 7x erősebb gépen 2x lassabb teljesítmény, bravo! ;)
    Egyszóval: visszalépés :(

    Ha mindez csak a demo bénasága, akkor OK, de szerintem már kint van a fullos is, úgyhogy már a véglegesben is ugyanezek a betegségek vannak.