95
Hot Rod....hátha.
  • GvD
    #55
    Hát akkor már én is leírom a tapasztalataimat a játékkal kapcsolatban. Mindenekelött kösz 2otya-nak a linkért. Ami nagyon bejött, az az hogy az előző kiadásból (American Streetdrag) megtartották a kocsikat, meg hozzáadtak egy pár újat. Az is jó 5let, hogy nekem kell beállni a startvonalhoz. Ez akkor érdekes mikor esetleg túlcsúszok rajta. Reakcióidő is tök jó dolog (nekem 0.098 volt a legjobb....azóta se tudok 0.4 alá menni)! Ha valaki nem jött volna rá, akkor elárulok egy titkot. Én nem is versenyeztem egy métert sem, és összebizniszeltem egy olyan autóra (igaz hogy 2 napom ráment) amiben minden fullos. Ezt úgy lehet összehozni (mint az előző kiadásban) hogy az ember megvesz egy autót a bontóban (szerintem olyan 3000-3200 közöttit érdemes, mert abban még elég sok a drága alkatrész), és utána alkatrészenként eladja. Ha a végén a kibelezett kocsit is eladja, akkor nyert az egész biznisszel minimum 100-200 dolcsit, de átlagban olyan 500-700 dolcsi jön be. Nem érdemes 1ébként minden kiszerelni a kocsiból. Ami nincs 50 dolcsi fölött, azt hagyjuk benne nyugodtan. Sőt...a motorból elég az aspiration-t, a block-ot, az electrical-t, a headert-t, az intake-t, meg a radiator-t kiszedni. A chassis-ból meg a drive...-t (nem jut eszembe a neve), meg a transmissiont érdemes kiszedni. Body-ból meg a 2 alkatrészt. Ezzel gyorsabb mint ha mindent kiszednél így gazdaságosabb az időkihasználás. Az új autóval 5.95-öt futottam. Nem tuidom hogy mindegyik pálya ugyanolyan hosszú e, de ha nem akkor viszont már nem tudom hogy melyik pálya volt ez. ŐŐŐŐŐ...olyan középtájon volt a térképen, és egy betonépület állt mögöttem ezer reklámfelirattal. Mindazonáltal az előzőben ezt a bizniszes módszert úgy védték le, hogy nem minden kocsivásárlásnál frissítette az eladó autók kínálatát, hanem a szezont tekintve hetente. Bár itt látványosabb a motor, meg a futómű (hogy lászódnak az alkatrészek), de az előzőben könnyebb volt a szerelés (nem kellett ennyit kattintgatni). Meg én nem találtam meg az őrült autókat ebben a verzióban (ugyebár az előzőben voltak olyan autók amikben sárkány űlt és a szájából jött a nitró tüze, meg csaj vezetett, meg a többi). Na mind1...@RedRiottal nem értek egyet...szerintem egyik játékgyártó cég sem áll neki direkt gagyi gamét csinálni.
  • bodesz
    #54
    akinek megvan a game már az küldje már át a game exejét az [email protected] ra pls THX
  • mope2
    #53
    RedRiot: nálam 1024 be 32bit-en sem szaggat sehol... (asus9600xt)
  • RedRiot
    #52
    Na, megvan a full. Jó kis gáma, ahhoz képest hogy Valuesoft, tehát alapból gagyinak csinálták. Eddig egy komolyan gázos dolgot tapasztaltam: ha használom a nitrót, a gagyi lángeffekt teljesen beszaggatja a játékot. Amúgy minden jó, a még a grafika sem borzasztó, az autók 3D modellje egész részletes, és nagyjából hasonlítanak is az igazira. (Ami nem mondható el pl. az 576 játékról, Road To Fame vagy mi a f***. Na az lesz az űbergagyi).
  • RedRiot
    #51
    Leszettem a demót, ami állítólag egy try-out full verzió. Nincs vkinek crack a demóhoz?
  • bodesz
    #50
    az a baj hogy nembírja a moncsid ezt a freqenciát állísd lejjeb ha tudod
  • Oren
    #49
    Hali lenne egy problemem a játékkal , elindítom és a monitor kijelzőjén azt a feliratot kapom hogy attention 128k/100 hrz frequency is out of range gépem egy : p4 1,8 gh asus p800 as alaplap 512 ddr 400 mhz es ram gef4 ti 4800se videjókártya és a monitorom egy fujitsu siemens 21' os monitorocska, ezt a hibaüzenetet a monitor menüszineivel írja ki.
  • bodesz
    #48
    ja de z Azureus se rossz
  • bodesz
    #47
    sztem meg a bittornado a legjobb :)
  • [Jakuza]
    #46
    En a helyedben BitComet-tal szednem. Magasan a legjobb.
    Kb 30 darab gui-t, klienst tesztelem, probaltam ki.
    Egyik se kozelitti meg, me'g a bittornado sem.
  • bodesz
    #45
    ha valaki nemszedte volna még le: Hot_Rod_Garage_to_Glory.torrent ez ugye torrent szval ne a bittornetel szedjétek hanem a bittornádoval(mert gyorsabb és jobb is):bittornado.com
  • Hmuda
    #44
    Feladom, állandóan megszakad. Na mjd DC-n csak lejön egy hónap mulva. :P
  • Hmuda
    #43
    Na mindegy amíg leér, kipróbálom a demót.
  • Hmuda
    #42
    Hát remélem még rámennek jópáran a file-ra mert így irtó lassú. :-(
  • Roll
    #41
    Ebbe is működik az a fajta indulás, hogy 2,padlógáz,és kézifék?
    A másikba ez volt a nyerő.
  • 20TYA
    #40
    nekem torrentel gyorsan lejött
    szerintem töltsed, nem végleges a sebességed, fog az még nőni
  • Hmuda
    #39
    Ott vannak a torrent file-ok de szinte senki nem osztozkodik rajta és csak 30 óra alatt érne le. :-(
  • robotnyk
    #38
    #17esben a link? én nem próbáltam ugyan.
  • Hmuda
    #37
    Honnan szedhetem le? A DC-n mindenki tele van (az a három ember :P), a torrent meg csak 30 óra múlva lenne kész.
  • 20TYA
    #36
    kemény munka a sok szerelés és nem keresel vele többet mint versenyzéssel
  • 20TYA
    #35
    volt az 30000-is
    próbáld ki, hogy veszel egy kocsit, fullra szétkapod és az alkatrészeket meg az autót eladod
  • STLRR
    #34
    Csak azt aruld el hogy koltottel 15000$ ugy hogy nem versenyeztel!?
  • 20TYA
    #33
    nektek müködik a game spy?
  • 20TYA
    #32
    nincs, csak a fékezésnél
  • b-type
    #31
    :(
    ez kár...sirályság lett volna :)
    nekem a Hot Rod: A.S.D.-ban nagyon gáz volt már az égbe tunningolt sárkányt az úton tartani..ezzel nincs bajod?
  • 20TYA
    #30
    Történt egy érdekes dolog!
    vettem egy kis Mazdát
    poénból kipróbáltam, hogy bele lehet-e pakolni a Mustangból a v8-at
    szónélkül beletette
    de amikor visszaléptem a garázsba kiderült a turpisság: átalakította soros 4 hengeressé
  • 20TYA
    #29
    kicsit otthagytam a döntöben (Hot Rod kategória <10s)
  • 20TYA
    #28
    A rekordjaim:
    reakcióidő: 0.280
  • 20TYA
    #27
    kész van!

    én többre számítottam
  • 20TYA
    #26
    majd ha kész lesz a Mustang és versenyzünk egyet neten keresztül
  • lwb
    #25
    huh. kipróbáltam, de nagyon ronda ... :P inkább jáccok a régi EGA-s street roddal - a grafika nem sokkal rosszabb és legalább tudok közben nosztalgiázni.
  • STLRR
    #24
    Az Honda!:)De mekkora lenne ha lenne benne suzuki!Elarulod a trukkot?
  • 20TYA
    #23
    de lehet, hogy ez Honda Civic?
  • 20TYA
    #22
    tudok egy király trükköt
    egyébként simán össze lehet rakni egy ezerpárszázdolláros roncsból egy 13s-es autót és ha ezzel versenyzel jönnek az 500 dolcsik
    tökjó, hogy összevonták a Hot Rod a.s.d.-ot és a Midnight Outlaw-ot és így 40 kocsi van a játékban
    Suzukival lehagytam egy v8-ast....szoros volt, nitró nélkül otthagyott volna

  • STLRR
    #21
    En nem tudok egyszeruen osszetenni egy normalis autot!
  • STLRR
    #20
    HOgy szerzel penzt h nem versenyzel?
  • 20TYA
    #19
    Én úgy szoktam, hogy szépen pörgetem üresben és ha eljön az idő váltok. Ha jókor váltok nincs különbség a reakcióidőben.

    A Mustangról:
    egyenlőre még készül és még soha nem versenyeztem vele, már ráment kb 15000 pénz és már kész van a kaszni.
  • b-type
    #18
    jól néz ki.
    szted van jelentősége, hogy kuplunggal indulsz, vagy csak rányomsz a gázra miközben 1-esben van?
    én szinte alap autónál nem éreztem különbséget, de kuplungnál nagyobb az esély a rossz reakcióidőre :(
  • 20TYA
    #17
    Elkezdtem egy projektet:

    innen ingyen leszedheted
  • cyrus #16
    honnan töcsem ,