64
  • Mice
    #64
    "ami lehet, hogy nem úgy sült el,"

    azért kiváncsi vagyok, hogy ezt azért hogy gondoltad

    nem úgy sült el... lol mi??? ugráljanak rózsaszín macik a képernyőn?

    nehogy már nem úgy sült elazért ilyen naívak ne legyünk
  • Laci
    #63
    Tetszetős ez az ostoba szöveg a nem gondolkodó emberek előtt, ezt hintik már mindenhol. De arra nem is gondoltál, hogy inkább a PÉNZ az ami mozgat mindent. És itt érkeztünk el az m$-hez...
  • Pheel
    #62
    #48 hozta fel, de tényleg off
  • muerte2
    #61
    Egy részt kihagytam a topic olvasásából, de nem igazán vágom, hogy hogy jön ide a keresztesháború(k), ami(k)nek igazán semmi értelme nem volt mint ahogy az arabok szentháborúinak sincs. A lényeg hogy a VALLÁS mint gyűjtőfogalom a hibás mindenért. Ha nem lennének vallások jóval békésebb lenne a földünk is. A legtöbb háború mind vallási alapon, vagy az mögé bujtatva tört ki és a vallások miatt halnak meg ma is emberek százai.
  • Herkulles
    #60
    Na de krisdtóf!?!!
  • Devla
    #59
    Ez nem szar maszlag hanem teny. Epp most hallottam, hogy egyik volt osztalytarsam aki csoda hogy be tudta kapcsolni a gepet (win98on a desktop konyvtarja tobb mint 1 gigas volt, oda rakott mindent mert nem ismerte a shortcutot) elvegzett egy 2 eves gyorstalpalot es most rendszergazda. Tanulsag: a rendszergazgak hulyek, a legtobb nem ert ahoz amit csinal. Persze vannak kivetelek. Namost egy cegnel, ahol 500 ember dolgozik rendszeresen szamitogepen NAGYON nem vicces ha veletlenszeruen elkezdenek leallni a gepek. Foleg ha a hulye juzer ijedteben elfelejti savelni a munkajat, mert nem tudja hogy mi tortenik. Ne feltetelezd, hogy altalaban a gepek frissitve vannak, virusirto, tuzfal van elottuk es mindenki ert egy kicsit a biztonsagtechnikahoz.
  • izb
    #58
    Ne is!Maradj a kaptafádnál!
  • Pheel
    #57
    Nehogy már én állapítsam meg! Tanultál te történelmet? Vagy inkább ők se állapítsák meg?
  • izb
    #56
    Hogy minek mi volt az értelme,500 év távlatából ne állapisd már meg!!
    Valoszinüleg meg sem születtél volna,ha nem lett volna keresztes háború és nem okithatnád itt a tömeget arra,hogy milyen jo is az MS!!
  • izb
    #55
    Ezt a szar maszlagot nehogy már bevedd!!Mi a túrónak vannak ott a rendszergazdák!!
    Egy milliós forgalmat bonyolító cégnél minden eszköz meg kell hogy legyen,hogy minden szuperáljon!
    Ha meg nem,akkor meg csak az ms szidhatják!!
    És jogosan!!
  • Laci
    #54
    De fogom, nyugi ne aggódj...
  • Pheel
    #53
    Most biztosan nem fogtad a dolgot, leírom újra. Keresztes háború. Középkor. Oroszlánszívű Richárd, Gyalog galopp, Szent grál. Valamiről csak beugrik...
  • Laci
    #52
    Önvédelemről. Nem teljesen szó szerint! De embereket mészárolni szerintem sem szabad.
  • Pheel
    #51
    Miért? Szerinted miről szólt az a háború?
  • Laci
    #50
    Hát ezért ez is elég erős volt...
  • Pheel
    #49
    Azért ez erős. Kereszteslovaghoz hasonlítani egy vírusírót... Bár végülis lehet, elvégre a keresztesháború is olyan volt, hogy értelmetlen célért mészárolták le az embereket, csupán ideológiai alapon.
  • comet
    #48
    Egyreszt slapper hullam nem 2 honappal a bug felfedezese utan jott, masreszt kart is okozott, blaster meg nem (nem torolt, adatgyujtott, semmit nem csinalt csak terjedt es rebootolt).
    Ez ilyen keresztes lovag vírus, marmint a blaster ;)
  • Alfa Of NS
    #47
    Ahogy elnezem a McDonalds ezen a gyereken gazdagodott meg.
  • tajfun
    #46
    En melle sittelnem a BSA-s meg RIAA-s kocsogoket is.
  • Devla
    #45
    Hat szerintem innen a forumrol eleg kevesen okoztak tobbszaz millio dollaros kart nagyvallalatoknak a szamitogepleallasok miatt.
  • tajfun
    #44
    A kapzsi kiadok is csak a sajat szemszogukbol bameszkodnak, vagyis az o erveik se jobbak. Felolem akar be is kap6jak.
  • arty
    #43
    azzal, hogy otthon esetleg van másolt szoftverem, még Neked nem okoztam kárt...

    azzal, ha a jogtiszta windozomon kártevőt irok, azt eleresztem, neked elvesznek adataid emiatt, okoztam kárt.

    aki ezt a különbséget nem látja, az tiprodjon csak tovább, hogy neki is börtönben van e a helye az illegális windoz miatt ;)
  • Pheel
    #42
    Gondolom a slapper írójáról is ugyanez a véleményed...
  • muerte2
    #41
    Azért azt erősen vitatnám, hogy ugyanolyan káros az illegális szoftverhasználat mint az ő műve. Összességében nagy károkat okoz, de ha annyian írnának vírust és férget, mint amennyien illegálisan szoftvert használnak, sokkal nagyobb gebasz lenne az eredménye.
  • comet
    #40
    Hát azért sztem nem ő a hibás ha 2 hónap alatt nem bírtatok egy frissítést felrakni! Ejnye ejnye. Meg nem kéne windowst használni ;)
  • izb
    #39
    Az dobja rá az első követ,aki még nem lopott,hazudott,nem kurta át az ismeröseit,és legális winfoss alól nyomja a forumot,meg a többit!
    Itt mindenkit beleértve engem is,kussban lehet,mert ugyanugy károsak vagytok vagyunk,mint ö!!
  • asdasdasd
    #38
    Akik feltorik a szoftvereket es ellopjak oket, azok is kart okoznak annak a cegnek (reszletekbe nem mennek bele), de oket megsem akarja senki dutyiban tudni.
    Mindenki csak sajat szemszogebol iteli meg a dolgokat, hogy neki mi jo, nem azt, hogy mi jogos.
  • Yossarian
    #37
    Gondolom Luminas se arról beszél, hogy "szegény fickó nem tehet róla, hogy egyesek szívtak."
    Mert ha egy barom nem ad nekem elsőbbséget, karambolozunk és jól kiesek az ablakon, akkor azért abban nekem is van némi felelősségem, hisz az övet be kellett volna kapcsolnom. Persze én meg jobban érzem magam, ha azt a másikat valagbakúrják a négerek a sitten :-D
  • muerte2
    #36
    Bazz! Majdnem beszoptam ezt a shut down képernyőt! Már találkoztam vele, azt hittem megint. Gyökér amerikai balfasz! Egy verést megérdemelne csak az én gépemért is. Nincs jobb dolga a kis vitamingolyónak, mint ilyen szarokat írkálni. Ne füttyögj Bazzeg! Mert te egy szar szemét szaralak vagy azért!
  • Yossarian
    #35
    nincsen neki:) 2 kiló zsíron ül a feje:-)
  • fako
    #34
    Egyebkent hova tunt a gyereknek a nyaka?
  • I.C.ram
    #33
    Na nehogy már sajnálnom kelljen....

    Az a 10 perc, ami balul sült el, az másoknak szenvedés volt!

    Egy gyilkosság sem tart 1 másodpernél tovább, és akkor még sajnálni is kell a gyilkost, hogy megszívta mert a dutyiban ott kúrják valagba, aho lcsak tudják???

    Rohadjon csak a börtönben. Ráfér az amcsi kis pöcsökre egy kis valóvilág.
  • Devla
    #32
    Azt nem piszkitom be ilyen fergekkel.
  • Yossarian
    #31
    Ehhe, sose értettem, hogy az ilyen fickók miért írnak vírusokat, ahelyett, hogy csajoznának, vagy valami hasonló. Erre a fickóra elég volt ránézni és mindjárt rájöttem :-D
  • SZEG007
    #30
    jaja
  • Tetsuo
    #29
    Hosszútávú kőtörés 3műszakban xtra túlórával.
  • Tetsuo
    #28
    Inkább katanával levágnád a fejét, nem?
  • SZEG007
    #27
    Megnézném mit mondanál ha valaki kirabolná a pénmztárcád bankkártyástul mindenestöl.....
    Mert tuti hogy nem azt: "Szegény cleptomániás adjunk munkát neki"
  • Devla
    #26
    Hat en magasrol leszarom hogy ezzel tonkreteszik az eletet, aki nekem keszakarva kart okoz azt felolem fejbe is lohetik, ha nem buntetnenek meg erte en tennem meg.
  • Laci
    #25
    Én 10 év windows-használatra ítélném ezt a jóembert. Attól megjönne az esze.