64
  • Tökmind1
    #24

    50 év a vírus miatt
    +5 év a buzi feje miatt
    +5 év mert van pofája mosolyogni
    +10 év mert miért ne

    Vigyázz ne hajolj le a szappanért a tusolóba buzi!
  • TheZsenyka
    #23
    Igen, lehet hogy igazad van, könnyebb börtönbe zárni egy embert mint segíteni rajta.
  • Yv@n
    #22
    " Az ilyen embereket hozzá kell segíteni olyan munkához, amit élvezni tudnak és amiben sikeresek lehetnek."

    Keressen magának, ne már mi szerezzünk neki melót, csak hogy ne kelljen szegénynek vírust írnia :)
  • TheZsenyka
    #21
    Mi köze a külsejének ahhoz, amit csinált?

    Az ilyen embereket hozzá kell segíteni olyan munkához, amit élvezni tudnak és amiben sikeresek lehetnek. Ez a vége annak ha valaki kurvára unatkozik.
  • Dr DeViLKiNG
    #20
    én életfogytiglant adnék a kis buzernyáknak, és ezzel plakátoznám ki az utcákat, hogy a kis nyomoroncoknak kellően erős elrettentő példa legyen, és ez jusson eszükbe ha ilyenhez kezdenek mégegyszer!
  • Admiralis
    #19
    Ez egy bitagyú állat! :-)
  • fako
    #18
    En azt nem ertem hogy: A filecserelok elosegitik az illegalis szoftverek terjedeset. Ezert tiltani kell a filecsereloket. A windoz elosegiti a virusok terjedeset, de a windozt nem hibas.
    Az FPS jatekok miatt nehany ember bekattan es buncselekmenyt kovet el. Tiltsuk be az FPS jatekokat. A sok lofegyver hozzajarul a sok gyilkossaghoz az USA-ban, a fegyvertartast megsem korlatozzak. Kb ilyen a nyugati mentalitas.
    Felre ne ertsetek, nem a "kristof"-ot vedem, de az MS ugyanugy felelos ezert.

  • Gabest
    #17
    Huh, ahogy erre az ablakra kapcsoltam, aszittem megint itt a blaster. Már írtam is volna be hogy shutdown -a, mikor észrevettem a csalást!
  • Taptarap
    #16
    loál
  • Xboxman
    #15
    jó vonatozást a börtönben faszkalap
  • [HUN]PAStheLoD
    #14
    kocka-köcsög , mutálódik és hyper-buzernyákként jön ki az oviból :D

    de ezt nem is tartom vírusnak .. simán egy rosszindulatú kódrészlet ... mivel ez több mint messze van a késztől , szerencsénkre :D
  • Frank99
    #13
    Tipikus amerikai hájfej....

    majd lesz nem
  • Factor_007
    #12
    Ennek olyan feje van mint a D3-ban a dagatt zombiknak :DDDDD
  • cSuwwi
    #11
    az a buzogány szőke nem?
    egyébként így másodszorra van némi hasonlóság :)
  • HuAn82
    #10
    Gratula!
  • Braveheart
    #9
    eh a képen látható vírust én is megkaptam 2X, de szerencsére át lehet "vágni"
  • Supergamer_real
    #8
    Csak nekem tűnt fel, hogy ennek a srácnak az feje, kiköpött mása a FIX.tv "zseni" Kristófjának?

    Talán még a testalkata is
  • HuAn82
    #7
    Megkezdi új pályafutását a legfőbb köcsög státuszért valamelyik börtönben.
  • Luminas
    #6
    Visszavonom. Az utolsó bekezdést nem vettem észre :S
    Egyszer hibázhat valaki, de ennyiszer...
  • Luminas
    #5
    Lehet, hogy a felvilágosítás fontosabb lenne, mint hogy elitéljék ezeket a srácokat.
    A másik:
    "A Microsoft ugyan már júliusban kijavította az operációs rendszer sebezhetőségét, de a felhasználók többsége nem telepítette a szükséges frissítést, így személyesen is megtapasztalhatta a gyorsan terjedő vírus jelentette veszélyt."
    Könyörgök, a frissítés kalóz verziókra is felment, a víruskeresők is észlelték, a tűzfal is megfogja! Még itt, magyaroraszágon is leadták a híradóba, hogy vírus terjed, és mit kell tenni! Ennél többet nem lehet tenni! Aki nem akarja, hogy segítsenek rajta, azon nem is lehet!
    Egyébként én azért sajnálom ezt a srácot, mert egy 10 perces tettéért, ami lehet, hogy nem úgy sült el, mint ahhogy akarta, az egész élete tönkrement. Nem mehet egyetemre (mivel büntetett előéletű), most bezárják egy pár évre, és még fizetnie is kell.
  • [HUN]PAStheLoD
    #4
    huba .. szameg ! ilyen fejjel 8 év szigorított , ránézésre ! és akkor még nem is volt szó arról , hogy mit tett :P
  • Nethyrrea
    #3
    viccesfiú
  • Cat #2
    http://www.4law.co.il/Lea122.htm

  • Dynamic
    #1
    Amit kap azt meg is érdemli(remélem éveket), mint az összes pattanásos, lelkisérült víruskészítő kis mitugrász.