35
Alexander
  • Chaos Mad
    #35
    én is lehuztam, most telepitem.
    kiváncsi vagyok
  • antijedi
    #34
    egész jó egy rts-nek..., romenak nem akart vetéjtársa lenni szvsz, más müfaj...
    inkább egy szabvány rts történelmi köritésben..., elvégre a történelem ezen részéről még nem sok iylen volt emlékeim szerint ... :)
  • Lacc
    #33
    Szoval annyira nem jó? Azért adok neki egy esélyt.
  • NST Wolund
    #32
    Rome Total War utan nem nagyon érdemes erőltetni, első benyomások alapján meglehetősen középszerű alkotásnak látszik sajnos ...
  • ekiaki
    #31
    Kipróbáltam, nem rossz. Age of empires cossacks-sal keverve. Egyetlen bajom van, hogy nem tudom forgatni a kamerát. Ha valaki rájön hogy kell, lécca szóljon!
  • DONGUBA
    #30
    jo nekem tetszik nagyon
  • Lacc
    #29
    Én ma este akartam lekapni, majd véleményt tolj róla! :)
  • DONGUBA
    #28
    engem erdekel most telepitem
  • Tatyla
    #27
    Ugy látom ez most senkit nem érdekel!
  • Tatyla
    #26
    Valakinek leért már,és kiprobálta?
    Véleményeket!
  • Lacc
    #25
    Na ne mondd!
  • zoli80
    #24
    kijott ám!
  • Solid Snake
    #23
  • grebber
    #22
    Alexander: a STALKER készítőitől

    Sogun, 12:41 - PC - Játék: RTS


    (Worthplaying) November 23-án kerül boltokba Oliver Stone mozifilmjének számítógépes adaptációja. A STALKER fejlesztőcsapata ezúttal RTS játékban remekel, ahol hősökkel erősített, hatalmas seregeinkkel földig rombolhatjuk a kiszemelt városokat és fosztogathatunk. Alexander legnagyobb ellenfeleivel - Dáriusz perzsa királlyal, Pórosz, indiai királlyal és Nektanebó, egyiptomi fáraóval - is hódíthatunk.

    A játék elején megszabadított parasztokkal várost építtetünk. Lehetőleg ne küldjük rohamra szegény földműveseket, mert a haramiák pillanatok alatt zalai felvágottat csinálnak belőlük és a kevés túlélő meg sokkal hosszabb ideig elkínlódik a város felhúzásával. Bal egérgombbal kiválasztjuk, jobbal pedig hadba küljdük gyorsan megtermelt buzogányos vagy kardos harcosainkat.

    Utóbbi fajta szinte mindenen - íjászokon, lovasságon - átgázol, és automatikusan nekiugrik az útjába kerülő ellenfélnek, szóval lehet másfelé figyelni, például a katonákat lelkesítő hősökre. Alexandert meg a társait mennyei fénysugár világítja meg. Hatalmasat sebeznek az ellenségen, de ha Alexander meghal, vége a játéknak, ezért figyelni kell a fickót.

    A mikromenedzsment majdnem teljesen automatikus, ha mezőre küldöd a parasztokat azonnal elkezdenek aratni, csak az építésnél kell megmondani nekik, mit akarsz felhúzni. A 3D motor eléggé impresszív, úgy látszik a STALKER csapat készült nagyon már a Heroes of Annihilated Empiresre, mert az Alexanderban 8000 harcosodat mutatják egyszerre a képernyőn! Egyébként egy hadsereg simán álhat 64.000 egységből is. Hatalmas harcok bontakoznak ki és messziről-felülről nézve tényleg olyan az egész tumultus, mint a filmen. Egész jó kis RTS alkotást kalapálgatott össze a GSC Game World. Várjuk a STALKER-t meg a HOAE-t!

    info:Hardwired.
  • grebber
    #21
    Szerintem nem.SZERINTEM :)
  • Serpa
    #20
    van olyan mint az "Age" sorozat ?
  • grebber
    #19
    2004-11-20 Alexander (c) Ubisoft RELOADED 106x15 MB

    NFO
  • RangeR
    #18
    Nem olyan rossz a hanghulata, de ez a demo még nagyon gyerekcipőben jár. Ha kijavítják a bug-tengert akkor jó lesz a végső. Falak javításánál a munkások remegnek egyhelyben és nem javul a fal, pedig ott dolgoznak, a harcikocsi nem fér be a városkapun, úgyhogy falépítés előtt el kell dönteni, hogy hol legyen, kint vagy bent:))) Amúgy is lehetetlen irányítani, mert nem fordul meg, csak 20 klikkelés után. A missionben a hősöket mikor támadják, egyetlen figyelmeztető üzenet sincs, ha éppen máshol harcolunk, vagy több helyen egyszerre, lehetetlen észrevenni, ha a gyalogos hőst vagy a béna harcikocsist körülveszik és agyonvágják, aztán defeat, restart mission. A falakra felpakolni az íjászokat, az valami művészet, mire hajlandóak voltak felmenni, addigra a fél falat szétverték. A katapultok ha egyszer támadnak, utána ugyanoda lőnek míg elege nem lesz a játékosnak belőle, hogy a saját harcosokat hajigálja szanaszét a becsapódás. Nem alami jó ez az önműködő munkás viselkedés, jobb lenne , ha parancsig állnának egyhelyben. De ezeket ha kijavítják, egész hangulatos lesz.
  • grebber
    #17
    Kiprobáltam a demót nem roszz de lehetett volna jobb is,elszórakozni meg eltölteni az időt simán jó vele.
  • grebber
    #16
    Tin Soldiers - Alexander the Great ennek van köze a gamhez mert egy ilyen már megjelent??
  • Since
    #15
    már november van :-)
  • M@TriX
    #14
    november
  • Tom3 #13
    Most installálom a demot.
  • Since
    #12
    mikor jön a full?
  • grebber
    #11
    Demó 286,98 MB
  • grebber
    #10
    Website
  • Serpa
    #9
    kiváncsi vagyok, hogy az "Age" sorozatot felülmúlja e majd ...
  • Serpa
    #8
    még jó ...

    mit mutasanak ?
    10 parasztot, meg egy düledező viskót ...
  • Wing Rockling
    #7
    Csítelnek a fejlesztők.
    Minden erőforrás: 999999
  • cyrus #6
    HUÁ ! olyan mint a shogun ?
  • grebber
    #5
    Ne tünik rossznak.Remélem sikerül egy jó gamet összehozniuk.
  • traXion
    #4
    Ő Goauld volt?
  • Tom3 #3
    "Az Ubisoft lecsapott az Oliver Stone féle Nagy Sándor (Alexander the Great) c. film jogaira és a rendező közreműködésével remekbeszabott, a film novemberi megjelenésével egyidőben várható RTS-t farigcsálnak belőle.
    A holdkóros és az alkalmi játékosok igényeit figyelembe véve alakították ki a játékmenetet. Így mindenki örömét lelheti a hódításokban. A történelemhű kampányok egyedi jellemzőkkel, a kor hőseivel, az erőforás menedzsmentből fakadó kihívásokkal szembesítik a játékosokat. Ezen felül formációk, és autentikus katonai taktikák állnak rendelkezésünkre. A vérrel borított csatamezőket a kellő bátorsággal rendelkező és a megfelelő stratégiát alkalmazó taktikusok hagyhatják csak el épségben."

    Info: Hardwired
  • Tom3 #2
    Képek:









  • Tom3 #1
    "Az Ubisoft hivatalosan is bejelentette az Alexander nevű, stratégiai játékát. A címből biztos sokan kitaláltátok, hogy Nagy Sándor dicsőséges életútját kísérhetjük végig majd. A bejelentés mellett érkezett pár képecske is."

    info: Gamestar