1546
  • Flamer
    #1546
    Q_Q

  • gulyasandras
    #1545




  • bcrics
    #1544
    Na doki jól rábaszik:
  • banok
    #1543
    Úgy 3 hónapja elkezdtem letöltögetni a Harmadik Műszakot és nagyon tetszik. Tegnap jutottam el az 5x22 és a 6x01-es epizódokhoz

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Papa Man levadásztatja Cruzt, Boscot és Yokast, lövöldözés a kórházban, Boscot eltalálják


    Hát majdnem összehugyoztam magamat pedig...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ... tudom, hogy Bosco megmarad mivel láttam az utolsó epizód utolsó pillanatait a youtube-on
  • Carlos
    #1542
    Neked is!
  • bigapó
    #1541
    jó sűrűn járok erre, de egy köszönöm sosem késő: Köszönöm szépen és kellemes ünnepeket mindekinek.
  • ZsirosKenyer
    #1540
    ezaz
  • bigapó
    #1539
    sziasztok!

    Egy kérésem lenne. Akinek megvan az 5. évad 11. rész, az elmondaná, hogy mi van benne? az angol címe: A call for help.
    Tippem szerint ez az a rész amit egy snittel vettek fel. Egy gyilkosság körül bonyolódik ez a rész ami érdekelne. Egy hátsó udvarban találják meg a hullát, itt folyik a történet, a kis utcában.
    A rész különlegessége, hogy nincs benne vágás, folyamatosan zajlanak az események és így derülnek ki a különböző részletek. Nagyon jól csinálták meg szerintem.
  • mcsabi90
    #1538
    A Harmadik műszak összes és a Vészhelyzet (9. és 10. évad kivételével) az összes része letölthető innen, sok más sorozat mellett.
  • Carlos
    #1537
    Hja...Bár én hamar meguntam. Gatyám rámenne, ha meg akarnám venni DVD-n. :D
  • Daza500
    #1536
    Tegnap adták le az utolsó részt, 2 órásra csinálták, akárcsak a pilot részt anno.
    15 év után befejeződött. Szép kort élt meg.
  • zsutyesz
    #1535
    Soha többet nem lesz Vészhelyzet
  • agyaggalamb
    #1534
    Sziasztok!
    Tud valaki valamilyen elérhetőségét a Harmadik műszak évadjainak szinkronosan?? Nagyon kellene. Eredetiben már megtaláltam, viszont feliratot nem tudok találni hozzá.
  • Carlos
    #1533
    Taylor: 4 évad uccsó rész...
    Boby: 1 évad vége asszem.
  • toysoldier
    #1532
    melyik részben halt meg Bobby és Alex?
  • Norbi7
    #1531
    az axn-en most megy a 9/11-es rész, csak kár hogy mindjárt vége.
  • imihungary
    #1530
    Azt a részt tom, de az elején van az előző részek tartalmából, hogy chicagoban van még a doki nő, meg emléxem h volt egy rész amikor a nem csak ez az egy nő volt benne, hanem voltak jelenetek amik chicagoban voltak. és azt a részt nem lelem :S
  • Norbi7
    #1529
    ha minden igaz akkor a Harmadik műszak 3. évad 20. része volt az. a címe Eltűnt gyermekek (Unleashed).
  • imihungary
    #1528
    Sziasztok!
    Melyik részben volt együtt a Harmadik műszak és a ER??
    Nagyon fontos lenne!!!
  • Qwertino
    #1527
    Sziasztok!

    Nekem a 3-as és a 4es évad részei kellenének! Nem találom sehol sem azt a két évadot.

    ui.: DVD-n MI-n csak az első évad jelentmeg?
  • Guer
    #1526
    jöhet köszi
    Buék amugy :)
  • N6280HE
    #1525
    Guer

    Megszereztem az 5. évad 18. részét magyarul. Érdekel?
  • N6280HE
    #1524
    ddddd

    Légyszi hadd ne hivogassalak :)

    Nekem meg van a 3. évad. Neked az 5. évad 19-22-ig is megvan?
  • ddddd
    #1523
    harmadik műszak 1,2,4,5,6-évad meg van. tel-30-642-60-60
  • ddddd
    #1522
    harmadik műszak 1,2,4,5,6-évad meg van. tel-3064206060
  • N6280HE
    #1521
    5x22 nem magyar. Nem tudja valaki hogy ki csinálta a 2-4. évadig AXN-s részeket? hátha neki megvan az 5. is. :)
  • Guer
    #1520
    sikerült megtaláljam az összes évadot (csak az 5.évad vége nincs meg)
    akinek kellenek a linkek annak elküldöm PÜ-ben (rapidos linkek)
  • N6280HE
    #1519
    http://film.trendsms.eu/index2.php?oldal=dn&szekc=sorozatok&page=20

    innen 2,3,5,6 letudtok tölteni. Igaz 300FT kb, de azért valami 3 napig tudtok töltikézni ha jól emlékszem. Rengeteg idő és munka a részeket tömöriteni, de ha kell az innen hiányzó 4. évadot meg csinálom nektek. :)
  • N6280HE
    #1518
    winrarban hogy adom ki a parancsot? én csak egyben tudok vele tömöriteni.
  • Guer
    #1517
    akármivel
    winrar vagy csak simán total commander
  • N6280HE
    #1516
    Van egy kis gáz. A Data.hu-ra csak 100MB-s fájlokat lehet feltolni. Egy rész átlag 300MB. Mivel tudok darabolni? pl.: .r00, .r01 stb. ?
  • Carlos
    #1515
    Nekem is azok hiányoznak az 5ik évadból!
    Ncore?
  • N6280HE
    #1514
    Szia Guer

    Oks,holnap felrakom. 5. évad 1-17 (RTL Klub) + 21 (TV2). De remélem, hogy ha valakinek meglesznek a hiányzó részek akkor legalább jelzi azt. A 2-4 -évadot meg legközelebb tolom. :) Apropó, nem tudja valaki 2-4 évadot angol DVD-n?

    Nekem az 5. évad 18,19,20,22-es részek hiányoznak.
  • Guer
    #1513
    2-5 ig mind jöhetnek már ezer éve vadászom

    már igérte itt másik srác is de eltünt viszont ha te felraknád nagy örömet okoznál sokunknak :)

    javasalom a data.hu-t
  • LES FORZA INTER
    #1512
    5. évad 18-21 nekem is jól jönne, meg a 6. évad is :)
  • Carlos
    #1511
    Nekem is kellene pár rész az 5-ik évad végéről: 18-21
  • N6280HE
    #1510
    Sziasztok :)

    Nekem megvan a Harmadik Műszak 1-6. évadig kivétel az 5. évad 18-22. részig. Ezek AXN-s részek de az 5. évad sajnos RTL Klub-s, a 6. évad meg HDTV. Nincs meg valakinek az 5. évad AXN-s részekben 1-22-ig? vagy valahogy máshogy? Nagyon szivesen megosztom a részeket ha van rá igény.
  • Zigdris
    #1509
    Holnaptól 6. évad
  • Norbh
    #1508
    Szevasztok! Elmondok egy titkot nektek:

    1. Itt van az évadok listája
    http://www.imdb.com/title/tt0197182/episodes

    2. http://www.jasek.0day.hu/tvrip.php

    Erről a varezos oldalról le tudjátok tölteni az összes évadot. HUNDUB verzióba vagy DUALDUB verzióba.

    Fieztős, 1 hónapig tudtok tölteni azthiszem. Nem pedig ahogy irják ott. Átbaszás, de van annyi sorozat hogy nacsak. Meg film meg játék. Minden szar. Ugyhogy megéri az egyhavi befizetés. Nem mindig enged tölteni sajna. Most áll nekem is. De nem sokáig van ilyen baki náluk.
  • Guer
    #1507
    data.hu