6909
  • pxxl
    #6709
    üdv!

    Tegnap kezdtem el a játékot, és nagyon bejövős :D
    1 dolog azomban nem tiszta. hoy lehet kirakni gyorsbill-re valamit? tegnap csináltam egy küldetést, ahol a kereskedőket kellett eljutattni innen oda. és mindig esc, képesség, bla bla, várj! ez így elég idióta megoldás volt, és nem jöttem rá hogy rakhatom ki pl a 8as gombra :(


    #6704 ez jól hangzik, de én is inkább a lassú fejlődést választom. majd lehet 2. alkalommal full gonoszként megrpóbálom :)
  • Atilorn
    #6708
    Akkor párszor megházasodsz, majd elválsz.Kapsz 600 gonoszságot
  • Shockmaster
    #6707
    Szuper, bár nemtom tudom gonoszként ez mennyire nyerő ötlet
    Azoknak elvileg Chapel of Skormban kellene áldozniuk, én vittem vagy 5-6 embertéegy percet se fiatalodtam...
  • Atilorn
    #6706
    Nekem, meg arra van jó módszerem, hogy hogyan legyen mindened maxon, úgy, hogy közben fiatal vagy. Kezdetnek megcsinálod a lent említetteket, mald egy kis lét csinálsz magadnak, kb 1 millát. Ezt úgy viheted véghez, hogy az Észak Lúgaskői boltban megveszed az összes gyémántot, majd eladod, újra megveszed, és így tovább. Aztán, felveszed azt a küldetést, hogy a Knothole Glade főnök fiát kell kiszabadítani elmented elindulsz a küldire, majd mikor odaérsz Avo temlomához adakozol 100 ezer aranyat.Ezután a Hero savet elmented, újra betöltöd és újra csinálod az egészet amíg elég fiatal nem leszel. Megjegyzés: a küldetés előtt ne adaközz mert akkor nem fiatalodsz. Lehetőleg ne mentsd el korábban a Hero savet, mert ha túl sokszor csinálod a játék akadozni fog, és a sebhelyek sem gyógyulnak be rajtad, szóval végig olyan lesz, mintha frissen szerezted volna. Nem tudom, hogy ez számotokra csalás e, de én így vagyok maxon és 18 éves.
  • Indigo
    #6705
    Végülis nem csalás, és tényleg jó ötlet, ha gyorsan ki akarja maxolni a karakterét az ember. Számomra megfelelő a lassabb, folyamatos fejlődés, így is kényelmesen, mindenféle nehézség nélkül végig lehet vinni a Fable-t :)
  • Shockmaster
    #6704
    Nem tudom volt-e már, de ha nem, akkor leírom, hogyan tud az ember kb 20 perc alatt mindent megtanulni amire szüksége van.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Először is legyen nálad legalább 2-2-2 db Elixir of Will/Skill/Strength és a lehető legtöbb mana potion. Majd végig kell mennie a Lichfiend Graveyardból induló úton a temetőkön át egészen addig, amíg el nem ér egy olyan területet, ahol 2 irányba lehet menni de csak egy továbbjutási lehetőség van. Menj az északabbra lévő úton, amíg tőled balra egy láda nem lesz. Itt állj meg. Használd a Physical Shield varázslatot és kezdd el őket ölni közelharcban. Szükséged lesz minden elérhető mana potionodra, hogy fent tudd tartani a pajzsot. Amíg a pajzs hatása fent van a combat multipler nem fog leesni rólad így jóval több XP jön egy szörny leöléséért. Folytasd az ütlegelést egészen addig amíg legalább 100-asnem lesz a combat multiplered (lehet magasabb is, ahogy érzed) majd tedd ki gyorsbillentyűre a 3 Elixired és idd meg őket. Ezzel a módszerrel kb 7-800 ezer XP-t össze tudsz szedni minden képzettségnél, ami bőven elegendő minden képességedhez. Több elixir használata esetén természetesen jóval több XP jön( nálam 9 elixir of willnél jött kb 2 millió XP).

    Én úgy érzem ez nem számít csalásnak, inkább úgy mondanám, hogy a leleményesség eredménye. Természetesen nem kötelező használni ezt a módszert, de aki pl gonosz karakterrel játszik és már belevetné magáta vérengzésbe annak még nagyon jól jöhet
  • Shockmaster
    #6703
    Azt tudom, mindig az Oakvale-sel próbáltam feláldozni, elvileg csak 2 embert fogad el, ezt meg ami a Temple of Avo mellett áll. A jó időben is megvotl mivel minden lehetséges időpontban kipróbáltam :)
  • Rundstedt17
    #6702
    jó zsoldost kell feláldozni,jó időben.
  • Shockmaster
    #6701
    Sziasztok,
    a Skorm Bowot hogyan lehet megszerezni?
    Eddig összesen 1x tudtam megszerezni ezt az íjat, amikor teljesen jó voltam (glóriám is volt már a csíkom is teljesen a jó irányba mutatott).
    Amikor teljesen gonosz voltam már nem sikerült, pedig szinte minden létező időpontban megpróbáltam feláldozni őket mindig elzavartak valami jött-ment dumával.
    Most próbálom harmadszorra, először járok az erdőben, tehát még tiniként, a csíkom a jó irányba van, nem sokkal, kb a csík 1/5-vel.
    Azért érdekelne, hogy mi ennek a feltétele, hogy megszerezhessem? Tökéletesen jónak és idősnek kell lenni vagy mi?
  • bardocz
    #6700
    Oké,köszi,majd megnézem ezeket.
  • Indigo
    #6699
    A Fahrenheit egy 3D-s kalandjáték, az egyik legjobb, legizgalmasabb, ami valaha készült. A Jade Empire egy távol-keleti filozófiákon alapuló akció-RPG, a Call of Juarez pedig egy western FPS, szintén kategóriája egyik (ha nem A) legjobbja.
  • bardocz
    #6698
    RBR-t fogok menni majd megvenni,mert az csak gamestaros verzióban van meg,szóval véglis eredeti,de nem dobozos.Amúgy ezeket a játékokat annyira nem ismerem,PoP-ot meg splinter cell-t láttam játék közben.
  • Indigo
    #6697
    Nekem sem volt vele semmi bajom, egyetlen helyen omlott össze a játék, azon kívül semmi.
  • Indigo
    #6696
    Kicsit OFF, de legyen:
    990-ért én a következőket venném meg: Call of Juarez, Fahrenheit, Jade Empire

    De 2000 alatt megkapod a Prince of Persia Trilogy-t, a Splinter Cell Trilogy-t

    De van rengeteg (jó) játék ezekben az árkategóriákban, csak ízlés kérdése, melyiket választja az ember.
  • bardocz
    #6695
    Vannak még ilyen olcsó,de jó játékok?Lehet majd bevásárolok.
  • wedge31
    #6694
    Bullshit ,nekem sose volt vele semmi bajom igaz csak eredetivel toltam.

    990 Ft böven megér.
  • Rundstedt17
    #6693
    szerintem ne vedd meg,technikailag a játék nem éppen stabil....
  • Indigo
    #6692
    Egyszerűen arról van szó, hogy ilyen felfogással nem érdemled meg, hogy játsz vele. 990 Ft tényleg nincs rá?
  • Mr_no_NaMe
    #6691
    Nem tök mind1, hogy eredeti vagy tört?? Ugyan az a program, semmi különbség nincs. Régen még ment normálisan és semmi baja nem volt. Most meg totál lefagy 5 perc játék után. Mostmár tényleg tanácstalan vagyok.
  • bardocz
    #6690
    Bazmeg,ha lemész minden nap boltba 200ft-tal,és veszel 6 zsemlét 20 forintért,akkor ha a visszajáró 80ft-ot elrakod,akkor már meg is van á a pénz 3 hét alatt simán...13nap az 1000 forint így...
  • EnZsolt
    #6689
    Lehet, hogy tényleg el kéne gondolkozni a 900 Ft-on... XD
  • Rundstedt17
    #6688
    Ez természetes ahányszor újra akartam rakni mindig más volt a baja:DDD
  • Mr_no_NaMe
    #6687
    Na megy a játék faszán magyarul, ahogy kell...5 percig, aztán megfagy az egész úgy ahogy van xD Mostmár halvány lila fingom sincs, hogy mi a baja.
  • Mr_no_NaMe
    #6686
    Na 1 nap szenvedés után rájöttem mi a probléma..Refresh force...szerencsétlen csak 60 hercen hajlandó futni. Mostmár csak azt lenne jó tudni, hogy miként lehet a 60ból 80 hercet csinálni úgy, hogy a játék is menjen :D
  • Mr_no_NaMe
    #6685
    Köszi, de már megvan :D
    Kinéztem a fixed imageből.
  • Mr_no_NaMe
    #6684
    Nincs, és ez van xD
    Valaki le tudná írni, hogy mik a fable cdinek nevei amikor a meghajtóba vannak? Tehát pl E meghajtó, és akkor Fabledisc 1 vagy micsoda?
    Azért kéne a pontos név, mert kiírtam image fileból cd-re, de ha rossz nevet adok meg, akkor nem fogadja el a kettes cd-t, amikor kéri, pedig ott van, csak nem ismeri fel.
  • EnZsolt
    #6683
    nincs hely a polcon +1 felesleges toknak OMFG.
  • wedge31
    #6682
    Nincs 990 forintod ?
  • Mr_no_NaMe
    #6681
    Nem veszem meg mert nincs rá pénzem, és a polcon sincsen hely + 1 felesleges toknak :)
    Régen rengeteget játszottam vele mikor megjelent, és ezért nem értem, hogy most miért nem megy. Lehet újrarakom a windowst is. Ráférne már amúgy is.
  • Rundstedt17
    #6680
    Én rengeteget szívtam ezzel a játékkal anno a warez verzióval,javaslom vedd meg már nagyon olcsó vagy hagyd ki.A harmadik verzió is csak fixedel sikerült megoldani.Ami meg külön érdekes volt hogy az egyik gépen nem kelett és úgy is jó volt,tehát elég fura.Ami meg különösen kellemes emlék a játékkal kapcsolatban az az mikor lefagyott uninstall közben újraindítás után windows elszállt....:DDDDDD
  • Mr_no_NaMe
    #6679
    Kb 4-5 hónapja ez a winfos van ami most van. Nem nagyon játszok mostanában, és mostmár nem rakom újra havonta :)
    A gép nem ugyan az.

    C2D E4400
    2 giga ram
    8600 GTS
  • Rundstedt17
    #6678
    Volt újrarakva a windows?Illetve ugyan az a letöltött torrent?Ugyan az a gép?
  • Mr_no_NaMe
    #6677
    Ha nem crackelem meg akkor is elindul, de ugyan úgy kivág az asztalra. No intro fixel pedig csak az introkat veszi ki, tehát ahogy kattintok az ikonra, kb 2 másodpercen belül kidob mivel introk sincsenek. Image fileval se jó.
  • Rundstedt17
    #6676
    Hasonló volt nálam is.Talán hibás a crack,értsd pontosabban az introval van baj,valami féle fixed cracket kellene letöltened és abban van fixed intro...vhogy úgy oldattam meg anno.már pontosan nem emlékszem
  • Mr_no_NaMe
    #6675
    Sziasztok! Sajna a faq nem megy, ezért írom. Régen semmi baj nem volt a játékkal, de most nem indul. Feltelepítem, krekkelem, intrók lemennek, fekete kép, és szó nélkül kivág az asztalra. Még hibaüzenet sincs.
    Ez mitől lehet?
  • Rundstedt17
    #6674
    igen a játékmesterektől kell elnyerni.minijátékokban.A játék legkeményebb küldetései
  • Atilorn
    #6673
    Sziasztok. Lenne egy kérdésem: tudja valaki, hogy hol vannak a hősbabák, mert én csak a Thunder és a saját hősbabát találtam meg.
  • Nemkrirsz
    #6672
    Szevasztok! Kérdezzetek inkább,minthogy vitáztok a helyesíráson.
    Aki nem tud írni jobb ha mindig kezébe a Magyar Helyesírási Szabályzat.
    Na,valami kérdés?
  • HAWK6
    #6671
    Jól van . Vita lezárva.
  • Rolly
    #6670
    Énis ezt kérdeztem :D De mivel nincs senki akinek most segítene lehetne,unaloműzésre jóvagyok :D