6909
  • Lacc
    #365
    Hát nincs sok különbség, majdnem ugyanaz mint ami most van :D A felirat nem lenne rossz szvsz, de háttérek nem ez a lila kulimász kellene, hanem néhány részlet a játékból szépen összemosva, bal oldalt egy gonosz, jobb oldalt egy jó hős képe, valami ilyesmi. De javitsatok ki, ha nem tetszik ez nektek.
  • Haversrác
    #364
    scyte nem az a bajom hogy szaggat vagy ilyesmi, csak ha a shadow beállitást felrakom maxra akkor azt irja hogy ki kevés hozzá a gépem... de egy fokkal lejjebb veszem akkor engedi 1024-be rakni a játékot
  • Lacc
    #363
    Majdnem ugyanilyen komfigom van, csak nem xt, hanem xl, tehát nekem egy fokkal lentebb van elvileg (ha jól tudom de ezt keverem mindig :P), és 1280*1024-el minden fullon röccenés nélkül megy. Valami gebasz van nálad.
  • gamekapocs
    #362
    ITT A LINK A BANNERHEZ!!
  • Lacc
    #360
    Horgászni kell :) Szerezz horgászbotot, a legegyszerűbb a halásztanyánál, ha segitesz a halásznak akkor ad egyet ingyen. Valami fisherman's Creek a neve, az első város melletti erődőből lehet odajutni.
  • Haversrác
    #359
    Hmuda: Nem hinném hogy az x800xt-s kártya olyan gagyi lenne a gémhez, nem? mert eleve nem nagy gépigyényü játék!
    itt a teljes gépkonfigom:
    amd 64 3200+
    2 gb ram
    x800xt, és ami ugy manapság kijött minden jó!
    TEhát nem hinném hogy a gépem kevés lenne a játékhoz, de mind1.
    Ugyhogy van aki tudja mi lehet a baj?
  • Lazlo
    #358
    Hát ez lol :) elfelejtettem menteni. szoal. ha a csaj mellé állok a bal oldalára és nézem a vizet onnét merre van a kincs? a parton rögtön a víznél vagy hátrább a dombon? esetleg a csajtol balra van 1 hajó roncs 1 sziklán valahol arra? pls help :)
  • gbravoo
    #357
    Köszi!

  • gamekapocs
    #356
    Holnapra Csinálok!
  • Hmuda
    #355
    "...az én gépen nem elég ezekhez a beállitásokhoz..."

    Benne van a válasz az üzenetedben. :P

    És ha már egyszer beírtad akkor ne írd le többször.
  • gbravoo
    #354
    Sziasztok! A gombákkal kapcsolatban szeretném tudni, hogy az elsőt ami a Guild-ben a tónál van ahol a DemonDoor, azt hogy kell megszerezni? Mert én sehol sem látom és a vízbe sem tok belemenni. Kérlek segítsetek!
  • Hmuda
    #353
    1Gomba: egy Oakvale-i nőtől, ha elviszed neki a céh mögötti területről egy fickó üzenetét majd vissza a választ.
    2Gomba: kihalászhatod a céh Demon Doorja mellől ahhol buborékos a víz. (kell hozzá pecabot)
    3Gomba: nevettesd meg a nőt a piknik területen (kuncogj neki párszor és odaadja).
    4Gomba: vehetsz egyet egy kereskedőtől csak sajna már nem emlékszem hogy melyiktől.
  • Haversrác
    #352
    Sziasztok!!
    Van egy x800xt platinum edition vid karim! Felrakom a játék 1024*768-as felbontásra, és minden videó beállitást maxra rakok. Azt csinálja a játék, hogy kiirja hogy az én gépen nem elég ezekhez a beállitásokhoz, és visszabassza a felbontás alapra, és csak akkor engedi 1024-be rakni, ha a shadow beállitást lejebb veszem.
    Mitől lehet ez? valaki please help, elég fontos!
  • Lacc
    #351
    Majd ha lesz faq beleírjuk mert már másodszor írnám le. Keress kicsit vissza, ott van már volt róla szó.
  • Lazlo
    #350
    Köszi a helpet :) de az ásó meg ilyenek megy angol van csak korbe ástam a szigetet csajt is menhol és nem találtam demostmár megvan :) és a gombákat hol találom? tod a boszinak hogy meggyógyuljon a gyerkőc :)?
  • Lacc
    #349
    Ha valaki csinál valami jó bannert azt beraknám, mert ez az általam kivágott elég felemás :D

    Emellett ha valaki összehozna egy FAQ oldalt, amit fel lehetne töltögetni az is jó lenne, én nem vagyok designer, se nem grafikus.
  • Lacc
    #348
    Az XP-s ikon a számmal az xp-szorzót jeletni. Minél több ütést viszel be sebződés nélkül, annál magasabb és így annál több xp-t kapsz.

    Erről jut eszembe, ez az xp-szedgetős dolog még elég idétlen, de végülis már hozzászoktam...
  • Hmuda
    #347
    Akinek problémája van a sebességgel, az mindent rakjon abszolút maxra (még az AA-t is) és kizárólag a Mesh-t hagyja nullán. Csak az aljnövényzetet buherálja, ami valljuk be, elég gyengén néz ki, de pofátlanul zabálja a hardvert.
  • Hmuda
    #346
    Tegnap reggel és másfél nap alatt megvolt egy rakat lézengéssel meg mellékküldicsinálással.
  • Hmuda
    #345
    Szem: azt jelzi, hogy abban a pillanatban mennyien látnak. Tolvajoknak jól jön párszor. :-)
  • Hmuda
    #344
    Nekem is maxon van és én se tudtam kihúzni...valszeg egy kis poén a készítőktől.

    Amúgy szerintem csak beakadhattak azok a kereskedők. Ha bármelyik meghal akkor gameover lett volna.
  • Kandurex
    #343
    Akkor nálad valami gáz van! Más fórumokon is elégedettek a játék sebességével!
  • jihad
    #342
    Molyneuxnek csak jó játékai vannak (kezdve a Populoussal), sajnos tényleg a konzolok miatt egyszerűsítenek le minden multiplatform játékot, mivel egy kontrollerrel nem lehet annyi mindent kezelni mint bill + egér. Vagy ha épp nem a kontroller, akkor a konzolok 5 éves hardverét veszik alapul, ezért van pl. a GTA-kban is az hogy eltűnnek az autók / gyalogosok mire megfordulsz, mert egy konzol nem képes lekezelni ennyi mindent. Konzolon persze fel se tűnik, de pc-n nem ehhez vagyunk szokva.
  • Mr_no_NaMe
    #341
    Nem gizdulásból,de nekem 1 kicsit több cuccom van mint neked mégis 1024*768ban maxon,egyszerűen élvezhetetlenül szaggat.
    Konfigom:
    Amd Athlon xp 3000+
    1536 DDR
    40 giga vinyó
    Ati radeon 9600 XT
  • Curtis
    #340
    Hali,

    Mennyi idő alatt vitted végig? Mikor kezdted el?
  • Mr_no_NaMe
    #339
    A szem azt mutogatja hányan vannak körülötted.
    Engem az érdekelne hogy a bal oldali (g betűs teleportálgatós) bizgettyűnél néha előjön az expirence jele meg jelek szottak benne villogni!
    Azok mire jók,hogyan lehet őket elérni?
  • Kandurex
    #338
    Most próbáltam ki a játékot. Engem teljesen levett a lábamról! Nagyon szép grafika, mesés táj és döngőlös hangulat! Tetszik! ÉS a gépigény se vészes! Maximális beállítások 1024X tökéltesen szalad, lentebb a gép. Mestermű!

  • Lacc
    #337
    A szemes dolog engem is érdekelne igazából. Ha meg a g-t megnyomod, és körbemegy a csík, azzal teleportálni lehet, amennyiben van portál az adott pályarészen.
  • Mr_no_NaMe
    #335
    Egyébként hogyan lehet kihúzni a kardot a domoldalból?
    Majnem maxon van a fizikai erő de nem megy sehogyansenem:S
  • Mr_no_NaMe
    #334
    Meg kellett mentenem pár tradert Twinblades campjabol,fogadtam mindenre,megis csináltam védelem,varázslat nélkül és időre,de amikor odáltam a kivezető út kapuja elé(amerre a nyíl mutatott),aszondta ha továbbmegyek sikertelen lesz a küldi...
    Erre mondtam hogy nem megyek be,eltüntek a traderek és emiatt nem sikerült...
  • malter
    #333
    én még az elején vagyok 2 kérdésem lenne,mi az a pislogo szem benne számokkal map melett fölül?
    a másik meg hogy ha megnyomom a "g"-t akkor körbe töltödik 1 csik az mire jo?
  • Tatyla
    #332
    na jó egyenlöre hanyagolom,ez a töltögetösdi kiborit...
  • Hmuda
    #331
    Nem árt.
  • Hmuda
    #330
    Áh, irtó zavaró, hogy maximum egy-két trófea fér el egy házba. :-(
  • Adi
    #329
    Mhh... ebbe a fable-ba kell vágni az angol nyelvet?!
  • Hmuda
    #328
    Melyik küldetés és milyen bug miatt?
  • Hmuda
    #327
    Nah, ezt végigvittem. Figyelmeztetek mindenkit, hogy a végső csatához mindenképpen szerezzetek be valami normális távolsági fegyvert (akár varázslat, akár íj), mert kelleni fog. Lehet ugyan találni egy benga darabot közvetlen előtte, de azzal minimum 10 perc mire meglesz az ominózus dolog.

    Most megyek és kiderítem mi is lett kasza barátunkkal. ;-)
  • Mr_no_NaMe
    #326
    Nemsikerült az eggyik quest 1 bug miatt és kicsit bepöccentem:
  • Lacc
    #325
    Igen, a parton van a kics amit ki kell ásni, ahol a felesége álldogál, mégpedig ha szembe állsz a mólóval, akkor tőle balra, közel hozzá. Vegyél ásót ott valamelyik boltban, Spadenek hívják aztán próbálgass arrafele. Nekem hálistennek másodszorra sikerült megtalálnia :)
  • malter
    #324
    hangulatos kis game:)magyaritás nem tudom készül-e ameddig eljutottam kivehetö hogy mi történik,de ha csinálnak is elég sok a szöveg benne ugyhogy biztos nem mostanában