97
Dreamcast emu FAQ
  • Taiki
    #97
    aki megmondja hogy kell internetezni emu-val akkor adok egy bios-t :)
  • joe1980
    #96
    ehez az emulátorhoz kellene bios ha vkinek megvan és működik akkor küldje már el nekem.vagy tegye már ide fel köszönöm.
  • Taiki
    #95
    majd ha lejutok, köldük ^^ Hogy kell internetezni?? az Emu-val!!!
  • joe1980
    #94
    valaki ha tud adjon már egy biost!jó mert nem tudok letölteni sehonnan
  • Taiki
    #93
    ez uncsi, hogy mindent magam oldok me... Az internetet hogy kell megcsinálni? ^^
  • Taiki
    #92
    ya, és mikor van Helloween? ^^
  • Taiki
    #91
    minden, jó, de az idő nem. hol állítsam át? és hol a bios? ^^
  • Taiki
    #90
    most meg a memóriakártya hiányzik ^^, de a játék elindult!!!
  • Taiki
    #89
    segítene valaki? ^^
  • Taiki
    #88
    én megszereztem egy játékot, de nem bírom sehogyse megnyitni. help me!!!!
  • Ateeeeee
    #87
    Most már oké az emulator hibátlanul süvít rajta a soul caliber és a shenmue 1 :) tudtok weboldalt ahonnan shenmue 1-2 végigjátszást lehet letőlteni :)?
    Amúgy nem semmi,hogy kb 5-6 éve már hogy eladtam a dreamcast-emet és most tessék újra él a számitógépemen hála azoknak akik elkészítették ezt a chanka emut :) köszi tesók bárkik is vagytok a világban :)
  • Moyko
    #86
    Ah beüzemeltem a Dead or Alive 2-t
    Hát fasza, csak a lassú, kiprobáltam 3000+ 64 AMD vel is... 5fps-el több
    Ha van valakinek ötlete az irja meg.
  • Moyko
    #85
    tölds vissza a régi Flash-t

    Kipróbáltam a Shen Mue I-et, hibátlanul fut...
    A II. az kb 12 frame, és bugos...
    A Jet Set Radio is jól megy a hangal sincs baj.
  • Ateeeeee
    #84
    sziasztok :) az lenne a problémám hogy tegnap még tudtam játszani chanka emulatoron a cdi-s soul caliber játékkal de ma reggel óta akárhányszor elindítom mindig visszadob az óra/dátum beállitásához...valaki help légyszi :)
  • Csibe001
    #83
    Senki se foglalkozik már DC emulálással?Ha valaki még emléxik s betér ide akkor segítsen már plz.
  • Csibe001
    #82
    Köszi , de azt elfelejtettem mondani , hogy csak a torrentreactor-t ne ajánljátok, mert onnan elkezdtem 1-2 őt szedni de 10000 leecher és kb 6 seeder mellett nem igazán jött. :(
  • CrucifX
    #81
    http://www.torrentreactor.net/

    RENGETEG van fennt.
  • Csibe001
    #80
    Sziasztok, gondolom már le is töröltétek az emukat meg játékokat. Csak azért írok hátha valaki tudna nkm mondani egy helyet ahonnan le tudnék szedni DC játékokat.Ha valaki tud plz segítsen. Köszi
  • zweistein
    #79
    Szeva all!
    Azt szeretném kérdezni,hogy pontosan hogy lehet game-t be'tallózni'.Mert én letöltöttem a virtua striker-t,és beolvastam virtuális meghajtóba,de sehogy sem megy,irányítást is beállítottam,elolvastam aaaa help-et,és volt vmi selfboot,nah valahonnan letöltöttem azt de nemtudtam mit kezdeni vele,válaszotokat előre is köszönöm
  • lwb
    #78
    hálás köszönet!
  • toMpEr
    #77
    en ezt hasznalom
  • lwb
    #76
    ok, megnézem emule-lal. bár gémem lenne épppenséggel. van valami flash izé is, az is kellhet?
  • Davidus
    #75
    Én emule-ről szereztem be mindent ami dc. Biost meg gémet is.
  • lwb
    #74
    dc_bios.bin -> ilyesmit sehol nem találok :( nem tud vki segíteni?
  • toMpEr
    #73
    ja emulalashoz proci kell, videokartyat nem dolgoztatja, mindenesetre nagyon jol meg van irva, le a kalappal
  • Davidus
    #72
    Kipróbáltam én is 4xaa 2xaf 1024x768-ban és 1 fps-el sem lett lassabb. Viszont sokkal jobban néz ki:) Érdekes:P Eddig 800x600 noaa noaf volt.
  • toMpEr
    #71
    google a barátod
  • Tatyla
    #70
    Egy linket adnátok ehez a jó kis emulátorokhoz?
  • toMpEr
    #69
    en nem allitgattam rajta
  • Davidus
    #68
    #48
  • toMpEr
    #67
    Barton 2600+ gef4ti4200
  • Lacc
    #66
    És milyen géppel emulálod? Mert nekem kicsit olyan volt mitn a lassitott felvétel. Nem akadt, csak lassabb volt mint kellett volna...
  • toMpEr
    #65
    kozben rajottem hogy ha az os betoltese utan mountolom be az image-t akkor angol lesz
  • toMpEr
    #64
    a memoriakartyat lehet valahogy emulalni? mert gondolom azert spanyol mindent, mert az oprendszerben hiaba allitom at a nyelvet angolra nem menti el
  • toMpEr
    #63
    i mean 1280x1024
  • toMpEr
    #62
    ChankastAlpha025
    1280x1027 4xAA 2xAF
    de mozgasban megjobb :)
  • Lacc
    #61
    Neked milyen verziójú Cahnkád van? Mert nekem sokkal szarabbul nézett ki...
  • toMpEr
    #60
    fingomsincs
  • Seth
    #59
    A nevek miért vannak áthúzva?
  • toMpEr
    #58
    kerdes, hogy valahogy be lehet-e allitani, hogy ne spanyol(?) nyelvu legyen minden alapbol?