2204
1231mod2kep2.jpg
Elég, ha a reklamált topic címét linkeled, a hsz. számát pedig kiírod!
Ha házigazda szeretnél lenni, kell a topic neve és linkje, a jelölt neve és linkje (az adatlapra), és azok a hozzászólások, ahol a jelöltet elfogadja az adott téma közössége. Ezeket írd be ide, és pár napig várj türelemmel.
A privát üzenetekkel - mivel nem tudják elolvasni - nem foglalkoznak a moderátorok, ne panaszkodj miattuk.

Mielőtt ebben a modtopicban folytatnád a veszekedést, !! KLIKK IDE !!
  • zakika
    #336
    bar en sem ertettem egyet a kedves forumozokkal, de azert probaltam valamit kihozni belole. kar hogy be lett zarva, mert ahogy szabolcs irta, voltak ott felvetett kerdesek. gond csak az volt, hogy ugy indult a topic, hogy megmutassa a rockerseg lenyeget de jottek olyanok akik csak fikazni tudtak. nem baj, meg jo hogy a progrock topic megvan.

    a prolizas mas volt, csak egy embernek a velemenye es szerintem mindenki ugy gondolta, hogy ha ez az o velemenye akkor proli vagyok (ja meg praszt is, meg rocker, meg buzlok es hosszu a hajam). de erre vannak a forumok, hohy az ember megmondja a velemenyet. nem kell megsertodni rajta, ha nem erint, legfeljebb nem ertesz vele egyet. vilag prolijai idejojjetek...
  • PResident Evil
    #335
    #1 után tényleg nevettünk egyet és semmi több.

    Többi érdekes téma ?! Van már Proli topic ?
  • sz4bolcs
    #334
    Hello! Látom jól kinőtte magát a "Rocker vagyok" topic mióta nem voltam, alig győztem végigolvasni. Prezi írta, itt lehet reklamálni, a visszaállítása ügyében. mert volt rajta téma? Valószínüleg a "volt miről beszélni" "az emberek megoszthatták egymással a véleményüket" nem érv egy fórumon, ezért nem is próbálkozom, inkább zárjátok be ezt is mert nem ér semmit... nekem nem, nem érem el vele a célom, amiért írtam ide, és amúgy sem egyezik a véleményünk. Ja igen: Van még pár tippem, mely topicokat kéne bezárni, mert két betünél több van rajtuk.

    Nem a topicot akarom védeni, #1-t elolvassa az ember, nevet egyet, kész, vége... De közben érdekes témák vetődtek föl, amiről még lehetett volna vitázni, és én is szívesen hozzászóltam volna.
  • Taranov
    #333
    Hát nem a magfúziós reaktor felhasználási területeiről.
  • franco
    #332
    Jah. és mégvalami.

    Ha 3 kultúrált ember téved be oda, 10 hozzászóláson belül arra a konzekvenciéra jutnak, hogy zárható.
  • franco
    #331
    A kemény moderátori fellépés inkább Punkerre volt jellemző ld. 3 törölt hozzászólás.

    Abban a témában pedig a témától teljesen független személyeskedés folyt. Ehhez nem értem miért kell ez a topik, ott az Msn.
  • franco
    #330
    "mondjuk valóban az volt"
    Köszönöm. Akkor miről beszélünk?
  • PResident Evil
    #329
    ezt tényleg az én hatáskörzetem, és én így látom jónak... majd valamelyik moderátor kolléga megnyitja, ha gondolja...
  • PResident Evil
    #328
    Taranov, te meg vald be hogy röhögni jártál oda :D
  • PResident Evil
    #327
    ettől még nem fog megnyílni :D
  • Taranov
    #326
    Prezi meg szereti, ha gyakorolhatja moderátori teendőit. Persze ezzel nem akarom megsérteni, csak ezt tapasztaltam.
  • flashX
    #325
    Csak prezi...
  • Taranov
    #324
    Senki sem akarta szerintem.
  • flashX
    #323
    Én nem akartam, hogy bezárják...
  • Taranov
    #322
    A vita nem ellenségeskedés, most még flame sem volt.
  • Taranov
    #321
    De Prezikém!
    Ha mindenki rocker lenne, aki oda ír, akkor nem menne a topik!
    Nem érted, hogy pont az a poén benne, hogy ellentétes véleményűek dumálnak? Ha mindenki egyetértene, nem menne a topik, ha meg egy idő után kiderülne kinek van igaza, vége lenne a topiknak.
    Nagy baromság ez az egyetértés elmélet. Minek egyetérteni? Azért van a fórum, hogy megbeszéljük a dolgokat.
    Jobb lenne egy olyan topik, hogy
    [Pistike] Rokker vagyok
    [Lacika] Én is
    [Gabesz] :DDDDD
    [Miki] Én is az vagyok
    [Karcsi] Szintúgy
    [Bali] Hajrá Cradle of Filth
    és így tovább, nagy az egyetértés
  • flashX
    #320
    Azért ez egy kicsit más.
  • Taranov
    #319
    Hát ez nagyon igaz. Azért kell vitázni valamiről, hogy megismerjük a másik véleményét, na meg, hogy elüssük az időt.
  • Taranov
    #318
    De a userek írnak beléjük, tehát használják, fórumoznak. Max. te nem élvezed, mint ahogy Prezi sem a rocker topikot.
  • PResident Evil
    #317
    ez egy olyan téma amin a végtelenségig lehetne vitatkozni... sosem fogod meggyőzni a másikat a véleményedről, mert nem olyan zenét hallgatsz, nem érzed át, stb... ezeknek a vitáknak általában csúnya anyázás a vége, amit persze nem akarunk mert büntetést von maga után. A fórumon mindig van élet, mindenki ott fórumozik ahol szeret, ahol ismerősök vannak, de titeket a flém, a flémelésre való vágy tartott itt és ezért pörgött a topic... nem azért mert "Rocker vagyok".
  • sapkafej
    #316
    Kivételesen úgy érzem, igazad van! :P
  • Goth
    #315
    az egészben az a legjobb, hogy mindenki mondja hogy mennyi rokker vs. diszkós topig volt már, minek mégegy.
    Hát persze hogy mindig újabbat nyitnak, ha egyszer a régebbieket mindig törlik...
  • Goth
    #314
    soha senkinek nincs a világon igaza, a viták azon alapulnak hogy azt hisszük igazunk van.
    [bölcs] :DDDD
  • McGrady
    #313
    jó, de ha ostobaság az egész topik....sztem senkinek sincs igaza...
  • flashX
    #312
    Hát igen, a gumiszobában is életben maradtak a szpemtopikok. Azoknak sincs semmi értelmük, csak terhelik a szervert.
  • Taranov
    #311
    Most épp senki, de volt már rá precedens.
    Most a téma bezárása nem tetszik. Sajnos már egy ideje (talán mióta St elkezdett aktívabban fórumozni és mióta a gumi moderálttá vált) a fórum többi részén is sokkal keményebb lett a moderátori fellépés.
    Persze, ha valaki nem szalonképes képeket/szövegeket tesz be a fórumra, vagy olyan topikot nyit, amiből már van egy, és nem érdekel senkit vagy esetleg még valakit sért is, az érthető, hogy büntetőpontot kap, de egy csomó topik volt már, ahol csak az volt a baj, hogy a moderátornak nem tetszett vagy nem volt "értelmes".
    Viszont jól ment, sok hozzászólás született. Fórumoztak benne az emberek? Ezt egy fórumon miért kell törölni?
  • flashX
    #310
    Ki kapott büntetést?
    TraXion?
  • Taranov
    #309
    Nem akarok rossz hangulatot kelteni, de mi a fasznak kell mindent bezárni/kitörölni, mindenkit bannolni, büntetőpontot adni?

    Most konkrétan erre gondolok.
    A legnépszerűbb témák között volt tegnap, ez azt jelenti, hogy a usereket érdekelte. Pár ember szerint értelmetlen topik volt, mondjuk valóban az volt, de legalább volt téma a fórumon. Most újra nincs, megy az unalom.
  • PResident Evil
    #308
    ezzel nem mentek semmire... semmi jóra !
  • flashX
    #307
    [Ő is reklamál.]
  • PResident Evil
    #306
    szinte gondoltam :D

    de nem töröltem, szóval copyzhatsz, nem kell reklamálni...
  • Goth
    #305
    reklama :D
  • McGrady
    #304
    mindig összeveszünk vmin, de most igazam volt, majd msnen elmondom ne offoljunk
  • flashX
    #303
    Lál, Misóval így összekaptál?
    Kezdesz a nyomdokaimba lépni...
  • szacsi
    #302
    htx
  • McGrady
    #301
    oks
  • PResident Evil
    #300
    nem történik semmi, csak nehogy belekezdjenek megint...
  • PResident Evil
    #299
    megtörtént
  • szacsi
    #298
    "Progresszív muzikok" nevezető tápigomat plz kereszteljétek át "Progresszív rock"-ra a félreértések elkerülésének érdekében. htx!
  • McGrady
    #297
    hi!
    1 kedves moderátort arra kérnék h a legjobb rap számok topikban az 58-astól a 67-es HSZig töröljétek ki az üziket..
    kicsit elszaladt velem a ló