2204
1231mod2kep2.jpg
Elég, ha a reklamált topic címét linkeled, a hsz. számát pedig kiírod!
Ha házigazda szeretnél lenni, kell a topic neve és linkje, a jelölt neve és linkje (az adatlapra), és azok a hozzászólások, ahol a jelöltet elfogadja az adott téma közössége. Ezeket írd be ide, és pár napig várj türelemmel.
A privát üzenetekkel - mivel nem tudják elolvasni - nem foglalkoznak a moderátorok, ne panaszkodj miattuk.

Mielőtt ebben a modtopicban folytatnád a veszekedést, !! KLIKK IDE !!
  • PResident Evil
    #376
    komolyan, már én is unom...
  • McGrady
    #375
    nem szabad modival kibaszni:)))
  • PResident Evil
    #374
    lol :D
  • McGrady
    #373
    kérésed parancs:))
  • PResident Evil
    #372
    fejezzétek már be...
  • McGrady
    #371
    jó....akor folytasd a piszkálódást!
    de utána ne köpjél be a modiknak h milyen fasz vagyok!!
    pff
  • szacsi
    #370
    pfff, majd hozzád alkalmazkodom...no persze... :/
  • McGrady
    #369
    :))
  • PResident Evil
    #368
    ejj, ne itt, ne ilyenekkel ... :\
  • McGrady
    #367
    [szeretné ha szacsi abba hagyná a szemétkedést, akkor ő is leállna]
    ha nem izélsz, akkor abbahagyom.
    thx
  • szacsi
    #366
    [szeretné, ha mekredivel csinálnának valamit a gonosz modik, mer már unja]
  • flashX
    #365
  • Goth
    #364
    nem mert nincsen, de szerintem annak se volt aki ezt költötte :D
  • PResident Evil
    #363
    ehh...

    nah pls ne offoljatok, inkább megnézem hogy halad a topic az általánosban mert érdekel.
  • flashX
    #362
    Tényleg meghalt a kisegered? :O
  • Goth
    #361
    az teljesen mindegy hogy miért pörög a topik, a lényeg hogy pörögjön, a fórum lényege hogy népszerű legyen. A népszerűséget általában a vita teszi, alacsonyabb értelmi szinten pedig az hogy mindenki beír a topigba egy hm -t :D
    "A fórumon mindig van élet, mindenki ott fórumozik ahol szeret, ahol ismerősök vannak, de titeket a flém, a flémelésre való vágy tartott itt és ezért pörgött a topic" -semmi igazi flém nem volt, de még ha lett volna, akkor is álljon odébb akinek nem tetszik és kész, mert lehet hogy van 100 másik olyan ember akinek tetszik.

    Mert ez így tiszta kommunizmus =)
  • flashX
    #360
    Ok, én fennt vagyok. (Az más kérdés, hogy prezi nem tudja az msn-emet és én se az övét, de a szándék megvolt.)
  • McGrady
    #359
    :))
  • Taranov
    #358
    Gondoltam, én is csak viccből mondtam, hogy fenyegetően hangzott.
  • zakika
    #357
    ekkor elnezeset kerem mindenkinek akit megsertettem... nem fenyegetni akartam, csak dumalni vele
  • Taranov
    #356
    elbeszelgetnek veled (nem csak errol)

    Ez fenyegetően hangzott :D
  • zakika
    #355
    ok prezi, nem azert reklamaltunk, csak dumcsiztunk ott
    a maganeleti problemaidat probald mihamarabb megoldani, lehetoleg pozitivan szamodra
    MSNm nincs, pedig elbeszelgetnek veled (nem csak errol)
  • PResident Evil
    #354
    tudom, most elég szarul jött ki minden, és nem akarom hogy a magánéleti problémáim kihassanak a ti fórumozásotokra, de ha tök jó kedvem lett volna, akkoris bezárom, hatalom ide-hatalom oda...
  • PResident Evil
    #353
    minden ilyen hangvételű topicot bezártam eddig is, most is, és ezentúl is be fogom, mert ez a dolgom. Ez nem a véleményemen alapszik, mert nekem mindig is kívülálló szeméből kell szemlélnem az egészet. Most sem foglaltam állást, mert felesleges. Mostmár nyílt topic az általánosban, oda lehet írkálni a városi/vidéki emberek helyzetéről, ZENÉRŐL és csakis a ZENÉRŐL pedig ebben a főtopicban lehet fórumozni. Asszem itt le is zárhatjuk az ügyet, mert felesleges a személyemmel itt foglalkozni. Gyertek MSN-re és elmondhatjátok a véleményeket.
  • zakika
    #352
    elmentem
    de ha majd jobb kedeved lessz egyszer megkerdezem, ki csinalta a galibat. ne vedd sertesnek prezi, de ugy viselkedsz mint egy tanar (tudom, en is tanitottam)
  • Taranov
    #351
    Én tippet a vita folytatására. Na bye, nem akarok flémelni, meg itt ez tényleg offtopik lenne.
  • Taranov
    #350
    Én tudom, de max. priviben mondok nevet.
    Vannak olyan emberek, akik egyébként tök jó fejek, mint Prezi, csak a hatalomtól meghülyülnek. Persze ez nem valós hatalom, hiszen gyakorlatilag nem sok mindent kéne bezárni, azonban egyes moderátorok annyira komolyan tudják venni ezt az egészet. Szeretnek topikokat bezárni, főleg olyanokat, amiket más élvez, azért, mert nekik nem tetszik. Hisz nem a fórumozók véleménye számít, hanem az övé, hát ő a moderátor.
    Olyan embereknek ad büntetőpontot, vagy olyan emberek fórumozásába szól bele, akiknek egyszerűen különbözik a véleményük az övétől. Ha a véleményünk egyezne, nem kellene fórum, illetve olyan lenne, mint a legtöbb weboldalon található kis fórum, aminek semmi szerepe nincs, csak hogy lássák a látogatók, hogy a weboldal készítője ilyet is tud.
  • PResident Evil
    #349
    nem mivel, nincs olyan. Nincs túl jó hangulatom, ilyenkor nem tudok röhögve elnézni a dolgok felett :\
  • PResident Evil
    #348
    köszönöm.
  • zakika
    #347
    nemtudok a valakinek a nevet aki rossz embert csinalt beloled?
  • Taranov
    #346
    Akkor folytassuk itt.
  • zakika
    #345
    persze, binarisan
  • PResident Evil
    #344
    innentől pedig az én dolgom, én pedig bezártam. Lehet általánosban most is szárnyalna, itt nem fog. Ez érthető. Szerintem.
  • PResident Evil
    #343
    Rockereknek van rockeres topic, diszkósoknak van diszkós... keresztezni nem lehet, mert nincs értelme csak flém. És most legyen vége.
  • zakika
    #342
    ironia on

    nem a zeneben volt nyitva a rocker topic, valaki atrakta

    ironia off

  • PResident Evil
    #341
    /off

    szerintem nyiss egy Proli topicot, ne a zenébe, és vitassátok meg ezt a kérdést...

    /on
  • zakika
    #340
    ok, de hova ha bezartad, pedik latod most a masik fel is reklamal, pedig csak a rockrol akartunk tarsalogni

    en is csak reklamalok. gondolom ha nyitnek egy topicot hogy "rockerek" akkor bezarnad, mert mar volt ilyen es mar bezartad... egyszeruen nincs alternativa, de ta vagy a fonok, neked kellene tudnod
  • Taranov
    #339
    Régen egyébként természetes volt, hogy az egyszerű családból származó ember nem tanult, de ha mégis, akkor kiemelkedett, és az egyszerű családból származó tanult emberek szinte mindig szellemi sznobok, tehát elolvasnak egy könyvet, még akkor is, ha nem különösebben szórakoztatja őket.
    A művelt, polgári családból származó emberek, mert tanultak, mert szégyen volt nem tanulni. Hát ez volt mondjuk 50-60 éve, szerencsére már nem így van, de ettől függetlenül is vannak művelt és műveletlen emberek, prolik, parasztok, elmagyaráztam világosan, hogy ki proli, és rendesen félreértette mindenki. Hát ezekután nem tudok mit csinálni.
    Na ez már nem ehhez a topikhoz tartozik.
  • Taranov
    #338
    A doktorátusodat is felvetetted, ha jól emlékszem. Ennek ellenére sajnálatos, hogy ennyire félreértettél, talán csak Lteebee értette meg, neki ezért kitüntetés járna, mert ezen a fórumon a szövegértés nem elvárható, úgy tűnik.
  • PResident Evil
    #337
    ide ne ! :D