2204
1231mod2kep2.jpg
Elég, ha a reklamált topic címét linkeled, a hsz. számát pedig kiírod!
Ha házigazda szeretnél lenni, kell a topic neve és linkje, a jelölt neve és linkje (az adatlapra), és azok a hozzászólások, ahol a jelöltet elfogadja az adott téma közössége. Ezeket írd be ide, és pár napig várj türelemmel.
A privát üzenetekkel - mivel nem tudják elolvasni - nem foglalkoznak a moderátorok, ne panaszkodj miattuk.

Mielőtt ebben a modtopicban folytatnád a veszekedést, !! KLIKK IDE !!
  • zakika
    #820
    volt egy topic valami rocker vagyok. tehat pozitivan a rock zenerol. persze jottek a nemmondomkik akik szet...de rendesen, aminek az lett a vege, hogy be lett zarva. tehat nem jo kiveteleket tenni, mert az elefantok emlekeznek es felhantorgatjak a multat :)
  • prezi
    #819
    ez a topic moderálásom előtt jött létre... azóta se volt, most se lesz törölve... de ha jobban beleolvasol eléggé poénra veszik a figurát és itt egy ember ellen történik lehúzó kritika, nem pedig műfaj ellen.
  • mila69en
    #818
    a kénytelen vagyok persze "jelbe kellet volna tennem
  • mila69en
    #817
    ebben teljesen igazad van.. bár nem lett konkrétan egy műfaj sem megnevezve
    és ha te mint moderator azt mondod, hogy ilyen topic nem lehet mert viszályt szűl meg stb.... elfogadom mert kénytelen vagyok.. de akkor valaszolj arra kérdésemre, hogy miért él még eza a topic azért itt konkrétan megvannak nevezve hogy kit is kell utálni
  • McGrady
    #816
    jah, ez igaz...a gagyi kicsit erős...vagy legalább bele kellett volna tenni, hogy személyes vélemény
  • The FlashBack
    #815
    ebben az egyben igazad van... de át is írhattad volna?
    mellesleg te zártad be???
  • prezi
    #814
    a topic eleve rosszul indult... "gagyi" -> tehát valamelyik műfaj fikázása... ilyen témát alapból nem nyitunk mert csak vitát szül... most Vinyl de lehet holnap más kötött volna bele... ez így jo, nincs téma, lehet csendesedni.
  • zakika
    #813
    mivel mar igy is sokat offoltam es ez eppen a moderator figyelmebe topic gondolom ez a haorm offom eleg volt. bar ketto a temaba vagot. prezi meg valamit hozzam.
  • McGrady
    #812
    LOL!
    az se tartana sokáig...ha vkit elkezdenénk ott fikázni akkor az illető reklamálna
  • mila69en
    #811
    ja tényleg és te honnan tudod hogy ez már neme az 5-ik nikkem he?
    meg azis rossz duma hogy nem elég régóta vagytok itt gondolom az itt forumozók nagy része máshova is jár fótumozni és szinte mindenhol ezt tapasztalom akad egy két figura aki a magáénak érzi a forumot mert ő már 3 éve regisztrált hát ez lool nem gondolod?
  • VinylToy #810
    Tedd amit tenned kell, vagy amit jónak látsz.
  • zakika
    #809
    nyithatok olyan topicot amelyikben a szetb@szott topicokrol emlekezem meg. gondoltam hogy nem, de azert megkerdeztem
  • zakika
    #808
    felterjesztenelek buntipontra amit a volt gagyi magyar... topicban csinaltal. sajna nem erdekelsz. de csak pozitivan, ahogy te mondanad
  • VinylToy #807
    Az a baj hogy nem elég régóta vagytok itt hogy megértsétek még, hogyan mennek itt a dolgok.
  • mila69en
    #806
    ja meg tönkre is vágta az egészet de végülis mindegy ha ettől jobban érzi magát most biztos kipuposodott a melkasa h, mekkorra király csávó... no comment
  • Goth
    #805
    pffffffff...
    Mekkora faszság bezárni azokat a topikokat, ahol végre beindul az élet.
    Normális téma volt, aztán bejött ez a baromállat vinyál gyerek flémelni, sztem az ilyennek kéne két hét ban.
    semmilyen szabályzatban nincs benne, hogy nem lehet kultúrált módon flémelni. És a topikban ez ment, ha jól emlékszem, akkoris ő volt az egyetlen aki káromkodott, és az egészet elkezdte.
  • McGrady
    #804
    szívesebben flémelsz helyette?
    csak tessék
  • prezi
    #803
    Vinyl, Dying Soul !!! hagyjátok abba a flémet főleg itt mert azért zártam a topicot hogy ne kapjon senki büntetést. fékezzétek magatokat -.-
  • VinylToy #802
    na ki?
  • sonance
    #801
    :) hehe, na ki flémel?
  • VinylToy #800
    Olyan könnyű ezzel takarozni mindig, csak már kicsit uncsi.
  • VinylToy #799
    Azt az "előadóművész"-t véded amit utálsz? Azt a zenét védet amit uutálsz?

    és ezzel mi a probléma miért kell utálkozni, egyszóval nem mondtam hogy utálom, az régen volt.

    "ezkf" nagyon jó megoldás.
  • McGrady
    #798
    csak véleményt nyilvánított...mondta is valahol, hogy szubjektív, amiket mond, szóval...
  • Dying Soul
    #797
    Azt az "előadóművész"-t véded amit utálsz? Azt a zenét védet amit uutálsz? (y)
    Amúgy tényleg tüctüc.
    Másrészt pedig fogalmam sincs, hogy hívjalak titeket, mert az "elektronikus zenét kedvelő fiatalok" túl hosszú.
  • VinylToy #796
    na csináld a hülyét:


    ma 14:33 | Privát | Galéria | Válasz | #31

    Feldolgozta a méltán híres DJ párokból vmelyik a Bonanza Banzai Valami véget ért című számát is...
    Igaz a Zorall is feldolgozta, de ők metálosra csinálták meg, és az még jó is lett, de a tüctüc verzsön..

  • Dying Soul
    #795
    Hol is?
  • VinylToy #794
    de megint tüctücözöl egy másik topikban, az nem gáz?
  • Dying Soul
    #793
    Ezt a flémelőknek mondd.
  • The FlashBack
    #792
    te zártad?
  • prezi
    #791
    Nincs flémelős topic ezt már megbeszéltük...
  • sonance
    #790
    A 2. legnépszerűbb téma volt :)

    LINK
  • sonance
    #789
    Nos igen, könnyebb egy témát törölni, mint kiszórni a flémelő emberkéket... lusta moderátor...
  • Dying Soul
    #788
    Üzenem az elektronikus zene fanoknak:
    Nyomjátok meg a böngésző [Vissza] gombját, és menjetek egy másik topikba, felsőbb hatalomhoz szaladni túl egyszerű, kényelmes.
  • McGrady
    #787
    :DD
    ne gyere, különben itt is flém lesz :DD
    ezt a topikot meg kéne kímélni mielőtt kitörlik a HSz-eket :D
  • Láma!
    #786
    szolitott vki?:D
  • McGrady
    #785
    khm...már csak láma hiányzik és folytatódhat a mindenki vs. vinyl meccs :SSS
  • Dying Soul
    #784
    Senkit nem érdekel mikor volt, a lényeg, hogy létezett/létezik. Egyetlen ilyen topikot nem nyitottam még, bagoly mondja verébnek.
  • sonance
    #783
    nem válasz :) de hagyjuk a veszekedést, baráti csevegésre jött létre a topic, ahol mindenki elmondhatja a fájdalmát. Ezért csak nyugalom, nekemi is írtak fájó dolgokat, mégsem flémelek :)
  • The FlashBack
    #782
    egyetértek veled... nem kell zárni a topikot.... ha elfajulna a dolog, oda kell hívvni egy modit és rendted csap, azonban mindenkinek joga van elmondani a véleményét... ha utálja azokat a zenéket egészségére, de amíg a házirendhez méltóan fórumoznak nyugi van...
    szerény véleményem szerint [punker] akkor kell zárni a topigot, ha iszonyá baromságok a hsz-ek, a másik ha senki nem ír bele, a harmadik... azt inkább haggyuk... [nem kér "szép" válaszokat, köszöni]
  • VinylToy #781
    régen volt. :)