2204
1231mod2kep2.jpg
Elég, ha a reklamált topic címét linkeled, a hsz. számát pedig kiírod!
Ha házigazda szeretnél lenni, kell a topic neve és linkje, a jelölt neve és linkje (az adatlapra), és azok a hozzászólások, ahol a jelöltet elfogadja az adott téma közössége. Ezeket írd be ide, és pár napig várj türelemmel.
A privát üzenetekkel - mivel nem tudják elolvasni - nem foglalkoznak a moderátorok, ne panaszkodj miattuk.

Mielőtt ebben a modtopicban folytatnád a veszekedést, !! KLIKK IDE !!
  • Dájrektóriász
    #953
    Hello

    ebben a topicban ki lehetne törölni a 2. hozzászólást?túl nagy lett a kép.
  • prezi
    #943
    ja igen... akartam mondani, hogy nem itt kellene folytatni az eszmecserét, hanem ujra lehet kommentelni a lent említett topicokba...

    de ha durvul a helyzet akkor marad a szokásos :D
  • Dying Soul
    #939
    "A 23-at miért nem idézed be? Amiből is látszik, hogy a fikázó hozzászóló közületek való."

    Ebből is látszik, hogy krvára nem vagy benne a témában, hasonlóképpen úgy, mint én az Armin topikban. Felesleges volna ecsetelni neked, mert fogalmad sincs róla, de azért megteszem. Mostanság (úgy az elmúlt éveket is beleszámítva) egyre jobban elkülönül a rock és a metal, így aztán a határon állók ide, vagy oda hullanak. Nos ugyebár ki dönti el azt, hogy egy zenekar milyen zenét játszik?! Ők maguk többek között, de főkent "kritikusok", akik sokszor a zenekar célközönsége, ennek köszönhetően sokszor keletkeznek hibás besorolások. Másrészt (erről sincs fogalmad, mert ha volna, nem írnál ilyesmiket nekem) metál és metál - ég és föld. A Linkin Parknak hiába adták a nu-metal műfajt, sosem lesz köze "A Metál"-hoz. Aki kicsit is bennevan a metálműfajban, az nem állít olyanokat, hogy a COB egy idióta zenekar. Mivel nem olvasott interjúkat sem az illető (ha olvasott, akkor nem használta fel taktikai lépésként, ez lett a veszte) megpróbálta külső alapján megítélni a zenekart. Grat neki utólag is. Most téged kérlek meg, hogy hasonlíts össze két zenekart. Az egyik a Cradle of Filth, a másik az említett Children Of Bodom. Nos azért kíváncsi vagyok szerinted melyik az idiótább zenekar kinézetre.
    Ezen kívül a delikvens csak lefikázott pár kult-együttest, arról viszont nem szólt egy szót se, hogy ő mit hallgat, csak annyit, hogy "metált". Talán ezt sem tapasztalod, de manapság a Green Dayt is rocknak állítják be, punk-rocknak. Hát az biztos, hogy ezeknek elemeit tartalmazza, de mint popzene. Hasonlóképpen az LP sem lesz sosem igazi metálzenekar.


    "Szóval legközelebb talán olvasd végig az egészet, amelyből kiderül, hogy az általad említett topikban metálos fikáz metálosat, majd az egyiköjük szépen nekimegy az elektronikus zenének."

    Ha objektívan megnézed a topikot láthatod, hogy Goth a legnagyobb flémer ott a topikban, tudja mindenki, hogy ő nagy flémer és én ezt leszrom. Ilyenekkel ne vitatkozz velem, ne kend a metáloldal bűneit rám.

    "Kíváncsi lennék, hogy szerinted a #29-ben megfogalmazott véleménynek mi köze a topikhoz?"

    Kíváncsi lennék neked mi közöd egy metáltopikhoz?
  • McGrady
    #938
    nem én csináltam a flémtopikot. és elismerem hogy a flémben részem volt, ezért írtam meg a "csillapító hsz"-t. viszont te is csak minket szidsz, ugyanolyan vagy, mint a topikban a discosok, ugyanúgy részed van az egészben, ne bújj ki alóla. köszi
  • Garfield
    #936
    Mindkét topikban ti kezdtétek a fikázást, miről beszélsz???
    Ugyan mutasd már meg, hol kezdték el fikázni az elektronikust hallgatók a többieket? Hol szólták le azokat, akik nem elektronikus zenét hallgatnak?

    ha ezt hallgatják akkor vállalják is fel. a metalosok felvállalják a gitárzúzást, a rockerek felvállalják a szólókat, a discosok vállalják fel, hogy, ok, ők elektronikus zenét hallgatnak, és ne oltsák le rögtön azt aki esetleg sértő megjegyzéssel illeti a disco zenét. mi igyekeztünk kifejteni, hogy mit miért gondolunk. tegyék ők is ezt, akkor esetleg elkerülhető az egymás (és zenéje) anyázása.

    Tehát a fenti véleményed alapján a "metalosok felvállalják a gitárzúzást, a rockerek felvállalják a szólókat", a discosok (??? - azt sem tudod, miről beszélsz...) meg vállalják fel a "sértő megjegyzéseket"??? Milyen alapon kellene felvállalni a fikázást? Nem vagy egy kicsit eltévedve?

    Tudod, anyázás akkor nem lenne, ha mindenki szépen kussban maradna, hallgatná a saját ízlésének megfelelő zenét, beírogatna az ízlésének megfelelő topikba, és egyáltalán nem tenne sértő megjegyzéseket (idézet tőled) a másik által hallgatott zenére. De úgy látom, hogy ez utóbbit egyesek nem képesek megállni...
  • Garfield
    #935
    masik nem szep dolog flemnek tekinteni minden velemenynyilvanitast. Semmi bajom vele, ki mit halgat, es is sok mindent halgatok. ha valakinek a precizen kiszamolt atmenet kell, akkor arra porog be, ha valakinek a egy gitarhur rezdulese, akkor azt halgat es ha valakinek a nagyzenekari hangzas akkor azt, de mondhatnak a blackmetal es a satanimadok zenejet is, felolem halgassak es elovasom azt is, miert szeretik. de merjek valalni a kritikat, ha masnak mas a velemenye

    tehat most ha kapok egy bant van sarga felkiattojelen nekem mindegy, eddid probaltam toleralni ki mit halgat, de ezentul kemeny kritika lesz ha valaki ilyen topicot nyit vagy fikazza az izlesemet

    Nem érzed úgy, hogy üti egymást a kettő? Hová lett a fent említett tolerancia?

    Nem gondolod, hogy nevetséges a kirohanásod az elektronikus zenét hallgatók ellen, amikor eddig két topikot zártak be, mely semmi másról nem szólt, mint az elektronikus zene fikázásáról? Rossznak címzed a hozzászólásod...
  • Garfield
    #934
    #13, #16, #17
    Metálsarokba betéved EGYvalaki és elkezdi fikázni, természetes, hogy a metálosok rögtön ugranak.


    Szövegértés, általános iskola, kedves Dying Soul...

    #13:
    idióta zenekar. . .

    #14:
    a tagokra értem

    A #23-at miért nem idézed be? Amiből is látszik, hogy a fikázó hozzászóló közületek való.

    Vajon a #24-et miért nem idézed be?

    Szóval legközelebb talán olvasd végig az egészet, amelyből kiderül, hogy az általad említett topikban metálos fikáz metálosat, majd az egyiköjük szépen nekimegy az elektronikus zenének.
    Kíváncsi lennék, hogy szerinted a #29-ben megfogalmazott véleménynek mi köze a topikhoz?

    Szóval, kedves Dying Soul, keresd a kifogásolt jellemhibákat másutt.
  • McGrady
    #933
    nekem az egészben az nem tetszett, hogy a discosok csak oltottak minket.
    ha ezt hallgatják akkor vállalják is fel. a metalosok felvállalják a gitárzúzást, a rockerek felvállalják a szólókat, a discosok vállalják fel, hogy, ok, ők elektronikus zenét hallgatnak, és ne oltsák le rögtön azt aki esetleg sértő megjegyzéssel illeti a disco zenét. mi igyekeztünk kifejteni, hogy mit miért gondolunk. tegyék ők is ezt, akkor esetleg elkerülhető az egymás (és zenéje) anyázása.
    tudom, hogy mindkettő fél hibás ebben, próbáljunk meg kultúráltan vitázni :)
    ennyi
  • prezi
    #932
    "mert a moderator iz kozuletek valo"

    csak hogy értsd, mi szúrta a szemem...
  • zakika
    #931
    peace till next war
  • prezi
    #930
    most lehet kicsit azért tűntem sértőnek, mert erősen kategorizáltad személyemet, ami elég rosszul érintett. peace :P
  • prezi
    #929
    én most is próbálom normális mederbe szorítani a beszélgetéseket, de már nem tudom orvosolni csupán kommentek törlésével, mert néhány notórius visszatérő miatt állandoan megy a flém... zene beállítottság nélkül mondom.
  • zakika
    #928
    itt a flem, meg elektronikan belul is
  • zakika
    #927
    olvasol is vagy csak topikokat zarsz le? kellene ide ket moderator hogy ne billenjen a merleg nagyon egy oldalra. ha erdekel eppen elektronika megy nalam, csak a valtozatossag kedveert kb 20 eves, ami kialta az idot.

    bocs prezi, edig csodaltalak, hogy meg tudod teremteni az egyensulyt, de most ez valahogy felborult
  • prezi
    #926
    -.-
  • Dying Soul
    #925
    újreg
  • Cash Money
    #924
    valaki írta hogy az elektronikus zenével nem lehet érzésvilágot kifejezni
    annak ajánlom:gabba front berlin-bloodstorm vagy a klipp is durva:http://mad.gabbafront.com/

    vagy ezek:http://www.qualkommando.de.vu/



    SPEEDCORE 4 EVA, I HATE TRANCE, WWW.HAMBURG-CITY-HARDCORE.DE
  • prezi
    #923
    csak szolok, hogy nem kellene kategorizálni az embereket, 3 éve hallgatok elektronikus zenéket előtte pedig bőven a gitárnyúzást... míg én objektív képet is tudok alkotni a dolgokrol addig te beszűkűlt látásmódodat erőszakolod a másikra... ezért vannak flémek, ezért nem lehet normálisan fórumozni.

    szoval pár társaddal egyetemben én azt tanácsolom kicsit járj utánna a dolgoknak, ne tegyél hirtelen kijelentéseket
  • king13
    #922
    Nem jöttünk ide kisírni magunkat, megnyugtathatlak, csak szerettem volna még valamit hozzáfűzni de mire ideértem már bezárták. A többire meg inkább nem válaszolok, mert mintha lett volna oka annak hogy azt a másik topikot zárták.
  • king13
    #921
    te meg milyen önsajnáltatásról beszélsz
    csak azt mondom hogy talán nem kéne azt mondani hogy én indítottam flémet - mikor olvasd el hogy a végén milyen stílusban beszélt ott egy-két ember.
  • Dying Soul
    #920
    fikázás=/=flém
    nem kell az önsajnáltató duma
  • zakika
    #919
    mi az, elektrosok, ide jottetek kisirni magatokat. mert a moderator iz kozuletek valo. nem szep toletek, hogy nem meritek valalni a sajat zenetekhez fuzodo eloiteleteket.
    masik nem szep dolog flemnek tekinteni minden velemenynyilvanitast. Semmi bajom vele, ki mit halgat, es is sok mindent halgatok. ha valakinek a precizen kiszamolt atmenet kell, akkor arra porog be, ha valakinek a egy gitarhur rezdulese, akkor azt halgat es ha valakinek a nagyzenekari hangzas akkor azt, de mondhatnak a blackmetal es a satanimadok zenejet is, felolem halgassak es elovasom azt is, miert szeretik. de merjek valalni a kritikat, ha masnak mas a velemenye

    PS: letoltottem Ludmilat hogy meghalgatom. Kb felebe jott a felesegem (akit igazan mondhatok partatlannak mert nem tudta mia a helyzet) es azt mondta tegyek valami normalisat.

    tehat most ha kapok egy bant van sarga felkiattojelen nekem mindegy, eddid probaltam toleralni ki mit halgat, de ezentul kemeny kritika lesz ha valaki ilyen topicot nyit vagy fikazza az izlesemet
  • báttyó02
    #918
    Egyébként már tényleg rettentő idegesítő néhány rokker állandó fikázása...
    Akár hányszor nyílik egy rap vagy lejebb emlitett topik,rögtön jönnek ugatni :\
    Nemtom,de én érdekes módon nemláttam még rappert/eket menni fikázni az akármilyen pánk vagy mittomén milyen rokker topikba...talán azért mert nincsenek sokan? lehet,de akkorsem ok az,hogy rokkerek megmondják egy bizonyos emberre hogy ez márpdig szar,azért mert nem egyezik az ő zenei izlésükkel
    Ottvan pl. az Ogli g topik,aminek a 98%a fikázás...vagy a 50cent topik,amit azért tettetek a gumiba(jogosan)mert csak fikázás ment..ezt nem így kéne megoldani,hanem szvsz úgy,hogy a topiknyitó kap egy házigazda jogot,és szépen törölje azokat a flémkeltő kommenteket amik elindítanak egy iylen 100-200hsz-es fikázást
    De visszatérve 50cent-re még most sem értem miért kelett rögtön gumiba tenni,ő ugyanúgy ide tartozik mint mondjuk Eminem vagy Rokkerzsolti ...
  • báttyó02
    #917
  • king13
    #916
    #347-re még válaszoltam volna én is, de addigra zárták.
    Őszintén szólva nem értem miről beszélsz. 350 hozzászólás nagy része arról szólt hogy néhány rettentő okos fikázott minket (a vége felé már nem is akármilyen hangnemben...). Ennek ellenére én voltam az aki egyetlen hozzászólással flémet kezdett, ugye? (mellesleg ott volt a ":P" a végén) Te most viccelsz velem.
    A gond persze biztos velem van, mert egy taplóparaszt vagyok, ja meg igénytelen is, mert nem zene az amit hallgatok? Néha tükörbe kéne nektek is nézni.

    Ennyit akartam még a végére, ott is befejeztem volna, itt is befejezem.
  • prezi
    #915
    étem
  • Dying Soul
    #914
    #13, #16, #17
    Metálsarokba betéved EGYvalaki és elkezdi fikázni, természetes, hogy a metálosok rögtön ugranak.
  • Garfield
    #913
    Érdekes, én úgy látom, hogy az említett topikban, a #20-ban megint a rokker/metál tábor kezdte a fikázást.

    Ugye, Dying Soul, te írtad a következőket?

    Részemről sosem arról szólt közvetlenül a téma, hogy az elektronikus zene miért zene, meg miért nem, hanem az elektronikus zenét hallgatókhoz társult magatartás formáról, ami hihetetlenül irritáló. Persze vannak kivételek, de amerre a szem ellát (nem itt a neten) a 95%-uk taplóparaszt és lenézi a másikat, aki nem azt hallgatja.

    Ideje lenne már szembenézned a rideg valósággal annak kapcsán, hogy az általad kifogásolt jellemhibák valójában mely zene hallgatóságában találhatók meg. (Amelyet amúgy nagyszerűen alátámaszt az elmúlt hetekben eddig bezárt két fikatopik az elektronikus zenéről.)
  • báttyó02
    #912
    Hello

    kérném ezt a bannert ide

    köszi :)
  • Dying Soul
    #911
    példa volt
  • báttyó02
    #910

    akkormeg :<
  • Dying Soul
    #909
    :|
    Mindegy, engem nem zavar
  • báttyó02
    #908
    vélemény
    rokkerek is jönnek ugatni rap topikba,akkor én mértne :}
  • Dying Soul
    #907
    Akkor most nézz be, rögtön a legfelső hsz
  • VinylToy #906
    pfff egy évvel ezelőtti dolgokról beszélünk?! Van értelme?
  • prezi
    #905
    így jártál :|
  • Dying Soul
    #904
    Menj be a Children of Bodom topikba, és olvasd el az elejét a topiknak.
  • Dying Soul
    #903
    Egy kommentet még beírtam volna oda :/
  • VinylToy #902
    Azt nem értem, hogy miért nincs zárva egy darab rock/punk/metal topik se, talán azért, mert mi megbírunk maradni a seggünkön, és nem megyünk balhézni.

    Ennyit erről.
  • prezi
    #901
    esetleg valami gondod van ?