2204
1231mod2kep2.jpg
Elég, ha a reklamált topic címét linkeled, a hsz. számát pedig kiírod!
Ha házigazda szeretnél lenni, kell a topic neve és linkje, a jelölt neve és linkje (az adatlapra), és azok a hozzászólások, ahol a jelöltet elfogadja az adott téma közössége. Ezeket írd be ide, és pár napig várj türelemmel.
A privát üzenetekkel - mivel nem tudják elolvasni - nem foglalkoznak a moderátorok, ne panaszkodj miattuk.

Mielőtt ebben a modtopicban folytatnád a veszekedést, !! KLIKK IDE !!
  • 0ppika
    #1760
    Üdv! Légyszi cseréljétek ki a bannert ITT, erre. Köszönöm!
  • BB7
    #1759
    [URL=http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1245229659]#6, #14[/URL]
    Szerintem erre a két HSZ-re nincs szükség!
  • DJS8
    #1758
    [URL=http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1234802771]itt a #14-es hsz csúnya beszéd[/URL]
  • stef666
    #1757
    Ez milyen topik , a spicliké?? -
  • 0ppika
    #1756
    Hello! Légyszi tegyétek be ezt ide. Köszönöm!
  • n3whous3
    #1755
    torrent csere
  • Szkíta71
    #1754
    Gratulálok, most ez jó érzés ugye?
  • gz8
    #1753
    Zárható totyik.
  • talajmaro
    #1752
    Ajánlom átnézésre, ugyanis kissé elszabadultak az indulatok
  • n3whous3
    #1751
    jó topik, csak kicsit ki van halva D
  • ba32107
    #1750
    Ok, érthető, akkor nem aktuális a dolog.
  • prezi
    #1749
    ez reklámnak minősül itt, de végülis 'jó cél érdekében' történik !

    de mégis aztmondanám hogy topicokba ne reklámozzátok, inkább közösségi portálok üzenőfalán vagy msn!
  • ba32107
    #1748
    Sziasztok! Van nekem egy nagyon jó barátom, aki egyedüli magyarként bekerült a nemzetközi online Guitar Idol verseny döntőjébe. Tegnap volt róla egy cikk a Blikkben és a Borsban is. Minden szavazat számít neki, ezért gondoltam itt is kitenném a linket, de nem tudom hogy ez reklámnak számít-e, és kapnék-e érte büntipontot. Itt van róla két cikk, remélem ide azért még betehetem:
    Cikk 1
    Cikk 2

    Ha mehet a link is, akkor légyszi mondjátok meg, hogy melyik topikba érdemes tennem, melyiket látogatják a legtöbben olyanok, akik tényleg szavaznának rá, mert én egyáltalán nem látogatom a zenei fórumot. Előre is köszi.
  • Legend Killer
    #1747
    igyekszem.

    azé kösz
  • prezi
    #1746
    nézzétek levegőnek egymást -.-
  • Legend Killer
    #1745
    te jöttél utánam most is és miattad írtam, mert itt bénázol, meg, ha nem jössz Run DMC topikba se és sehova utánam, akkor minden ok, csak te idegelsz fel egyedül.
  • ForzaInter
    #1744
    Na ezt akkor megbeszéltük, moditpikba ne offoljunk tovább.
  • Legend Killer
    #1743
    nalátod, ez az amit utálok benned, de ne foglalkozzunk ezzel.

  • ForzaInter
    #1742
    Egyedül csak Te flémeltél ha észrevetted volna. :) Én semmivel nem bántottalak meg, csak beírtam neved, mert már rég láttalak errefelé, erre Te elkezdesz gyökerezni és parasztozni, ezzel is csak magadról állítasz ki szegénységi bizonyítványt, sose változol meg ugy látszik... Nem baj hozzászoktunk. :D Azért remélem a regényedtől megkímélsz. :DDD
  • Legend Killer
    #1741
    hogy elegem van belőled.
  • Legend Killer
    #1740
    na, látod, pont ez a stílus. és azér írtam ott, hogy paraszt, meg gyökér, mer régebben piszkálgattál mindenféle hülyeséggel és elegem van belőled, aztán meg mostanában csak ritkán, de ide jössz dexibázni, hát lol és akkor megy a flém a Run DMC-bem. hogy így meg úgy... szal simán kaphatsz egyet sztem, meg azér, h befogd a szád végre. de ezt a topikot se kell teleírni, csak gondoltam szólok.
  • ForzaInter
    #1739
    Miért kapnák büntetőpontot? Semmi sértőt nem írtam, régen is így szólitottunk, amugy is Te parasztoztál nem Én. :) De nem baj, Mi így szeretünk a 95835. regeddel is. :DDDd
  • Legend Killer
    #1738
    Run DMC topikba sózzatok má be Forzainternek egy pontot minimum pls. agyamra megy, h mindig baszogat, mikor összefut velem sg-n valamelyik topikban. régen Dexantreal volt a nickem és még dexibázik, idegel ez a barom.
  • whiskeyman
    #1737
    zárható - van már ilyen topik
  • Máté94
    #1736
    #10306
  • prezi
    #1735
    oks
  • SHADOWEYES7
    #1734
    prezi töröld már légyszives

    thx
  • VRSDM
    #1733
    nyílt reklám. villogó idegesítő gif-el. köszönöm nem kérem (dnb topik)
  • krisztianp16
    #1732
    Köszönöm!:)
  • krisztianp16
    #1731
    Sziasztok!
    Meg nyitotam egy témát,mert a keresöben nem találtam,de kiderült még is van már ilyen téme...:(
    Létszives töröljétek ezt a topikot.
    Köszönömszépen elöre is!
    Mégegyszer bocsi...
  • prezi
    #1730
    del.
  • gz8
    #1729
    Ennek a topicnak már legalább másfél napja nincs nyitó hsz.-a...
  • 0blueman
    #1728
    innen
    a #2 és a #4 hozzászólást szeretném töröltetni, mert elrontottam
  • pazo
    #1727
    Tisztelt moderátor!! Lécci töröld az alábbi hsz-t, mivel rájöttem, hogy nem akarom "hergelni" a társaságot, van probléma ott amugy is...köszönöm :

    http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1105716561&no=58382

  • Csucsu2030
    #1726
    Légyszíves! Itt már egyszer jeleztem a problémámat.
  • DeerHunter01
    #1725
    Fergi az énekesnő topik

    hsz:#3

    senki nem kiváncsi a véleményére,főleg hogy hogy a topik első hsz-ben meg volt mondva hogy nem kell lekurvázni meg ilyenek.
  • prezi
    #1724
    del
  • SHADOWEYES7
    #1723
    Vagy akinek joga van.
  • SHADOWEYES7
    #1722
    Prezi légyszi zárd már ezt.. thx
  • Rockynhooo
    #1721
    itt
    Depridol nevű forumozo flémkeltő magatartása igen idegesítő + oltogatja az embereket , többször is figyelmeztettük hogy nyugi de nem hagyja abba még a házigazda kérésére sem. plz valaki nézzen már rá a topikra , mert nagy flém van kialakuloban. htx