3757
  • xalyy
    #3677
    Sziasztok, az a kérdésem lenne ez ilyen fast paced combat szerü game, vagy muszály egy dungeont végigvinni 10x hogy fejlődj? Kösz
  • Lord RZA a PUNK
    #3676
    Kész a weblap is http://ddohrc.guildlaunch.com/
  • Lord RZA a PUNK
    #3675
    Köszönjük
  • DragonKnight
    #3674
    Sok sikert, felvettelek bennetek friends list-re. Ha kell valami segítség írjatok rám nyugodtan.
  • Lord RZA a PUNK
    #3673
    Sziasztok a Thelanis szerveren egy új magyar guildet alapítottunk Hungarian Roleplayers Club néven. Vagyunk páran, bár egyelőre csak új játékosokból áll a csapat. Szeretnénk egyelőre egy nagy gyűjtő-guildként működni a szerveren és a lehető legtöbb honfitársat toborozni majd később elérni a legtöbbet amire telik. Aki csatlakozna, keresse fel Rastommy-t.
    Peace
  • DragonKnight
    #3672
    Ja amatőr banda :D

    Gyorsan rá is licitáltam a domainre, olcsó volt 50 dollárról indult :D

  • wardogzombie
    #3671
    Nem nagy hibacsak a turbine vagy a DDO elfelejtett domain nevet frissíteni.Kissé kezdők még a fiúk.....és sajnos ezt sikerül nekik ujra és ujra bebizonyítani.
  • ollie
    #3670
    Azért leírhatnád ide.
  • wardogzombie
    #3669
    Ja oké megvan a megoldás
  • onono
    #3668
    sajnos most nem leszek gépközelben,de googlizd ki sztem tuti lesz valami okosság. Sok sikert. Cső!
  • wardogzombie
    #3667
    megvolt sajna nem segitett viszont a kliens indításakor a következőt irja nem win hibaüzi hanem kliensen belül:Client found response content type of text/html,charset=UTF-8,but expected text/xml.The request failed with the error message:<frameset rows="100%,*"frameborder="no"border="0" framespacing="0"><frame src="http://gls.ddo.com/?fp=(itt egy hosszú kód ami 10 másodpercenként visszaszámláláskor változik.Érdekes módon a honlapra való csatlakozáskor meg egy angolnyelvű munkakereső oldalra irányít de az a poén hogy nem csak engem hanem ismerősömet is aki nem is ddozik.
  • onono
    #3666
    Pedig nálam jó mindkettő. Csinálj egy windows resetet, hátha valami "beragadt" az agyába.
  • wardogzombie
    #3665
    ja és a ddo.comra se tudok felmenni
  • wardogzombie
    #3664
    Akkor nem értem miért nem tudok felmenni valami frameworkös hibaüzivel traktál de kliensen belül
  • onono
    #3663
    Mindegyik szerver él jelenleg.
  • wardogzombie
    #3662
    Csak nálam szarakodik vagy ti se tudtok felmenni a szerverre?
  • DragonKnight
    #3661
    Jaja. De ez csak az epic küldik hard és epic fokozatára igaz. Ott meg szerintem kevés lesz az a boss ami cr20 alatt lesz :D
    De teljesen rendben van a dolog mert nehogy mar szólózza a wizard az epic-epic instát.
  • Sinsyne
    #3660
    Kedvenc rész a bétából (aka bájbáj nekromanták):

    Epic monsters on hard and elite are now resistant against death if their CR is above 20. This ward is called “hard to kill” and acts as a death block until the targets hps drops below 50% which removes the ward. The block doesn’t restore after the monster heals.
  • DragonKnight
    #3659
    Majd ha éppen nem azzal vagyok elfoglalva hogy sokadik TR-t teszem bele a wizardba akkor lesz rá példa, mert a abi szettet ki kellene farmolni a wizard számára. Bár jobban szeretem mikor a csapattal megyünk és végig irtjuk a teljes küldit.

  • onono
    #3658
    A videónál izgalmasabb, ha magad csinálod ;)
  • DragonKnight
    #3657
    Persze hogy nem csinálja meg. Egy tipikus echrono scroll farm run kb 5-7 perc és csak az első encounter mobjait öli le ami olyan 10 epic mob.
    Majd insta reset és újra. Ha nagyon ráfekszik akkor ez kb. 100 mob/óra ha a caster tudja hogy mit kell csinálni és meg van a megfelelő spell penetration bónusza hogy ne legyen sok fail.
    Rengeteg videót lehet találni ez ügyben.
    Itt van egy jellemző példa.
    http://www.youtube.com/watch?v=uYyRz8Ez3YY

    És abban is igazad van hogy nem egyszerű. DE nem is lehetetlen vagy nagyon nehéz. És véleményem szerint még mindig túlságosan is könnyű, persze nem egy rugónak :D

  • onono
    #3656
    Azzal ugye te is tisztában vagy, hogy aki scrollt farmol nem csinálja meg a küldit, mert akkor nem tudna azzal a karakterrel mégegyszer bemenni. De nem hiszem személy szerint, hogy sok epic küldit nyomnak szolóba emberkék, mert nagyon nem éri meg a sok szenvedést, amikor partyval sokkal hamarabb befejezheti. Nem mellékesen ki lehet próbálni epicen szólózni bármit is: Nagyon Nem Egyszerű. :-)
    Szerintem nincs nagyon "elkúrva" a dolog, mert a lehetőség így mindenki előtt nyitva áll; előtted, előttem, bárki előtt.
    Az viszont tény, hogy a játékon sokat könnyítettek. A cannith crafting pedig beleillik ebbe a sorba, ahogy az elég könnyen megszerezhető eventes itemek is.
  • DragonKnight
    #3655
    Nem mondtam hogy szabályellenes mint, ahogy nem szabályellenes a WF druida vagy halfling tank. Csak azt mondtam hogy nekem nem jön be :D

    Az epic farmhoz meg annyit, hogy azt hiszem egyetértünk abban, ha egy eredendően erős csapatra hangolt küldetést egy wizard vagy egy sorc leszólóz és így maximalizálja a dropot, ott valami nagyon el van kúrva.
  • onono
    #3654
    A multi class már a d&d 1. edition óta jelen van a játékba. Nincs értelme "tisztavérűekről" meg kevert osztályú "korcsokról" beszélni, arról nem is beszélve hogy a pure class pl. tankoknál nem kifizetődő.
    Epic scroll farm meg amióta betették azóta van, aki akarja az úgyis megoldja. Mindig is lesznek olyan elvetemültek, akik raidet vagy epicet szólóznak a kihívás kedvéért. :)
  • DragonKnight
    #3653
    A support a the barátod először ott keresd a megoldást.

    Most elvégeztem helyetted a melót....

    http://support.turbine.com/link/portal/24001/24001/Article/3293/The-launcher-freezes-at-server-select-with-diamonds-for-the-server-status-What-can-I-do
  • kubin
    #3652
    Sziasztok!

    Gyakran nem tudok belépni DDO-ra, bejelentkezés után csak ennyit látok, a program meg nem válaszol. Mi lehet ez?:

  • Sinsyne
    #3651
    Hát ja, a cannith crafting elég brutálisra sikerült, már aki kifarmolja/összevásárolja azt a rengeteg esszenciát. De ebben a PVE setupban pont az a jó, hogy amíg elszórakozom, addig nem zavar a 800 HPs 1st lifer WF wizard vagy az 58-as intű completionist PM, mert az ÉN játékomat minimálisan befolyásolja.

    Persze, nyígnak a népek, egy idő után revamp jön (a hipnó nerfnél én is lázadtam :) ), de ahogy írod is, legfeljebb majd kevesebben szólóznak le egy-egy epic vagy elit kalandot, senki nem hal bele.

    Sőt, az elitnek szerintem egyébként is kb. eAcute Delirium szinten kellene feküdnie, még ha az is szólózható jelentős fájdalommal. :)

    @wardogzombie: a his nose rész különösen érdekes
  • wardogzombie
    #3650
    Angry Dragon: Immediately after you cum in the mouth to the back of the head to slam her to come out of the stuff on his nose. When caught, it will look like an angry dragon.
  • DragonKnight
    #3649
    Természetesen ez már régen nem DnD, hiszen azt nem ilyen tipusú játékra tervezték. A gondok eredete ott kezdődött hogy az unatkozó high end kariknak kellett valamit adni különben ott hagyják a játékot. De a casualok számára sem lehet játszhatatlanul nehézzé tenni a dolgokat.
    1. A high end zerg leküzdésére betették a rendszerbe Dungeon Alert-tet.
    2. A Casual játék segitése érdekébe betették a dungeon szinteket (solo,normal, hard, elite), valamint a dungeon scalling-ot.
    3. A high hardcore játékosok számára pedig az epic instákat.

    Miközben ez mind elkészült és egyre erősebb mobok egyre jobb itemeket dobáltak, valamint a shroud és cannith crafting révén itt is megjelent az amúgy rendszeridegen craftolás, az AC gyakorlatilag broken beyond repair lett.

    A minmax többször TR-ezett high end karik lazán szólózzák a közép nehéz raid instákat, ami más mmoban elképzelhetetlen. Az AC nem jelent semmit mert elérhető a sérthetetlen félisten állapot, ahol a mob csak +20 mellett képes megütni, és még ott is akkora a DR, hogy lazán ki lehet gyógyítani potionból, és ez csak grind kérdése.

    Szóval szerintem nagyon jó dolog az AC revamp. A középmezőny számára egyértelműen javítja az esélyeket. Végre elérhető az hogy MINDEN AC pont jelent valamit nem csak a max vagy határ AC.
    És a raideket, és az epic instákat se lehet olyan egyszerűen majd szólózni pl scrollfarm érdekében.

    A felvetésed miszerint race korlátozott legyenek a classok, teljesen érthető bár én most is WF wizardot meg monkot tolok, ami szintén egy vicc. Valamint a bétában WF druidát csináltam :D. Viszont én azt nem szeretem amikor kevert osztályú korcsokkal vagyok körülvéve. Minden karim tisztavérű és az is marad :D

  • Sinsyne
    #3648
    Szerintem kell a változás, ez már rég kinőtte a pnp kereteit, mindazonáltal meglehetősen taszít, hogy (továbbra is) ennyire PC-k akarnak lenni, én megtiltanám a WF druidát (jó már a monkot is...), a törpe varázslót, stb., de ha még ezeket el is nézzük nekik, a bétában még tovább mentek ennél...

    Engem spec inkább zavar, hogy a Purge the hereticsben teljesen ártalmatlan halflingokat és elfeket kell ölni (a halflingoknak ráadásul most már konkrétan gyerek hangjuk van), mint hogy elköltsek egy LR woodot respec miatt. A többség vsz máshogy érez.
  • DragonKnight
    #3647
    Ja tudom én a véleményetekre vagyok kiváncsi. Menjetek fel a béta fórumra és olvassátok el az AC revamp és Poison Imunity threadeket. Info onnan nem kell hiszem mindent elolvadtam onnan, inkább a vélemény hogy ez hogyan fogja kivégezni az összes jelenlegi buildet :D
  • Sinsyne
    #3646
    Jah, tilos bármiről is, blabla, én csak annyit mondok, hogy egy 6 fős partiban jelenlegi állás szerint 24 farkas tud menni. Nyilvános infóból:

    "Druids can summon a pet to aid them in combat (a new pet opens up at every level).

    The devs laughed and said that players could be a one-person wolf pack in the right situation: "You can be a wolf, you have a pet wolf, you can charm wolves, and you can have a creature companion that's a wolf," Boyer said."

    Ha mindenki elcsármol egyet, pl. stormcleave outpostban, az már 30 farkas. Nem lesz lag... :)
  • wardogzombie
    #3645
    Zsíroskifli bármiről is beszélsz
  • DragonKnight
    #3644
    No ha mar igy szépen kezd élet kerülni a topicba, akkor kérdezem azokat akiknek van elérésük a Béta fórumhoz.
    Mit szóltok az ott bejelentett AC revamphoz és az immunity nerfhez?
  • Sinsyne
    #3643
    Igen, mindenkinek más a farm-toleranciaküszöbe, van, aki elvan a gründolással, ált. aki más mmo-kból érkezik az ilyen, míg a pnp-sek inkább a kalandokat kedvelik. Nekem spec már egy atdq1 befutás is megért kis scriptelést, más meg 10x tr-ezik vagy 1000. Shroudját futja.
  • Sinsyne
    #3642
    Nem is neked szólt a tipp, hanem a free játékosnak.
  • onono
    #3641
    :D
  • wardogzombie
    #3640
    azt akarom trelni és felhuzni amennyire csak lehet.nem gyüjtöm őket
  • onono
    #3639
    Ha van egy 49 Intes Wf varid, akkor minek csinálnál még 1-et? :)
  • DragonKnight
    #3638
    Igen én is néztem a gyereket hogy hogyan húz fel egy guildet lvl 100-ra.
    8 account, multibox, valami 250 körüli lvl1-8 kari grind.
    Hát gratulálok a szép fejéhez.