430

Dortmund Fan club
  • IXEMGabeo
    #110
    miért reméled? Mainz nem rossz csapat...
  • banok
    #109
    11
  • Murder3
    #108
    Bajnokok, innen már nem fogják elveszteni a többi helyért lesz harc, remélhetőleg a mainz meg a hannover kiesik a kupahelyekről.
  • IXEMGabeo
    #107
    hány pont is a Dortmund előnye? lesz e valaki, aki megállítja őket?
  • Murder3
    #106
    a remekelő freiburgal egy fej fej harc lehetett de nyertek 1:2-re.
  • IXEMGabeo
    #105
    az igen...Mainz nagyon értékes pontokat hagyott Freiburgban...

    egyetértek veled nagyon sok a fiatal tehetséges játékos a Dortmundban, ha nem adnak el senkit sokra viheti ez a csapat...Götze tényleg nagyon jó, egyre jobban kezd érni
  • Murder3
    #104
    Na holnap ellóghat a Dortmund ha megveri a hannovert.
  • Murder3
    #103
    Caps Lock off:D
  • Murder3
    #102
    gyAKORLATIALG MINTHA ITHON JÁTSZOTT VOLNA A bvb VÉGIG IRÁNYÍTOTTA A MECCSET, DE AZT A SZÜKSÉGES 1 GÓLT NEM TUDTA BEGYÖTÖRNI:(
  • Murder3
    #101
    Azért remélem botlanak párszor majd ezt követően h megint szoros legyen és végre beérjék ezt a 2 elugrott csapatot a többiek:D
    amúgy ez a Götze gyerek nagyon nagy tehetség.
    Régebben láttam u21-es meccsen és piszok jól tolta, nem is tudtam h itt játszik.
  • IXEMGabeo
    #100
    Dortmund megverte a Mainzot így a tabella élére ugrott
  • gercse
    #99
    THX gabber
  • gercse
    #98
    Hát abból a Borussia szóból nem sokat látni :D
  • IXEMGabeo
    #97
    utolsó pillanatban nyert a Dortmund Kölnben...és ráadásul megint Sahin döntött, Hajnal Tomi nem játszott evvel pedig listavezető a Borussia 8 forduló után 21 pontosak...
  • gercse
    #96
    Ha képesek tartani ezt az eredménysort, ill. odaérnek a bl helyek vmelyikére, akkor megérdemlik, hogy kipróbálják magukat, aztán meglátjuk mi lesz, de csak azért, mert nem Robben, Van Bommel, meg hasonló nagy nevek alkotják a csapatot, még lehetnek jobbak a középmezőnynél,
    idén kiderül, hogy csak erőn felül teljesítenek, vagy tényleg megindultak felfelé.
  • Murder3
    #95
    ettől félek, és épp ezért is vagyok az ilyen csapatokkal inkább úgy h legyenek a középmezőnybe.
    Cl-be túl nagy luxus lenne ha olyan csaptok kerülnének amik eleve sansztalanok.
    Dortmund pedig még mindig olyan nekem h el-re jók, de úgy a játékuk se tetszik...
    Bár idén gynegültek mivel valdezt eladták-
  • IXEMGabeo
    #94
    viszont óriási szurkoló tömeg áll mögöttük meccsről meccsre...különben is ez a csapat 1997 BL győztese, tehát ért már el sikereket
  • gercse
    #93
    Igen, tapasztalatuk nagyon kevés még, de szerintem ha idén szereznek egy jó helyezést, és bejutnának a BL-be, akkor egy 3. helyet elsőre biztosan hoznának a csoportban, persze tutira változnak a dolgok még, egyelőre Bundesligára kell koncentrálni, mert rég voltak előkelő helyezés közelében
  • Murder3
    #92
    Subotic és Hummel a jó páros ott:D

    amúgy ez a csapat sztem még továbbra se lenne képes tartós jó szereplésre a bl-mondjuk és a dortmund meg közel se olyan gazdag klubb.
  • gercse
    #91
    Messze voltak ők a kieséstől, legalábbis én sosem féltem, hogy kiesnek, de nagyon nagy munka van ebben a csapatban, ill. nagyon jól igazolnak olyan embereket, akik a csapat számára hasznosak, nem költik feleslegesen a pénzt nagy sztárokra.

    Az való igaz, én is megfeledkeztem róla, hogy Subo marha nagy tehetség, és szinte tuti hogy valami nagy csapat elviszi az év végén, feltéve, hogy ilyen jól szerepelnek továbbra is.
  • IXEMGabeo
    #90
    én pl Suboticban sztár védőt látok, de csak egyéni vélemény baromi fiatal még elvileg mégcsak 22 éves...Klopp nagyon szépen összeszedte ezt az együttest arra emlékezz, hogy mielőtt átvette majdnem kiesett a csapat...
  • gercse
    #89
    Nem volt Ő akkora húzóember, néha jókor volt jó helyen, meg adott pár jó passzt, de egyértelmű, hogy ennek a Dortmundnak a csapategységben az ereje, mindenki jó munkás módjára hajt, mint a barom, és így mindenki hozza az elvárt szintet, nincsenek nagy villogó sztárok (na jó Barrios azért kilóg), és mégis megy a szekér.
  • IXEMGabeo
    #88
    sztem Sahin, mert előtte nem nagyon játszott a Török...Hajnal volt a húzóembere a csapatnak mi történt vele?:S sztem a sérülések hátráltatták
  • gercse
    #87
    Mert nem jó, én sem játszatnám, hiába magyar, profi futballban jól kell teljesíteni, ha beakarsz kerülni a csapatba, talán a Kagawa srác szorította ki, bár ebben nem vagyok 100%-ig biztos.
  • IXEMGabeo
    #86
    jaja ez szép volt, csak Hajnal Tamás játszana már:S ha annyira bírja Klopp miért nem játszatja?
  • gercse
    #85
    Bayern ellen 2-0 odahaza, szép eredmény, továbbra is második hely a tabellán, valami elkezdődött (kopp kopp kopp)
  • gercse
    #84
    én is akartam már egy kicsit pörgetni a topikot, hátha, de sokan nem szurkolnak a csapatnak, de remélem ez a mostani helyezés marad, vagy lesz jobb is :D
  • banok
    #83
    Bochum - Dortmund 1-4 ::: összefoglaló
    http://videa.hu/videok/sport/bochum-dortmund-1-4-borussia-bundesliga-bvb-PHm8Wf4A4u2ogWth
  • zlotyi11
    #82
    Akit érdekelnek a hétvégi meccsről készült képek és videók, illetve egy rövid beszámoló, az látogasson el az oldalamra.
    (lentebb megtaláljátok)
    Sikerült Valdez gólját is rögzíteni meg az utána lévő ünneplést is.
  • campy
    #81
    Bayern M - BVB 3-1 de Hajnal gólpasszt adott a meccsen:)
  • campy
    #80
    BVB - Leverkusen 1-1
    GSZ: Frei, ill. Helmes

  • forsbergp21
    #79
    :D
  • zlotyi11
    #78
    A Roma ellen 2 éve is játszottunk akkor ugye 4-0-ra nyertünk ellenük.:)
    A lényeg most a bajnokság.
  • gercse
    #77
    akkor gondolom jönnek majd a werder/roma/tottenham/samp stb. féle feszülős mezek :D
  • zlotyi11
    #76
    Jövőre a Nike helyett a Kappa lesz a mezgyártó szponzorunk.
    Évi 4 milla körül fognak fizetni.
  • Hajnalcat
    #75
    - mondtam hogy a kijelölt topikban kínáld a cuccaid, következőnél kiraklak -
  • zlotyi11
    #74
    Ma végre eldőlt, hogy utazunk a Bayern elleni meccsre.:)
  • campy
    #73
    nem baj döntését tiszteletben tartjuk...(jól jártak a Szerbek):)
  • zlotyi11
    #72
    Gondolom a szerb csapatban több potenciált látott mint az Amcsi csapatban.
  • campy
    #71
    pff sztem az Amcsikkal jobban járt volna ott több pénz van mint Szerbiában... eleve gyerekkorától kezdve ott élt kint eleve bosnyák származású miért pont szerb?:D najo no comment viszont így is manapság az egyik kedvenc védőm lett:P