430

Dortmund Fan club
  • Effe88
    #150
    ja:S
    Uli Höeness élete legnagyobb hibájának tartja, hogy 2008-ban klinsmannt hozta a Bayernhez és nem a Kloppott
    (a nagy név ldöntött végült-ki tudja mi lett volna ha a klopp lett volna akkor az edzőnk:D:D)
  • bakkerman
    #149
    Nem semmi ez a Jürgen Klopp,következő évek meghatározó német edzője lehet,nekem úgy tűnik,hogy a taktikai repertoárja nagyon jó,fiatalos így ért a tehetségek nyelvén,ha kap pénzt igazolni,akkor tovább viheti ezt a sikerszériát a BVB-val :)
  • IXEMGabeo
    #148
    103 éve állítólag először dupláztak. Erre nem is gondoltam volna

    Klopp pedig a 3. trófeát nyeri a csapattal
  • Zenszkij
    #147
    Bajnokcsapat, Kupagyőztes! Szép volt fiúk!
  • Murder3
    #146
    az lenne a legobb ha jönne dzsudzsák és maradna a mag.
    azért nem lenne jó szétesni a csapatnak.
  • bakkerman
    #145
    énis arra gondoltam amúgy,ha a götze-grobkreutz-barrios hármasból valakit eladnak,nem lenne olyan megterhelő leigazolni a lugosi pelét.
  • Murder3
    #144
    Dzudzsák jó lenne ebbe a csapatba nem?:)
  • Murder3
    #143
    hiába még csak EL jutott nekik idén jövőre meg úgyse kleszenkelső 10-be:D
  • IXEMGabeo
    #142
    nem, mert elvileg a Hannover 4. lett, ami BL selejtezős indulást jelent:D:D
  • Murder3
    #141
    a következő bl szezonba még csak a 3. indulhat a bl-be.
  • IXEMGabeo
    #140
    pff...nem erről volt szó na mind1
  • bakkerman
    #139
    jövőre ér 4. hely BL-t a bundesben,idén még a bayern azért pedálozik hogy 3. legyen
  • IXEMGabeo
    #138
    nem tudom azt mondták, hogy elvileg mostantól kezdve a németeké a 4 BL-t érő kvóta...
  • Murder3
    #137
    nem csak jövőre?
  • IXEMGabeo
    #136
    Murder. 4 Német csapat mehet a BL-be idéntől...tavaly az Inter mentette meg az olaszok becsületét, de mostmár nem tudtak mit csinálni és a németeké a 4 BL hely...
  • Murder3
    #135
    hát jah viszont kiváncsi leszek jővő szezonba a wolfsburg milyen lesz majd újra magathal.
    azt mondta szeretne bl csapatot csinálni belőlük.
  • bakkerman
    #134
    hát ha együtt marad a mag,akkor biztosan lesz félnivalójuk a BL-ben a dortmuntól a csapatoknak,csak nehogy az legyen mint a Wolfsburggal,hogy lazán kiesnek,és a bajnokságban is bukdácsolni fognak
  • Murder3
    #133
    jja?
    hát valószinű elég kemény csoportba fog kerülni.
    sztem az lesz majd a halálcsoport ahol a dortmubnd lesz:)
  • bakkerman
    #132
    úgy értettem hogy a bl főtáblán a dortmund a 4. kalapból lesz húzva
  • Murder3
    #131
    Sokkal a Schalke egyszerűen nagyon azért lett szedve és Magath nem tudta összetolni őket mint annó wolfsburba nem véletlen h miért is szenvedtek a bajnokságba.
  • Murder3
    #130
    Én is örülök már eleve azért is h újra bl-be a csapat a leverkusennek is ezért örülök h ott vannak.
    remélem jók lesznek majd a bl-be és vagy 2 néemt csapat eljut az elődöntőkig:P
  • Murder3
    #129
    még sajnos csak három bár sztem a hannoverért nem lesz kár:)

  • bakkerman
    #128
    én is örülök,hogy megnyerték a bajnokságot,bár ugyanúgy örültem volna a Leverkusennek is,kellett már ez a kis változatosság. BL-ben jövőre 4. kalaposok lesznek nem?
  • IXEMGabeo
    #127
    ezt a csapatot jobbnak érzem, mint az idei Schalkét, jövőre a BL-ben sokra vihetik!
  • tarko
    #126
    jah hülye vagyok, bocs.akkor csak a számom nem stimmelt, nem tudom miért 23-ra emlékeztem:D
  • Effe88
    #125
    mi
    2007-2008 idény
    21 kapott gól..............
  • tarko
    #124
    igen?ki és mikor?
    esküszöm én úgy emlékeztem, hogy 3 éve még azért is kellett szurkolni, hogy a Hertha-tól az utolsó meccsen max 1 gólt kapjunk.
  • Effe88
    #123
    legkevesebb az 21 gól
  • tarko
    #122
    tényleg megérdemelte ezt a bajnoki címet a Dortmund.
    ráadásul még megdönthetnek egy rekordot:eddig 19 gólt kaptak és asszem a legkevesebb kapott góllal, 23-al még a Bayern zárt 2008-ban.
  • bakkerman
    #121
    + Kagawa,meg Götze se tolta szarul...de jó helye van Stuttgartban Hajnalnak,ott megbecsülik,pláne hogy nagy szerepet vállal abban,hopgy benntmaradjanak.
  • IXEMGabeo
    #120
    az kemény...

    Nuri Sahint tudom h kereste a Real Madrid. Nagyrészt ő is benne volt ebben a sikerben.

    Azt sajnálom, hogy az alap csapat mely 2008-ban összeállt abban még Hajnal is kulcsszereplő volt, csak sajnos Klopp a sérülése után mellőzte és beépítette Grosskreutz-oz ill Sahint is
  • Monoton
    #119
    Kommentátor mondta meccs közben, hogy majdnem az egész csapat hosszabított 2014-ig. Biztos lesz 1-2 távozó de a csapatot nem fogják szétszedni :)
  • Effe88
    #118
  • Effe88
    #117
    Grat nekik idén teljesen megérdemelték az első helyet!!!
    jó kis fiatal csapat kíváncsi leszek mennyien maradnak jövőre a csapatnál.
  • IXEMGabeo
    #116
    rosszul mondtam bocsánat az FC Nürnberg 9x bajnok, a Schalke 04-et érték be
  • IXEMGabeo
    #115
    Csak szólok, hogy a csapat 2002- óta először bajnok, 7x bajnokok lettek beérték ezzel az FC Nürnberg csapatát. Pályára lépett ma Dedé a csapat legrégebbi tagja, a 2002-es bajnok csapatnak is tagja volt...
  • IXEMGabeo
    #114
    Münchenben 20 év után nyert a Borussia 1-3-ra és útban vannak a bajnoki cím felé!
  • Murder3
    #113
    no igen 1-3-ra vitte a Dortmund
  • Murder3
    #112
    No egy nem akármilyen dortmund-bayer meccsel kezdődik a tavaszi szezon, kivácnsi vagyok a 2 csapat formája maradt-e.
  • Murder3
    #111
    de kb csont nélkül kiesnének a bl-ből tán még az el-ből is.
    az amúgyse gazdag bl csapatok közül ők akik nem nagyon erősíthetnek és ez a csapat mindössze most jól összeszokott és csapat mintsem olyan jó játékosokból állna, akik nagyon jók pl allegui,holtby schürle meg egy kis szerencsével el is mennek egy nagyobb klubbhoz.