rFactor

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

lobig
#24626
én azért elviselnék egy FAQ-t... <#nyes>

(meg szerintem más is)

http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....

lobig
#24625
force feedback beállításokra tudtok nekem tippet adni?

ha a control panel-ben beállítok valamit, az milyen hatással van a controller.ini beállításaira?

http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....

SitatiS
#24624
Azt nem hinném hogy Norbi lassú<#vigyor>,de tuti lehet menni ennyit,a pontos PB-m(most lestem +)1:59.728,de volt hiba a körben,szal sztem Norbi,mivel HGTRM-n volt köztünk 2-3 sec,tutti leviszi 1:58-ra..<#wink>

Let the good times roll.

avcom
#24623
a virtuális Kiss Norbi most 95%-on 2:03-at futott, ez ezek szerint nagyon lassú <#vigyor>

avcom
#24622
hát a gyári, renaultsport-os clio elvileg valamivel gyorsabb autó, mint a magyar, de ennyivel nem, az 1:58 Porsche-s idõ 😊

szar a fizika, de nem nagyon lehet (sabad) belenyúlni
ráadásul párszor írtam a franciáknak, hogy legalább vegyenek tudomást a dologról, de semmi válasz

lobig
#24621
ha pályatextúra update-et szeretnék felrakni akkor az

rFactor\GameData\Locations\EMG_Monaco\

vagy az

rFactor\GameData\Locations\EMG_Monaco\EMG_Monaco\

mappába kell másoljam a .DDS fájlokat?

http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....

lac coo
#24620
Belenyúlni gondolom nem engednek a franciák ...?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lobig
#24619
akkor valami nem ok, nem?

http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....

lobig
#24618
ahahahaaa

http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....

lac coo
#24617
<#idiota>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

SitatiS
#24616
De még így is van benne..<#nevetes1>

Let the good times roll.

avcom
#24615
basszus <#vigyor>
2:10 fölött lehet menni a valóságban

SitatiS
#24614
1:58 köbö😊)

Let the good times roll.

avcom
#24613
írjatok plz pár köridõt a Clio-val az EMG Hungaroringrõl

köszi 😊

#24612
itt van két pálya javitott AI-val kiválasztod a keresõben a 2005 Toyota Atlantics autót, probálkozz valami hasonlóval más pályákon
#24611
....köszi a tanácsot..
b-type
#24610
Nevezd át 2008-s modra és már kész is 😊
(ott már nem lesz kipörgésgátló)

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

#24609
hali! feleaktam a tr 07 skinpacket az fsonehoz ugyebár itt átvannak festve 2006os autók 07esre+ a redbull emg trosso az már az új kocsi benne😛 ez az a verzió amiben a fehér scík is rajtvan a gumikon. Viszont csak ebbe a modba hiába an bekapcsolva a kipörgésgátlóm egyszerüen a kigyoersításoknál olyan mintha nem is lenne nemtudom miért.... valakinek felva nmég rakva ez??
irlindy
#24608
Na most kipróbáltam Michigan-ben X-Race-t. Vmit ott át kéne állítani mer szinte lehetetlen tartani a kormányt...igaziból azért mert szinte el sem kell fordítani kanyarodáshoz, olyan mintha annál a pályánál teljesen átállítódna a kormány és mintha a kanyarodási szög kb 10-10fok lenne a 2 irányba....mit lehet tenni?

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

Ginger17
#24607
Sziasztok! Ha van idõtök és bütykölni kedvetek nézzétek már meg a Toyota Atlantics v2.0 AI-ját. Már mepróbáltam mindent, de nem akar jó lenni. Az van, hogy az ellenfelek a kigyorsításokkor olyan tetû lassúak mint a csiga. Belsõ nézetben úgy néz ki a dolog, mintha gyorsításkor "nem tudnának" padlógázt nyomni, csak kb. 10-20%-ot. Élvezhetetlen a dolog, mégha (strengh) 120%-on nyomul az ellenfél, akkor is. Próbáltam az engine.ini -t buherálni, de a felét sem értem. Aztán bemásoltam más autók ini fájljait -> borzasztó hülyeségek jöttek ki... A röhely, hogy semmilyen fórumon nincs ötlet, mindenhol csak annyit írnak, hogy lassú az AI "tök jó mert mindig nyerek" <- idióták. Ha valaki találkozott hasonlóval, vagy van valami ötletetek azt szívesen venném. Üdv Srácok!

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

b-type
#24606
Thxa 😊
Persze én mentem 😊
Lehetne jobban is menni, de az túl sok idõt vitt volna el, beállításom csak a 1979-s moddra volt, mert azzal mentem viszonylag sokat.
A GPL-s 1967-s résznél 6kört bírtam megtenni, aztán meghalt a motor, de már a 3. körben gyengébb volt.
De Alex errõl biztos többet tudna mesélni, én GPL-ben nem igen vagyok otthon és nem sokat állítgattam.

Igazából az volt a cél, hogy bemutassam mi volt a lényeg régen és ma.
-1967-ben nagyon kellett figyelni a motor sérüléseire, és a semmi leszorító erõ miatt uralni kellett a hátsó kereket.
-1979-ben nagyon nagy motorteljesítményt értek el, de a futómû, a fék és a tapadás nem volt a teljesítmény szintjén, így ennek ez a nehézsége.
-2006-ban pedig a megfelelõ tempójú ívválasztás...na és persze a G hatás.

Tusom hogy még sok minden, de fõbb jellemzõkben ezek.
Errõl szólt csak. ....meg egy kicsit Palik-ról 😄

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

#24605
DTM mod mikor lesz?
w77d
#24604
lenne még egy kérdésem a többiekhez: nem tudom miért, de mostanság ha egy új autót rakok a játékba, helyette egy régebbit nem lehet használni. miért van ez? van valami módja, hogy ne kelljen másik kocsit letörölni, hanem nyugodtan rakhatom fel az új kocsikat a régi mellé?

w77d
#24603
hihetetlen!!! <#worship><#worship><#worship><#worship>
milyen modokat használtál?

Ginger17
#24602
Amúgy pedig köszönöm az infót.
Üdvözlet!

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

Ginger17
#24601
#24600

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

Ginger17
#24600
Meg pedálkimélõ... <#papakacsint>

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

HUNtalicska93
#24599
gyönyörû,pláne amikor '67-ben csúsztatták az autókat,és akkor még ABS-se volt amivel megfogják,gyönyörû!!!
amúgy te vezettél ezekben?

csak a gémek miatt AMD Sempron 2800+(1.6 Ghz)1,5 GB RAM,ASUS N7600GS Silent 256 MB,Windows XP Winter Edition,csak simán talicskának hívjatok:)

b-type
#24598
köszi 😊

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

#24597
Hatalmas..gyönyörû..😊 ...az a fehér csík, mint a régi rossz tvken, videókon.,.Grat!
b-type
#24596
Egy újabb videó,..F1 régen és mostanság:
dailymotion.com
😊

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

lac coo
#24595
Lehet. Ugyanúgy a PRL-ben : auto lift =1 .

De ez elég unreal 😊)

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Ginger17
#24594
Köszi! <#eljen> Lenne is egy hasonló kérdésem. Olyat lehet valahol állítani, hogy felváltáskor ne kelljen felengedni a gázt? Valami oly' módon mint az F3, vagy a GP2 modban. A GTR2-ben sem kell folyton leugrálni a gázról, hogy ne pörögjön fel a motor. Szóval lehet -e ezt bütykölni?

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

lac coo
#24593
Visszaváltáskor automatikusan ad egy gázfröccsöt .

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Ginger17
#24592
Ne haragudjatok a tudatlanságomért, de mi az az "auto blip"?
A választ elõre is köszönöm. Jelige: "tanulnék"

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

lac coo
#24591
Érdekes, eddig nem piszkálgatam ezt, de mégsem blipelt mindenhol, sõt sehol sem, nem is gondoltam, hogy itt kell állítani valamit .

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Knife
#24590
Persze, hogy van. A *.plr fájlban álltsd be:
Auto Blip="0"

\"...Gyerünk Dodó, nagy falat!...\"

#24589
minek?😄 úgysem olvasná senki hanem megkérdezné megint...😄
pont mint a miko lesz f1 2008 és hasonlóak😄

- Debilon - Powered by BA3 Zájc, nú págágyí!

JuanG
#24588
komolyan ezeket a kérdéseket összegyûjtöm egy csokorba 😊))

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

lac coo
#24587
Arra van valami okosság, hogy a kis academy openwhel ( nem tom hogy hívják 😉), ne használjon full manuál beállítás mellet autoblipet ???

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#24586
mérne lehetne? (gondolom) eddig minden mod-ot tudtam (amelyikkel akartam) offline jáccani

- Debilon - Powered by BA3 Zájc, nú págágyí!

lac coo
#24585
A kamionos modról lehet tudni valami megjelenési dátumot?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Aradebil2
#24584
offline lehet jáccani az 2007es f1 modok közül vmelyiket?elõre is köszi!

Istencsászár
#24583
<#worship>

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

#24582
aki nascarozik is, mit szól ehhez a TPSCC-hez?
mennyire jó ahhoz,képest amit a The Pits ír róla?

- Debilon - Powered by BA3 Zájc, nú págágyí!

Alexease
#24580
cselt
#24578
Jó persze aki nem ér rá az nem jön. De szerintem nem kell erre annyira rengeteget készülni. Fél óra bõven elég. De persze semmi nem kötelezõ. Az jön akinek kedve van.
cselt
#24577
Köszi már néztem fórumotokban <#wink>