rFactor

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Ginger17
#24676
Gusztustalan. Legalább lenne hót fekete!
Egyébként pont Tõled nem vártam ezt a reakciót... <#vigyor3>

Odáig jutottam, hogy a tükrözõdéssel lehet a gond. Magyarul
rossz tükrözõdõ textúra van a sisakhoz rendelve. Faxa!

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

Alexease
#24675
Menet kozben ugy sem latod a sisakod, sot meg az elotted levot sem😉 Jo ez igy😊))
Ginger17
#24674
Még midig cc mod. 😊

Végignéztem a sisakok textúráit, másolgattam ide oda a dds -eket, így sikerült elérni, hogy már nem egy egyszerû lila pacni van a sisak helyén, hanem egy sisak formájú és textúrájú lila pacni. A dds helyes,a modell teljesen jó, mégis még mindig ott van az a fura lila maszk. Hogy a ménkûbe tudnám eltüntetni??? A vehicleviewer jól mutatja a textúrát (a dds is jó), a játékban mégis gánya az egész...

Így néz ki a dolog a a viewerben...


...és így a játékban. Grrr!!!

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

b-type
#24673
frankó az 1.5-s Birmingham, jók a gumibálák 😄
Meg meglestem az Fsum-t, a menüzene tetszik (ötcsillagos).

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

DanielT
#24672
A racing seasonban tehát a "karrier módban" nincs ilyen opció.
#24671
pálya választás mellett van egy OPPONENTS nevü fül ott tudod beállítani, hogy milyen autók legyenek a versenyben
DanielT
#24670
Erre valaki tudna válaszolni? Köszi
#24669
Ha esetleg a banneron megtalálod a rFactor central linket, ott megtalálod (de ha nem akkor itt a link: http://rapidshare.com/files/18587319/Template_Super_Clio_2.rar.html Renault Super Clio Template<#wow1><#wow1><#wave>
HUNtalicska93
#24668
nem tudnátok adni egy olyan super clio auto templatet,ami teljesen fehér,és lehet kedvemre szerkeszteni/festeni? haverokkal szervezünk egy a 4 napos hétvégére egy kisebb bajnokságot?

csak a gémek miatt AMD Sempron 2800+(1.6 Ghz)1,5 GB RAM,ASUS N7600GS Silent 256 MB,Windows XP Winter Edition,csak simán talicskának hívjatok:)

gviski
#24667
http://www.vsr.hu/pc07/

még szervezés alatt...

Virtual SimRacing

Istencsászár
#24666
Banner?<#wow3>

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

#24665
ezt a módot honnan tudnám megszerezni?

GERAPPPAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!

b-type
#24664
Nagyon szépek az autók, grat <#eljen>

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

gviski
#24663
Hátha valaki tudd nekem sekiteni

dediccated servernél kipipálom hogy fixed setups és upgrades

A kérdésem az lenne hogy ezeket honnan tõlti be, vagyis hogyan tudom azt szabályozni hogy milyen setupott tegyen be valamit hogy melyik upgrades "szint" legyen az aktuális futamon?

A válasz elõre is köszi

Virtual SimRacing

V43 1105
#24662
Nagyon jópofa<#taps>

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

gviski
#24661
Hát akkor én is <#vigyor>

Saját festés az induló VSR PORSCHE CARRERA CUP 2007-ben

Virtual SimRacing

V43 1105
#24660
Remélem nem baj, ha beteszek egy képet!

Saját festés, BMW-re ASC ligába <#vigyor>

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

deep
#24659
Meg tudná valaki mondani, hogy hogyan lehet azt beállítani, hogy egy verseny során csak abból a kategóriából legyenek autók a pályán amelyekkel én versenyzek? Rohadtul idegesítõ, hogy vagyunk fent 9-en és ebbõl egymással 3-3 autó versenyez. Mindez a Racing Seasonban.

Kösziek!
lobig
#24658
na sikerült addig kísérleteznem ezzel a controller.ini-vel míg szerintem teljesen elb@ßtam... <#falbav>

van valakinek egy jó kis beállítása logitech formula force ex-hez?
vagy esetleg a default fájl? <#buck>

http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....

irlindy
#24657
köszi

váá..mentem SNR modban ferrarikkal...versenyeztem egyet...10 kör alatt 11mp-el vezettem és az utolsó körben defektet kaptam...mondjuk igaz h nagyon nyomtam neki...de 10 kör után? nem furcsa ez kicsit?

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

bardocz
#24656
feltelepítettem a gp79 mod-ot de nincsen egy autó se csak a pacecar és nem is tudok veni ott ahol ki lehet választani :Smit csináljak hogy mûködjön?
Ginger17
#24655
Vegyétek és egyétek...

laguna seca.ini

Be kell másolni a Champ06 könyvtárba minden egyes csapathoz. Lehet szerintem még farigcsálni, de szvsz egész jó. <#vigyor3>

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

bardocz
#24654
naakkor nekem nehéz lesz megtanulni a pályákat eddig csak bathurstot tudtam gtr2-ben betanulni ott már csak a jó ívvel szenvedek de itt eléggé sok mindennel :S
lobig
#24653
mint pl. a gtr2-ben?
sztem ebben nincs ilyen, de lehet, hogy tévedek...

http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....

SitatiS
#24652
<#confused>

Let the good times roll.

bardocz
#24651
hol kell beállítani hogy a játék mutassa a kanyarokat?
irlindy
#24650
ohh..és áttod küldeni nekem ezeket a beállításokat? Csak mert elés gyakran mek Laguna Seca-n CC Modban..és jó lenne ha tudna vezeti az AI

\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com

Ginger17
#24649
A CTDP -ben az AI szvsz tud vezetni. Amirõl Te beszélsz, az az ellenfelek erõssége külön-külön -> szerintem a problémádat a Talent könyvtárban lehet orvosolni.

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

HUNtalicska93
#24648
és ezt lehet használni f1-es AI-nél is? unom,hogy a ctdp-ben schumacher ott kullog hátul,miközben külsõívrõl elõzi õt frízáker(nem tom hogy kell írni)....

csak a gémek miatt AMD Sempron 2800+(1.6 Ghz)1,5 GB RAM,ASUS N7600GS Silent 256 MB,Windows XP Winter Edition,csak simán talicskának hívjatok:)

Ginger17
#24647
Megveszed a photoshop -ot, meg letöltöd hozzá a dds plugint oszt' hajrá.

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

Ginger17
#24646
Gyerekek!!! <#vigyor2>

Kb. negyed óra alatt megtanítottam a ChampCar mod AI -ját Laguna Seca -ban vezetni! Már nem törik halomra egymást... Hatalmas poén ez az AI LEARNING! Köszönet Snake -nek a kiinduló alapötletért! Továbbra sincs ötletetek a sisakfestésekkel kapcsolatban? Már az is haladás lenne, ha ki lehetne cserélni vmi 1xû fekete sisakra, csak ne kelljen nézni ezt lila izét.

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

HUNtalicska93
#24645
OFF
nem tudnátok mondani egy olyan kép/fájlkezelõt ami meg tudja nyitni,és szerkeszteni a .dds fájlokat? mer az géjmbe ilyenbe vannak a kocsik

csak a gémek miatt AMD Sempron 2800+(1.6 Ghz)1,5 GB RAM,ASUS N7600GS Silent 256 MB,Windows XP Winter Edition,csak simán talicskának hívjatok:)

lobig
#24644
ok ok, köszi mégeccer!

http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....

#24643
nem biztos hogy ezek az értékek jók neked, de legalább le van irva, hogy mi micsoda
w77d
#24642
#24604-> valaki tudna ebben segíteni?

lobig
#24641
ahh, köszi. hazamegyek ctrl-c ctrl-v. <#worship>

http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....

#24640
Alexease után szabadon <#buck>

Controller.ini:

-- FFB Ignore Controllers="0" , kikapcsolja az adott játékvezérlõ FFB-jét, 0-ra állítva mindegyik mûködik.

-- FFB steer front grip fract="0.00500" , a kerekek megcsúszása mekkora hatással legyen az FFB-re.

-- FFB steer update threshold="0.00000" , mekkora FFB erõhatás változás esetén számolja újra az FFB-t, kisebb értéknél gyorsabb az FFB, de lassabb a játék.

-- FFB Device Type="1" // FFB kontroller: 0=semmi 1=kormány, 2=botkormány, 3=banán

-- FFB Effects Level="4" // Effekt mennyiség: 0=semmi, 1=alacsony, 2=közepes, 3=magas, 4=teljes, 5=egyedi

-- FFB Gain="0.60000" // Átfogó, összes, teljes FFB erõ. 0.0-1.0.

-- FFB Ignore Controllers="0" // Nem használ FFB-t a: 1=controller1, 2=controller2, 4=controller3 több érték is megadható (1+2+4)

-- FFB Throttle FX on steer axis="1" // 0 = A gazadás FFB effektjei a kormányon

-- FFB Brake FX on steer axis="1" // A fékezés FFB effektjei a kormányon

-- FFB steer vibe freq mult="0.00000" // "Sebességfüggõ kormány rángatás". Mintha köveken mennél, minél gyorsabban mész, annál gyorsabban és kisebbet ráz. 0-1.

-- FFB steer force prediction="0.00100" // Megpróbálja elõre megjósolni az FFB effektet, hogy megakadályozza a kormány késését. Minél nagyobb a szám, annál elõrébb jósol.

-- FFB steer force max change="100.00000" // A kiszámolt és a valós rázkódásokat szabályozza, hogy ne rázkódjon be a kormány. 100=kikapcsolva, ennél kisebb erõsen csökkent.

-- FFB steer force neutral range="0.00000" // A középálláshoz viszonyítva, mekkora "holtjátéka" legyen az FFB-nek. Vagyis, ha van értéke, akkor tökéletes középállásba nem érezni az effekteket (rázókõ, úthiba, stb.), és minél nagyobb a szám, annál nagyobb szögben két oldalt nem lesz semmi.

-- FFB steer force exponent="0.50000" // Az FFB erõk kimeneti, vagyis érezhetõ érzékenysége. A 0 a homorú görbe, a 0.5 a lineáris, a púpos görbe az 1.

-- FFB steer force input max="-11500.00000" // A felfüggesztés által generált FFB erõ. Ha mínusz, akkor fordított effekt (Logitech)

-- FFB steer force output max="1.00000" // Az elõzõnek az arányszáma, szorzója, stb. 0.8-2.0

-- FFB steer force grip function="0.30000" // Tapadás vesztés érzése az FFB-n. Minél kisebb a szám, annál késõbb szûnik meg az FFB ereje, nem fog a legkisebb megcsúszásra is megszûnni az FFB.

-- FFB steer force grip weight="0.00000" // Alaphelyzetben a gumi tapadási ereje.

-- FFB steer update threshold="0.00000" // Az "FFB részletessége". Minél kisebb, annál részletesebb, de annál kevesebb fps.

-- FFB throttle vibe freq mult="0.00000" // Gyorsulás fügvényében rázkódik a kormány.

-- FFB brake vibe freq mult="0.00000" // Lassúlás fügvényében rázkódik a kormány.

a Logitech kormányoknál minuszba kell húzni az FFB Strenght
lobig
#24639
Logitech Formula Force EX.

nézegettem én, nem nagyon találtam.

http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....

lobig
#24638
ok, köszönöm. és ugye elég csak odamásolni a fájlokat és onnantól kezdve azokat használja a játék?!

lehet, hogy igazad van, DE egy ilyen kérdésnél egyszerûbb lenne a válasz:

FAQ


<#nyes>

http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....

HUNtalicska93
#24637
nah úgylátom sikerült elqurni a játékot,szerkesztgettem a pályák adatait,hogy 15 perces idõmérõ legyen az összes f1-es pályán,de úgylátom ez nem izlett neki😞 most tehetem fel újra a ctdp-t meg a többi mod-ot😞

csak a gémek miatt AMD Sempron 2800+(1.6 Ghz)1,5 GB RAM,ASUS N7600GS Silent 256 MB,Windows XP Winter Edition,csak simán talicskának hívjatok:)

Ginger17
#24636
Baromira kormányfüggõ a dolog. Milyen tekerentyûd van?
Ha állítgatod a játékban a dolgot, az az ini fájlba mentõdik.
Csak a legáltalánosabb beállításokat lehet a játékból buherálni. A többit kint az ini fájlban kell átírni. Nézz szét a neten, hogy ki mit ajánl a kormányodhoz!

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

#24635
úgysem nézik meg, inkább kérdeznek olyat ami már 1000x ki lett tárgyalva, és az sem kizárt, hogy 10 hsz-l lejjebb <#buck>, a bannert sem használják...
avcom
#24634
off
Juan írtam neked a másik fórumon
/off

#24633
rFactor\GameData\Locations\EMG_Monaco\ , mert itt vannak a .mas fájlok és azokban vannak a régi textúrák
lobig
#24632
24621-re és 24625-re valaki?

http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....

Ginger17
#24631
Az létezhet, hogy van egy eljárás amivel meg lehet tanítani az AI -t vezetni??? Olvastam vmi ilyesmit az RSC-n: AI LEARNING

Mert azt gondolom, hogyha vki (aki mestere a pingálásnak) összeokozza a CC mod sisakfestéseit (a rózsaszín maszk helyett), akkor az AI renberakása is megoldható... márha jól bogoztam ki a fórumot.

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

JuanG
#24630
készül, nemsokára kész lesz 😊

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

HUNtalicska93
#24629
lehet hogy láma kérdés,de van magyar cliocup mod? mer ha igen,akkor egy linket adjatok már..

csak a gémek miatt AMD Sempron 2800+(1.6 Ghz)1,5 GB RAM,ASUS N7600GS Silent 256 MB,Windows XP Winter Edition,csak simán talicskának hívjatok:)

Ginger17
#24628
Megnézem köszi... vagy legalábbis kiindulási alapnak jó lesz.

&#8220;Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.&#8221; Steve McQueen

EasyDriver
#24627
Norbi annó azt mondta, hogy reális a mod (tempó, tapadás). Ha jól emlékszem 2:01-et mondott mint megfutható idõ a valóságban. Aztán teszteltünk és igencsak akörül voltak az idõk. Viszont ha valóban gyorsabb a gyári renaultsport-os clio, akkor az 1:59-el sincs gond szerintem. Ezen lassítani nem lenne érdemes.
Megtaláltam a screenshotok közt a clio tesztet Hungaroringen :

Hungarian rFactor League / http://hrfl.uw.hu