rFactor
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Egyébként pont Tõled nem vártam ezt a reakciót... <#vigyor3>#vigyor3>
Odáig jutottam, hogy a tükrözõdéssel lehet a gond. Magyarul
rossz tükrözõdõ textúra van a sisakhoz rendelve. Faxa!
“Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.” Steve McQueen
Végignéztem a sisakok textúráit, másolgattam ide oda a dds -eket, így sikerült elérni, hogy már nem egy egyszerû lila pacni van a sisak helyén, hanem egy sisak formájú és textúrájú lila pacni. A dds helyes,a modell teljesen jó, mégis még mindig ott van az a fura lila maszk. Hogy a ménkûbe tudnám eltüntetni??? A vehicleviewer jól mutatja a textúrát (a dds is jó), a játékban mégis gánya az egész...
Így néz ki a dolog a a viewerben...
...és így a játékban. Grrr!!!
“Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.” Steve McQueen
Meg meglestem az Fsum-t, a menüzene tetszik (ötcsillagos).
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
csak a gémek miatt AMD Sempron 2800+(1.6 Ghz)1,5 GB RAM,ASUS N7600GS Silent 256 MB,Windows XP Winter Edition,csak simán talicskának hívjatok:)
Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES
GERAPPPAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
dediccated servernél kipipálom hogy fixed setups és upgrades
A kérdésem az lenne hogy ezeket honnan tõlti be, vagyis hogyan tudom azt szabályozni hogy milyen setupott tegyen be valamit hogy melyik upgrades "szint" legyen az aktuális futamon?
A válasz elõre is köszi
Virtual SimRacing
ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h
Saját festés az induló VSR PORSCHE CARRERA CUP 2007-ben

Virtual SimRacing
Saját festés, BMW-re ASC ligába <#vigyor>#vigyor>

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h
Kösziek!
van valakinek egy jó kis beállítása logitech formula force ex-hez?
vagy esetleg a default fájl? <#buck>#buck>
http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....
váá..mentem SNR modban ferrarikkal...versenyeztem egyet...10 kör alatt 11mp-el vezettem és az utolsó körben defektet kaptam...mondjuk igaz h nagyon nyomtam neki...de 10 kör után? nem furcsa ez kicsit?
\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com
laguna seca.ini
Be kell másolni a Champ06 könyvtárba minden egyes csapathoz. Lehet szerintem még farigcsálni, de szvsz egész jó. <#vigyor3>#vigyor3>
“Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.” Steve McQueen
sztem ebben nincs ilyen, de lehet, hogy tévedek...
http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....
\"...I am Indy...\" Indy Racing League - http://www.indycar.com
“Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.” Steve McQueen
csak a gémek miatt AMD Sempron 2800+(1.6 Ghz)1,5 GB RAM,ASUS N7600GS Silent 256 MB,Windows XP Winter Edition,csak simán talicskának hívjatok:)
“Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.” Steve McQueen
Kb. negyed óra alatt megtanítottam a ChampCar mod AI -ját Laguna Seca -ban vezetni! Már nem törik halomra egymást... Hatalmas poén ez az AI LEARNING! Köszönet Snake -nek a kiinduló alapötletért! Továbbra sincs ötletetek a sisakfestésekkel kapcsolatban? Már az is haladás lenne, ha ki lehetne cserélni vmi 1xû fekete sisakra, csak ne kelljen nézni ezt lila izét.
“Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.” Steve McQueen
nem tudnátok mondani egy olyan kép/fájlkezelõt ami meg tudja nyitni,és szerkeszteni a .dds fájlokat? mer az géjmbe ilyenbe vannak a kocsik
csak a gémek miatt AMD Sempron 2800+(1.6 Ghz)1,5 GB RAM,ASUS N7600GS Silent 256 MB,Windows XP Winter Edition,csak simán talicskának hívjatok:)
http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....
http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....
Controller.ini:
-- FFB Ignore Controllers="0" , kikapcsolja az adott játékvezérlõ FFB-jét, 0-ra állítva mindegyik mûködik.
-- FFB steer front grip fract="0.00500" , a kerekek megcsúszása mekkora hatással legyen az FFB-re.
-- FFB steer update threshold="0.00000" , mekkora FFB erõhatás változás esetén számolja újra az FFB-t, kisebb értéknél gyorsabb az FFB, de lassabb a játék.
-- FFB Device Type="1" // FFB kontroller: 0=semmi 1=kormány, 2=botkormány, 3=banán
-- FFB Effects Level="4" // Effekt mennyiség: 0=semmi, 1=alacsony, 2=közepes, 3=magas, 4=teljes, 5=egyedi
-- FFB Gain="0.60000" // Átfogó, összes, teljes FFB erõ. 0.0-1.0.
-- FFB Ignore Controllers="0" // Nem használ FFB-t a: 1=controller1, 2=controller2, 4=controller3 több érték is megadható (1+2+4)
-- FFB Throttle FX on steer axis="1" // 0 = A gazadás FFB effektjei a kormányon
-- FFB Brake FX on steer axis="1" // A fékezés FFB effektjei a kormányon
-- FFB steer vibe freq mult="0.00000" // "Sebességfüggõ kormány rángatás". Mintha köveken mennél, minél gyorsabban mész, annál gyorsabban és kisebbet ráz. 0-1.
-- FFB steer force prediction="0.00100" // Megpróbálja elõre megjósolni az FFB effektet, hogy megakadályozza a kormány késését. Minél nagyobb a szám, annál elõrébb jósol.
-- FFB steer force max change="100.00000" // A kiszámolt és a valós rázkódásokat szabályozza, hogy ne rázkódjon be a kormány. 100=kikapcsolva, ennél kisebb erõsen csökkent.
-- FFB steer force neutral range="0.00000" // A középálláshoz viszonyítva, mekkora "holtjátéka" legyen az FFB-nek. Vagyis, ha van értéke, akkor tökéletes középállásba nem érezni az effekteket (rázókõ, úthiba, stb.), és minél nagyobb a szám, annál nagyobb szögben két oldalt nem lesz semmi.
-- FFB steer force exponent="0.50000" // Az FFB erõk kimeneti, vagyis érezhetõ érzékenysége. A 0 a homorú görbe, a 0.5 a lineáris, a púpos görbe az 1.
-- FFB steer force input max="-11500.00000" // A felfüggesztés által generált FFB erõ. Ha mínusz, akkor fordított effekt (Logitech)
-- FFB steer force output max="1.00000" // Az elõzõnek az arányszáma, szorzója, stb. 0.8-2.0
-- FFB steer force grip function="0.30000" // Tapadás vesztés érzése az FFB-n. Minél kisebb a szám, annál késõbb szûnik meg az FFB ereje, nem fog a legkisebb megcsúszásra is megszûnni az FFB.
-- FFB steer force grip weight="0.00000" // Alaphelyzetben a gumi tapadási ereje.
-- FFB steer update threshold="0.00000" // Az "FFB részletessége". Minél kisebb, annál részletesebb, de annál kevesebb fps.
-- FFB throttle vibe freq mult="0.00000" // Gyorsulás fügvényében rázkódik a kormány.
-- FFB brake vibe freq mult="0.00000" // Lassúlás fügvényében rázkódik a kormány.
a Logitech kormányoknál minuszba kell húzni az FFB Strenght
nézegettem én, nem nagyon találtam.
http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....
lehet, hogy igazad van, DE egy ilyen kérdésnél egyszerûbb lenne a válasz:
FAQ
<#nyes>#nyes>
http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....
csak a gémek miatt AMD Sempron 2800+(1.6 Ghz)1,5 GB RAM,ASUS N7600GS Silent 256 MB,Windows XP Winter Edition,csak simán talicskának hívjatok:)
Ha állítgatod a játékban a dolgot, az az ini fájlba mentõdik.
Csak a legáltalánosabb beállításokat lehet a játékból buherálni. A többit kint az ini fájlban kell átírni. Nézz szét a neten, hogy ki mit ajánl a kormányodhoz!
“Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.” Steve McQueen
http://href.hu/x/z0b - free XXX [Aus P6T7 WS][Core I7 975 EE][Sapphire 5970 Crossfire-x][Kingston HyperX 12GB/2000Mhz] [4556 GB HDD][Aplus El Diablo Avance][Thermaltake 1500W]....
Mert azt gondolom, hogyha vki (aki mestere a pingálásnak) összeokozza a CC mod sisakfestéseit (a rózsaszín maszk helyett), akkor az AI renberakása is megoldható... márha jól bogoztam ki a fórumot.
“Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.” Steve McQueen
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
csak a gémek miatt AMD Sempron 2800+(1.6 Ghz)1,5 GB RAM,ASUS N7600GS Silent 256 MB,Windows XP Winter Edition,csak simán talicskának hívjatok:)
“Racing is life; anything that happens before or after is just waiting.” Steve McQueen
Megtaláltam a screenshotok közt a clio tesztet Hungaroringen :

Hungarian rFactor League / http://hrfl.uw.hu