61525
  • Marco
    #599
    Olvasgattam vissza. Többen kérdezik itt, hogy lehet-e már tudni a megjelenési időpontról valamit. Viszont választ sajnos nem találtam rá.

    Misu te illetékes vagy valamennyire (ha jól tudom). Tudsz erről valamit?
  • K.András
    #598
    Ugy érted, a szerver lement egy telemetria fájlt amiben mindenkié ott van külön?
  • Alexease
    #597
    Nem csak a sebesseggel vannak gondok, a "megoldassal" is:)
    Pl. az NR2003 al, amig meg nem volt szerverunk, ugy folyt a bajnoksag, hogy az en itthoni gepem es "home netem" volt a szerver - Matav Kabel, 512/128 - es gond nelkul futott a dolog, versenyenkent 4-5 oran keresztul, 50-60-as pingekkel, 11 emberrel!!!! Ugyan ez a "szerver", mas jatekkal - pl. F1C es modok - max 4 ember, magas pingek, es az ismert problemaival:( Termeszetesen az utkozes es "josolt utvonal szamitasban" is hatalmas kulonbsegek vannak, nem beszelve a teljes es korrekt replay lementesrol, a reszletes telemetriaval egyutt;))) Persze mindez az NR elonyere;)) Nem "fenyezem", de teny hogy a legkorrektebb engine (es persze az LFS sem rossz;D).
  • K.András
    #596
    Ebben az a vicces, hogy szinte teljesen elterjedtek a szélessávu vonalak, elvileg igy ma már nem nagy kunszt jo online kodot irni.(gondolom én a laikus)
  • Alexease
    #595
    Olvastam en is, de foleg csak az online kodrol "beszel". Azzal meg ugy vagyok, hogy az LFS-ben (amit egy ember hegeszt komolett) mar 2 eve nagyonjo a kod, a Papy engineben meg mar evek ota a legjobb letezo online kod van, vagyis barmit is igernek, csinalnak, egyelore csak az elvarhato szintet probaljak, fogjak megutni. Ami mar eleg is lenne;)
  • ksgy
    #594
    van uj interju rfactor.net-en, eleg jo lesz ez a game :)
  • ksgy
    #593
    hali!

    lehet valahol olvasni valami tervezett/mar meglevo feature listat? kiv lennek mit alkotnak :)
  • arty
    #592
    LFS .... najo, ott van több pálya, de ugyis mindenki ugyanazon megy :)) azt pl. nem untam meg :O
  • b-type
    #591
    én a 24h NürburgRing-nek szurkolok, hogy végre 9%-ra váltson...
  • Istencsászár
    #590
    hát azér neund meg még majd ha kijön:D
  • Alexease
    #589
    Az alap demot - egy auto egy palya - en is "meguntam", de ebben nincs semmi kulonos;) Nem tudom mi lesz a teljes verzioban - mennyi es milyen palya/auto - de ha jol tudom egyertelmuen "MOD-barat" lesz, vagyis lesz hozza boven:) A DTM es a Porsche biztos keszul, mint "eredeti" rF MOD, de tuti jonnek meg... Tuti hogy atrakjak a GTR-t is, es az mar ugy jol lesz, frissebb engine alatt:)
  • arty
    #588
    én a modok függvényében venném meg ... csak ha készül rá olyan, ami érdekel :) eleinte lelkesedtem az alapjátékért, de meguntam ... :)
  • Istencsászár
    #587
    te leszel az 1.:D
  • Alexease
    #586
    De aztan szamon kerjuk a jelentkezoket! :D
  • Sly79
    #585
    6 :)
  • Ch_Slater
    #584
    ööö. 5
    :)
  • Alexease
    #583
    4:D
  • JuanG
    #582
    3 :))
  • Istencsászár
    #581
    kettő :D
  • b-type
    #580
    egy vásárlója biztos hogy lesz a z rFactor-nak, én. :))))
    egy a lényeg, lehessen szabadon modolni.
    Az alapjátékért is megvenném valszeg, de egy F1C-hez hasonlóan modolható rFactor-nak nagyon örülnék.
  • Alexease
    #579
    Draga az SF3 liszensz:)
    Annyira nem eros a konkurencia:) Az LFS S2 ujdonsagkent fog hatni, de modolni nem lehet, ez eros hatrany. A GTR mar egy kicsit leiirodott, eleve a regebbi engine, egyertelmuen jobb lesz az rF ala kesziteni egy GT MOD-ot:))
    A First Racing-rol semmi biztosat nem tudni, de allitolag ujrairjak a nagyreszet, es meg hiaba is lesz benne a legjobb fizika, onlinekod, az elmult balhek utan ki tudja mi lesz a "szabad" MOD-olasaval:)
  • avcom
    #578
    amennyire én tudom nem terveznek Starforce-t rá
  • Istencsászár
    #577
    sf? ha boltba megveszed akkor kit érdekel mer ez megéri a pénzt...
  • arty
    #576
    ha adathordozora kerül, akkor pedig sf3 és cd bepakolás.. neeee :( akkor inkább az online ... LFS mintára :)

    sztem nem tesz jot az rFACTORnak h ekkora most éppen a konkurrencia .... :( (lfs, gtr és klónjai, esetleg jön a first racing is valamivel ... )
  • Istencsászár
    #575
    itt a bibi:))
  • HPt
    #574
    Ja :)
  • Istencsászár
    #573
    de itt MOn nemlehet megvenni csak max külföldről rendelni ugye?
  • Istencsászár
    #572
    csak akad olyan kiadó aki látja hogy ez egy kifizetődő project..
  • HPt
    #571
    LFS-ben is van lehetőséged CD rendelésre. Csak hát letölteni az éppen aktuális verziót sokkal egyszerűbb, és én ezt pártolom.
  • Alexease
    #570
    En is jobban szeretem a dobozos verziot, de ha kis magan ceg, akkor csak az online-os terjesztes a kifizetodo:( Persze, semmi biztosat nem tudok, ez csak tipp vagy gondolat menet volt;)) Az lenne a legjobb, ha le vehetnem a polcrol a boltban, de mivel eddig semmi hir nem volt kiadorol, nem hinnem hogy le tudnak szakitani nehany milla dollart hogy neki alljanak legyartani:))) De meg "messze" a megjelenes, meg barmi lehet...
  • Istencsászár
    #569
    ez az online terjesztés nagyon gáz..
    ez egy elég nagynév igy az itteni körökbe komoly szimulátor és a kezembe szertném tartani a cd/dvd -t nempedig csomot fizetni azt csak adatot kapot semmi mást....
  • Alexease
    #568
    Azert szerintem van aki tudja;)
  • Alexease
    #567
    Nem tudom:) De meg a terjesztesrol sincs semmi pontos hi (kiado egyebek). Raadasul le is kellene jol vedeni, mert kis magan ceg, zsebpenzbol fejleszti:) Gozom sincs hogy fog megjelenni ha megjelenik. A dobozos tul draga lenne - kiado nelkul - igy marad az LFS szintu, jol vedett, online fizetos cucc. Talan meg az lenne a legjobb.
  • SE
    #566
    Nem tudja senki...
  • Ch_Slater
    #565
    wow.
    megjelenik idén?
  • avcom
    #564
    az egyik kicsit anotyad beütéses
  • Alexease
    #563
    Kivancsi leszek, hogy kamu oval lesz, vagy eredeti csak kamu nevvel;) Bar az ember azt hinne, hogy az oval palyak ugy is egyformak, de aki ment mar rajtuk, tudja hogy nagyon is kulonboznek es rengeteget szamitanak az egyenesek, kanyarok, "emelkedok, lejtok ", dontesek es ezek osszhangja.

    De ez, igy a kanyar alapjan, Las Vegas :)))))))))))))))
  • arty
    #562


    ez tetszik :)
  • ksgy
    #561
    nagyhiba :( f1c-ben is hiányzik eléggé :(
  • avcom
    #560
    szerintem nem