61525
  • Toya
    #81
    Nyugodság ha én jól tudom ez rendkívül jól modolható cucc lesz, így az alap dolgokkal szerintem nagyon keveset találkozol majd :)
    Amúgy szerintem azért fictional benne minden, mert így törhetnek a cuccok és a jogokért sem kellett fizetniük - szóval szerintem egyik kocsi sem akart a valóságosra hasonlítani 100%-osan.
  • b-type
    #82
    :) oké.
    Remélem mostmár csak leesik nekünk egy Wtcc mod, vagy a GTR-ből, vagy innen.
    sose baj, ha van választék...
  • SE
    #83
    Igy van, jo alap lesz ez a modder csapatoknak. Az F1C-bol is csodakat tudtak muvelni, ez pedig - elvileg - jobb lesz...
  • Toya
    #84
    Hát igazából nem tudom, majd jön Misu és tájékoztat mindenkit melyik csapatok tértek át erre a cuccra és melyik modok jelennek meg ez alá biztosan :)
    Őszintén szólva nagyon jó cucc lesz ez, már csak abból is erre következtetek, hogy Achim Trensz csinálta a beállításokat a demóhoz.
  • Panther
    #85
    Trensz, a Trans Am setup guru? :))) Akkor tényleg elég jó lehet, majd délután kipróbálom én is.
  • SE
    #86
    Nemsokara kiprobalom en is.
    Gondolom az Lfs ellenfele lesz hosszutavon, sajnos a CRC nincs versenyben. Szerintem.
  • copass
    #87
    Nagyon errrősen GTR hangulatot érzek az egészben,ami már nem rossz előjel!:)
    Azért az a Mustang Concept elég frankó kis felvezető verda!:)
    Nekem legalábbis baromira tetszett a Ford Racing 2-ben!:)
    AI: 12-vel nekem ment!:)viszont,simán keresztbe fordított az egyik!de azért le lehet pörögni őket!1:09 alá nem tudtam menni 3kör alatt!:)
  • avcom
    #88
    nemtom a Racesims Revolution honnan vette, hogy nem lehet megoldani a neten az ai jelenlétét fejlesztők személyesen nekem mondták, hogy megpróbálják megoldani... A MOD-ok terén eddig a GSMF-ről tudom, hogy a DTM 2004-et és a 24H Norschleife MOD-ot már csak rF-re adják ki, egy XDP nevű csapat is csinál már rá egy MOD-ot. Ezen felül az RSDG is készülget, bár ők még nem jelentették be.
  • ÁjjLe BoBBi
    #89
    mindjárt lennvan...végetek ha felteszem...;PPP
  • JuanG
    #90
    "DTM 2004-et és a 24H Norschleife MOD-ot" - húúú ezek nagyon jónak ígérkeznek :DDD !!!!!
  • b-type
    #91
    tényleg bázz.
    ennyire egyszerüre venni!
    nem gondoltam volna, hogy már a pályán kell hozzáadni az ai-t,
    asztem hamarabb...
  • JuanG
    #92
    ájjle bobbi!!! :DDD
  • ÁjjLe BoBBi
    #93
    sose ;))
  • b-type
    #94
    háát nagyon tetszik ez a játék..most ugyan restartolt vmiért, de lehet, hogy bepróbálkoztak..
    Juan ha hazértél(meg én is) akkor azonnal prósza..bukik a billiárdom inkább :)))
    nagyon tetszenek a kerékvetők..a setup meg egyenesen nagyon desznyó.
    főleg ha engedik az összeset, megnéztem osztályonként egyre több setup állítást engednek, szal valszeg lehet, hogy ennek a kategóriának ez a fullja(bár remélem nem).
    de azért nagyon jónak tünik a sokféle állítási lehetőség.
    az ai felejtős is lehet, ha jó lesz a multi.
    úgyis csak a előzési pontokhoz kell max.
    ha nagyobb sárkányok is lesznek, akkor kicsit szűknek tünik ez a pálya, bár én nagyon szeretem pont az ilyeneket.
  • ÁjjLe BoBBi
    #95
    nekem is nagyon bejovos a game!
    tetszik hogy (ha jol vettem eszre) ketfele uton is allithatsz a setupon. egyik a finomhangolas...minden szirszart allithatsz a garázsban a kocsin, a masik meg az a csúszka féle hogy speed legyen jo vagy az iranyitas...stb

    1.05.726-ot mentem...
  • ÁjjLe BoBBi
    #96
    ha valaki akar csapatni online szoljon!
  • JuanG
    #97
    ezért lenne jó, ha Sup is feltenné, és akkor nála nyomhatnánk egyet...

    ...ami még eszembe jutott: jó lenne, ha multiban lehetne egymásnak setupokat küldeni, anélkül hogy ki kellen lépni...úgy hallottam a GTR-ben benne lesz :DDD
  • b-type
    #98
    ja-ja...bár most lehet hogy fog a fékem :F
    holtjátékot kellett állítanom..pfff
    ÉS ez NEM csak duma!!! :DDDD
  • Dunpeal
    #99
    GTR-ben van online setup lehetőség!
  • ÁjjLe BoBBi
    #100
    100
  • JuanG
    #101
    :DDD
  • SE
    #102
    Ftp-n (lehet sms) nem latta vki???
  • SE
    #103
    Ezt nem ide akartam, hanem a GTR-be, bocs...
  • JuanG
    #104
    1:05:661
  • ÁjjLe BoBBi
    #105
    nana! lenyomlak! :)
    amúgy mintha az autók is különböznének...nem?

    csinál vki servert?
  • ÁjjLe BoBBi
    #106
    na indítok servert!
    name: supergamez
    pw: sg.hu
  • JuanG
    #107
    nem látom...
  • avcom
    #108
    srácok szerintem IP-t adjatok 1másnak
  • Kaszi46
    #109
    heyy nekem is:)

  • dashed_
    #110
    me ne lehetne latni?, ha indit akkor latod :)
  • ÁjjLe BoBBi
    #111
    :((
    pedig ha jöttetek volna, láthattátok volna az 1.05.015-ös pb-met :PPP
  • JuanG
    #112
    1:03:6 :DDD...persze nekem az anti lock brakes high-on van, mert nem tudok fékezni...
  • ÁjjLe BoBBi
    #113
    óóóó bazzeg :)
    van setupod ? küld már el plz nekem nincs.
    nekem az égvilágon semmi sincs bekapcsolva...még ezért is izzadnom kellett
  • JuanG
    #114
    setup
  • ÁjjLe BoBBi
    #115
    htx!
    ...és kapcsold ki a helpeket! ;)
  • ÁjjLe BoBBi
    #116
    replayt hogy lehet menteni ?
  • avcom
    #117
    Setupok és egyéb letöltések
  • Jacek
    #118
    nem tom itt lejebb volt az hogy nincs AI, ott van egy gomb hogy add racer vagy mi es lehet berakni AI versenyzot:)
  • ÁjjLe BoBBi
    #119
    ezzel az első köröm 1.04.506 lett...igenfasza setup...és nem tetves alulkormányzott szar!
    ha összeraknám a spliteket meglenne az 1.03.2xx is csak nem olyan egyszerü azért
  • ÁjjLe BoBBi
    #120
    jössz online körözgetni?