61525
  • acsati
    #61085
    köszi!
  • akyyy
    #61086
    multkor találtam googleba valami leírást, amivel egy fájl modositásával külső nézetben is van 3 féle tükör. most, ezt a leirást sehol nem találom és újra lett téve a gép. Valaki nem tudja hogyan kell, vagy nem tudja hol van ez a leirás?
  • mcmoha
    #61087
    Talán erre gondolsz: a .plr-ben Allow Rearview In Swingman="1". (Alapból ez "0".)
  • Roger6
    #61088
    Na és arra van megoldás, hogy csak a vitruális tükrök működjenek, az autó tükrei meg ne? :) Mennyi gondom van...
  • akyyy
    #61089
    köszi
  • mcmoha
    #61090
    Szerintem nincs, de lehet nálam hozzáértőbb tud rá megoldást. :)
  • zolee145
    #61091
    Nálam két kormányt kezel egyszerre. Van az alap DFGT, amin be van állítva minden, plusz van a régi Force EX, aminek a gáz pedálját használom kuplungnak.
  • akyyy
    #61092
    valahogy nem lehet megoldani, hogy ha van 2 monitor, hogy az egyiken játszok, a másikon meg monjudk különbözö kamera nézetekben mutatná a pályát?
  • zolee145
    #61093
    Ha lenne két gép akkor egy helyi hálózat, az egyiken mennél a másikon meg bent lennél megfigyelő módban, aztán külső kamerára váltasz, és kész. Hogy egy gép két monitorral tud-e ilyesmit azt nem tudom, de jó eséllyel nem.
  • acsati
    #61094
    Az mitől lehet, hogy két különböző pályát sem tölt be? A betöltési képernyőnél ugyanott áll meg a csík.
    Mit lehetne ez ellen tenni, hogy ne fagyjon ott meg?
  • Roger6
    #61095
    Ez két okból szokott nagyjából előfordulni. Az egyik (ami sokszor előfordul), hogy az emberek nem elég türelmesek. Minél nagyobb egy pálya, annál több idő betölteni. Ok, az én gépem már nem mai csirke, de pl. a Gunball pályát közel 5 percig tölti, aminek a nagy részénél a csík a háromnegyedénél áll. Szóval próbáld ki, hogy elmész kutyát sétáltatni addig, vagy valami ilyesmi.

    A másik lehetőség, hogy .mas hibát ír ki, ilyen esetben érdemes megnézni a pálya NFO-ját, ott általában leírják, hogy mit kell ilyen esetben csinálni.
  • acsati
    #61096
    Értem. Bár nincs kutyám, de értem a célzást, akkor várok, hátha egyszer betölt :D
    Köszi a tanácsot! :)
  • Banki67
    #61097
    Meg tudnátok mondani miért van az, hogy a játékban jóval kevesebbet fordul a kormány mint kéne és csak a kanyar közepén jut eszébe, hogy én teljesen befordítottam a kormányt, és akkor hirtelen odarántja?
  • HRC Dodi
    #61098
    Kormány beállítás? Érzékenység, holtjáték stb?
  • Roger6
    #61099
    Van rFactoron belül egy lehetőség, ami a kormány érzékenységét állítja. Ott lehet a csúszkán százalékban megadni, hogy mennyire lineárisan forduljon a kormány. Ha 50%-on van, akkor azt jelenti, hogy pont úgy fordul a kerék, ahogy te fordítod a kormányt. Ha 50 alatt van, akkor eleinte lassabban, majd utána gyorsabban fordul a kerék, és 50 fölött ez fordítva.
  • tbazsi95
    #61100
    Userdata/"Profil név"/Controller.ini
    Steering Wheel Range értéket kell átírni annyira amennyin a kormányt használod
  • Roger6
    #61101
    Simco DTM, tetszetős videó:

  • Banki67
    #61102
    Köszi, ez volt az!
  • tbazsi95
    #61103
    Audi Quattro S1 | Monte Carlo Rally - Shakedown | Test


    Blog ►
    http://tbazsi95.wordpress.com/
  • Roger6
    #61104
    Melyik fájlban találok arra vonatkozóan információt, hogy az adott mod melyik hangfájlokat használja?
  • Alexease
    #61105
    Az auto konyvtaraban altalaban a *.sfx.
  • Roger6
    #61106
    Millió hála!
  • Roger6
    #61107
    Ööööö... bocsánat, és ha nincs ott, esetleg van másik ötleted? Tudom hol vannak a hang fájlok amúgy, de hogy mikor melyik használja a mod, azt nem tudom eldönteni, ezért kéne az az .sfx
  • Alexease
    #61108
    Nem mindig .sfx-nek hivjak (lehet .ini vagy akarmi mas is), az auto .veh file-jaban van leirva mire hivatkozik (Sound=).
  • tbazsi95
    #61109
    PSRL F1 2013 | Turkish Grand Prix | Balazs Toldi OnBoard
  • Roger6
    #61110
    Megnézem, köszönöm!
  • Roger6
    #61111
    Bakter, ez a hang.... Nem mentek valamikor V8-al, vagy valmaivel, aminek autó hangja van?
  • tbazsi95
    #61112
    :D Hát ez V6, Endurance bajnokság lesz, majd márciusban kezdünk ott nem ilyen hangok vannak :D
  • Roger6
    #61113
    Frankó, nyomjad csak!
  • SimaSuna #61114
    Sziasztok!

    Egy újabb verseny sorozatott tervezunk, azoknak akiket érdekel a rali ám ne a közepébe csöppenjenek bele

    új lehetsőég, kezdőknek!

    Ugyan azok a pályák mint az öregeknek!
  • Roger6
    #61115
    Facebook profilt???? Atya ég, Zuckenberg szépen elmosta mindenki agyát.
  • Fokker
    #61116
    Porsche 997 Evo Vs. Ferrari F430 GTC open race



  • Alexease
    #61117
    "...facebook profilt és egy személyi igazolvány fényképet..." tovabba bankkartya es folyoszamla szamot pin-kodokkal; vagyonado nyilatkozatot, AFA-bevallast es munkaltatoi igazolast; valamint egy evnel nem regebbi teljeskoru egeszsegugyi kartont, ver-, vizelet- es szekletvizsgalati eredmenyekkel.
  • mcmoha
    #61118
  • Giovanni #61119
    Tök jó ötlet :) Kár hogy HNR-en ilyet nem vezetünk be :D
  • Norbi1990
    #61120
    Erkölcsi bizonyítványt kihagytad
  • acsati
    #61121
  • akyyy
    #61122
    Tőlem kértek tüdőszűrő papírt is, meg útlevelet.
  • akyyy
    #61123
    útlevelem nincs, gondolom akkro külföldi pályán nem mehetek :(
  • Alexease
    #61124