1492
  • JGTC
    #132
    ugyanez, de a DC5 nekem mégjobban tetszik

    ja +fav
  • desigo
    #131
    ilyenből még 5 ajtós is van:)



  • Hondagirl
    #130

    ez csak úgy, hogy legyen valami élet. :) szerintem ez az integra, picit szebb, mint amit itthon láthatunk kerek lámpás. kinek mi a véleménye?
  • Marcell
    #129
    Eleg soxor vetek ra vagyakozo pillantast en is... :)
  • desigo
    #128
    jaja
  • Hondagirl
    #127
    nekem nincs, sőt nekem is kellene, de csak 250 ezer.:D
  • Marcell
    #126
    M3 bevezetojenel van, nem? ;)
  • desigo
    #125
  • dashed_
    #124
    ahh kedvenc autom.. szepen beleforog a 9000be
    amugy nincs vkinek 3 millaja kolcson ?
  • ZsirosKenyer
    #123
    hey!

  • Hondagirl
    #122
    váó
  • desigo
    #121
    Amikor a csiki-bege előtt megyek el mindig sírok ezért
  • Marcell
    #120
    Integra Type-R gyorsulasa... KLIKK
  • Marcell
    #119
    A tokely! :)
  • Hondagirl
    #118
    szép nagyon:D
  • DJ Skyline
    #117

  • Hondagirl
    #116
    [IMG]http://www.sg.hu/galeria/11347461281146492692.gif [/IMG]

    milyen?
  • Hondagirl
    #115
    az kár. majd lesz:D

  • Marcell
    #114
    Szia! Tul sok esemeny nincs errefele :)
  • Hondagirl
    #113
    hali mégegyszer
  • desigo
    #112
    üdv
  • Marki
    #111
    helyes! ;)
  • Hondagirl
    #110
    üdvözlet mindenkinek...
    valaki segítségével eljutotam ide ebbe a fórumba..... és mostmár bekapcsolódok. :)

    üdv
  • skoos
    #109
    Én egy Renault Megane-t vezettem kabriósan, és 130 felett, már biza kényelmetlen volt tető nélkül. Jópofa meg vicces, de igazából kényelmetlen. Eső miatt meg bazira nem kell tető, 40 felett egy csepp sem esik be. Teszteltem :D Ahhoz nagyonnagy zuhé kéne. Komfortérzetet és igen nagy vezetési élményt viszont nem nagy sebességnél él át az ember a kabrióban. Mondjuk szerintem a vezetési élménytől távol áll a 200 as tempó autópályán. 215 felett annyi mindenre kell figyelni, annyi mindenre számítani kell, hogy élvezhetetlen. A rövidtávú, komoly gyorsulás, a szép ívű kanyarok, ezek okoznak nekem az utakon élményt. Az autópálya más világ. Azt tényleg "crousing" ra tervezték. szerintem . :D
  • Tibor
    #108
    ponyva csak esőben kell:)
  • Marcell
    #107
    De hogy lezart ponyvaval besusog-e a szel, azt nem tudom..
  • Marcell
    #106
    Van egy Nurnburgringes videom, ahol a BestMotoring egyik fonoke makkos cipoben, feher zoknival 200km/h korul szaguldozik vegig a palyan, nyitott tetovel.
    Nem is nagyon lobog a haja, szoval nekem ugy tunt teljesen elvezheto a cabriozas az S2000-essel, nagy sebessegnel is.
  • skoos
    #105
    Nos, nem tudom ki mennyire van otthon a cabiró (S2000) féle autózásban, de jómagam és sok okos véleménye szerint a cabrió felhúzott tetővel 130 körül és felett (ugyebár lehajtott tetővel itt már minden az autózás csak nem élvezet) a levegő bezony besusog. Nem tudom a HONDA nagyhatalmúak le tudták é ezt győzni, ezért volnék kíváncsi véleményetekre. Ugye még opcióként a Honda S2000hez egy csoda "hard top"ot is lehet opcióban kérni, az esetleg megfelel a keménytető-jelleg kivitelnek?
    Kíváncsi volnék mennyire áll távol a keménytetőtől a kiegészítő "hard top".
    ? :S
  • Marcell
    #104
    Hogy jutottal be a garazsomba???!!!
  • Dagobert McChip
    #103
  • danyr
    #102
    új honda cr-v-ről tudnátok képeket küldeni!
    [email protected]
    előre is köszi

  • Marki
    #101
    A Logant is Törökországban csinálják (Románia mellett), ámbár ez nem jó összehasonlítás :Ð
  • desigo
    #100
    azért is tudják ilyen olcsón adni...

    tekk
  • atlagember
    #99
    A City lényegében a Jazz alapjaira épül, négyajtós változatban.
    A törökök gyártják tehát nem lehet az összeszerelés minőségében bízni, úgyhogy oda a márka presztizsének. Eddig a japán gyártás miatt messze felülmúlt minden európai gyártású japán autót, de ennek most annyi.
    Egyébként a jazznak is elég nagy a csomagtere, belül igen kényelmes, a csomagtartója tágas, és az legalább megbízható.
  • Marki
    #98
    Tényleg jó. Főleg az eleje
  • GregSB
    #97
    Ma a buszon ülve eljött egy ilyen mellettem. Rohadt jól nézett ki élőben :)

    Honda Ridgeline




    Ezt csak amcsiban forgalmazza a Honda?
  • Marki
    #96
    Honda City 2,85 milliótól

    Lassan hazánkban is kapható lesz a Honda nagy népszerűségre számítható négyajtós kisautója, a City. A Jazz alapjaira épülő modellnek már ára is van, a legolcsóbb kivitel, a 83 lóerős 1.4 literes i-DSI benzinmotorral szerelt "S" változat 2.849.000 forinttól vihető haza. A felszereltsége ellenben gazdagnak mondható, hiszen széria benne a két légzsák, a blokkolásgátló, a szervókormány, az elektromos első és hátsó (!) ablakok, a központi zár, az állítható magasságú vezetőülés és kormányoszlop, valamint a cd-s rádió. Az alaphelyzetben 500 literes poggyásztérrel bíró City következő felszereltségi szintjét LS-nek hívják, ebben pedig már van klíma, távirányítós központi zár és színre fújt külső elemek, ennek ára 3.099.000 Ft. A csúcsot az "ES" változat képviseli, ez 3,3 millióba kerül, viszont már tartalmaz Optitron műszereket, oldallégzsákokat ködlámpákat és alufelniket is. Utóbbi változat fokozatmentes automataváltóval (CVT) is rendelhető, a kuplungpedál elhagyásáért további 300 ezret kérnek a Hondánál.

    Végre egy versenyképes autó a másik kedvencemmel, a Suzukival :)

    Egy bővebb leírás a Cityről
  • desigo
    #95
    Úgy legyen:)
  • Marcell
    #94
    Sajna halott a topic :(
    De hatha a most kiszivargott Type-R kepektol erore kap. Klikk
  • Marcell
    #93
    Na asszem nekem is itt a helyem, mint Hondas! :)

    Nem tudjatok a Coupe valtozat itthon is elerheto lesz a markakereskedesekben? Vagy csak 1-2 amerikabol importalt valtozat?

    A Type-R rol sajna tenyleg nagyon keveset tudni, csak annyit, hogy LESZ. Marciusban mutatjak majd be Genfben, es legkorabban 2007 elso feleben lehet megvasarolni.