1492
  • Borg
    #212
    Vajon papirokkal adja a srác? Mert ugye coupeban sosem volt vti motor.
  • JGTC
    #211
    amúgy engem fehérben egy főttojásra emékeztet de tetszik

    simát 3ajtósban nem fognak árusítani nem tudjátok?
  • JGTC
    #210
    ez egy fokkal jobb
  • Guer
    #209
    kár érte...
  • ZsirosKenyer
    #208
    így van
  • Borg
    #207
    Ezen semmiképp sem. Az 5gen stílusát veszi el azzal, hogy a fele lámpáit eltünteti... ez így már más autó.
  • Hondagirl
    #206
    szerintetek ezen az 5.genen szép a lefalazás?
  • Hondagirl
    #205
    és hátulról:

  • Hondagirl
    #204


    elölről.....
  • Hondagirl
    #203
    ebben teljesen igazad van. sokkal szebb, bár már sárgában sem semmi:D
  • JGTC
    #202
    szebb mint sárgában
  • desigo
    #201
  • dashed_
    #200
    civic type-r!! nagyon brutalul nez ki
  • Borg
    #199
  • desigo
    #198
    Jó lehet benne a speer difi.
  • dashed_
    #197
    integra type-r egy remek auto..nagy kedvencem mar reg ota.. csak sajnos nincs folos 3 millam..
  • Borg
    #196
    Jó ez az ITR teszt :) Csak kár, hogy MO egyik leg-leharcoltabb integráját szerezték meg hozzá... de még ez is elkente a száját :D
  • Hondagirl
    #195
    totalcar- honda integra type-r..... és accord.
  • NeoMaN
    #194
    Éshát HONDA.
    :)
  • Borg
    #193
    Dizájn, minőség stb. Sok más szempont van ezen kívül.

    Ha csak a dinamizmus lenne, akkor semmilyen autóban nem vennék meg az 1.4-et, max ami 800-900kg körül van :)
  • DJ Bee18
    #192
    Végsebesség 171
    Gyorsulás 15,5
  • DJ Bee18
    #191
    akkor minek neki Civic? :DDD
    Az a Skoda megrakodva szépen mehet :)
  • Borg
    #190
    Ó dehogynem. Nem mindenkinek fontos a dinamika. Az átlag usernek elég ha megy előre meg hátra, és keveset fogyaszt :)
    Az octavia kombit is megveszik 1.4-es motorral...
  • DJ Bee18
    #189
    de az 1,4 83 lóereje, ha én kispénzű lennék, nem döntenék mellette :DDDD
  • Borg
    #188
    Én ezzel nem értek egyet, hogy kell az 1.6os. Szerintem nem kell.
    A magyar ember úgyis biztosítási kategória, és pénztárca alapján választana közülük, tehát az 1.4-es mellett dönt. Akinek meg jó az 1500-2000 kategória, annak az 1.6 és 1.8 között nem lenne akkora árrés, de legalább jobban megy az 1.8.

    A type-r meg most úgyis jön, a legújabb infók szerint év végére. A 2 literes CTR motort átdolgozták 220LE/220Nm-re, az bőven jó lesz bele, annak aki még jobbat akar.
  • DJ Bee18
    #187
    új Civic kombira kíváncsi lennék :DDDDD
  • DJ Bee18
    #186
    de ha 1.6-os megjelenne, még nagyobb hiány lenne :DD
  • JGTC
    #185
    jogos a kérdés, ez már nekem is feltűnt 1-2 helyen
  • I.C.ram
    #184
    Miért írja mindenki a kaszTni-t kaszninak??? Mintha az autót atónak írnák...
  • desigo
    #183
    többi kép:)

  • desigo
    #182
    A DRMnél láttam 5 szép feketét:)
  • Borg
    #181
    Az új civic eladásaival semmi gond nincs. Az összeset eladták már, ami ebbe az országba érkezett, csak egykét szalon tart vissza szalonautónak 1-1 darabot. A következő szállítmány most jön, május-júniusban, sőt, már a szeptemberi szállítmányra is mindre van vevő... szal nem kicsit túlszárnyalta a várakozásokat a kereslet.
  • DJ Bee18
    #180
    egy 1,6-os ha megjelenne, vinnék nélunk is mint a cukrot. Mondjuk egy 115 lovas, 4,2-4,3 millió lenne sztem kb. a felszereltebb. Jó egy kettőnél 100-200 ezerrel drágább lenne, de mennyivel különlegesebb. Hogy ki vesz Golfot ennél többért?
  • DJ Bee18
    #179
    csak a dízel drága. Pl. egy Astra GTC 1,8 140 LE, az is 4,5 milla, de azért enyhén feltűnésmentesebb :DD De egy Focus is e körül van
  • Borg
    #178
    Mi +2 milla? A dízel 5-600ezerrel drágább a benzinesnél.
  • Marki
    #177
    A dízel árára mondom, azért +2 milla elég sok... Eleve nem vagyok dízel-párti.
  • Borg
    #176
    Az ÁRÁVAL? Mondjad már, mi a gond az árával?

    Egyetlen másik autót mondj csak ebben a kategóriában, amihez ennyi extrát, és ilyen motort kapsz ennyi pénzért.

    Az új civic pont hogy az árában verhetetlen.
  • Marki
    #175
    Én csak az árával nem vagyok kibékülve, úgyhogy nem tud befolyásolni semmilyen cikk :)
  • Borg
    #174
    Janika cikkeire inkább ne is fecséreljünk szót. Igen érdekes dolgokat tud írni, meg összehozni, amelett, hogy se stílusa, se tehetsége az egészhez.
  • Marki
    #173
    Csattogó Ufó - Honda Civic dízel