1492
  • AlieN911
    #1452
    Senki többet harmadszor? :D
  • Galy
    #1451
    2nd gen CR-V jelen!
  • AlieN911
    #1450
    Ez még egy normális kép róla, ekkor még nem kezdte zabálni a rozsda :S:@
    Annyi változás van, hogy ez a felni a téli, a nyári egy 6gen VTi ubiszeletelő :) bocsi, telos kép.. fater gépe - én gépem

    Hova valósiak vagytok? Tatabányán hajtom a lovakat :)
  • DannyL
    #1449
    Nekem igazából nem Hondám van, de feleségemnek igen és azt szoktam néha hajtani.

    '98-as Honda Civic Aerodeck-je van, babakocsi. :)
  • Varenga
    #1448
    képt róla! :P nálam ugyanúgy 5gen, csak kupppé :)
  • AlieN911
    #1447
    Köszi köszi :) jójaz :) Csak még van rajta meló, épp kasztni ill fényezés van tervben..
    Ti mit hajtotok?

    Látom jól el is írtam Civic :P

    Csak épp akkor szólalt meg a suliban a tanár, hogy mi az anyag, amit vesznek. Én meg csak úgy benn voltam kockulni :D néztem is h. óra lesz vaze.. léptem is le gyorsan xD
  • JohnnySmith
    #1446
    Zsír gép! :)
  • Galy
    #1445
    jó évjárat :)
  • AlieN911
    #1444
    '95 Cuvic ESi 5G3D :)
  • Galy
    #1443
    mit hajtassz?
  • AlieN911
    #1442
    :) :(
  • Galy
    #1441
    nem vagyunk elegen :)
  • DannyL
    #1440
    Gyere IDE, az egy élő topik és mindenki ott van úgyis. :)
  • AlieN911
    #1439
    Üdv catársak :D 1 éve van Hondám, de tök elfelejtettem itt is rákeresni, hogy van-éé topicja :)
    Bár látom kissé kihalt :(
  • Wicked Belzebub
    #1438
    A hahu-n csinálj egy szűrést, ott van egy csomó, képpel, árral.
  • matyi0323
    #1437
    Hali.
    Erről a típusról tudnátok nekem képeket, információt linkelni. Kicsit lehet furcsa kérés.., de "sehol" nem találtam róla ( a 3 ajtós sportról )normális képet. Nagyon bejövős a kocsi, esetleg milyen árban mozog ez most? köszi.
  • DannyL
    #1436
    Nagyon szép, állat!
  • Galy
    #1435
  • Misi az ezredes
    #1434
    Volt pofám korábban eme szobába a bannert csinálni melyet megmutizok megint és megmutizom a legújjabb autó tervemet.

    Banner :

    A kész tervek :


    Vélemény?!
  • nyuny01 #1433
    Ahogy gondoljátok!Tegnap volt kedvem babrálni és rátok esett a választásom!De hát majd eldöntitek! ;)
  • JohnnySmith
    #1432
    Ahogy a többség dönt, habár az én elképzelésem anno az volt hogy több típus szerepeljen rajta.... De ez legalább van :)
    Csak valahogy soha nem volt hozzá türelmem hogy végig gondoljam és elészítsem :)
  • JGTC
    #1431
    Köszönjük! Sztem jöhet. :)
  • nyuny01 #1430
    Helló!

    Nekem is nagy kedvencem a márka,csináltam is nektek egy bannert persze ha szeretnétek újítani! :)

    A banner-műhelyben megtaláljátok!
  • JohnnySmith
    #1429
    Egy kisebb Honda tali :D

  • JohnnySmith
    #1428
    Tegnap meg is kaptam az új középrészt, tömítést stb... Holnap beszerelés :)

  • TomSolberg
    #1427
    Na megoldódott? :)
  • freestyle666
    #1426
    egy egész komplett rendszer kéne rá, leömlőstűl, 4 leömlős saválló jól is menne.
    csak szétbaszná a labda szóndát.
  • JohnnySmith
    #1425
    B.U.É.K

    Jól kezdődött a mai napom, reggel szétment a középrész....
    Szerencsére holnapra már meg is kapom a Walker közepet... (szerencsére olcsón)
    Iszonyat hangja van a gépnek így.... nem is megyek vele mert szétmegy a fejem tőle.
  • Dénes é
    #1424
    Én lehet elmegyek kiskunlacházra, de azért picit arrébb van tőlem meg lehet még meló is lesz. De remélem ki tudok menni.
  • JGTC
    #1423
    Hétvégén valamelyik találkozóra kijön innen valaki?
  • Csabesz6
    #1422
    Liqui Moly rulez
  • JGTC
    #1421
    Tudom, hogy az a gyárilag ajánlott olaj, de nekem nincs vele jó tapasztalatom. Elég könnyen lekokszosodik/ráég a motorra. Mind2 hondámnál ugyanez volt, egyik barátomnak is, plussz ahogy utánaolvastam azt vettem észre, hogy másnál is előfordult már. Aztán lehet, hogy csak az tett be neki, hogy egy az átlagosnál pörgősebb motorba lett téve, de ennek nem kellene döntő tényezőnek lennie szerintem. Meg ugye az ember alapban az autóhoz valót veszi, ha az előbbit tudja akkor meg főleg... Nem ellen kampányt akarok a Castrolnak :) csak én inkább kihagyom.
    Liqui Moly pl jó olaj, igaz nem olcsó kategória.
  • JohnnySmith
    #1420
    Engem annyira nem érdekel, nagyon laikus vagyok olajok terén...
  • Borg
    #1419
    Semmi jelentős különbség nincs az ilyen olajok között. Amelyik drágább, azon csak a márkanevet kell megfizetni, amelyik meg olcsóbb, az van épp akcióban. (kivétel persze pl a versenyolajok)
  • JohnnySmith
    #1418
    Nekem olajshop-ban tanácsolták, hogy ne vegyek castrolt, annyit fűzött hozzá az arc hogy csak marketing semmi más a Castrol...
    Mondta ezt úgy hogy az üzlet fullon volt különböző Castrol termékekkel.
    Nekem is castrol volt a gépbe 10W40, aztán most Liqui Moly 5W40 került bele...
  • JohnnySmith
    #1417
    Niceos!! :D

    Kaptam én is vörös Honda emblémát de az meg 6.gen-re nem jó :(
  • Dénes é
    #1416
    Drágaszág
  • ribot
    #1415
    Mi a baj a Castrollal?
    Nagyon jó olajakat csinál... a Motulról meg ne is beszéljünk!
    Szakszervizben is Castrolt használnak.
  • DannyL
    #1414
    Köszi szépen rendes vagy, de én ezt a fajtát keresném.

  • Wicked Belzebub
    #1413
    Nekem van négy maradék a '93 ESi-ről, ha érdekel.

    Ilyen.