635
Anime stílusú 2D-s verekedős game
  • armageddon666
    #635


    Ma jött ki a GGXrd PC-re. :)
  • JuronValor
    #634
    Helló!

    Valamikor rég belinkeltem ide letölthetőnek egy zene összeállításomat amit GGXX-hez raktam össze (kicserélni a játék eredeti zenefájljait).
    (GGX, GGXX, plusz még néhány animból vett és szerkesztett).
    Na most ez nekem elveszett...
    Tudom hogy legalább egy személy letöltötte.

    Ha meg van még valakinek esetleg, kérem jelezze nekem a [email protected]!

    Köszi! ;)
  • freelander
    #633
    gg voodoo
  • freelander
    #632
    a haverommal megutáltattam a Guilty Geart, de BlazBlue-zni ő is szeret.

    A karijaim: Hazama, Tager, Rachel :)
  • freelander
    #631
    sziasztok

    Mostanában Testamenttel játszok.

    Jól működő GGxx AC emuláció (játéktermi változat):
    http://www.raptoriic.com/downloads/ggaconline/ggaconline_complete.rar
    Ezzel lehet online is játszani.
    Én nem játszok vele, mivel billentyűzetről tolom és nincs PKS makró, így nem tudok itt FRC-zni.

    Az, hogy a BBCS hackelt verziója melyik gépen hogy fut, teljesen véletlenszerű. Ha szaggat, akkor sajnos annyi, a te géped nem kompatibilis vele.
    A régebbi gépemen pengén ment, az új sokkal erősebb laptopomon szaggat.

    Szoktatok még Reloaddal játszani?
  • Gabriel538
    #630
    Sziasztok! Nekem is bejönnek az ilyen verekedős játékok. Mostanában is játszani szoktam a Guilty Gear XX Reload-al. Online-n a wingdreams szerveren vagyok és Gabriel538 néven. Főkarakterem a Ky-Kiske. :)
  • Massato
    #629
    430 és 439 hozzászólás környékén írtunk erről. Próba! :)

    Egybk a lobbik úgy tűnik megszűntek, egyedül egy maradt (néha saját magad is látod a kihívandók listáján, ilyenkor kimész főmenübe és újra bemész a net menübe, pár ismétlés után tudsz is játszani értelmesen):
    Ez a lobbi cím kell:
    http://guiltygear.wingdreams.net/lobby.cgi
    Ezt a böngésződben megnézve viszont ki is írja a neveket is, hogy ki van fent online. A többi lobbinál csak a játékosok számát írta ki, ha a böngészőben nézted meg.

    Okosságok még itt:
    http://www.dustloop.com/forums/showthread.php?2664-Official-R-PC-Online-Play-Thread
    és itt:
    http://guiltygear.wingdreams.net/

    Remélem segítettem. Csaó!
  • shuday
    #628
    Hogy lehett ezzel online jáccani? :O Már tolom egy ideje de nem láttam semmi erre utaló dolgot h online is megy xD
  • VooDooQky
    #627
    Gyerekek, megszűnt az online lobby GGXX-ben? Full üres a szoba mikor felcsatizom.
  • VooDooQky
    #626
    Inkább csak azért nehezebb EX ellen menni, mert a special moveok teljesen szokatlanul jönnek, és csak kapkodod a fejed, hogy WTF O.o
    Nem vagy hozzászokva.
    Chipp esetében ez pl. pláne igaz. Simán össze-vissza kombinálható az alfa-beta-gamma, ilyen-olyan-amolyan blade, egymás után közvetlen, RC nélkül(!!!) többször is, na azt akkor győzd kiszámítani, hogy egy alfa után mivel fog azonnal hátba cseszni, ha esetleg azt sikerült blokkolni/kikerülni. Igaz, hogy relatíve keveset sebez így, de viszont szanaszét szopatható vele az ellen. Veszélyes...
  • armageddon666
    #625
    Az EX az nem feltétlen erősebb, mint a normál, inkább másabb, nem?
  • VooDooQky
    #624
    Hja, ha valaki fentvan, és látja a Brayn nevű tagot, ha teheti, alázza szét amennyire lehet. Ex-mode nélkül nem bír meglenni, de noob így is. Viszont nagyon gizda mellé, szal adjatok a pofájára normallal, hadd élvezze. :)
  • VooDooQky
    #623
    Passz... ne csítelj, randa dolog :D
  • Near16
    #622
    Hali! A ggx2 Reload-nál a cheat-eket mikor, hol kell beirni?
  • VooDooQky
    #621
    Lehet azt a "4 gomb egyszerre"-t lehet nem fogja bevenni a cucc ha tényleg benyomod mindet, viszont van erre egy külön gomb, ami ugyanezt produkálja. A külső setupban érdemes utánatúrkálni.
  • Near16
    #620
    Igen arra gondoltam akkor majd megpróbálom úgy. Köszi a segítséget!
  • armageddon666
    #619
    Nem tudom ugyanarra gondolunk-e, de kb. azt jelenti, hogy "utána"

    Gondolom a pirossal kiemelt képességre gondolsz. 4 gomb egyszerre, utána félkör-félkör-HS.
  • Near16
    #618
    Hello! Nemrég töltöttem le a GGx2Reload-ot és nagyon tetszik, de sajnos a command list-ban a mozdulatoknál a legerősebb mozdulatnál nem tudok rájönni, hogy mit jelent a jobbra mutató nagy piros nyíl. Nem tudom ott mit kell nyomni. Aki tudja lécci írjon. Előre is köszi!!!
  • armageddon666
    #617
    Illetve hol tárolja a mentéseket a játék? Ha esetleg újratelepítés lenne szükséges
  • armageddon666
    #616
    Egy ideje nem játszottam már a BlazBluevan, gondoltam, most megint előveszem, viszont mikor indítanám, azt írja Failed to initialize... Hogy bírhatnám működésre?
  • csabawars
    #615
    Nemnézki rosszul majd leszedem.
    eddig vidik alapján Ragnával szimpatizálok.
    És tényleg szebb mint a Guilty, de attól még Slayer EVER!!
    +Venom
  • RenegadeHUN
    #614
    Szevasz Csaba!
    A blazblue majdnem olyan mint a guilty gear csak újszerűbb(a látványra gondolok).

    U.i.: youtube videók
  • csabawars
    #613
    amm amúgy jó játék ez a BlazBlue ?
  • csabawars
    #612
    Ja + mikim van ha valaki Beszélni akar velem.
  • csabawars
    #611
    Sziasztok még gamel valaki a Guilty gearon?
    A nevem Csaba Hungary RenegadeHUN veled márt találkoztam jó jáccol :)
    aki mé jáccik rajta az felvenne MSN-re?
    az MSN-em: [email protected]
  • RenegadeHUN
    #610
    Én is fenn vagyok megen kb. 5 óra után. De a netem elég szar mostanában ugyhogy nem mindig jön be.
  • VooDooQky
    #609
    Én is túrom a BlazBlue-t mostanában, csak én a Continuum Shift-el. Jó szokásomhoz híven speed type karakterrel nyomulok, ergo Taokaka jön be leginkább. A bossal a végén meg egyfolytában szopok, nembírom elverni : D Az OST-k meg... uhhh, naaagyon sütiiiiik, ez a Daisuke Ishiwatari (ha jól tudom ő komponálja ezeket a zenéket) valami elektro-gitár isten lehet.
    Ettől függetlenül Guilty Gear-t is nyomom ugyanúgy. Már másodjára sikerült elérni a B rankot becsülettel, igaz nem számítok rá, hogy sokáig meg is tudom tartani. Ahogy megszerzem azonnal rámszállnak a zongoristák, és szedik is le rólam izibe :D
  • armageddon666
    #608
    Van benne angol felirat O.o meg amúg yazt néztem skippelhetők az átvezetők... feltettem a PCs CT-t, és elkezdtem Ragna Storyt. Két végigvitellel 75% körül vagyok. Nagyon komolyan meg van csinálva ^^
  • RenegadeHUN
    #607
    Amúgy vagytok online GG-en mert én egy ideje letöröltem,de ha van aktívitás akkor "visszatérek".
  • RenegadeHUN
    #606
    Blazblue story-t nem nagyon szoktam csinálni mert nincs kedvem végignézni a sok átvezető videót, főleg hogy nem is értem.
    Arcade vagy vs mode-ban szoktam játszani noellel. Mostanában a legkeményebb szintre beállítva nyomom és a legmocskosabb karakter ezen a szinten az a potemkin utánzat Iron Tager. 5 fordulós meccseknél 10-ből egyszer ha megverem. Nagyon durva. Mintha előre tudná mit fogok csinálni.
    Ha megtámadom hátraugrik és kapázsból elkap azzal a felugrós földbe döngölős támadásával, ha távolról próbálok rálőni visszalő, és ami a legrohadtabb benne az a szintén földbe paszírozó "destruction"-ja ami a fél életemet veszi le kapásból. Menjen a francba aki kitalálta ezt a karaktert.
  • VooDooQky
    #605
    Csoki, kevinke, hát meglepetés, hogy idetaláltál. Ne aggódj, idővel, és X mennyiségű meccs után ügyesedik az ember. Én is csak egy low-közepes szinten vagyok, és néha úgy vernek szarrá, hogy hozzászólni nincs lehetőségem. Mondjuk azt hozzáteszem, hogy nem olvastam a játékhoz semmiféle tippet, vagy ilyesmit, a cancelek meg nálam a billentyűzetből kifolyólag felejtősek. A stratégiám csupán annyi, hogy arra alapozok, feltehetően mit fog reagálni x játékos az én moveom bekapása után. Te még kiszámítható vagy, azért nyelsz be mindent. Ügyesebbek meg már pont a saját mozgásaimmal szopatnak halálra :]
  • armageddon666
    #604
    BlazBlue storyt vágja valaki?
    Most olvastam wikin a karakterleírásokat, meg a plotot calamity triggernél meg continuum shiftnél is. Nagyon durvának tűnik :D Meg így kicsit kusza is... mondjuk sok dolog nincs is kifejtve. Pl. a többször előkerülő időhurok, meg hogy mi az az Amaterasu.
  • freelander
    #603
    bemész a menübe, megnézed a movelistet, kiírja az összes speciál és szuper movenak a parancsát.

    egyébként meg
    előre, le , le-előre + S / HS
  • kevinke93
    #602
    én a volcanic viperre gondolok és a jobbra le össze van kötve és a végén ilyen pöcök van
  • freelander
    #601
    ha trükk alatt a speciálokat érted, akkor gondolom a Grand Viperre gondolsz: hátra negyedkör + Slash

    de ezeket mind meg lehet nézni a játékban, a movelist menü alatt
  • freelander
    #600
    mi? mit értesz azalatt, hogy össze van húzva.
    és mit értesz trükk alatt?
  • freelander
    #599
    sziasztok
    visszatértem :D nem nagyon foglalkoztam GG-vel az utóbbi 1 évben :D

    ha vki akar BlazBlue-t vagy GG-t játszani Budapesten, én benne vagyok

    Blazblue karaktereim Hazama, Lambda, Tager
    GG karaktereim Sol, Axl, Baiken, Robo-ky, Potemkin, Ky, Testament, Zappa
  • kevinke93
    #598
    Bocsi de most alapkérdés fog jönni ... Már olvastam multkor a kommentet de azóta nem találom . A sol egyik trükje amikor össze van húzva azt hogy is kell kivitelezni ? :$
  • RenegadeHUN
    #597
    Kösz szépen!
    Sajnos én is ezt vettem ki belőle. Mekkora hülyeség.
  • Massato
    #596
    Jah, és valószínűleg eredeti játékra is szükség van az Xbox live-hez ezen felül.