506
  • Hentes Bill #24
    nyugodjon békében.

    nem, nem hiszem, hogy műsorvezető volt, én nem láttam egyszer sem
  • Matthewpamer
    #23
    nemtudom.de így nézett ki:
  • OPM
    #22
    nyugodjon békében, részvétem


    ő műsorvezető volt?
  • Matthewpamer
    #21
    Sport1 honlapján találtam egy megemlékezést egy kollégáról,aki 24 éves volt,rákerestem és ezt találtam:
    PINTÉR VERONIKA EMLÉKÉRE
    Még ebben a pillanatban sem hiszem el... Egyszerűen nem tudom elhinni, hogy nincs már közöttünk. Szinte percre pontosan 1 napja hagyta el azt a helyet, amit annyira szeretett. 1999. november 24.-én találkoztam Vele előszőr és mióta ismertem, mindig csak arra tudtam gondolni, hogy nincs Nála kedvesebb lény a világon. Mindenkihez volt kedves szava, hihetetlen és csodálatos lány volt, aki egyszerűen pótolhatatlan. Olyan emberként fog élni bennem, aki megtestesíti az igazi jóságot és tisztaságot. Nem volt olyan ember a könyezetében, aki ne szerette volna Őt, a mindig vidám, mosolygós lányt. PINTÉR VERONIKA, a Sport1 Televízó csupaszív munkatársa, 24 éves korában, 2004. július 30-án éjjel negyed 12 környékén tragikus hirtelenséggel, autóbalesetben elhunyt. Emléke szívünkben örökké élni fog. Nyugodj békében KEDVES VERONIKA…
  • skristof
    #20
    hát igen
    inkább mint golf, meg horgászás meg ilyen buziságok máhát
    a nagy nyári uborkaszezonban semmi jó nem volt :)
  • Matthewpamer
    #19
    én úgy hallottam hogy a sport2-ön még több foci lenne :D,ami nem lenne rosz
  • FrezeR
    #18
    azoknak akiknek nem lehet kábeltv mivel ugye nincs mindenhol hálózat kiépitve (nálunk sem), igy nekünk is marad a műholdas megoldás. de igy még mindig ki kell pengetni havi 2700ft-ot a sport 1-ért és akkor még ott van plussz a upc-s havidij ami majdnem 5000ft na akkor ha bejönne a sport2 akkor az is plussz ~3000ft?? hát remélem nem!! mert az csúnya lenne:(
  • Hentes Bill #17
    ja, hogy ezt te sem tudod pontosan.... hát, remélem nem lesz fizetős, ha egyáltalán lesz ilyen csatorna. de akkor úgy kéne megoldani, hogy a sport1en csak focit, a másik adón meg nyomják a többi sportágat. (csak ne ilyen darts, meg salakmotor, és egyéb kalberű sportokat nyomassanak, sztem az senkit sem érdekel)
  • robotnyk
    #16
    a sport1 is az volt egy ideig, lehet ez is az lesz
  • Hentes Bill #15
    mé, fizetős lesz?
  • Bandee1987
    #14
    Én olasz focit nézek néha, sztem az a legjobb.
  • forzajuve
    #13
    jah végre francia foci, de azért szombaton a salakmotoros csapatvb döntő jobban érdekelne...
  • robotnyk
    #12
    na az fasza lenne... csak az a kérdés, mennyibe fog kerülni.
  • EOX
    #11
    Úgy tudom, a Sport2-n lesz élő nfl-közvetítés
  • robotnyk
    #10
    francia bajnokság jó lesz, sokkal jobban érdekel, mint a német.
    most, hogy jön a szezon, megint lesz mit nézni rajta, de nekem sok minden hiányzik a sport1ről. NFL, MLB is mehetne, és valami normális autóverseny, IRL vagy NASCAR.
  • ricsi1
    #9
    talán még jobb is mint a "nagy"meccsek főleg ha van bunyó is:)
  • Hentes Bill #8
    sport2? nebassz
  • Bandee1987
    #7
    Az antenna mikró-s számla mellé kaptunk ma egy kérdőívet, hogy milyen csatornát látnánk szivesen a többi között. Ott volt a csatornák felsorolása között a sport 2 is.
    Így írták le a csatornát:
    Sport2: Jelenleg új csatorna a magyar tévénézők számára, a sport szerelmeseinek ajánljuk. Még több foci, még több sport, még több szórakozás.
  • Takezó
    #6
    :D adhatnának tesiórákon lezajlott meccseket ;) azokból tuti minden nap van!!! :D
  • ricsi1
    #5
    és csak ismétlés
  • Takezó
    #4
    az jó lenne, ha a sport1-en csak foci lenne :D
  • OPM
    #3
    azt hallottátok hogy akarnak csinálni egy sport2-t is?
    mert hogy a sport1-en túl sok foci van, azoknak akik nem szeretnének egész nap azt nézni.

    Akkor sztem az lenne jó, hogy a sport1-en csak foci a sport2-n meg nyomhatnák a többi sportot. Majd eldől melyiknek lesz nagyobb a nézettsége :))
  • EOX
    #2
    A Bréma-Schalke-t várom már
  • Hentes Bill #1
    hi. tudom már van egy ilyen topic, de az a másik témában van, ezért nyitottam ide egy másikat. meg amúgy sem írt oda senki 4 éve alatt, mind1. nemrég tudtam meg, hogy francia bajnokságot is adnak majd, és német, ill. francia heti összefoglalókat is... holnap kezdődik a német, és a francia bajnokság is, két (vagy 3? kinek hogy tetszik) rangadóval: péntek este 20:15-től bréma-schalke, szombaton 15:15-kor hamburg-bayern, és este 19:45-kor vééégre francia foci: marseille-bordeaux