506
  • Hentes Bill #104
    jah. csak kár, hogy már nem upc-s vagyok
  • Serpa
    #103
    sport1 teletext -jén már látható a sport2 műsora.
  • Hentes Bill #102
    én nem, mivel egyelőre asszem csak upc-sek tudják fogni
  • Serpa
    #101
    vki tudja már fogni a Sport 2 -őt ?
  • R9
    #100
    jaaj,igaz,bocsánat hentes mester,te nagy köcsög vagy,veled nem lehet így beszélni.
  • Hentes Bill #99
    te mondtam már, hogy nem a faszláma spanod vagyok, akivel így beszélhetsz
  • R9
    #98
    nem érdekel.kicsit unom már hogy ő itt a jófiu.kis seggnyaló.
  • forzajuve
    #97
    ne röhögj már! nem látod, hogy begőzölt? :)))
  • forzajuve
    #96
    Pfff máshol topicok szólnak a real fikázásról, és nem kis hülyegyerekek írkálnak bele, hanem 25+ évesek, hozzájuk képest tényleg hülyegyerek vagyok (18 lesz dec.ben). 1ébként meg nemtom mit kell itt játszani az agyad, hogy el lehet ám menni meg gumiszoba. Leírtam a véleményem egy olyan csapatról akiket a sok buzerga divadrukker miatt még akkor is megmutatnak, ha mind a 11en gipszben futnak ki a pályára és az ellenfél Mucsajröcsög-Alsó.
  • R9
    #95
    beckham és raul kispados(állítolag)
  • Hentes Bill #94
    hány éves vagy? mert csak a kis hülyegyerekek vitatkoznak ilyenen. lehet nemszeretni egy csapatot, de nem kell ezen rejszolni egész nap. szánalmas vagy ember. én sem fikáztam a te csapatodat. el lehet innen húzni a pics@ba, nem kell a flém. de úgy látszik te, és egy-két társad ezt képtelenek felfogni. olyan vagy, mint egy kis hülyegyerek, akinek elvették a lapátját a homokozóból. na csákány, ha nem tetszik valami írsz egy privátot, nem b@szod szét a topicot, ez nem azért nyílt. vagy nyitsz egy topicot a gumiba, oda felőlem azt sz@rsz amit akarsz. na csákány, jön a real meccs
  • R9
    #93
  • forzajuve
    #92
    igen! sajna a helyzet az, h minden igazi reklámmargit drukkerre jut kb 1000 divatbuzi. ki kell szolgálni az aljanépet
  • Hentes Bill #91
    hát kisfiú arra várhatsz
  • forzajuve
    #90
    Dehogynem nézem, majd legfeljebb szurkolok az Espanyolnak jóól. Aztán még pár ilyen gyenge formában végigszenvedett meccs a részetekről és már kerültök is ki a programból.

    megHala Madrid!
  • Hentes Bill #89
    mondom, ha nem teccik a műsor amit adnak, akkor nem kell nézni
  • forzajuve
    #88
    ha mindenki elkapcsolná a tv-t aki unja a reált akkor asszem nem sokan maradnának a képernyő elött :DDDD
  • BADE
    #87
    Mondjuk már a Viasat is elmehetne a picsába,hogy állandóan angol meccseket nyomnak élőben a Bl-ben.(Arsenal,Liverpool,Chelsea)
  • Hentes Bill #86
    jesszusom
  • Hentes Bill #85
    ha unod, nem kell nézni, ilyen egyszerű
  • R9
    #84
    ja,már unom hogy egy formátlan realt adnak végig,még ha menne nekik...barcát nyugodtan adhatnák mert ő lesz a bajnok,olasz fociból többet!!!
  • forzajuve
    #83
    Úristen! Golfot nyomatnak élőben bazzeg :O.

    Meg most nézem a mai kínálatot, hát ugye a fergeteges Reklám Margitot nem merik kihagyni a műsorból, biztos azzal a kimagaslóan szinvonalas (1-0,1-0,0-3[:D]) játékukkal nyerték el eme kitartó bizalmat. MIERDA!!!
  • kritikuss
    #82
    ...ha valakit érdekel....
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1094876004
  • FrezeR
    #81
    "(de a Sport2, a Sport1-gyel ellentétben, nem lesz prémiumcsatorna)".....én amikor tegnap előtt felhivtam őket(nem pont ezért) de akkor és ott azt mondták, hogy ez is prémiumcsatorna lesz és a sport1-el együtt vagy valamilyen komplett csomagban lehet megrendelni, tehát nem ingyenes...bár mostmár nem tudom:) meglátjuk, most viszont jön ingyenesen nov 5.-ig ha jól tudom!
  • Hentes Bill #80
    A Sport1 után itt a Sport2
    NS, 2004-09-15

    Négy éve ilyenkor a sportrajongók még csak álmodoztak tematikus csatornáról, most pedig ott tartunk, hogy a 2000-ben startoló Sport1 után 2004. szeptember 16-án elindul a Sport2 műsora is. "Rengeteg olyan joggal rendelkezünk, főleg a hétvégéken, amelyeket nem tudtunk optimálisan kihasználni - árulta el az új adó létrehozásának legfőbb okát Máté Pál főszerkesztő. - Azt gondolom, az új csatornával mindenki jobban jár, nekünk szerényebb ráfordítást jelentett az indítás, a nézőknek pedig megteremtettük a választás lehetőségét, így például akit hidegen hagy a foci, nyugodtan átkapcsolhat, és nézheti a másik csatornán a golfozók Ryder-kupáját." A főszerkesztő elmondta, a Sport2 a Sport1 technikai bázisán működik, igaz, a kiszolgáló rész kicsit kibővült. Az új adó műsorát egyelőre csak a UPC Directtal rendelkezők foghatják (de a Sport2, a Sport1-gyel ellentétben, nem lesz prémiumcsatorna), ám a cég törekszik arra, hogy az év végéig az összes kábelszolgáltató kínálatába bekerüljön. A csatornával együtt a kínálat is bővül, ennek legfontosabb eleme, hogy szombaton 18 órától a Sport2-n magyar bajnoki futballmérkőzések lesznek láthatóak.
  • Hentes Bill #79
    nem kellett elmennie, lejárt a szerződése, és már köztudott volt, hogy nem akarja meghosszabbítani, mert el szeretett volna igazolni. abban biztos vagyok, hogy előbb-utóbb ő lesz az 1. számú kapus, de abban is sajnos, hgoy kiesik a premier ligából a Palace :(
  • Serpa
    #78
    Hertha -tól miért kellett elmennie ?
  • Hentes Bill #77
    meg a Király is, csak a padon ül, mert vmi argentín fakezű csákó kezd (Speroni). a mi Gabink fényévekkel jobb kapus
  • Hentes Bill #76
    kit érdekel az inter. mert itt rajtad kívül senkit nem
  • R9
    #75
    nem torgelle
    hanem torghelle
  • Serpa
    #74
    Crystal -ban a Torgelle játszik ?
  • R9
    #73
    igen,de már 3:0-nál
    más:3:1 a porszmáusznak.
  • Serpa
    #72
    Gera beállt ?
  • Láma!
    #71
    :(
  • R9
    #70
    2:1 már
  • Láma!
    #69
    htx.
    az elötte levő 2 mecss mi lett?
  • R9
    #68
    hülye sport1 nem hogy az Inter meccset adta volna,már 4 gól van a meccsen.
  • R9
    #67
    már régóta
  • Hentes Bill #66
    már 1-1
  • R9
    #65
    1:0 a Portsmouth-nak