73
u.a
  • iko
    #73
    én eddig birtam ki röhögés nékül :DDDD
  • iko
    #72
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Skynet85
    #71
    Wow elég szókimondó kritika:) na már most bevallom férfiasan hogy 1 perc időm nincs de az új lao egész dizánja kész és a scriptelés is folyamatban
  • Vlala #70
    Ezen hozzászólás alapján Te kb. olyan ember lehetsz, mint én :-)

    Elvtársaim, ugye, most nem az lesz, hogy minden honlapnak külön topicot fogtok nyitni, és oda várni a kritikákat "Vószem többet lát" alapon? (mellesleg az enyémet a Szólj be VLalának topicban lehet kritizálni, ahogy azt több kedves fórumozó már megtette. Csak szólok :-) )
    Ha már honlap:
    Manapság minden második bokorban terem egy "webmakeing"-es cég (nem vicc, van aki így reklámozgatta magát :-) ) namármost valaki elvállal egy ilyen oldalt, csinálja meg, de az Isten szerelmére, a fizetős munkákat ne Velünk csináltassa meg! (Ha már itt vagyok: a Digitális Fényképezőgép rovatban kérdezek valamit, na az fontos.)

    Nem hátéemell, de közvetve ide kapcsolódik barátom esete:
    Megpályázott egy mérnöki állást, amit valaki elhalászott előle. A volt oszttársa. Most, mivel az a valaki kamureferenciákkal jutott előnyhöz, barátomat kereste efl egy tervvel, hogy segítsen neki egy terv elkészítésében, majd valahogy meghálálja, esetleg 10%-ot kap a jutalékból.
  • zooleeka
    #69
    Az oldal még mindig szar! Ennyi a fejlemény! :(
  • PResident Evil
    #68
    fejlemény ? :)
  • zooleeka
    #67
    Nekem több is van... de ez a legmókásabb.
  • Skynet85
    #66
    Üdv. Nincs időm infó után rohangálni, és aki az infót hozza még nem keresett fel de 14-én csinálok képeket interjukat és azok biztos már, hétfőn felkerülnek a lapra.
  • PResident Evil
    #65
    jól elvan :)
  • Dzsini
    #64
    mindenkinek kell egy hobbi :o)
  • zooleeka
    #63
    Nem akarok "prófétát" játszani, de én megmondtam, minden csoda hét napig tart... sem a fórumba nem írt senki, sem a www.aszalo.hu n nem történt érdemi változás...

    Tipikus magyar munkamentalitás... belekezdünk-leszólnak érte- otthagyjuk a fenébe!

    Zsolt, most komolyan beszélek... kezdj hozzá és bizonyítsd be hogy többet tudsz, mert ennyi cseszegtetés után én biztos újjítanék egy nagyot.

    TEDD MEG TE IS!

    Üdvözlettel: zooleeka
  • zooleeka
    #62
    Már ne haragudj meg Dzsini.... de szóltam én hozzád egy szót is?
  • Dzsini
    #61
    látom nincs jobb dolgod, mint beszólni valakinek... már meg lettél kérve rá, hogy az ilyesmit ne ITT csináld.
  • zooleeka
    #60
    Nah, hova lett mindenki... Meguntátok a www.aszalo.hu -t, meg a fórumot. Basszus igyekszem normálisan közölni a gondolatainat már végre, erre sehol senki!

    Nah hát ez van. Aszalón akkora árvíz volt, azt hallottam hogy csak valami malum utcáig terjedt. Az meg a falu szélén van, nem?

    Mindegy. Na akkor ennyi mára.
  • Skynet85
    #59
    Bocsi csak tudod nekem is van életem és pont az oldalon található cikkben olvahatod, hogy árvíz volt és egyik nagyon közeli ismerősünknek is viz alá került a kertje az udvara és a fél háza is. Na szal van más dolgom is jelenleg,de amint jut egy kis időm abban a pillanatban elkezdem feltölteni az oldalakat de, nem akarok más oldalakra hivatkozi, azonban vannak olyan lapok is amelyeken, kb már egy éve vannak olyan linkek amik még most is,,feltőltés alatt álnmak" Tudom, ez nem kifogás és amint tudom feltöltöm őket valamint nem hoznak a helyembe semmi infót mindenért én rohangálok sőt van amikor még az illetékesek sem tudnak információval szolgálni.
  • zooleeka
    #58
    Tudod Zsolt, ahhoz képest hogy eltelt 5 nap mióta tanácsotak "kapsz" és kérsz, semmi változást nem látok az oldalon.. Most itt tényleg nem cseszegetésről van szó. Ígérem a tegnapival befejeztem. Ígérem.

    Csak ha már így belevágtál, akkor töltsd fel adatokkal a lap minden oldalát, nem kell hogy mindenhol 100 oldalas regény legyen, csak ne annyi áljon már ott "feltöltés alatt"...

    Pl hülyén néz ki, meg bele lehet magyarázni dolgokat "A Kultúra feltöltés alatt"

    Mára azt hiszem ennyi...
    Jó munkát!
  • zooleeka
    #57
    "A Szú kétszer olyan gyorsan rágja át magát a fán, ha rockzenét hallgat."

    Mikor megláttam, majd be haltam... majd elsütöm a Discoban is!
  • zooleeka
    #56
    ÓÓÓÓ.....
    Szóval én vagyok itt a mumus... Akkor tiszta vizet a pohárba...:

    1.
    amit írtam: "itt közületek ki foglalkozott valaha is
    weblapszerkesztéssel, vagy akár csak egy szerkesztett kép, vagy flash
    elkészítésével?" nem tudom észrevehető -e, kérdőjel van a végén.... nem kijelentés, hanem kérdés...
    2.
    "Gondolom "sokan" vagytok..." ez cseszegeti a csőrötöket?
    erre egy fórumozó ad magyarázatot:
    "Lol én teljsen azt hittem hogy a honlapon meg lehet tanulni aszalni. Szilvát meg almát pl., ez engem jobban érdekelne "
    "Krvajó... aszittem majd megy a téma, hogy:

    -Te mit aszalsz, én most almakarikákat, már egész szépen száradnak

    -Aha, az jó, én próbálkozom a kajszibarack-kockákkal, kicsit megtöppedtek.

    Stb.. Muhahaha"
    Ezekből a beszólásokból sugárzik a tudás... Bocs srácok!
    3.
    "Ha körbe nézel a fórumon és megnézel egykét, profilt láthatod, hogy még ,,programozó ,,emberpalánta” is van közöttük."
    Igen... és ezt abból láttad meg hogy tudnak helyesn írni, meg mondták neked hogy király a flash az elején, illetve:
    "Valami lágy kék kéne a táblázatokhoz a cell backgroundnak, a fő háttérnek, a page backgroundnak meg fehéret raknék be."
    Whahaaaaa....!
    4.
    "Egyébként nem untad még meg, hogy ahová beteszed a lábad ott rögtön negatív benyomást keltesz?"
    ŐŐŐ.... az igazat megvallva nem. Talán fáj az ha nem csak dícsérnek hanem "szidnak" is...

    Ezel zárom mondanivalóm.

    Mégvalami: nem tudom, bár lehet megkérek valami aszalóit hogy árulja el nekem. Tudod Léh nincs messze, ha felétek járok majd beviszem az ígért könyvet...

    Üdvözlettel: zooleek@
  • Skynet85
    #55
    Na szóval én is szeretném tisztába tenni a dolgokat én írtam az előző fórumban, hogy itt fog folytatódni. Ha körbe nézel a fórumon és megnézel egykét, profilt láthatod, hogy még ,,programozó ,,emberpalánta” is van közöttük. Én úgy gondolom nem szégyen másoktól segítséget kérni valamit, megkérdezni a véleményüket tudod, ezt hívják fejlődésnek. A szerzői jogokról meg annyit, hogy nem csináltatok senkivel semmit csak megkérdeztem, milyen változtatásokat eszközölnének, rajta illetve ha gondolják meg is mutathatják. Egyébként nem untad még meg, hogy ahová beteszed a lábad ott rögtön negatív benyomást keltesz? Egyébként tudod Te, hogy én hol lakom csak bátran küld a könyvet!
  • Dzsini
    #54
    na akkor tegyük tisztába a dolgokat.
    egyrészt ITT nem tud moderálni és törölni, úgyhogy ezt felejtsd el.
    másrészt idáig itt normális beszélgetés és tanácsadás volt, te pedig beállítottál és elkezdtél hangulatot kelteni, amire az égvilágon senki nem kért. úgyhogy ha nem tudsz érdemben hozzászólni a dologhoz, akkor megkérlek, hogy távozz a topicból.
    köszi szépen.

    ps: a személyeskedéseket meg továbbra is nyugodtan privátban lehet elintézni, az kettőtökön kívül SENKIRE nem tartozik.
  • zooleeka
    #53
    Jah Zsolt!

    Szánalmas vagy... még egy privát üzenete megírását és továbbítását is elszúrod, kétszer ugyanazt elküldeni, de legalább ne lenne benne helyesírási hiba.... Esküszöm tudnám hol laksz küldenék egy Helyesírási kézikönyvet...

    Sajnálom, nem szekálni akarlak... ez a való..

    Üdvözlettel: Zooleek@

    Még valami amit az előbb megfogalmaztam légyszives nem moderálni.
  • zooleeka
    #52
    Kedves Emberpalánták!

    Lenne egy kérdésem, itt közületek ki foglalkozott valaha is
    weblapszerkesztéssel, vagy akár csak egy szerkesztett kép, vagy flash
    elkészítésével?

    Gondolom "sokan" vagytok...
    Nos ebből kiindulva, kedves Zsolt! Nem fogadtad el azok tanácsát
    akikiket talán ismersz is, láttam az előző fórumot. Én úgy éreztem
    voltak ott azok is akik komolyan csak a hibákra szerették volna a
    figyelmedet terelni.

    És most itt kérsz segítséget ?!?!
    Ha egyszer valaki visszaszól, akkor mi lesz? Moderálsz, moderálsz, és
    törlöd a fórumot?

    Ne haragudj de fasza gyerek vagy...

    Erről ennyit!

    Ne haragudj meg, de egy munkához fórumon segítséget kérni...? Milyen
    dolog ez. És ha valaki segít, mi lesz a szerzői jogokkal hmmmmm? Vagy
    közzéteszed mint ha Te ticsáltad volna? Gondolom az esetleges
    tisztelettdíjjat is fölveszed érte.?

    Még valami, mikor szoltál a fórumozóknak????
    Én már csak annyit vettem észre hogy le van zárva az egész!
    Valahogyan azért tudathattad volna másokkal...!
    Ja még valami: Ne FLEGMÁZZ mert attól sok ember hirtelen ideges.
    "Na szóval itt folyatodik a fórum. A Szú kétszer olyan gyorsan rágja át
    magát a fán, ha rockzenét hallgat."

    Üdvözlettel: zooleek@
    <[email protected]>
  • Skynet85
    #51
    hmm gyere el Aszalóra valaki, csak megmondja, hogy kell de inkább nézd meg a lapot:))
  • Lacc
    #50
    Lol én teljsen azt hittem hogy a honlapon meg lehet tanulni aszalni. Szilvát meg almát pl., ez engem jobban érdekelne
  • Skynet85
    #49
    Kösz, a hátteret megfogom változtatni a headline viszont marad csak alakítok rajta.
  • ThePartyFace
    #48
    Eloszor is:
    Szerintem ez a kek fejlec tul futurisztikus egy varoska/kozseg honlapjahoz. Nem illik ehez a temahoz. Legyek egy kicsit "naturalisabb".
    A masik: nekem ez a zold hatter nagyon nem tetszik. Legyen mas szinu, vagy csinalj vmi egyeni hatteret, ami azert nem dominal annyira, hogy mindenki csak azt lassa az egeszbol.

    Remelem erthetoen irtam le a kritikamat:)
  • Skynet85
    #47
    www.aszalo.hu légyszi véleményeket ha lehet
  • Skynet85
    #46
    Nem is kell,hogy az legyél vagyis, ha jól esik akkor igen na mind1:) szal kösz a pozitiv hozzászólást
  • pet70000
    #45
    általában
    sry
  • Eye-scream
    #44
    Izé, kettőt kattintottam és ebbe ütköztem: "A község kulturális szellemi fejlõdéséhez nagyba hozzá járul az itt fellelhetõ általános iskola is."
    Amúgy szépek, bár én a saját városom honlapját is kb 2x láttam sazl nem leszek rendszeres látogató szvsz ;)
  • Skynet85
    #43
    hmm nem tom hogy lakik-e... de lehetőleg ne itt vitassuk meg ezt inkább nézd meg a honlapot és mondj valamit ha
  • Eye-scream
    #42
    Aszalón lakik a Mazsola?
    sry
  • Skynet85
    #41
    kösz az infót már csinákom is
  • Eye-scream
    #40
    Loál, én is :D
  • pet70000
    #39
    "Kezdőoldal" gombot a fejléc bal oldalára tenném, a "KÖszöntő " helyére, mert álltalában ott keresi az ember....
  • pet70000
    #38
    állítsad át ezt:
    charset=iso-8859-1
    erre
    charset=iso-8859-2
    és akkor nem lesznek ilyen kalapos ő meg ű betük
    mert az tényleg "verióckul"
  • Skynet85
    #37
    hmm a község tényleg az aszalásról kapta a nevét de most a honléap a lényg szal wwww.aszalo.hu
  • #36
    Krvajó... aszittem majd megy a téma, hogy:

    -Te mit aszalsz, én most almakarikákat, már egész szépen száradnak

    -Aha, az jó, én próbálkozom a kajszibarack-kockákkal, kicsit megtöppedtek.

    Stb.. Muhahaha
  • Skynet85
    #35
    oké, tom hogy még kell rajta fejleszteni egyébként folyamatban van
  • ThePartyFace
    #34
    Kicsit verióckul ez a hp...meg van mit fejleszteni a layouton;)