44
  • Tetsuo
    #44
    Ha ingyen adnának egy 1 USA zöldkártyát, Lküldeném Bushnak ráírva hogy: from Hungary..
  • Yossarian
    #43
    hálistennek a rendőrség még nem azokat üldözi, akik nem használnak vírusirtót, hanem a vírus íróját :) Tiszta hülyék... :)
  • Yossarian
    #42
    én mindenesetre tanultam valamit...
  • Luminas
    #41
    Még betehetnéd az aláírásodba, hogy "Nincs szánalmasabb, mint amikor Luminas vitázni próbál :D"
  • Luminas
    #40
    A torz értékrendemhez kapcsolódva: Szívesebben szeretek vesztesként távozni, mert akkor mindig tanulok vlmit. Ezexerint ez most nem fog megtörténni.
  • Yossarian
    #39
    Ehh, tudod mit? Igazad van.
    Flame OFF
    Offtopic OFF
  • Luminas
    #38
    Hopsz, efelett átsiklottam.
    1: Nem mondtam, hogy régi motoros vagyok
    2: Ha valaki segítséget kért tőle, akkor én mindig segítettem! És soha nem pénzért. De tudod amikor felteszed a víruskeresőt vkinek a gépére, beállítod hogy frissítődjön, az oprendszeren telepíted a hibajavításokat, felteszed a tűzfalat, beállítod, és 1 hét múlva olyan szemetes gép, hogy undorodom amikor le kell elé ülni, és rögtön észre veszed, hogy nini, firewall off. És miért? "Nem kell az, csak zavart." Hát igen, ha valaki pedofil oldalakat keres, akkor lehe,t hogy a tűzfal megfog vlmit...
  • Luminas
    #37
    Mit vársz egy 12 éves pöcstől, akinek olyanok véleményét kell olvasni, mint a tied?
  • Yossarian
    #36
    "hogy teszem azt furikázzon egy kicsit, nem azt kívánnád neki, hogy menjen neki az első fának, mielőtt valaki másban tesz kárt?"

    Nem, nem azt ívánnám neki. Szánalmas, beképzelt alak vagy, s amellett éretlen is, kicsit torz értékrenddel...
  • Luminas
    #35
    :'( Mami, ez a bácsi most nagyon összezavart :S Most akkor mit is kéne mondanom? Jaj, most gondba vagyok. Talán a legegyszerűbb, ha azt hozom fel példának, hogy a kocsit még nem vezethetek, mert nincs jogsim. A PChez is van jogsi (gyk ECDL). És ha valaki beül jogsi nélkül egy kocsiba, hogy teszem azt furikázzon egy kicsit, nem azt kívánnád neki, hogy menjen neki az első fának, mielőtt valaki másban tesz kárt?
    Bácsi kérem, nagyon le tetszik engem nézni, amit megértek mert a bácsikat nem zavarja ha egy fiatalabbnak más a véleménye, mert nem érdekli. Jólvan. De legalább fogadja el, kérem szépen, hogy valaki mást gondol mint ő. Nem kell egyből pöcsözni bácsi kérem. Rossz példát tetszik mutatni a "kis 12 éves pöcsöknek" Vajh kitől tanulják ezek a jómodort bácsi kérem? (Na most már ezt unom, szal ennyi...)
  • Piscator
    #34
    Bocs, ha nagyon leoltottalak, de már azt hittem, megint elindul ezen a topicon is egy magyargyűlőlő sorozat.
    Bár az igaz, az emberek 80% kuka, és mára az agymosás megtette hatását....
  • Yossarian
    #33
    "2: @Yossarian: Ezzel a választékos szókincsel, amellyel ezt a mondtatod megalkottad, nyugodtan indulhatnál az ovisoknak címzett fogalmazási versenyen..."

    Mit vártál? Hülye felvetésre hülye rekció... A legnagyobb baj, hogy neked nem a szókincseddel, hanem a gondolkodásmódoddal és a túlfejlett egóddal vannak bajok. Magadból indulsz ki te szerencsétlen! Azt hiszed mindenki a PC korszakban nőtt fel és a bilihez is kapott klaviatúrát. A szüleink korosztálya még ma is félve kapcsolja be a gépét és akkor is csak a munkáját végzi vele. Tökre nem ért vírusokhoz, férgekhez és azt sem érti, hogy a kollégájától kapott levelet miért ne nyithatná meg nyugodtan. Ezek az emberek jóval többet tettek már le az asztalra mint a hozzád hasonló senkik, te meg egy kézlegyintéssel azt mondod, dögöljenek meg...
  • mrzool
    #32
    Ugyan offtopik, de ez már "komolyabb" kártevő, valszeg nem szkript-kiddie hülyegyerekek írták:

    http://www.virushirado.hu/virh-hirek.php?hmode=display&id=1610613087

    A régi szép idők... ASM-ben írt vírus, csak pár kilobájt az egész.:)
  • DOT
    #31
    Tudod, hozzászólásodból ítélve nem lehetsz régi motoros. Mindazonáltal próbáld meg elképzelni, hogy elromlik a tévéd/autód/mosógéped, és a segítségül hívott szakember harsányan elröhögni magát a problémád láttán, majd "Aki hülye dögöljön meg!" felkiáltással boldogan faképnél hagy. Hiszen egy idiótával kevesebb "fogyasztja" előle a drága villanyt/aszfaltot...
  • Frank99
    #30
    ezért kell tűzfal is....

    :-)))

    meg nem kell állandóan sex-oldalakon járni...:-())))
  • boci55
    #29
    Üdvözletem mindenkinek. Azt hiszem az itteni szóhasználattal élve én a lámák kategóriájába tartozom, mivel csak felhasználói szinten foglalkozom a géppel. Ugyan nem nyitok meg dugjmeg.jpg.exe fájlokat, az ilyen jellegű leveleket egyből ztörlöm. A képeslap vírust is sikerült elkerülnöm, de egy-kép férget így is sikerült elkapnom. Azt hiszem, hogy a vírusírás a terrorizmussal rokon, hiszen ártatlan embereknek akar ártani csak azért, hogy felhívja magára a figyelmet. Az, hogy magyar vírus vezeti a listát, szégyen az országra.
    Különösen aljas a betárcsázó típusú netvírus (nekem nem volt, és lévén nem dial upolok, nem is lesz), amely a kis netezőket anyagilag is kifosztja. De a többi is hasonló kategória.
  • Pöty
    #28
    "Gernot Hacker vírus-szakember"

    Ez jó!
  • Mice
    #27
    senki sem ezen értékeket vonta kétségbe

    de azért valljuk be a "legvidámabb barakk"-on kívül nem sok pozitív dolog hangzott el a nemzetközi porondon
  • Mice
    #26
    a cd-n terjedést arra hoztam fel példának hogy láttam már olyat h meggyőződésből nem rakott fel vki vírkergetőt és (!legális! ) biztonsági másolatot készített a vírusairól :))
  • Tetsuo
    #25
    Jóvanna. Rájuk én is büszke vok! Csak arra reagáltam (1et értettem) hogy aki hülye, dögöljön meg és azért magyar példát hoztam mert a vírus (gondolom) magyar nyelven terjed, ebben az esetben magyar lámákról van szó.. de legyen bármilyen nemzetű, a barom ha megnyit 1 "pamelavagyokdukjmeg.jpg.exe" filet, megérdemli a winyóhalást!
    Tudom van olyan ember is aki csak levelezni akar és nem mélyed bele az informatikába; de a levelezésnek vannak (egyszerű) szabályai!
  • Piscator
    #24
    Meg bazmeg majd azt is gondold át, 100 éve Európában hol tartottak a magyarok, kultura és egyéb terén.
    Persze, mi sem vagyunk szent nép.

    Az mnod valamit magyarfikázók, hogy "kelet Párizsa"?
    hogy hány év alat épült fel a klasszikus Belváros? Mekkora volt az infrastrukturális fejlesztés?
    És most mennyi sakkbajnokunk, olimpikonunk van??
    Hoppá hoppá!
  • Piscator
    #23
    Jaj de nagy hülye az, aki ez alapján itéli meg az országot, mondom mindezt minden jobboldaliság nélkül.
    Baromság!
    Egyáltalán nem olyan kétes a szakmában az ország.
    Az oroszból is sok virus, törés jött, azt mégis keresettek lettek.

    Hajrá magyarok, de az olimpián.
  • Luminas
    #22
    Tökéletes módszer sajnos nincs. Mondjuk általában a vírusok a neten terjednek, legalábbis a maiak tudtommal nem is képesek CDn terjedni. De persze véletlen balesetek mindig lennének. Mégpedig ha a módszeremet nézzük, akkor drágák :)
    Ez az oktatós dolog jó 5let, asszem volt is már rá példa, de vhogy van vele pár gond: A felhasználót, ha nem lett baja, akkor nem érdekli. Az íróját, meg ha akarják, akkor lecsukhatják emiatt, és általában senki nem akarja kockáztatni ezt.
  • Mice
    #21
    a lámaság között=a lámaság és a véletlen között
  • Mice
    #20
    a lámákat szerintem a többség büntetné

    csak 1 gond van

    hol húzod meg a határt a lámaság között

    pl. az olyan esetek amikor nincs még fent írtó és a kiskölyök hozott cd-je

    szerintem inkább olyat kéne írniuk ami inkább okítaná a felhasználókat hogy hogyan ne fussanak bele

    de hát ez legalább akkora balgaság mint a világbéke úgyse fog soha megvalósulni...
  • Luminas
    #19
    1: Ki mondta, hogy tehetség kell hozzá? Még csak azt se írtam, hogy szaktudás!
    2: @Yossarian: Ezzel a választékos szókincsel, amellyel ezt a mondtatod megalkottad, nyugodtan indulhatnál az ovisoknak címzett fogalmazási versenyen...
    3: Nem férgekről beszéltem, vírusokról.
    4: Köszi szépen, erős vagyok, okos is, legalábbis néhányótoknál biztos okosabb.
    5: Frank! Az egyetlen normális hozzászóló! A válaszom rá: De. És pont az a lényege
  • cSuwwi
    #18
    kb.
  • mrzool
    #17
    Ugyan megmondanád, hogy miért kell tehetség egy ilyen, vagy bármilyen, napjainkban elterjedt féreg megírásához? Bármelyik hülyegyerek ír egy ilyet, nincs benne semmi extra!
  • Huvarg
    #16
    Biztos ő is nagyon erős... és okos is...
  • Frank99
    #15
    azé ez egy kicsit erős, nem gondolod?
  • Yossarian
    #14
    szerintem te is hülye vagy, szal nyugodtan megdögölhetsz...
    Kis 12 éves pöcs.
  • Luminas
    #13
    Nem azért mondom, de én 4 éves korom óta használok PCt, és még soha nem volt vírus a gépemen. Legalábbis olyan, amit nem szándékosan tettem fel...
    És igen, örülnék, ha a sok hülyének elfüstölne a gépe, mert mint lent is mondtma:"Aki hülye dögöljön meg!"
  • cSuwwi
    #12
    "lekapcsolja a ventilárokat, megemeli a winchester fordulatszámát kétszeresére"


    Na ja. Biztosan örülnél egy olyan vírusnak, ami lekapcsolja a pl. a proci ventillátorodat, az meg szépen elfüstöl... :/
  • Luminas
    #11
    Mint már soxor leírtam: Aki hülye, dögöljön meg! Csak szegény normális internethasználókat sajnálom, akiknek a netje emiatt a hatalmas adatmennyiség miatt lelassúl...
    Sokkal jobb lenne egy olyan vírus, ami miután továbbküldi magát, lekapcsolja a ventilárokat, megemeli a winchester fordulatszámát kétszeresére, és kitesz a képernyőre egy "U ARE A SUCKER LAMER!!" feliratot. Ebből csak tanulnának.
  • Myron
    #10
    Igen de ez biztos sokkal izgisebb dolog számukra.
  • Praetor
    #9
    Jó lenne azért az, hogy tehetséges programozó magyar gyerekek nem ilyen kártevők írásával foglalkoznának. Irhatna néhány hasznos programot, nyílt forráskóddal pl... Ha már ennyire ráér.
  • Tetsuo
    #8
    Aham Mo-n még Isaurának is gyűjtöttek! :DD
    (Az vmi szappanoperahős volt.)
    Az is yo, mint amikor a sok barom a valóságshow-kba szavaz telefonnal.. LOL
  • Frank99
    #7
    az a szégyen, hogy a birka számítógéphasználó megnyitogatja az olyan leveleket, hogy pl.

    "itt va rólam egy kép, nézd meg"

    a láma mindig is láma marad...

  • 12346
    #6
    há ja. nekem is lenne 1-2 ötletem ezeknek. kényszermunkára velük is!:) nagyon úgyse lehetnek lefoglalva, ha ilyen szarokat írkálgatnak.
  • CAD
    #5
    Oszinten szolva nem is sajnalom azokat akiket elkapnak es jol megbasznak par evre...