23
Megnyíló ablakok tömkelege-avagy hogyan működik, és mit lehet tenni ellene?
  • Harder
    #23
    0.7 óta használom a firefox-t, és soha nem volt gond a feliratok.hu
    még ha problémás is lett volna, ott a options / web features / block popup windows alatti rész: always allow the sites below to open popup windows
  • Tetsuo
    #22
    nem.
  • szando
    #21
    az nem spyware-es?
  • Chief
    #20
    Norton Internet Security, nekem tökéletessen bevált.
    Ebben is van van minden, tüzfal, popup killer, kikapcsolja a reklámbannereket, stb, stb
  • OPM
    #19
    mozilla is megoldja az ilyen gondokat...
  • Tetsuo
    #18
    Én az Awant Browsert ajánlom! Ez egy IE-re épülő skin.
    Simán kapcsolgathacc benne 1 csomó dolgot (reklámképek szűrése, pop-upok stb..), amit persze ki is kapcsolhatsz ha pl feliratok.hu-n akarsz nézelődni.. (#14)
    /magyarnyelvű meg minden
  • PetruZ
    #17
    Nincs még végleges SP2, amiket látsz, azok különféle kiadott Release Candidate build-es verziók, szóval még bármi lehet belőle.
  • petesilver
    #16
    Köszönöm a segítséget, kezdem vágni! Nem kell egy hónap, szombaton már láttam egy szerveren letölthető XP home-ot integrált servicepack 2-vel. Szal már valahol van!
  • PetruZ
    #15
    Akkor még nem láttad a Maxthon-t. ;)
  • fifi
    #14
    Popupkillert felteszed, máris szoptad a feliratok.hu-t pl...
  • cSuwwi
    #13
    Régebben nekem is voltak ilyen gondjaim, hogy hiába volt popupkiller, időnként megnyílt vagy 15-20 ablak, de bezárni nem lehetett őket, csak CRTL+ALT+DEL-lel :(

    Átálltam egy ideje Firefoxra, és nemcsak sokkal gyorsabb, biztonságosabb a böngésző, de nincs is hasonló gondom. A beépített popupkiller leszed mindent, a tűzfal, pedig kiszedi a reklámokat :)

    Nem hittem, hogy ezt fogom mondani valaha, de a Firefox már majdnem van olyan jó megjelenítésben (stílusok, stb.), mint az Explorer.
  • Dichter
    #12
    Egyszerű JavaScript
  • greco
    #11
    Nekem a Google Toolbar for Internet Explorer nagyon bevált a popup ablakok ellen.
  • blackgamer
    #10
    várj 1 hónapot
    az XP Service pack 2-ben benne lesz a popup védelem!!!
  • greco
    #9
    Popup Window Maker
  • greco
    #8
    Creating a Popup Window
  • ThePartyFace
    #7
    "Nem vírusírtó, vagy hasonló progiajánló fórumot szeretnék, hanem érteni szeretném a működési elvet. "

    Tehat milyen eljarassal keszitenek ilyen pop-upokat?

  • Pyx #6
    ha nincs popupkillered, tüzfalad, akkor sokmindent meglehet csinálni htmllel...
  • zero_cool51
    #5
    én az I Hate Popups nevű programot használom. a popup ablakok 99%-át semlegesiti.
  • Bandee1987
    #4
    format c:
  • Puntigamer
    #3
    Javaslat: használj Opera böngészőt...
    Az elbír velük...
  • nick név
    #2
    azt hiszem ilyenre jo a popupkiller de nembiztos nem vagom a temat
  • petesilver
    #1
    Nos. Nem tudom, mi is ez a jelenség pontosan. Szegényesek az ismereteim, ezért indítottam a topicot. A felugró kis hülye ablakok, az egy dolog, asszem az a popup ablak. Engem nem ez érdekel. Engem az érdekel, amikor egy oldalt megnyitok, és az néha csak pár, de néha rengeteg oldalt nyit újra meg, és nem győzöm lelőni. Pedig készülök rá, van close gomb a billentyűzeten. És itt jön az érdekesség! Némelyiket még ez sem lövi le!!!!

    Szóval az érdekelne, hogy mi a szösz egy ilyen eljárásnak az elve? Mit vezérel akaratomon kívül a weboldal a gépen, ami lehetővé teszi, ezt az idegesítő mechanizmust? És mit lehet tenni ellene? Nem vírusírtó, vagy hasonló progiajánló fórumot szeretnék, hanem érteni szeretném a működési elvet. Ha valaki tud segíteni, megköszönném!