1798
  • Tamas33
    #1758
    a sorozatszám rosz segitsetek bárki
  • algor91
    #1757
    Találtam a Doom 3-ban elrejtve valamit, de ehez kéne egy kód amivel egy biztonsági robotot kapok.
  • ricsa008
    #1756
    a doom 3 nak van másik topicja????
  • ricsa008
    #1755
    felraktam a doom 3 alapot
    felraktam az 1.3 as peccset és a hozzá való magyit és most cd kulcsot kér de nem fogadja el azt amivel felraktam a játékot
  • ricsa008
    #1754
    hali
    segítsetek
  • ancarian
    #1753
    üdv mindenkinek! a doom3ba van koperatív mód? nem tudja vki? vagy van e olyan game pcre amit lehet koperatívba nyomni és horror fps ?
  • daeni
    #1752
    Amit itt->>http://doom3hun.uw.hu/ fent van arra ki van írva 1.0 verzió. Most az magára a magyarosításra gondol vagy a Doom3 patch-ra? Mert hiába rakom fel az nemműködik (a Doom3 RoE magyarosítása).
  • bpeti72
    #1751
    hali mindenkinek, van egykis gondom eredeti a játék de egy ideje nem akar elindulni és ezt dobja ki Error during initialazition iX..GL_EXT_shared_texture_palette not found
    X..GL_EXT_texture3D not found
    X..GL_EXT_stencil_wrap not found
    X..GL_NV_register_combiners not found
    X..GL_EXT_stencil_two_side not found
    X..GL_ATI_separate_stencil not found
    X..GL_ATI_fragment_shader not found
    X..GL_ATI_text_fragment_shader not found
    X..GL_ARB_vertex_buffer_object not found
    X..GL_ARB_vertex_program not found
    X..GL_ARB_fragment_program not found
    ********************
    ERROR: The current video card / driver combination does not support the necessary features.
    ********************
    Error during initialization
    Shutting down OpenGL subsystem
    ...wglMakeCurrent( NULL, NULL ): success
    ...deleting GL context: success
    ...releasing DC: success
    ...destroying window
    ...resetting display
    ...shutting down QGL
    ...unloading OpenGL DLL
    amerikai változat, tudna valaki segíteni mi lehet a baj. köszi
  • codenamegt
    #1750
    Szevasztok! Csak gondoltam szólok hogy...

    http://doom3hun.uw.hu/

    ------------------------------------
    |!!!!!!!!!VÍRUSOS AZ OLDAL!!!!!!!!!|
    ------------------------------------

    Ma felmentem leszedni innen a magyarítást, és a NOD32 trójaikat jelzett :-/
  • Zeratul001
    #1749
    Üdv all!
    Nekem is help kéne. Feltettem a nitro patch-et ami meggátolja hogy a hullál eltűnjenek, de így a végén a rakétás démonnál nem jön több kis démon és csak a lélekszipkával lehetne megölni. Erre van vmi javító patch? Na meg a nitro használható a kiegészítőben?
  • daf xf
    #1748
    Szaisztok!
    Kellene egy kis segítség!:(
    Nekem nvidia geforce fx5500-asom van 128 mb-os és vibrál a kép.
    Ez mitöl lehet?
    nvidia forceware 81.98-as illesztöprogram van fent.
  • vaskalapos22
    #1747
    sziasztok!
    a www.doom3hu.uw.hu oldalon van egy mod a doom 3 hoz mely feliratozza az átvezetőket.Letöltöttem bemásoltam amiket bekellett és mikor indítanám a játékot egy táblázatot ad be és nem indul. Nem tudna valaki segíteni?
  • BirdDog
    #1746
    Sziasztok!

    A Doom3 motorjának használatában (moddolás / kódolás / játékfejlesztés) jártas személyeket keresek egy / több játékfejlesztési projectbe.

    Ha tapasztalt vagy (profi is lehetsz de nem szükséges) az alább felsorolt területek egyikén és érdekel, keress E-mailben.

    Területek
    - Modkészítés (Elsosorban Doom3 és source engine-re)
    - Programozás / kódolás (elsosorban: Doom3 és source engine)
    - 3D modellezés / karakter animáció
    - Grafika (textúra, muvészképek, képszerkesztés)
    - Pályatervezés és szerkesztés (trigerezéssel vagy anélkül)
    - Zene(szerzés)
    - Hang / effektezés (Készítés és manipuláció)

    (Csak akkor jelentkezz, ha van tapasztalatod.)

    A jelenlegi project amit megvalósítani tervezek egy egyedi stílusú FP/TP, horrorral vegyített taktikai elmejáték. A koncepciót (érték lévén) nem teszem közzé nyilvánosan. Ha érdekelnek a részletek, küld egy e-mailt a képességeiddel és referenciákkal, és majd tájékoztatlak a részletekről.

    Más projectötletek is vannak ezért ha ez az ötlet nem tetszene akkor is jelentkezz nyugodtan, lesz min együtt dolgozni.

    Létre akarok hozni egy jó csapatot. A terv az, hogy sikeres játékokat készítsünk és nyereséget realizáljunk.

    BirdDog ([email protected], birddog.ini.hu)

    U.i.: Mindenképp e-mailben keressetek.
  • Bacsa Szabolcs
    #1745
    sziasztok!!
    én csak teg nap keztem a játékot és csak azt szeretném kérdezni hogy nincs ojan kodót-tok hogy világitás vagy valami ijesmi mer ha elindulok egy hjség felé nem nálok senki és a nagy semmibe lövöldözök
    tudnátok ezen segiteni???????????????ja és eröreis köszi
  • akyyy
    #1744
    a magyírításban vannak feliratok isM? mert a topikban volt róla szó, ne má h azota nem foglalkozott senki se vele?:(
  • salamon zoltan
    #1743
    Sziasztok, nekem a magyarositáshoz szügséges sorozatszámra és a készitő web oldalra lenne szükségem! Tudtok segiteni?
  • powerdozer
    #1742
    ohhhh, THANX ezt a tartalmas választ!!!
    Ja és, én azt hittem az is pokol, na mindegy, egyébként Guardiant 5 perce legyaktam!! Még 1* kösz!!!
  • Bokafix2
    #1741
    Ha valamilyen problémád van a játékkal, azt a Doom 3 and Resurrection of Evil topikba írd.
    Hogy érted hogy az első pokol főellenségénél akadtál el? Egyetlen pokol pálya van, ez pedig a játék 19. pályája. Utána a laborokban folytatódik tovább a történet. Végül pedig a kiberdémon jön, de az nem a pokol pálya, még ha hasonlít is rá.
    Ha a Guardiannál akadtál el a pokolban, azt könnyű hidegre tenni. Sose a szörnyet lődd, mert a bőre nem sebezhető, hanem a fölötte pásztázó kis vackokat a levegőben.
    A Guardian ugyanis elég vaksi, ezért 3 világító kutászt használ, hogy megtaláljon. Oldalazz és ugrálj, közben rakétával lődd a kutászokat. Ha kinyírtad őket, a Guardiannak újabbakat kell létrehoznia, hogy biztosíthassa a magának "világítást".
    Ekkor viszont sebezhetővé válik, mivel energiát ad le. Ezt látni is fogod, mert amikor új kutászt hoz elő, egy kék energiamező jelenik meg a fejecskéje felett.
    Ilyenkor szintén rakétával durmolj bele, a kék energiamezőbe. Ekkor még nem fekszik meg, de már megsebezted.
    Utána megint az új kutászokat kell kilőnöd, amiket létrehozott. Ha kilőtted őket, újra megjelenik a feje feletti kék fény.
    Ekkor megint trafálj bele raksival. Ezeket a lépéseket kb. 3-4-szer kell megismételni.
    Ezután a kék fény vörösre vált, és a dög megcsuffad. Ha túl nehéz lenne, akkor meg használj kódokat.
    Egyszerre lenyomod a Ctrl+Alt+0 billentyűket, bejön a konzol és oda beírod a kódokat.
    god - sebezhetetlenség
    noclip - falon átjárás
    give health - életerő maximumon
    give armor - pajzs maximumon
    give ammo - max lőszer

    Ennél többet nem tehetek, csak legfeljebb azt hogy végigtolom helyetted. Hajrá!
  • powerdozer
    #1740
    Halli, tudnátok segíteni??? Elakadtam a játékba, az első pokol főellenségénél, sajna nem tudom mit kell kilőni, HELP? ha nem ide illő kérdés lenne akkor bocsi!!!
  • Prince of Máté
    #1739
    Ezt pont itt kellett megkérdezni
  • gabci13
    #1738
    Sziasztok!Nekem annyi bajom lenne vele hogy felraktam a magyarosítást is meg a patchet is és amikor új játékot indítok akkor kijön egy ablak és kéri a dobozban található kódot(csak hát ugye nem eredeti:S).Nektek volt ilyen gondotok?Valaki tudna nekem egy ilyen kódot adni vagy egy linket ahonnan leszedhetem?
  • richee60
    #1737
    Hy all! Az EA logónál miért nem tölt tovább a Godfather???
    Köszi.........
  • G4RWIN
    #1736
    csá all
    ha 3-nap alatt vitted végig Cheatel vagy pedig napi 60-otát ültél a Géped elött
    !+Conzole

    :DDD
  • nandorfalvi
    #1735
    fix kakaóscsiga
  • nandorfalvi
    #1734
    én 3nap alatt végig vitem a játékotti szarok vagytok hozám képest!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • nandorfalvi
    #1733
    fatal error
  • mike369
    #1732
    ELSŐ LÉPÉS A RoE MAGYARÍTÁS FELÉ!

    Összedobtam az 1.2-es patch-hez a magyarítást, így (remélhetőleg) megszűnnek a stringhibák!
    Tölthető a szokásos helyről. ;)
  • ffxi
    #1731
  • ibrik
    #1730
    Doom 3 - végigjátszás
  • ffxi
    #1729
    Elakadtam az utolsó főellenségnél! Tudtok ötleteket adni? Köszi
  • Zozo76
    #1728
    mCm: ezzel fog menni 98 alatt is (elvileg):

    KATT
  • torrente
    #1727
    1 óra játék után uninstalláltam.
  • torrente
    #1726
    Hétvégén kipróbáltam a játékot. Iszonyatosan nagy csalódás volt!!! Főleg egy Far Cry és egy Riddick után (és volt egy XIII is). Szerintem nem attól kellene egy játéknak izgalmasnak lennie, hogy lófaszt sem látok és közben támad az ellenfél.
  • mCm
    #1725
    Nemtom lehet nem ide tartozik, de hátha tud vki segíteni.
    win98se van a gépemen, doom3 hoz mit szedjek le?Vagy hogyan tudom felinstallálni és játszani vele w98 alatt?
  • neozed
    #1724
    A c.c. mod le lesz fordítva?
  • álmodom
    #1723
    http://www.mike.iweb.hu/
    innen lelehet tölteni a doom3-hoz a magyaritást
  • sleve
    #1722
    Magyarítások Portálrol le tudod tölteni az 1.02-s ver.-t, talán nem sokára az 1.03-as felkerül :)
  • álmodom
    #1721
    http://doom3hun.uw.hu/sites/translate.html
    a készitök weboldala: doom3hun.uw.hu
    sorozatszám:1244-5345-3453

    itt kell letölteni a magyarositást a doom3 nak de sajnos az uw nem müködik
    csak 2 sort kekk tölteni, nem a 3sorost,az nem jo
    na de ha valakinek meg van a magyarositás askkor át huznám én is MSN-en mert letöröltem és mivel az uw nem jo énsem tudom letölteni
  • ibrik
    #1720
    Te kicsit félre vagy tájolódva...
    Az #1712-ben a hundoom3.uw.hu-n kívül kértél egy másik oldalt.
    Megkaptad (#1713 - egyébként "szívesen...") - doom3hun.uw.hu -, innentől kezdve csak felesleges szájtépés amit csinálsz...

    (Mellesleg a hundoom3.uw.hu oldal is működik, tehát "a hiba az ön készülékében...")
  • deicide
    #1719
    1. én nem basztalak le...!
    nekem úgy tünt hogy hülyének nézel és azt gondolod hogy nem nézek szét mielött bármit is ide irnénk!!!

    2. helyesen kézzel irtam be a kódot...mind a 3 rublikába!

    3.szerintem nem vagdalkozom...miért is tenném...!!