836
Tony Hawk\'s Underground™ 2
  • Gibro
    #155
    Hali! Telepítés után kéri az 1 cd-t, de nem találok cracket a cd-n. Tudja vki, hogy mit kell tenni??
  • fitutufi
    #154
    valaki pls adjon egy olyan weblaphoz linket ahol sok wallpapers van a gamehez !! de jók ám !
    köff
  • Lacc
    #153
    Valaki el tudja mondani, hogy a Berlini pályán mi a túrót kell csinálni a graffitis gyerekkel a templom felső szintjén? Azt mondja fújkáljam össze jól. Hát én fújkálok minden falat ott, de csak nem sikerül a feladat...
  • fitutufi
    #152
    az a grafitizés az nagyon állat
    de a bostoni pályán a tűzes kukáásat h kell megcsinálni meg a pro-val a plakáthoz ?
  • maxius
    #151
    Nálam is hasonló, csak 1el elcsúsztatva balra...
    3tól fölfelé már fontos a revert (nekem), azt a d-re állítottam be
  • fitutufi
    #150
    aham
    különben nekem is ugy volt eddig de a thps4-be jöttem rá erre és így sokkal jobb szerintem
    de mind1
  • Darkboy
    #149
    nekem úgy van ahogy a thps2be!
    b=flip
    v=grab
    c=grind
    space=ugrás
  • fitutufi
    #148
    én is
    nekem marad minden kivéve num 1 2 3 a grind flip grab
    szerintem igy király meg néhány lényegtelen gomb modosítása
  • Lacc
    #147
    Én csak billel tudok :)
  • Darkboy
    #146
    dehogy!
  • DONGUBA
    #145
    De szar gombokkal jatszani:(
  • Lacc
    #144
    Na végre megvan nekem Franklin :)
  • Sil3nt
    #143
    nem tudjátok hogy játék közbe ilyen idegesítő karcoló hang van....nem szar a hangfalam csak a játéknál ilyen....olyan mintha folyamatosan karcolnának valamit....mi a megoldás?
  • Hmuda
    #142
    Kösz, így már megvan (csak irtó nehezek a küldijei, eddig csak a 10000 pontos cucc sikerült, a többinél mindig közbejön valami).
  • SKABALABABA
    #141
    lehet matricázni is azt meg úgy kell hogy nyom a fal nak egy olliet meg mikor odaér a falhoz mégegyet
  • SKABALABABA
    #140
    na szóval,a jobb oldali félcsőben és azon az oldalán nyomj spine tran.sfert amelyiken a szobrok vannakde ne a szobrokba hanem az épületbe mer ott csak egy üveg van,betöröd és az orrod elött all benjamin franklin.én már sydneyben vagyok
  • fitutufi
    #139
    figyuzzatok nem lehet benyomni saját musicot a gamebe vmi mappába bemásolni és azt jáccaná ?
  • Darkboy
    #138
    huáááá!!! gyerekek!
    lehet benne graffitizni is! és sétálni is! options-ba nézd meg a sétáló bill.-jét!
    graffitizni így lehet:
    megnyomod a sétáló gombot
    utána odamász a falhoz és megnyomod azt a gombot amivel grindolni szoktál, és fúj vmit!
    de ha akarsz egyedit akkor menny a create a modes menübe és ott a create a graphic-ba!

    próbáljátok ki ;)
  • fitutufi
    #137
    akkor má megjelennek a new good gamek aztán ezzel nem fogsz törödni az tuti
    most van ennek a szezonja szedd le dc-ről nekem onnét jött főnix hubon van egy gyerek a Lezer akitől max sebességgel jön
  • Multimax
    #136
    Hát ha ténleg annyira jó akkor majd a jövő hónapba leszedem.
  • fitutufi
    #135
    sokkal jobb
    az a 2 mód az total klassz
    story mode
    class mode

    király
    csináltam embert az is király :D
    story mode első pályán van 50 pts-em 1000-ből :D 10 percnyi játék után

    tehát le a kalappal
  • bodesz
    #134
    kira 1 game lett ebböl is mint minden tony hawk
  • ati2002
    #133
    szerintem jobb. és sirály a game!
  • Multimax
    #132
    He sweex te má leszedted?
  • Sweex
    #131
    király a Game nagyon jó érdemes letölteni :)
  • Multimax
    #130
    Jobb a grafikája van mint a thps 4-nek?
  • fitutufi
    #129
    végre lejött a thu 2 nagyon sirály még csak 2 percet jáccottam feltűnt nekem amikor elesek akkor kicsit hosszab ideig kapom vissza a deszkát meg így trükközik vele meg még sok egyébb....klassz..
  • Hmuda
    #128
    Sok lépcső mellett félcső van, melyikre gondolsz? Kicsit specifikusabban kellene.
  • Darkboy
    #127
    nincs mit!
  • SKABALABABA
    #126
    ja és kösz a cdkeyt
  • SKABALABABA
    #125
    ha valaki franklint keresi menjen a lépcső melletti félcsőbe majd nyomjon egy spine transfert és már benn is van az épületben,onnan már csak meg találjátok.:D
  • Darkboy
    #124
    options/controller
  • balintka
    #123
    Hali! Valaki adjob pls. egy gombkiosztást!!!
    Kösz
  • juhi01
    #122
    az a gáz ezzel is sztem mint a 4-el!vagyis nekem az nem tetszik hogy nagyok a pályák és túl sok dolog van benne!
  • Darkboy
    #121
    na kipróbáltam a többi pályát!!!
    hát... van udós pálya, de nagyon szar, és van egy olyan pálya, ami a thps2-ben volt! nem olyan jók a pályák :(((
  • Hmuda
    #120
    Valaki Benjamint tudja már merre van?
  • Duddits
    #119
    Megjelent egy +3 trainer is.
  • csum666
    #118
    http://www.ggmania.com/box.php3?gfx=gameguru&prj=gameguru&key=cheats&noup=yes

    Itt van hozzá CHEAT!!
  • Eisenhower
    #117
    jah eszembe jutott az a szobor^.^
  • Eisenhower
    #116
    a franklin az melyik? nem amelyik a kocsmába van?