836
Tony Hawk\'s Underground™ 2
  • dambeke
    #836
    Heló... :D :D Olyan embert keresnék aki tud szervert csinálni és jönne játszani... :D Én ha casinálok akkor arra haverjaim nem tudnak feljönni mert refused-et ír ki... :D Valaki segítsen... :D Előre is köszi... :D
  • augusz23
    #835
    Hello mindenki!
    Azt szeretném tudni, hogy van-e a játékhoz perfect manual kód, és ha van akkor mi.
  • gangi
    #834
    Mindenkinek ajánlom a http://thgames.site11.com weblapot, amin THAW,THUG2,THUG,THPS4 hez is találtok segítséget, leírást, ami kell a jó játékhoz ;)
  • brodix
    #833
    Alig kellett a válaszra majd' 10 hónapot várnia :D
  • thebunny
    #832
    Megnyomod ugrás közben egyszerre a Num7+num9et. Máris spine :)))
  • Imi999
    #831
    Melyik a spine gomb??(me 2 hete játszok és nemtom melyik az :S)lécci aki tudja az mondja meg lécci
  • Imi999
    #830
    már tok nete játszani!!!!!!!!!!!!
  • Imi999
    #829
    nagyon nagyon nagyom kösz
  • VulcanBomber
    #828
    http://www.youtube.com/watch?v=8P4ghYo7W5w
    ezt a videót nézd meg, ebben minden van
  • Imi999
    #827
    Tud valaki segiteni?Nincs online THUG2-ben :S
  • VulcanBomber
    #826
    THEMOD 1.3-mal megint van online. Viszont amiknél a ping csak "...", oda nem enged be.
  • Imi999
    #825
    nagyon :S
  • Imi999
    #824
  • Imi999
    #823
    kössz de nagyon lassan tölti :S
  • Gary
    #822
    Ha ennyire kell, miért nem használsz keresőt? A sült galamb nem fog örökké a szádba repülni! Lassan már otthon sem fognak öltöztetni!
    Ha egy hét után sincs önálló eredményed: Válogass!
  • Imi999
    #821
    He honnan lehet letölteni a THUG2-őt????PLS PLS PLS PLS PLS PLS PLS PLS nagyon kell
  • Imi999
    #820
    ajjjjjjj rosszat irok akkor THUG2-t tod?honnan lehet letölteni
  • Imi999
    #819
    de va de min1 akkor THAUG2-t tudod honnan lehet letölteni??
  • Pistike 007
    #818
    Ilyen game nincs.
    THUG2
    vagy
    THAW

    Melyikre gondoltál?
  • Imi999
    #817
    Tud valaki egy linket ahonnan le lehet tölteni a THAG2őt?(Teljes verziósat)
  • VulcanBomber
    #816
    nem működik a fuq! plz help mit lehetne tenni!
  • brodix
    #815
    Arra nem tudsz megoldást,hogy hogy lehetne a modos verziót is patchelni?
    Mert ha pl a GK-.exe-t indítom,akkor ugyanolyan bugos.
  • brodix
    #814
    OMG!!
    THX ROMI!!
    EZ TÉLEG MÜKSZIK!
  • romii
    #813
    patch
  • brodix
    #812
    Állítgattam,de semmi változás.
    Egyébként nekem ez a problémám(úgy tűnik nem vagyok egyedül):
    KATT
  • Balumann
    #811
    A 3D ->All settings -ben tudod változtatni a driveres vezérlést. Ezek a beállítások okozhatnak problémákat a játékokban, mondjuk ha a játék nem támogatja az ilyen külső AA -s ráerőszakolást, és elfelejtették úgy megoldani, hogy akkor figyelmen kívül hagyja. Vista-n meg még annyira sem tökéletesek a driverek, Ati-knál nem árt próbálkozni, mert lehet hogy ezerszer jobb lesz valamelyik játék más beállítással.
  • brodix
    #810
    Ja,és amugy végülis belenéztem,de csak a kijelző,tehát a fény,kontraszt s a többit tudom átállítani. Meg volt olyan,hogy 3D,de azt meg csak úgy tuttam,hogy teljesítmény vagy grafika közül melyik legyen a főnök.
  • brodix
    #809
    Fogalmam nincs! XD
    Azóta mint mondtam eléggé elrettentem a Catalyst-tól.
    Azért nagyon köszönöm segítséged!!!
  • Balumann
    #808
    Nálam több játéknál is át kell állítani, hogy normálisan fusson, pl. egyik szaggat ha alapon van, másik játékban csíkos a kép vagy teljesen szét esik, persze van 1-2 aminél megcsinálták normálisan, hogy jó legyen bármilyen beállítással. Azt hogy sikerült, hogy újra kellett telepítened?
  • brodix
    #807
    Nos a kompatibilitást már próbáltam,a driver kezelőbe meg a játék árán sem nyúlnék bele,egyszer szétnéztem benne,ha jól emlékszem Format C: lett belőle
  • Balumann
    #806
    Sajnos erről a hibáról én még nem hallottam, de próbálj meg 2 dolgot;
    -átállítod a kompatibilitást XP -re
    -a videókártya driver kezelőjében (Catalyst) állíts át mindent vmi másra, tehát ha legkisebben volt akkor legnagyobbra és stb.

    Én próbáltam Vista-n is a játékot, nem volt problémám vele.
  • brodix
    #805
    Hello!
    Végül is feltettem a Graf-Kore-t,de ugyanúgy megmarad a probléma.
    Valakinek nincs ötlete,mit tudnék csinálni ezzel a buggal?
  • brodix
    #804
    Ok!Rákerestem,és egy helyen írták,hogy vista bug-hoz egyszerűen csak tegyek fel egy modot.
    Graff Kore-t hol találok?
  • brodix
    #803
    Kösz a segítséget!
  • romii
    #802
    vista bug..
    van rá patch valahol
  • brodix
    #801
    Hello!
    Nem tudjátok,miért lehet az,hogy elindítom a játékot,és mikor lépek egy másik menüre,elkezd csúszni a kép,hirtelen pedig helyre áll,de ha átlépek egy másik menüre,akkor megint elcsúszik.
    Játék közben pedig ez akkor van,ha focus-t bekapcsolom.
  • VulcanBomber
    #800
    Köszönöm a patchet. Mostmár az a problémám, hogy nem enged be a szerverekre. Megváltoztattam a telepítő kódomat is, de így sem. Bocsánat a kellemetlen kérdezősködésért, de szeretnék játszani online mindenképp.
  • Balumann
    #799
    Rég megtaláltad volna, ha egy kicsit utánaolvastál volna, mondjuk a magyarítás készítőjének honlapján, szerintem eleve az ő honlapjáról töltötted le a magyarosítást, elolvashattad volna mit írt oda. Emellett ha írtál volna neki egy email-t (szerintem benne van még a magyírosítás telepítésénél is az elérhetősége), akkor több eséllyel kaptál volna választ hamarabb.

    Idézet onnan a thug 2 magyítás alól:
    "Azt ígértem 2007 végére kész leszek. Ezt sajnos csak részben tudtam betartani. A magyarítás tesztelése alatt, most jött elő az a hiba, mely kiküszöbölhetetlen és komoly játékélményvesztést okoz. Röviden: 1-2perces fagyást okoz játék közben. Mivel minden szöveges fájl tömörítve szerepel a játékban, ami szerencsére kitömörítve is a játékba került, de a tömörítettet használja alapból a játék. A tömörített fájlokat szépen sikerült kiiktatni, és a külső fájlokat használja a játék, mellyel magyar lesz, de mivel így a tömörített fájlokban nincs semmi, gondolom azért akad meg néha, mert keresné benne az adatot. A játék nem fagy le vagy lép ki, csak kb 2percen keresztül áll.
    Amíg nem lesz hozzá ki/betömörítő (ennyi idő után nem valószínű, hogy lesz is) addig nincs értelme tovább folytatni. A telepítőbe belekerült természetesen az eddig elkészült minden anyag és külön beleraktam azokat a fájlokat, melyek nincsenek kész, és írtam egy rövid leírást, ha valaki foglalkozni akar mindezek ellenére a dologgal.
    Részemről itt a vége (bár sajnálom)."
  • Unitedfanatics
    #798
    És az én üzenetemre soha nem jön válasz?
  • Balumann
    #797
    Én úgy tudom, hogy már nincs ez a probléma, visszaállították a szervert. Mindenesetre ha nem, akkor tedd fel ezt: FUQTHUG2, ezzel menni fog. A refusedet viszont nem szünteti meg, nem fogsz tudni minden hova belépni (csak oda ahol a szerverkészítő servercracket használ. Nem a crack számít csatlakozáskor, hanem az, hogy a CD kulcsod nincs-e warezkulcsként, és a szerver ellenőrzi-e.
    További letöltések itt: thgames.atw.hu