73
Wings of War
  • RiCSi1234
    #73
    6 év után először.. :D Micsoda játékot nyomtunk vele tegnap este.. Mint az ovisok új kiabáltunk TS-en haverokkal :D Még a mai napig jó kis game :D
  • lutykos
    #72
    nem tud valaki a játékhoz kódokat?
  • Nashville
    #71
    Nem találtam hozzá magyarítást, már én is kerestem. Szóval akkor lejött a cucc! :)
  • levi1989
    #70
    Szevasztok nem tudjátok hogy van-e magyarítás a game-hez? előre is köszi
  • levi1989
    #69
    hát az igaz de már 2 napja töltöm de nem tom kivárni
  • Nashville
    #68
    Nem baj kitartás, megéri! Nekem is lassan jött, de legalább biztosan lejön, nem úgy mint a DC- n.
  • levi1989
    #67
    kössz onnan töltöm de iszonyat lassan jön néha begyorsul 10 k-ra
  • Nashville
    #66
    Torrenten még mindig megtalálható. Isohunt, Torrentspy.
    Joystick- ot szerezz be, mert csak azzal élvezhető. Pl.: Saitek Cyborg Evo
    Szuper game, adrenalin szint csúcsra tör! :)
  • levi1989
    #65
    Szevasztok nem tudjátok honnan lehet letölteni game-t?
    a full verziót
  • Mustang2005
    #64
    Ebben a verzióban magyar nyelv is benne van????
  • Leventuszéy
    #63
    Valaki nem tudna segíteni? elakadtam az első küldetésnél, ott ahol a pilóta beleugrik egy másik gépbe, és géppuskával kell lőni az ellenfelet, mindíg kiírja, hogy mission falied, pedig én csak lövöm az ellenséget, már azt is próbáltam, hogy azt a kis izét lövöm, ami, ha nem látod a képernyőn, akkor amerre van, egy kicsi céltáblát rak ki (ha repülő van arra, akkor egy kis repcsi van ott) de egyszerűen nem jön olyan helyre, ahol tudnám lőni, mert alattam van, és azt a repülőt nem tudom lőni amin vagyok, és az meg folyton alattam, van, tehát hozzá se tudok férni, egyébként jó játék, mondjuk az az erdő ábrázolás kicsit durva, még kellett volna dolgozni egy kicsit rajta, de így is jó
  • Zolix29
    #62
    Hogyan kell repülni mert én csak a terep felett az egér gomb nyomásálal nézelődhetek???
  • Zolix29
    #61
    Szaisztok, nem birom fölinstalálni felrak kb 600-700 megát aztán lelassul mint állat a visszalévő idő meg csak nő, már másodszor szedem le az 1 cd-t, aki tud segítsen köszi!
  • sziliattilaifj
    #60
    én kurva jól megyek a gaméba! legtöbbszőr első szoktam lenni! :P
  • Hentes Bill #59
    irányítása nehéz? :)
    kijött a demo, ha bejön leszedem a fullt is
  • Glpetyus
    #58

    Kipróbáltam,hangulatos kis játék :)
    Csak kár,hogy nem lehet egérrel nyomni :(
  • Shan
    #57
    Szerintem is nagyon gyó kis game...Jó irányítás, nem kell polipnak születni (MS-FS), meg pilótaképzőbe járni előtte, a zenéje igen hangulatos, főleg a főmenüé, 10 perc alatt meg lehet tanulni a funkciókat (oktatóküldetés)...

    szal: WoW!!!
  • Beagie
    #56
    a DVD-sen tobb nyelven van fenn (ld. #49)

    mellesleg anno amigán volt egy Wings game, és szvsz ebben a témában annál jobb még nem született, ez a mostani egy arcade lövöldözős marhaság.
  • tiroxine
    #55
    Akkor valaki tudja, hogy mi a különbség a CD-s és DVD-s verzió között? Adatmennyiségben nem kevés: a cd-s 70*15 Mb, a DVD-s 89*50 Mb.
  • nick név
    #54
    de asszem a mafia is azt hasznalta
  • Beagie
    #53
    az LS3D engine nem a maffia-hoz hasznalt volt?
    amugy jo kis game
  • 3P
    #52
    Hát a képek nem győztek meg, de majd meglátjuk....
  • Davidka
    #51
    Jah, és ha a híd fölé érsz, akkor ezerrel kell nyomogatni a szpészt éé akkor megvan :)
  • Davidka
    #50
    Van bombát!!!!!! asszem szpésszel oldod ki, és a rakéta ill. bombát az "l" betűvel változtatod
  • lwb
    #49
    van egy DVD verzió és egy 2 CDs is. előbbi több nyelvű (no magyar persze), utóbbi asszem csak angol.
  • nick név
    #48
    mi dvds? én mar 3 oraja szenvedek az elso kuldivel :)
    amikor a kocsi konvojt kell szetloni az nem megy de ha utana nehezen is de sikerul akkor a hiddakkal nembirok...
  • beeboci
    #47
    Jah! DVD -s. Méghozzá egy teli DVD.
  • Davidka
    #46
    asszem 10 óra volt kb... De mindenfélét beleszámol, tehát az instant action idejét is... szal anélkül inkább csak 9.
  • nick név
    #45
    mennyi ido alatt toltad vegig?
  • Davidka
    #44
    én nem figyeltem :))))))
    de ez télleg lol :)
  • nick név
    #43
    neketek is ilyet irt ki? foppy disk lol
  • Ninja
    #42
    Szevasztok!
    Én végig nyomtam Singlében, ha valaki jön mehetnénk Multizni egy kis lövöldözésre!
  • nick név
    #41
    jah és a multi milyen benn? tom hogy már fm kérdezte de azota hatha valaki nyomta vele multin
  • nick név
    #40
    na elkezdtem letölteni már naon varom, holnap reggel mar valszeg jaccok is vele...
  • Glpetyus
    #39
    ehhh... :)
  • Glpetyus
    #38
    megteszem htx!
  • Davidka
    #37
    billel vittem végig, azt ma felfedeztem, hogy az irányítást árkadról át lehet állítani classicra, és akkor nem ugrik egyenesbe a gép, ha fejjel lefelé akarnál repülni, szal ma nyomtam kicsit joyyal, az instant actiont, de igazából nem tudom annyira kezelni a joyt, szal azér örülök, hogy ennyire könnyű kezelni billel is.
  • nick név
    #36
    te joy-al vagy bill-en nyomod?
  • Davidka
    #35
    A cikkembe most tettem hozzá, hogy az ejtőernyősök ejtőernyőjét szét lehet lőni, és akkor leesnek (és sikítanak közben :) )
  • Davidka
    #34
    Tök jó, beállítottam, hogy legyen 2 csapat, 10-10 taggal, és 10 percig öldököltük egymást :) a végeredmény 66-34 lett, az én csapatomnak :D

    Itt egy kép a légiháborúról: