11355
  • Bucser
    #201
    Én is előbb leszedem warezen és ha fut is meg jó is akkor megveszem:)
  • Thanatos
    #202
    énisénis! :P csak ehez elöbb ki kéne jönnie warezbe... :/
  • sipi78
    #203
    sziasztok
    hát nem tudom hogy warezen meg fog jeleni e mostanába
    mert ot van a psiops játék miota kint van a mini image hozá mégse rakja fel egyik warez se de ne legyen igazam mert nagyon jó játék és nagyon várom remélem minél elöb le lehet szedni és ha jó akkor megveszem eredetibe
    ja egy kérdés akinek megvan milyen a multi része?
  • sipi78
    #204
    ja akinek megvan mejik cégnél rendelte meg mert én már ketöt felhivtam de egyik se tudja mikor jelenik meg tehát még nincs is meg nekik kérlek ird le kinél rendelted elö
  • Glpetyus
    #205
    Dettó...ez nem egynapos játék...megéri az árát
  • Glpetyus
    #206
    Remélem ^^
  • Bucser
    #207
    www.automex.hu-n lehet előrendelni holnap van a hivatalos magyar megjelenés
  • crossy104
    #208
    Most beszéltem at automexesekkel, jelenleg is csak úgy lehet elhozni a játékot, hogy magyar nyelvű kézikönyv nélkül, mert a szaros nyomdások még mindig nem értek oda vele.Ha ma el is készülnek vele, csak holnap tudják postázni.Még jó, hogy szombat munkanap van.
  • Zsolo007
    #209
    Nemtudom hogy ti mennyire olvasgatjátok a hivatalos SH fórumot, de van itt egy érdekes dolog amit bemásolok:

    Ez egy levél a fejlesztőktől, néhány érdekes dologgal:

    Hi guys,

    A lot of you were voicing your concerns about certain aspects of the game being 'missing' and stuff, so I sent off an email earlier trying to find out for you. Here's the response:

    quote:
    1. Wolfpacks
    For Wolfpacks we need specific AI (sub AI), this is a complex task and if there is some serious development time at our disposal it could be included if we make an add-on.

    2. Ships in harbours, destroyer & warship patrols, anti submarine nets, sunk ships on the bottom, harbour traffic...
    This may be possible in a future patch.

    3. Milk cows and re supply
    This may be possible in a future add-on (but we would need to deal with some other difficulties first before concerning ourselves with this feature).

    4. Special missions (mine-laying, saving someone, reconnaissance, weather reports...)
    The weather report is only useful if we have Wolfpacks, if we don't have Wolfpacks this feature is not useful.

    5. Communication with Bdu (complex and lots more of it)
    This may be possible in an add-on (it’s another complex task), but would require Wolfpacks for it to be useful for communications.

    6. Records to play on the gramophone
    Players may use any music for the gramophone... We intended to have well known music from WWII but the records had copyrights which we were unable to obtain and use.

    7. FIDO torpedoes
    This is an instant kill "feature" that we decided to not add... From our point of view, the game has nothing to gain if we add this feature... The game will become very difficult at the end of the war and adding this feature is not the best idea...

    8. Higher resolution options
    No way for this.

    9. Harbor traffic in home bases
    This may be possible in a future patch... we already had planned to do that for a patch. There was not enough time to edit the harbours. The main focus was the campaign data and the ship lanes, patrol lanes... far more important… (because 90% of the gameplay is on those lanes not on harbours)

    Also, it may be possible to add the minefields in a future patch.

    Anyway, we wanted to have everything from what we promised there because we know that is possible to have them... but in the end there was not enough time for everything.

    We should build the world for Silent Hunter III... and I always wonder how someone succeeded in building the world in seven days...!?! I’ll never understand that! Smile

    Best,
    Cristian Hriscu-Badea
    Game Designer and 3D Artist
  • Bucser
    #210
    Jézusom magyar kézikönyv???? Abból már kaptam az Il-2-nél.. inkább ne tegyék a csomagba..... Szóval nem is tudom miért van rossz érzésem:D Egyébként az egyel lentebb lévő idézethez:) HA ennyi minden nincs a játékban akkor mi lesz benne azon kívül, hogy szép???
  • Thanatos
    #211
    az összes többi... wolfpack pl emlékeim szerint a 2be se volt... :)
  • sipi78
    #212
    köszi a infot most megyek érte remélem még ma tudom játszani csá
  • Zsolo007
    #213
    Van még valami van még pár bug a gémben, nem akarok lehangolni senkit sem, de legalább nem fogtok meglepődni:
    1. Előfordulhat hogy ha campaignt kezdesz és valahol közben elmented, és később visszatöltöd akkor bizony pár percen belül egyszerűen kilép az asztalra... :(
    2. Már nem emléxem pontosan (ha jobban érdekel titeket akkor majd megnézem újra a hivtalos fórumot), de van egy olyan bug is az nvidia kártyák esetében hogy (talán csak 6800 GTnél? nem vagyok benne biztos) mikor a távcsövet használod vagy a külső nézetet8meg még egy két helyen) akkor erősen leesik az FPS, erre is van valami megoldás :D (ideigelenes persze) ubiék azt moindták hogy dolgoznak a problémán
  • Zsolo007
    #214
    Hát az itt felsorol fícsöröket két dolog miatt hiányolják az emberek:
    1. Mert beígérték a fejlesztők
    2. Ezek egy része benne volt az SH1-ben! (ezt sem megerősíteni sem cáfolni nem tudom, sosem játszottam az SH1-gyel)
  • Zsolo007
    #215
    Áh és még valami mielőtt elmegyek: Ha valki nem értené azt az angol levelet amit bemásoltam akkor az küldjön Személyes üzit (vagy kérje meg hogy másolja be ide) crossy104-nek mert neki lefordítottam :)
  • crossy104
    #216
    Zsolo007! Igazán hálás vagyok!És kissé elkeseredett is, mivel nv.kártyám van.
  • crossy104
    #217
    Egyébként roppant érdekes dolgot tapasztaltam.Más fórumokon mindig veszekednek az emberkék.Anyáznak, stb.Itt ilyen nincs.Ebből is látszik, hogy aki a tengeralattjárókat szereti rossz ember nem lehet.
  • Glpetyus
    #218
    :-)
  • Thanatos
    #219
    mert itt még nem nagyon van miről vitatkozni
  • Doma #220
    Ez a topik még gyerek cipőben jár , de eddig tényleg jónak tűnik a nép
  • BBird
    #221
    Ezen könnyen segíthetünk! Kezdjem a sort? ;-)
  • sipi78
    #222
    ja légyszi másold már be
    akkor mindenki tudni fogja kösz
  • Zsolo007
    #223
    Na akik eddig megkapták azok 4 fő problémával találkoztak:
    Egyelőre ennyit említettek a fórumokon, remélhetőleg nem lesz több!!!

    1.
    On NVidia GeForce6800 GT with 66.93 drivers there are some performance losses when the player uses Binoculars, UZO, or Periscope while the submarine is moving.The image becames foggy and the frames per second drop.
    The manufacturer is aware of the problem and it may be solved in the future driver versions.
    (magyarul: Gfeorce 6800GTn a 66.93-as driverrel (a legújabb 70. valahanyassal is) a távcső, UZO (nemtom mi) vagy a perizskóp használatakor ha a tengeralattjáró mozog akkor a kép ködössé válik illetve leesik az FPS)

    On ATI Radeon 8500,9000,9200 there are graphic artefacts consisting in missing triangles from the game sky.
    (magyarul: a fent említett kártyák használata esetén fordul az elő, hogy az égen bizonyos grafikai elemekből (gondolom felhő ilyesmi) háromszögek hiányoznak , tehát lyukas az ég )

    Namost ezt annyiban kell még kiegészítenem hogy nemcsak a 6800Gt szenved ettől a problémától, hanem a Geforce 4-es széria is! és még kitudja melyikek :(.

    És íme egy ideiglenes megoldás a problémára:
    The best "temp solultion" that I have come up with so far is to turn off all anisotropic filters via my driver menu and lower the particle density slider to around 70%.
    (Magyarul: Ki kell kapcsolni minden anizotróp szűrést, és a részecske sűrűséget 70%-ra kell állítani)

    2. Több embernél előfordult már hogy az hogy szépen végigmegy az install (nem kér cdkulcsot) és a végén mikor beírná magát a regisztribe akkor asszoingya hogy nem tud hozzáférni és letöröl mindent amit felrakott.

    3. Egy "apróbb" AI probléma: Bizonyos pályákon előfordulhat hogy az angol DD-k egymást lövik :)

    4. És persze a már említett kimentés-betöltés-kifagyásos dolog

    És egy 5. extra probléma is felmerült, ez a legsúlyosabb és tömegeket érint, többórányi játék után előfordulhat hogy az embereknek elkezd fájni a hátsója, de mégis képtelenek felállni a gép elől annyira jó a játék erre csak egyetlen megoldás létezik: fájdalomcsillapítók!
  • Lupis
    #224
    Dolgozhattak volna még rajta pár napocskát.
  • crossy104
    #225
    Volt rá három évük a románoknak!Egyébként valakinek megvan már?
  • crossy104
    #226
    Talán jobb lett volna ha a UBI. magyaroknak adja elkésziteni.
  • Glpetyus
    #227
    Egy peccs,és megoldják ezeket szvsz.
  • crossy104
    #228
    MIndezektől eltekintve mi mindenképpen meg akartuk valósítani mindent amit megígértünk, mert tudjuk hogy lehetséges...... de a vége felé (fejlesztés) már nem volt elég mindenre.

    ? a világot a silent hunter 3hoz kellett vona létrehozni ? ....én mindíg csodálkoztam hogy hogy tudta valaki 7 nap alatt létrehozni a világot.....!?! Sosem értettem meg! (mosoly)

    Minden jót!
    Cristian Hrischu-Badea
    Játék tervező

    A fenti idézet/köszönet a forditásért Zsolo007-nek/ miatt nem értem a tervezőt.Nem hét napja volt elkésziteni, hanem kb.három éve.
  • crossy104
    #229
    Kiegészitve annyival, hogy a játék 99%-ban vizen játszódik.Tehát nem kell városokkal,erdőkkel,stb.szenvedni.És a FarCry-t ill.Half Life 2-t kb. ennyi idő alatt készitették el.
  • Zsolo007
    #230
    Úh vazz csak most látom hogy mennyi apróbb elírási hibám van benne :) hiába siettem :D
  • Zsolo007
    #231
    Hát ez igaz de ki tudja mikor jelenik meg az a patch
  • Zsolo007
    #232
    Azért nem olyan egyszerű egy játékot megírni, nem tudhatjuk hogy fős a csapat mennyire volt szigorú az Ubisoft velük. Gondolj bele tulajdonképpen a világ összes tengere benne van, még az indiai óceánon is lehet nyomulni :). Meg azért a partmenti fontos kikötőket meg kell csinálni, ha más nem hangulati elem.

    Azok más típusú játékok, kitudja milyen motorrla, az mennyire bonyolult stb. Szerintem nem kell a fejlesztőt hibáztatni, ők is csak emberek.

    Amúgy szerintem pont ezért került bele az az idézet az e-mailbe, hogy ők nem istenek és hiába tűnik sok időnek 3 év ez azért már egy nagyon komplex játék.
  • kiskorúbézoltán #233
    Kint van az 1.1 patch , bár az NVidia karira csak ideiglenes megoldás van benne .
  • Glpetyus
    #234
    Na tessék :-)
  • Lupis
    #235
    hát sztem a térképet műholdfelvételről könnyen átlehet konvertálni utánna már csk pár apróságot kell belerakni meg javítgatni a víz meg sztem mindenhol kb ugyan úgy néz ki.
  • Glpetyus
    #236
    Aki tud,berakhatna SAJÁT képet ^^
  • Lupis
    #237
    Nekem egy ideig még nem lesz sajna :( majd ha kilőttem egy anyahajót vagy csatahajót akkor
  • Zsolo007
    #238
    Ezt mire Írtad Lupis?
  • Zsolo007
    #239
    Áh és még valami amit elfelejtettem, szerintem mindannyian látni akarjátok mi van e link mögött!!!!

    Mindenki figyelmesen olvassa el a listát hátha lát rajta gey meghökkentő címet!!!!!
  • Glpetyus
    #240
    SILENT HUNTER 4