69
Punisher
  • Sir Quno Jedi
    #29
    Szórakoztató, sőt még érdekes is, ez kell !
  • Glpetyus
    #28

    Tegnap megnéztem a filmet,kellemes csalódás volt ahhoz képest,hogy nem vártam tőle semmit :P
  • PResident Evil
    #27
    Pókember szintet üti :D
  • Bucser
    #26
    Indexre ne halgass olvasd el inkább ...ezt
  • G_ArchAngel #25
    Index mit nem húzott le eddig?
  • Hentes Bill #24
    index bekap6ja
  • Punkerwork
    #23
    1x érdemes megnézzni
  • asdasdasd
    #22
    Az Index lehuzta. Kicsit felek tole.
  • Punker
    #21
    ja, nem volt rossz, a lángvágós poén volt a legjobb
  • HuAn82
    #20
    Én kellemeset csalódtam benne. Elég jó film.
  • Blasta
    #19
    Pffff

    "tökéletes film"

    Azért nem kéne túlzásokba esni.
  • Gunner
    #18
    Azért amikor az az ipsét leütötte és utána a piercinges csávesz mondta, hogy megint itt van. Azért miért kellett átöltöznie és kicsípnie magát fehér pólóval? Egyátalán van neki mosógépe?!
  • Bucser
    #17
    A "késsel nem szabad játszani" dolog és összecsukja a pillangót utna fejbe csapja az ipsét vele:)
  • Gunner
    #16
    "Anyádat elvitte a vonat" Nekem csak ennyi maradt meg belőle, pedig nemrég néztem meg, de jó volt szerintem is :)
  • frodó néni
    #15
    nagyon jo!érdemes többször is megnézni!jok a poénok!egyszóval tökéletes film!megéri az a1000,-ft mozijegy!;)
  • Punker
    #14
    hm jó kis filmnek tűnik így elsőre :)
  • Punker
    #13
    48k-val csorog lefelé :)
  • Punker
    #12
    kb 2 hete beírtam keresőbe hogy Punisher akkor semmi értelmes találat nem volt én meg nem erőltettem :)
  • Hentes Bill #11
    1etértek. kellemes kis action múvi, nekem nagyon bejött. különben csak a film után tudtam meg, hgyo elvileg ez is egy képregény adaptáció, de fasza lett :)
  • traXion
    #10
    azért írhattad volna rendesen az angol címét...

    The Punisher
  • G_ArchAngel #9
    Nálam csak 3.:)
    1., Catwoman
    2., X-men
    3., Punisher
  • Bucser
    #8
    Akkor ne nézd meg a X-men-t és a Pókembert se:) Sőt semmilyen képregényadaptációt...

    Egyébként itt van egy kép a Punisher képregényről

  • Adi
    #7
    Viszont ha mint képregény adaptációként nézzem(igaz még nem találkoztam a képregényel, illetve nem emléxem rá) akkor szvsz jóóó kategória...
    Viszont a filmről a max payne juttot eszembe...csak itt nem rendőr hanem fbi-os!:D
    Viszont jól alakított a Travolta!:D
  • Adi
    #6
    Egy MESE film bazzeg... Rambo(a pali mindent végig él, és pár nap múlva már kihever minden sérülést), desperado(a hülye bérgyilkos, aki mellesleg valószínű, hogy ratyesz vóót...), hegylakó(ez meg ahogy nézz az a barom Castle) keveréke a film.
  • Bucser
    #5
    Még nem találtad meg DC-n??? Nagyon rosszul keresheted... erre keress...

    The.Punisher.2004.DVD-SCR.XViD-ViTE

    Nagyon jó film.. Nekem nagyon bejött és felkerült az X-men mellé a legjobb képregényadaptációk közé... ÉS Nem akar több lenni mint ami.. egyszerű képregényadaptáció....

    Nekem 8/10
  • Cat #4
    mivel képregényadaptáció, speciel most pontos a magyar cim
  • G_ArchAngel #3
    Igen, én végignyomtam:)
    DVD minőségben, angolul:
    A főszereplőt hibáztatják a rosszfiúk a gengszer apuka (Travolta) fiának kinyírásával, és gengszeranyuka kitalálja, hogy úgy jobban szenved, hogy a családját nyiratja ki az ügynöknek, majd utána Mr. Castle-t (ő a főszereplő) - Mr. Castle persze megússza (szó szerint a vízben éli túl), majd beindul a bosszúhadjárat: és itt jön a csavar, ami kiemeli az ilyen filmek közül: nem agyarlanul agyon lő mindenkit, hanem rafkósan kicseszik velük, beavatkozik az életükbe, és egymással szembefordítja a rosszfiúkat.
    Természetesen lesz 3 haverja: 1 jó csaj és 2 lúzer, aztán mikor őket is megfenyegetik, akkor elszakad a cérna, jön a plasztik és az M4...
    Jó kis film, látványos nőkkel, autókkal, akciókkal...
  • Punker
    #2
    DC-n még nem találtam meg :)
  • Lacc
    #1
    Érdekes, nem láttam még ennek a filmnek topikot, és látom, hogy már moziban is adják. Valaki csekkolta már? Kíváncsi lennék a véleményekre, jó lett-e.
    Mindenesetre sikerült megint egy igen hülye magyar címet adni, Megtorló...