69
Punisher
  • bujty
    #69
    valaki adna egy honlapot ahonnan leszedhetem a magyarítást?
    fontos lennen!
  • schrank
    #68
    ennél a dulph lundgran paródiánál kapcsoltam kia ...csába
  • schrank
    #67
    mi volt benne durva???? full gagyi volt benne az összes "akció" jelenet
  • Bucser
    #66
    Egy kategória a Sin Cityvel? miért is? A Sin City egy Noir történet (iaz képrgényből adaptálva) míga Punisher egyetlen hősről szól aki megunta az életét és mégjobban unja a bűnözőkét. Úgyhogy rendetvág közöttük.

    Mellesleg a Castle családját kivégző jelenet nagyon durva volt szerintem. Back to Mad Max feeling.
  • schrank
    #65
    ez mekkora gagyi szar film egy kategória a sin city-vel csak ez full bóvli
  • doctor c
    #64
    Píísz mindenkinek
    Valaki tudna nekem valaki egy linket ahol megtalálom a THE PUNISHER főcímdalát.

    [email protected] vegyél fel és küld át a számot ha lehet pls.
  • Scholes18
    #63
    sztem egy év alatt már biztos megtalálta a megoldást ;)
  • G04LK33PeR
    #62
    Én megvettem DVD-n tavaly akkor 2ezer volt, sztem vedd meg nem egy nagy pénz.
  • gamerboy91
    #61
    Honnan tudnám MAGYARul letölteni?
    mind1 hogy torrent vagy oldal.
  • joe1980
    #60
    Most már nem érdekel se a képregény se ez,nem fogok megalázkodni senki előtt,plusz nem egy ilyen sz..r játék előtt.bocsánatot kértem mindenkitöl és senki nem válaszol vissza.Berzerker,ha nem haragszol, ez egy TPS shooter, nem akció.Ez sz..r a Total viszont nagyonjó.Ott nem idegeskedtem mint ezzel a fossal.A PSX-es fighting force is szorakoztatóbb és a grafja is jobb mint ez.nyugodtan gunyolj ki,le lehet játékbuzizni nem érdekel.Ha lesz második része,megnézem kiprobálom,de legalább reménykedem hogy az akciójáték lesz.Ez olyan
    10 éveseknek való hülyeség.Igazad volt tényleg minden szarba belekötök,mert ez az.
  • joe1980
    #59
    Berzerker légyszi ,ha tudsz ird már meg miről szól ez a képregény,mert ha csak a lővőldőzésről ,(ahogy mint a játék) elég lett volna egy lap is !Nem azért irom ezt mert bántani akarnék bárkit is,de ott van egy másik játék az ultimate spiderman ami képregény volt ,de abbol csináltak egy változatos akciójátékot,mint az Xmenből.Ezt már végigvittem egyszer,de sajnos idegességet szült ,mintsem szorakozást,a total overdose-t viszont most viszem végig másodszor és még mindig olyan király.Az viszont jókedvet szült és nagyon sokat nevettem rajta,és még most is.A filmet is láttam,sajnos az se tetszett.Ha ez a sztorija a játéknak,hogy a családját megölték,és azért kell az embereket kinyirogatni az hülyeség.de a totalban ott van STORY ezért is tetszik.Punishert ha végigvittem nem irt ki semmit ha teljesitetted a missziót,de a totalba kiirta ,hogy MISSION COMPLISHED.Remélem ha lesz második része,egy sztoriorientált akciójátékot csinálnak belőle.örülnék neki.
  • joe1980
    #58
    A total overdose is jó,meg a punisher is jó!igy jó lesz?
  • joe1980
    #57
    Bocsáss meg berzerker,ne haragudj.De nem vagyok kocka játékbuzi,csak nem tetszik ez a game,a spiderman és az x-men is képregény,de játék is van de nem kell állandóan lövöldözni.Légyszives mond el miröl szól a képregény,és hátha másképpen
    állok a játékhoz is.Neked a GTA unalmas mint irtad egyszer,nekem ez.megértettem,ugyhogy engem is érts meg!mindenkinek más tetszik,nekem a legjobban a total overdose.Az is non-stop lövölde igaz ,de valahogy jópofa,és szórakoztat.Leirom az igazat,hogy miért utáltam meg ezt,remélem megérted.Egy ujságban irták meg,hogy lesz benne időlassitás,meg ez meg az.Nekem is tetszett még az elején,jó volt kidobni a manusokat az ablakból,de akkor nem tudtam ,hogy nem lesz változatos.Mégegyszer bocsi,mindenkitöl aki képregény és játékimádó.köszönöm.
  • joe1980
    #56
    Figyelj ide ,én nem vagyok kocka játékbuzi érted? csak szeretem az akciójátékokat
    amik jók.ÉS légyszives ne gunyolj ki,ez csak egy vélemény volt vagy ennyire gáz ha
    valaki megirja a véleményét.miért fáj ez neked?boocsánatot kértem akkor mi van.
    vagy mindenkinek tetszenie kell,muszály?Akkor minden akciójáték szar ,csak ez a jó.
  • TheBerzerker
    #55
    Nem olvastad a képregényt az a bajod. Én imádom a képregényt és én imádom a játékot. Ez a játék nem a kocka játékbuziknak készült, akik minden szarba belekötnek, hanem a képregény rajongóinak. Azok pedig mind egy szálig imádják.
  • joe1980
    #54
    elnézést kérek!bocsánat
  • Bucser
    #53
    elsőre is megértettük, hogy nemtetszik a játék de ez a filmes topic:)
  • joe1980
    #52
    igen jó beszólások vannak benne(ja a True crime2-ben és a san andreasban) azokba igen.ott legalább a káromkodások azt jelentik amit kell.ez a játék fos számomra.lehet hogy neked a san andreas unalmas de az legalább TPS akció.A true crime 2 ben viszont baszottjól megvan csinálva a vallatás.nem kell az egeret rángatni mint egy állat,hanem billentyüket kell nyomni.A VÁLTOZATOS AKCIÓKAT SZERETEM.de ez nem az,és kész!egy nem jó és kész.Nekem tetszett volna ez a játék,ha akció lett volna,de a true crime 2 az az,és változatos,nem ugy mint ez a shit!ne haragudj meg légyszives de nem tetszik ez a játék nekem.
    True crime 2 (PC) 100 p
    SAn Andreas (PC) 100 p
    PUNISHER (PC)-5p
    Total overdose (PC)100p
  • Bucser
    #51
    bennem meg amikor a húst a lángvágóval pörkölve faggatja a fószert és közben jeget nyomva a bőréhez pillanatokra:D nagyon király:D
  • TheBerzerker
    #50
    Nekem nagyon tetszett. Olyan grotesz és morbid, hogy az már félelmtes. Final Fantasy 7 óta nem szórakoztam ilyet jó egy játékon. Ja és végig röhögtem az egészet. iszonat jó beszólások vannak benne.

    Szerintem pont a San andreas volt rohadt unalmas de az én véleményem.
  • joe1980
    #49
    Nekem sajnos nem tetszik,mert nem változatos.A true crime 2 ettől (hogy is mondjam)
    változatosabb, jobb,királyabb.AZ TPS akció.Ez a játék nem tette meg azt amit most vagy a true 2,vagy a san andreas,vagy a total overdose,szoval nem szorakoztatott.Nem akarok bárkit megbántani irásommal,ez csak vélemény.Ez a játék a dead 2 rightsal (a másik nem imádott gémemmel) egyenlő.NEM VÁLTOZATOS,ezt az egyet rónám fel hibájául.
  • Vlala #48
    én még képregényben ismertem meg...
    "három másodperces gyutacs" - kb. ennyi maradt meg bennem. Meg az, hogy kiugrik az ablakon, kimegy a válla, és egy csaj talál rá.
  • Sheva
    #47
    jaja a legjobb akció...
  • TheBerzerker
    #46
    igen de a punisher nem egy mai hanem 1985-os talalmany am....szoval nem egy ujkeletu dolog.
    mondhato az ex cia ugynok bosszujha tipusu filmek alapja.
    mellesleg a bosszubol gyilkolos filmek 99%-a szar de a punisher kurva jo!!!hat nem csodas aza morbid fekete humor ami jellemzi a filmet?meg jok a mellekszereplok is.
  • Sheva
    #45
    ja vag megölnek valakit aki közel áll hozzá oszt kinyír mindenkit!
  • Vlala #44
    A történettel az a baj, hogy kb. az amcsi akcijófilmek 90%-a erre a kaptafára épül. A film elején felbosszantják a főhőst, ő meg bosszút áll.
  • Sheva
    #43
    nekem nagyon tetszik a játék!
  • TheBerzerker
    #42
    akkor max payne lett nyulva a punisher kepregenybol amire a jatek epul.
  • booyaa
    #41
    Na most a MAX PAYNE-t mintázták a PUNISHER-ről vagy épp fordítva (nyald a seggem ordítva) mert a történet szerintem 90%-ban megegyezik!
  • TheBerzerker
    #40
    akinek tetszett a punisher film mindenkeppen olvassa el a punisher volume 3-4et.garth ennis irta es a film legalabb 70%-ban a volume3bol taplalkozik.zsenialisan jo.
  • TheBerzerker
    #39
    amimkor felelemli a hordokat hogy rad dobja akkor lodd szet a hordokat es felrobbannak.ezt kell megcsinalni parszor.

    a szoke faszi amugy a the russian
  • Lupis
    #38
    Kicsit eltévedtél ez a film fóruma amúgy lődd ki a hordókat amikor épp dobni akarja.
  • csabi1984
    #37
    sziasztok megtudnátok mondani mit kell azon a pályán csinálni ahol a szőke pasi megjelenik ujra,ahol dobűlgatja a nagy Hordókat,else lehet találni :(
  • a.carkey
    #36
    Travolta mindig hitelesen játszik!

    Amikor a Greaseben orrbavágta - ha jól emlékszem - Oliviát egy gyűrű miatt, majd elkezdett röhögni, mint egy óvodás, roppant mód megkedveltem. :)
  • Bandew
    #35
    Jah, az orosz az tényleg poén volt. :-D
    NEkem nagyon bejött, a régi 80-as 90-es évekbeli akciófilmeket idézte, amikor még brutális, nyers módon mutatta be az akcióhősöket, nem szuperügyesmátrixos trükkökkel.
    Amúgy van egy régebbi The Punisher is, amiben nem más játsza Castle-t, mint Dolph Lundgren!!!
  • Laky
    #34
    nagyon kemény a film :)))
    az orosz durva volt :D
  • Jano
    #33
    Megnéztem, nem kellett volna. Inkább 3x a Hulk, pedig az se kutya.
  • Bucser
    #32
    Vedd alapul, hogy olyan képregényfigura aki a Csodálatos pókemberbent jelent meg először.. Szal azért Mr. Castle-t erősen lehozták a földre a képregényes tevékenységéhez képest...
  • Zool
    #31
    A franc tudja. Én azért valamivel többet vártam tőle, legalább is amennyire beharangozták. Nem a sztorival van a gáz, hanem van egy-két túlzás benne. A Pókember az full túlzás igaz, de attól azt lehetett várni. Ennél egy kicsit reálisabbak is lehettek volna az amúgy nagyon igényesen és látványosan felépített akciójelenetek. Itt pl: arra gondolok amikor főhősünket mellbe szúrják késsel, majd bevarják gyors házilag, oszt Go ezerrel mintha semmi se történt volna. Travolta nem tartozik a kedvenc színészeim közé, de azt hiszem most itt elég hitelesen játszott és ez tetszett. Végül is ha azt nézem nem rossz kis film, a folytatás meg már tuti készül.
  • fifi
    #30
    Azt MAGASAN üti...