128
áz!
  • Gladiator
    #8
    :-D
  • Dzsini
    #7
    ja, és a "nem megy a net" reakció amikor épp a beállított szökőévente elérhető honlap nem jön be
    1 explorerben 1 honlapot nyitunk meg, ha másik kell, akkor ezt becsuk, megnyit egy újat (megvárjuk amíg bejön az indítóoldal minden mókája), majd utána irány a következő oldal...
  • Dzsini
    #6
    hehh.. lenne ismerősöm (DTP-s) aki abban a pillanatban törné el a kezét a próbálkozónak amint 10 centinél közelebb kerül bármilyen cucca a képernyőhöz :DDDD

    hát, az gondolom mindenhol alapvetés, hogy az architektúra felépítése teljes homály (memória vs. hdd vs. vidkártya...)
  • Gladiator
    #5
    A kedvencem még az is, amikor nagymamám törölget a gépnél, és az egérre felcsavarja a zsinórját.
  • cSuwwi
    #4
    pffff :)
  • Gladiator
    #3
    Apám múltkor elkezdett velem ordibálni, hogy elbasztama gépét, mert nem tud megnyitni egy word vagy excel dokumentumot sem. Jó, modnom mutasd. Apám megnyitja a filet, télleg kiír vmi hibát. Odamegyek én, megnyitom vmelyik filet, de nekem működik. Elszórakoztunk egy darabig, mire kiderült, hogy ő az Exceben a word fájlokat, a wordben pedig az excel fájlokat próbálta megnyitni. Grat.
  • Gladiator
    #2
    Mamámnak mutogattam a nyaralási képeket a gépen. Ő meg egy csomószór rácsapott a monitorra. Mindig mondta, hogy ott van egy légy. Én mondjuk soha nem láttam, de ez meg folyamatosan csapkodta. Csak a végén derült ki, hogy ő az egérre hitte azt, hogy légy.
  • Gladiator
    #1
    Na, ide olyan történeteket várok, amiben felnőttek bizonyságot tesznek, hogy menyire is vágják az infót.