128
áz!
  • Ben C
    #88
    onnan olyan ismerős ez a helyzet..
  • burkusdió
    #87
    engem apám képes a suliban felhívni,h. megkérdezze,hogyan kell a Complex CD-Jogtárat elindítani...
  • Gladiator
    #86
    apám ma reggel is ordibálva keltett fel, hogy már megint mi a faszt csináltam a gépével, mert nem látja a pendriveot. felkelek, fogom a pendriveot, bedugom az USB portba, és visszafekszem. apám meg csak makog, hogy minek húztam ki, meg ilyenek.
    de persze bocsánatot nem kér sohase.... faszom kivan márt ezzel...
  • Mike at home
    #85
    thx
  • Pheel
    #84
    Tényleg elég zavaró a sok kis szösszenet, ami 3 oldallal arrébbra hivatkozik, de én már megszoktam Mike-tól. Már-már hiányozna is
  • Dzsini
    #83
    nem KELL megváltoznod, én csak felvetettem, hogy esetleg szerintem áttekinthetőbb lenne (mondjuk egy beidézéssel együtt) :) plusz nem vagyok moderátor, plusz szerintem a jóarc topic olvasásához és kommentíráshoz nem feltétel egy klubtagság :) (pontosabban a kommentíráshoz igen, de azt meg teljesítetted 4 éve...)
  • Mike at home
    #82
    4 eve

    es reszemrol a tema lezarva
    nem fogok megvaltozni
  • Mike at home
    #81
    off

    szerintem meg nem, mert igy mindenki latja kinek meg, ugyanis ott a vissza gomb

    ha meg egyben irnam, akkor nekem is folyton lapozgatni kene, meg neki is, hogy mit irt

    de nem hiszem, hogy veled kene megbeszelenm ezt a dolgot, meg ha mod is vagy, lassan 4 vagyok itt, es eddig senkit sem zavart

    a topik mint lathatod be van zarva
    masreszrol nem vagyok joarc csekely masfel eve legalabb

    az 1 szavas kommenteket azok erteni fogjak, akiknek szol
  • Sephi
    #80
    Nagyim 67 evesen a mult heten kapott szamitogepet. Inditom en neki a WORD-ot es mondom neki :

    Anyuka tessek aztat leirni hogy : Reggel megyek az iskolaba.

    Kimegyek enni valamit mahd 10 perc mulva visszajovok es megkerdi : Hol van az "R" betu?

    Hosszu nap volt :))))
  • Dzsini
    #79
    látom sikerült a lényeget megragadni :o)

    de azért felvetődik bennem a kérdés, hogy akkor EZ mi? :)
    nyiss neki 1 "mike's comments" topicot és jöhet a mehet :)
    (de azért megkérnélek, hogy próbáld mondjuk kevesebb hozzászólásba tömöríteni a dolgot, így meglehetősen áttekinthetetlenné teszed a dolgot, főleg amikor 1 hónappal ezelőtti dolgokra reagálsz 1szavasokat...)
  • Mike at home
    #78
    azert, mert 10 eve megvan
  • Punkerwork
    #77
    miért lenne gáz, én se vállalok be 1 operációt fater helyett vagy szív beteget muter helyett, azt meg nem lehet elvárni tőle hogy 5x évesen minden képzés nélkül használni tudja a gépet.
  • Mike at home
    #76
    egyebkent se szoljal be! :(
  • Mike at home
    #75
    en amiota az eszemet tudom, azota igy forumozok
    anno meg az internetton is igy csinaltam

    joarcok topig meg mar nincs
    egyebkent sem vagyok joarc mar vagy masfel eve

    kicsit le vagy maradva
  • Mike at home
    #74
    azert az gaz, ha vki orvos letere, ilyen
  • Dzsini
    #73
    látom elhatároztad, hogy minden hozzászólást kommentálsz... szerintem ez mondjuk a jóarcok topicban próbáld eljátszani, ott 100ezer felett járnak, sokkal mókásabb :o)
  • Mike at home
    #72
    a kek tangat megertette?
  • Mike at home
    #71
    ugy kell megcsinalni, hogy mukodjon 2 kattintas nelkul is
  • Mike at home
    #70
    vandorarusok? :)
  • Mike at home
    #69
    elso mobiltelefonomat 29 evesen vettem, telleg maig olyan furcsa, assetom, hogyhogy nincs hozzaja zsinor, meg hogy van az, hogy a benne levo kisemeberke olyan jol el tudja valtoztatni a hangjat...

  • Mike at home
    #68
    ez meg mindig jobb mint nalunk, ahol mindenki megszallott
    2 gep van de keves, lassan kell egy 3.
  • Mike at home
    #67
    VAAAAAAA

    ez telleg jo :DD
  • Mike at home
    #66
    marmint a poen
  • Mike at home
    #65
    irkaljak magamrol lama dolgokat?

    elso PC-met ugy vettem 91-ben, hogy fogalamam sem volt az egeszrol

    deszar volt
  • Mike at home
    #64
    keremszepen a legutobbi php konferencian, az egyik eloado olyanokat mondott, hogy azt hittem nem hallok jol

  • tomsolo
    #63
    kollégám foldertörlési védelme a titkárnőkre, ilye dir nevek voltak eccer a vinyóján, vagy harminc:

    X-MUNKA - HA LETÖRLÖD ÚGY MEGB@SZLAK, HOGY IKREID LESZNEK!

    :DDD

  • tomsolo
    #62
    nekem régen ez volt a monitor keretre írva:

    Ha hozzáérsz a monitorüveghez, azt az ujjadat is elfogom törni amelyikkel nem értél hozzá!

    :D
  • Dzsini
    #61
    a gép előtt üléstől nem leszel hozzáértő... a tvnézéstől se leszel hiradástechnikai szakember :)
  • _Neo
    #60
    Világ életemben hacker akartam lenni, amióta csak tudok a számítógépek létezéséről. Aztán rájöttem, hogy hülye vagyok hozzá. Elég keveset értek a gépekhez, pedíg rengeteget ülök a gépem előtt. És még csak öreg sem vagyok. Erre varrjon valaki gombot... vagyok nagyon???
  • degenerator
    #59
    én csontról ,de most ja
  • zakika
    #58
    kulonben en is 27 eves voltam, amikor megvettem elso szamitogpemet (ha a sinclairt nem szamoljuk). total analfabeta voltam hardware teren. most mar nem vagyok total, de azert meg magam nem rakok ossze egy gepet, csak az alkatreszeket szoktam lecserelgetni :)
  • zakika
    #57
    felesegem nygnenje 62 eves es neki se nincs gondja a szamitogepekkel, eleg egyszer megmutatni valmit es elvan vele. igaz csak egy regi 486 van, de neki foleg az iram miatt van, mert tankonyveket csinal.
  • Gladiator
    #56
    fogadjunk már másnap hívott, hogy vmi nem működik.
  • FtranX
    #55
    szerintem látszott.
  • Gladiator
    #54
    Amúgy nekem is van egy 70 valahány éves ismerősünk, aki szinte mindent vág a gépen.
  • Adi
    #53
    És látszott rajtad, hogy pipa vagy?!
  • Adi
    #52
    LOL!:D:D
  • _Vegeta_
    #51
    Sztem ez is mint minden mas teljesen egyenfuggo. Rengeteg idos infost ismerek, akik ertenek is a dolgokhoz. De ahogy Dzsini is mondta #21ben, ahogy idosebb az ember annal nehezebben fogad be uj dolgokat. Szal amit mondjuk en 1 nap alatt elsajatitok az faternak kb 1het. Amugy enis tok0rol kezdtem még anno, meg fater is. Aztan mostmar o is photoshoppozik, corelozik, gepet szerel nem is olyan rossz szinten. Egy szonak is szaz a vege ha foglalkozik vele a koma, akko menni fog neki az info. Na befejezem a kis szosszenetet, a tortenetek nagyon barok!!:)
  • FtranX
    #50
    a végére teljesen kiakasztott.
  • Tetsuo
    #49
    Azért élvezted, nem? Különben parancsikont raktál volna neki az asztalra.. :)