2325
1231mod2kep2.jpg
Elég, ha a reklamált topic címét linkeled, a hsz. számát pedig kiírod!
Ha házigazda szeretnél lenni, kell a topic neve és linkje, a jelölt neve és linkje (az adatlapra), és azok a hozzászólások, ahol a jelöltet elfogadja az adott téma közössége. Ezeket írd be ide, és pár napig várj türelemmel.
A privát üzenetekkel - mivel nem tudják elolvasni - nem foglalkoznak a moderátorok, ne panaszkodj miattuk.

Mielőtt ebben a modtopicban folytatnád a veszekedést, !! KLIKK IDE !!
  • RelakSfromhome
    #319
    Dominónap 2004 topik átnevezése Dominónap-ra lehet-e? Vagy ne ebben a modtotyikban kérjem?
  • DEXTER92
    #318
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1132241278 -> Hihi, lehetőleg nem bezárni. Esetleg ha walaki megtenné hogyha csinálok egy bannert, berakná vhogy?
  • Monoton
    #317
    Ha ez nekem szól akkor bocs!
    Legközelebb nem oda rakom. Egyébként nem tudtam!
    Bocs!
  • Punker
    #316
    milliószor mondtuk már hogy ne a hulladék képfeltöltésre rakjátok, vab saját SG-s galériátok tegyétek be oda.
  • Monoton
    #315
    ezt a bannert be tudnátok rakni ide?
  • artschi
    #314
    már van Elit alakulatos topik, ezt del, htx.
  • Roll
    #313
    Légyszi a Threshold (tv) topikból töröld ki azt a képet, amit véletlenül rossz topikba raktam. Köszi
  • gabber_saviola
    #312
    töröjjétek má ezt a topikot, mert a szerencsétlen srác NEM HASZNÁLTA A KERESŐT!
  • Punker
    #311
    bent
  • zaki
    #310
    plz, 10 mp az egész, kösz
  • Mhosah Myth
    #309
    A Lost(tv) topicban a #2099 hsz-ben lévő képet linkelve kellene berakni és kirakni egy spoiler feliratot még mielőtt olyan látja aki még nem látta az adott részt amiből a kép van...
    Köszike előre is!
  • zaki
    #308
    ezt a bannert plz toljátok be ide, htx

    [nemtutta betenni saját maga]
  • Laky
    #307
    ja és moderátor topicban nem tékelünk
    hellosziaszevasz
  • Punker
    #306
    sebességláz ökörségedet.....
  • jointeer
    #305
    és tessék^^
  • jointeer
    #304
    ezek után már egészenbiztos hogy nem kapsz bant:c
  • Sanya52
    #303
    MIT?
  • Punker
    #302
    csak hogy tudd kis barátom nem én töröltem azt a topic-ot.
  • Laky
    #301
    látom nem érted :D
  • Sanya52
    #300
    mert utálom az igazságtalanságot!!
    Ez a köcsög kétszer levett,mert azt hiszi,hogy warez fórum,de nekem csak kellene a SEBESSÉGLÁZ C. film!!!nem akarom letölteni,csak megkapni!!
    Ki a fasz ez a punker,azt hiszi ő az isten?KÖCSÖG GECI!!!!
  • Laky
    #299
    most miért rontasz a helyzeteden? :|
  • jointeer
    #298
    :|
  • Sanya52
    #297
    a k..... életbe,te igazán nagy f... vagy!Basszál egyedül!!!!!
  • Punker
    #296
    warez topic-ot nyitottál.
  • Sanya52
    #295
    Punker!
    Most,hogy priviben megbeszéltük a részleteket,akár törölhetnéd is a büntimet!Vagy csak kiosztani lehet??????
  • Punker
    #294
    amúgy ki írogatja ki a (TV) jelzést a topic címekhez? :)
  • Punker
    #293
    "A házigazdai jogok kiosztásának elvei

    A házigazda jogok a fórum egy-egy témájára vonatkoznak, birtokában a felhasználó jogot kap a hozzászólások törlésére, és módosíthatja a téma fejlécét. Mivel a más felhasználók feletti jogok gyakorlása kiemelt felelősség, ezért az alábbi irányelv alapján adunk rá lehetőséget:
    -legalább 500 hozzászólás legyen a témában
    -a házigazdai jogot kérő fórumozó legalább egy éve regisztrált
    -az elbíráláshoz feltétlenül szükséges, hogy a felhasználó az adott témában is felvesse a dolgot, és ezáltal a moderátorok megismerhessék az igénylő támogatottságát, esetleges negatív kritikákat
    -a kategóriában jelen lévő moderátoroknak lehet más javaslata, illetve ha általuk negatív színben ismert emberről van szó, vétójogot kapnak

    A pozitív elbírálást jelentős mértékben gyorsítja, ha a felhasználó kompetens tekintély a szakterületen/témában (például írt FAQ-t, van honlapja a játékról,egyszóval letett valamit az asztalra), sok éve regisztrált és nincs rá panasz, vagy ha más topikokban már van házigazda joga, és a topiklakók elégedettségére végzi muködését.

    A házigazda jogot a [email protected] címen lehet kérni, megjelölve az adott témát (URL-t is!), a kérő felhasználó becenevét és azonosítólapját, illetve az adott témában a jog kérésének hozzászólásszámát. Minden levelet elolvasunk, de fenntartjuk a jogot az indoklás nélküli elutasításra.

    A HÁZIGAZDASÁG NEM JOG, HANEM FELELŐSSÉG. A felhasználó semmivel nem lesz különb, elvárjuk hogy segítse a fórumozókat, "legyen jelen". Pprobléma esetén a törlési lehetoséget elvesszük.

    Indokolatlan törlések, személyeskedés stb. esetén panasszal szintén a [email protected] címre lehet fordulni. Részletes indoklás nélküli tiltakozásokat nem veszünk figyelembe."


  • jointeer
    #292
    :ÐÐÐ
  • jointeer
    #291
    kockaujreg
  • Tobacco
    #290
    ez rövid válasz volt. akkor ki gondoskodik arról, hogy ne csesszék szét a topikot?
  • Punker
    #289
    nem
  • Tobacco
    #288
    Kérhetek valahol a S.O.S. New Orleans! topikomba moderálási jogot? Rögtön az elején belepiszkítanak, szeretném törölni a piszkos üziket, mert tereli a témát hülyeségbe.

  • Takezó
    #287
    értem én, csak a flémet nem így szoktátok volt eddig kezelni : )
  • Vlala #286
    sziasztok, van egy Vilgágfalu című topic... ki kellene javítani a címét Világfalu-ra. Köszi!
  • Punker
    #285
    ott van az indoklás az uccsó üziben, gondolom folyamatosan anyáztak a népek.
  • Takezó
    #284
    ezt miért is kellett bezárni? :\
  • Punker
    #283
    reklámot lát mert információt nem közöltél......
  • Kate2004
    #282
    Ez volt pillanatnyilag a két legfontosabb információ.

    Magát a topikot itt nem szeretném feléleszteni újra.

    Érdekelne viszont, hogy aki nem előfizető, vagy nem ismeri a szolgáltatást, az hogyan képes dönteni arról, hogy ez információ vagy reklám?

  • Punker
    #281
    ha hajladó vagy hasznos információkat adni akkor nincs baj, reklámozós topic-oknak nincs itt helye.
  • Kate2004
    #280
    Tulajdonképpen örülök, hogy az egész "UPC Direct" topikot töröltétek.
    Ez az Internet szégyene volt.

    Gyakran megkérdezik tőlem:
    Mi a jó egyáltalán az Internetben?
    Többnyire ezzel kezdtem:
    Megoszthatunk egymással olyan információkat, amire szükségünk van, de egyébként nehezen hozzáférhetőek.

    Erre volt példa a próbálkozásom:
    Leírtam, hogy régi felhasználóknak (én is az vagyok) milyen kedvezmények járnak.
    Ezek nem köztudottak.
    Feltehetőleg nem is járna jól vele a szolgáltató, ha mind a 150 ezer felhasználó igénybe venné.
    Ugyancsak leírtam, hogy kinek kell aggódnia, ha nem kapja meg az új kártyáját.
    A moderátor szerint ez reklám ...

    Ha a moderátor olvasott volna egy kicsit, talán meg tudta volna különböztetni, hogy a szolgáltató vagyok vagy egy felhasználó ...

    Visszatérve az alapkérdéshez, továbbra is elmondom, hogy mi a jó az internetben.
    Legfeljebb ezután hozzáteszem:
    Vannak azért helyek, ahol ez még 2005-ben sem megy ...