2325
1231mod2kep2.jpg
Elég, ha a reklamált topic címét linkeled, a hsz. számát pedig kiírod!
Ha házigazda szeretnél lenni, kell a topic neve és linkje, a jelölt neve és linkje (az adatlapra), és azok a hozzászólások, ahol a jelöltet elfogadja az adott téma közössége. Ezeket írd be ide, és pár napig várj türelemmel.
A privát üzenetekkel - mivel nem tudják elolvasni - nem foglalkoznak a moderátorok, ne panaszkodj miattuk.

Mielőtt ebben a modtopicban folytatnád a veszekedést, !! KLIKK IDE !!
  • toxikus
    #1923

    Kérem a moderátorokat hogy a Valóvilág4 topikot holnap este ha nem muszáj 22:00-kor ne zárják le. Természetesen ha annyira eldurvul akkor semmi gond ha lezárják de ha egyáltalán nem olyan a helyzet akkor felesleges lezárni. Mondom ezt azért mert az eddigi hozászolások alapján sokkal többen vannak azok akik szerint addig nem kell zárni amíg el nem durvul a helyzet mint azok akik csak azért záratnák már előre mert úgyis elfog durvulni a helyzet. Igen lehet hogy az lesz amit mondanak de mi van ha nem akkor tök felesleges volt bezárni. Szerintem a moderátorok is eltudják dönteni hogy mikor olyan a helyzet hogy zárni kell az adott témát.
  • spm
    #1922
    A nyelvnyújtogatást nem kell komolyan venni, ez egy smiley :) Nem bántó szándékkal írtam egyik hsz-t sem. Egyébként a linkek is hsz-ok számai voltak, szóval...
    Az, hogy ki mióta van regisztrálva, semmit nem jelent, én is voltam regelve sok-sok éve más néven, sőt, már akkor is ismertem és olvastam az oldalt, amikor még nem is sg volt a neve. Szóval ez semmit nem jelent.

    Az offolást ezzel be is fejeztem, elnézést érte, téma lezárva a részemről.
  • Dzsini
    #1921
    Akkor a képen levő szöveget is értelmezd, és ne állj neki szőrszálhasogatni, ráadásul belekötni egy olyanba (meg nyelvet nyújtogatni rá), aki pár évvel régebben van itt, esetleg már ismeri a szokásokat és jószándékúan segíteni próbál neked.
  • spm
    #1920
    "Elég, ha a reklamált topic címét linkeled , a hsz. számát pedig kiírod!"

    Az van írva, hogy elég, nem az, hogy "csak így jó, vagy ilyen módon kell, vagy így fogadjuk el" stb... Ez az jelenti, hogy elég így, nem kell vele szórakozni (részletes linkelés). Nekem ezt jelenti. És mivel nem vagyok moderátor, fogalmam sincs, mikor hogyan látszanak a moderátori eszközök, gondoltam, így egyszerűbb.

    Egyébként normálisan is el lehetne mondani, lenéző és kioktató hangnem nélkül.
  • Dzsini
    #1919
    Egyrészt a moderátorok figyelik azt is, hogy mi van egy hozzászólás környékén - ezért jobb, ha a teljes topicot látjuk.
    Másrészt a moderátori eszközök a topicban működnek (hozzászólás törlése, stb.), megjelenített hozzászólásnál nem.

    Ha csendben maradsz, és elhiszed, hogy a moderátorok nem viccből írják ki a fejlécbe, amit kérnek, bölcsebb maradtál volna.
  • spm
    #1918
    Ott a topik címe az linkelt oldal tetején

    Egyébként lentebb a kolléga nem írta a hsz-ek számát sem, azért bátorkodtam leírni.
  • Dzsini
    #1917
    Igen, pont ezzel nehezíted meg - talán nem véletlenül írják azt, hogy a topic CÍMÉT linkeld.

    Azért gratulálok.
  • spm
    #1916
    Oké, csak így gyorsabb. Az csak nem baj, ha megkönnyítem a moderátorok dolgát.
  • toysoldier
    #1915
    Elég, ha a reklamált topic címét linkeled , a hsz. számát pedig kiírod!
  • spm
    #1914
    Ja és a másik troll, aki szerint ha valaki jelent valamit ide a moderátoroknak, akkor annak az apja/nagyapja is "feljelentgető" volt.

    #76654

    Egyébként meg nincs semmi baj a VV4 topikkal (amúgy is 2 hét van vissza a műsorból), csak néha betéved pár troll, de ez bármelyik topikban előfordulhatna, csak most ez a topik van éppen a lista tetején... Nem a topik tehet róla, ha pár idióta betéved oda.
  • spm
    #1913
    Inkább a hozzászólásait linkeld (flame, off, személyeskedés):

    #76658
    #76663

    És ezen kívül már 2x linkeltem az előbb én is, és nem hajlandó befejezni. Bejön a topikba és mindenkit lemajmoz, lebirkáz, és az nyomora miatt sír...
  • Narxis
    #1912
    VV4 topik

    [HUN]Crassus hozzászólásai már önmagában is megérnek egy kitiltást. A topik hangneme teljesen normális volt amíg be nem tért és elkezdett a cigányságról meg teljesen más dolgokról beszélni.
  • Rash87
    #1911
    Mint az óvodában... De már csak pár hét :D
  • spm
    #1910
    És folytatja:

    #76646
  • spm
    #1909
    Beszólogatás (nem első eset):

    #76641



  • spm
    #1908
    Zsolt2233
    Spammelni jár a VV4 topikba, soha nem ír normális hozzászólást, csak nyomja a linkeket, reklámozza az oldalát. Már hetek óta, de hiába lett neki szólva, hogy fejezze be. Csak néhány a sok spamből:

    #75746
    #75767
    #76316
    #76318
  • barnuska665
    #1907
    és még fenyegetőzik is
  • barnuska665
    #1906
    Feladó: tommygear
    Elküldve: 2011. 04. 21. 16:14
    Tárgy: Nincs tárgy
    nem lesz ennek jó vége azt remélem tudod
  • barnuska665
    #1905
    igen,voltam bannolva az ilyenféle emberek miatt,mint te.Csak a fórumot minősíted a példátlan viselkedéseddel.Csodálom hogy megtűrnek a normális fórumozók közt
  • tommygear
    #1904
    dobjátok már ki ezt a selejtet, drevil(kocsis) alrege többször volt bannolva is


  • barnuska665
    #1903
    köszönöm a moderátor uraknak
  • barnuska665
    #1902
    Figyelj,ha ennyire retardált vagy,hogy ok nélkül vádaskodsz,akkor ezzel csak a fórumot járatod le.Talán ha megnéznéd Drevil és az én ip-et akkor rájönnél valamire,ami persze neked nehéz
  • Ironman2
    #1901
    Az Sg legalja vagy Drevil! Miattad nem fogják mégegyszer bezárni a topikot. Maradj szépen máshol az összes alregeddel,vagy kérj bocsánatot mindenkitől nyilvánosan,és tanulj meg normálisan fórumozni!
  • barnuska665
    #1900
    Bizonyos "adios amigos "felirat jelentkezik a w4 topikban,és persze hozzá sem tudok szólni.Kérném a felelősségre vonását az elkövetőnek,aki csak úgy önkényesen ezt tette velem.Semmit nem követtem el,és ez így csak a fórumot minősíti
  • Ironman2
    #1899
    Már csak 3 hét,és vége.
  • [NST]Cifu
    #1898
    Minő meglepetés, megint a VV4 topic... :\
  • spm
    #1897
    Ismét csak Ő, ugyanaz, mint amiért már figyelmeztetést is kapott.

    Cigányozás: #74291
  • Ironman2
    #1896
    VV4 topikban Wlanserafnak egy bant.Már nem ez az első napja hogy ide jár személyeskedni.Köszönjük!

    73747,73752
  • kalap765
    #1895
    Személyeskedés, sértegetés


    VV4 topik
    #73604
  • spm
    #1894
    Cigányozni jár a topikba, már nem először, unalmas:

    VV4 topik #73573
  • Jakuza001
    #1893
    Szerintem te jobb ha csondben maradsz, mert te a masik vagy aki allandoan szemelyeskedik.
  • Takezó
    #1892
    Jakuza, te vagy a VV-topik ügyeletes trollja, úgyhogy szerintem ne gyere ide pampogni.
  • Jakuza001
    #1891
    http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1080854215&no=71730

    Tobbszoros balfaszozas, szemelyeskedes.
  • IXEMGabeo
    #1890
    sziasztok

    ezt a képet szeretném bannernak

    ebbe a topikba, köszönöm
  • Ironman2
    #1889
    VV4 Topik
    70296,70297

  • Ironman2
    #1888
    Igen
  • Tyler1
    #1887
    jó lenne már kicsit szünetre küldeni a folyamatos balhé generálásért! tegnap óta csak cigányozni járnak be a VV topikba, a Jakuza spanjával együtt.
  • Ironman2
    #1886
    Amugy már napok óta szitja itt a feszültségeket,nem ez az első esete:
    69855,69842,69831,69823,69802...stb
  • Ironman2
    #1885
    VV4 Topik

    Wlanseraf-nak bünti flémelésért,és személyeskedésért!
    70248,70249,70250,70255
  • Ironman2
    #1884
    Két külön téma,persze hogy másak az indulatok.Itt emberekről van szó,nem játékokról.Amúgy már kezdek én is begurulni,mikor látom a sok idiótát,és egyszerüen nincs aki tiltsa őket,pedig Wesker tudja a módszereket,mert elküldtem neki.Itt az Sg-n is van egy topik amiben leirják azt hogy hogyan kell elrejteni mások szövegét,ha olyan az illető.Én nem fogok meglepődni ha bezáródik a kapu egyszer.