511
Hűségről őszintén....
  • Desiderata #511
  • rafaello
    #510
    lol
  • krisztike
    #509
    OKÉ !!!!
    Nem bántalak ... :)
  • Rafaelo
    #508
    nebáncsá!!!!!!
  • krisztike
    #507
    és akkor mi van?

    Ha topic cím változást akarsz nyiss 1 újat én bizti benézek abba a világba is ... :)
  • Rafaelo
    #506
    jé a mimacs nyitotta :O
  • krisztike
    #505
    oké

    végül is jön a nyár :DDD
  • Rafaelo
    #504
    legyen a topic új neve : HŰSSÉG !
  • krisztike
    #503
    Tévedni emberi dolog... :)
    (én férjnél vagyok és nem szándékozom leváltani az illetőt és tényleg ott volt mellettem,amikor más elhagyott volna-ez 1 más vétsége miatti autó balesete volt és majdnem az életembe került utána pedig 2 év lábadozásba...)



    Az embereknek meg kell ismerniük az életet,hogy valójában külömbséget tudjanak tenni jó és rossz között.
    Ezért is kell kipróbálniuk minnél több mindent addig,amig nem kötelezik el magukat más mellett.(sztem)

    Nem kell mindent "a savanyú a szőlő" kategóriába rakni. :)
  • Seat
    #502
    Talán nagyon kevés embernek adatik meg az életében,hogy megtalálja azt aki igazán érdemes a hűségére...
    Ők nem olvasnak ilyen topicot... :(
    a topic pedig nö...
  • krisztike
    #501
    Csak nem tudom,hogy milyen pofát vágnál,ha veled is ilyenek lennének.

    (pl.:melletted még 1 egész focicsapatot tartanának vagy csak,amíg az ágyban hasznodat tudják venni addig kellenél...
    Tudod,ha szerelmes lennél és ilyen módon jól megszívatnának tudnék jót röhögni az ilyen embereken. :)-pedig senkinek sem kívánok csalódást.-
    Mert az ilyen stílusú személyek elvárják a másiktól,hogy hűséges legyen hozzájuk.
  • lachun
    #500
    nem vagyok hüséges ,és ezt én el is mondom mindig!!
  • krisztike
    #499
    Csak akkor számít,ha olyanokat vág a fejedhez,amik oltári nagy fájdalmat okoz és olyasmivel vádol,ami véletlenül sem történne meg csak egszerűen bántani akar,mert szar napja volt esetleg stb.
  • Braveheart
    #498
    Az volt barátnőmet imádtam szinte... mindig az járt a fejemben hogyan okozzak neki boldogságot, mikor látom legközelebb (koleszos volt és hetente max 2X láthattuk egymást) Életem legszebb 3 hónapja volt az mikor együtt voltunk. Aztán hibáztam vmit (nem léptem félre, eszembe se jutott volna, a hűségemre vagyok a legbüszkébb) és hiába kértem bocsánatot, ő visszavágott, de nem is sejtette hogy mekkora fájdalmat okozott vele... utána megpróbáltam visszaszerezni, 3 hónapon át próbálkoztam, de megint megbántott vmivel, és nagyon elkeseredtem. Most, múlt hétre gyűjtöttem össze annyi erőt 3 hónap után hogy megmondjam neki amit akartam. Azóta nem beszéltünk. Sose bántott meg még ennyire senki, mint ő. De nem haragszom rá. Sok dolgot tanultam tőle-miatta.
  • Unreal1942
    #497
    Nem a szavakkal lehet kifejezni a szeretetet.
    Abból amit leírtál nekem az jön le, hogy nem annyira vagy nem úgy szeretett ahogy te.
    Persze ezt egy szerelmes szív nem veszi észre és ha észre is veszi nem igazán érdekli.
  • krisztike
    #496
    Nagyon ismerős...

    A nagy "Ő" elvárt mindent és nem vette észre soha,ha fájdalmat okozott akár 1 szóval is.Viszont nekem mindenre figyelnem kellett,tőlem mindent elvárt és nem az számított,hogy mi az igazság,hanem,hogy mi az ő igazsága és mit akar ő hallani.Úgyhogy már nem tudtam valójában mit mondjak és mit is szeretne annak ellenére,hogy állandóan azt emlegette mennyire szeret,imád ő engem.




    Ilyenkor nem tudom mit is csináljak... :o(
    De természetesen én vagyok a hülye,hisztis pina.
    ???????????????
  • Unreal1942
    #495
    Ismerős. Igazad van.
  • Braveheart
    #494
    Nem azt mondtam hogy ezentúl hűtlen leszek, hanem azt hogy sokkal óvatosabbnak kell lennem, mert egyszer már nagyon ráfáztam ahűségem miatt. De hosszú történet és nem is szívesen mondanám el. A lényeg hogy én még soha nem szerettem senkit úgy mint azt a lányt, ezt tudattam is vele, megpróbáltam éreztetni is vele, de ő visszaélt ezzel.
  • krisztike
    #493
    Hűség ---ez 1 tág fogalom...
  • akos
    #492
    Jáá...
  • krisztike
    #491
    Mindegy.Ha semmi sem okozna fejtörést akkor túl egyszerű lenne minden.



    Talán így már fogtad az adást? :)
  • akos
    #490
    De akkor sem értem.
  • krisztike
    #489
    Kézzel fogható - ezt átvitt értelemben értettem.
  • akos
    #488
    Kézzel fogható? Nincs ezen semmi, amit kézzel lehetne fogni...
  • krisztike
    #487
    Tudod,ha minden olyan kézzel fogható lenne akkor túl egyszerű lenne az élet.S nem mindenki gondolkodik úgy ,ahogy te vagy én.
    Ufff! :)
  • akos
    #486
    Az egy dolog, hogy nehezen bízik meg az ember bárkiben is.
    Bár sosem értettem, miért.
    Miért a következő ember bűnhődjék amiatt, amit az előtte lévő követett el?
    Ha én csalódok valakiben, akkor abban nem bízom többé. Ilyen egyszerű. De hogy azért vonjam meg a bizalmam olyanoktól, akiket nem ismerek (és ebből adódóan soha nem is ártottak/árthattak nekem), mert egyszer valaki (akihez semmi köze nincs az 'új' embereknek)megsértett engem, számomra az egyik legérthetetlenebb és legostobább, legszűklátókörűbb dolog.
    Uff!
  • krisztike
    #485
    Olvastam és félreértésem miatt bocsánatot kérek. :)
  • krisztike
    #484
    Ebben is van vmi,de amikor az ember megégeti magát még a gyufától is fél.Miért?Mert a gyufa tűzveszélyes szerszám úgymond - még akkor is,ha nem te játszol vele ill. nem dohányzol.

    Ilyenkor a legnehezebb megbízni vkiben és fennáll az a veszély is,hogy csak olyan embert keresel,akinek a fájdalmaidat szeretnéd elmondani ill. a szívedet kiönteni.
  • akos
    #483
    Mit, Krisz? Én nem a Te történetedre reflektáltam.
    Csak jeleztem, hogy szerintem félreértetted a Faki által írtakat.
    Asszem, kicsit elbeszélünk egymás mellett. Olvasd újra a postokat. :o)
  • krisztike
    #482
    Te tudod miről van szó ezért nem kellett volna ezt írnod...
  • akos
    #481
    Egy kapcsolat kezdetén honnan tudod, hogy megérdemli-e a másik?
    Vagy akkor egy kapcsolat elején Te soha nem leszel hűséges?
    Kiszabsz egy időt magadban, ami alatt a másiknak bizonyítania kell a rátermettségét és a jóságát annak érdekében, hogy onnantól majd hűséges legyél hozzá?
    Vagy mégis hogy gondoltad?!
    Ki fogja eldönteni, hogy a másik ember mire érdemes? Te? Ki vagy te?
    És téged ki fog megítélni, hogy mire vagy érdemes? Hm?
  • Braveheart
    #480
    én is így jártam mint Krisztike...
    ezért írtam csak azt amit az előbb
    Még akkor is hűséges maradtam amikor már a bnőm rég más felé kacsintgatott és azzal etetett hogy van még esélyem. Hát nem. 3 hónapig próbáltam visszaszerezni és mit kaptam pár napja? " Már minden elmúlt sajnálom" Ennyit a hűségről!
    Majd ha lesz vki aki megérdemli majd megkapja tőlem. De sokat tanultam ebből, megváltoztatott.
  • akos
    #479
    Szerintem irónikus értelemben veendő amit Faki írt.
  • krisztike
    #478
    Mit értesz gyengeségen?(ill.,hogy érted ezt?)


    Én is hűséges voltam és pont azért kaptam a pofonokat...igaz,sajnos nem tanultam belőle és még most is az vagyok.De azokat az ütéseket nem fogom soha elfelejteni.(csak egyetlen okból,mert ok nélkül kaptam másik illető rosszindulatúsága miatt)
  • akos
    #477
    Úgylátom, mi yol megértenénk egymást :)
  • Faki
    #476
    "Én a nagy hűségemmel akkorát szoptam hogy nemigaz
    Nálam ezentúl egyet jelent a gyengeségemmel"
    Gratulálok! További boldog életet. Csak annyit mondok, hogy ezentúl ilyen "szánalmas, gyenge" csajokat is kerüld, ja és a feleséged nehogy gyenge legyen!
  • Vlala #475
    kezdem érteni a kérdőjeleket.
  • akos
    #474
    Ez a beszéd!
  • Braveheart
    #473
    Hűségről őszintén....

    Én a nagy hűségemmel akkorát szoptam hogy nemigaz
    Nálam ezentúl egyet jelent a gyengeségemmel
  • Membrah
    #472
    Az próbálok lenni..:)