69
Melegítő a Viasaton nemsokára
  • Ryleh
    #29
    A lektéritőn bes@arnál!!!!!1xláttam...500.000- bol 1 nagymami konyháját(!) ujitotta fel a 2 dizájnerpöcs,de tapétának régi ujságokat nyaltak a falra!!!!Mert az olyan "retró".....aztán sima OSB lemezből az udvaron(!) tákoltak össze 1 lehajtható aztalt-mint a lepukkant lacikonyhákban van-meg még 1-2 okosság volt....Gondolom a mami amikor elment a stáb,akkor simán felkötötte magát...mert nem láttam a fején örömöt....max annyira vigyorgott,mintha a villamos alá került volna....
  • Taranov
    #28
    Csak az az idegesítő, mikor ráerőltetik a műsort a nézőkre úgy, mint a Valóvilág esetében. Néha néztem a Barátok köztet (nemröhög!) és annak a szünetében, mindig mutatták a villát, meg a panelprolik beszélgetéseit. MEg persze más műsorok reklámszünetében is ez ment.
  • Mike at home
    #27
    aztán miért ne?
    amit nem látsz az nincs?

    ha meg annyira zavar, akkor meg minek nézed? lehet mást is csinálni, nem kell mindig a TV-re meredni
  • davos80
    #26
    Jó tudni, hogy még vannak normális emberek...
  • Bandee1987
    #25
    1ébként nem érdekelnek, nem zavarnak a buzik, elfogadom őket, éljék csak a saját világukat, DE EZT NE MUTASSÁK A TV-BEN!!!
  • Bandee1987
    #24
    Az nagyon durva műsor volt. Mindössze 2-3 percre néztem bele, iszonyat durva az a peti!!!Szőkés haja van, és tök buzis alakja.
  • winnie
    #23
    nemtom mit tud a laktérítő, a műsor egyébként amerikai reality show, szóval narrátoros lesz meg minden. homofóbok mindenesetre kerüljék:)
  • Narancs
    #22

    Amúgy gondolom te már láttad, jó a műsor?
    (mondjuk jobb mint a Laktérítő?)
  • winnie
    #21
    a vicces az egészben, hogy a 'melegítő' c. műsor, azaz a queer eye for the straight guy, nem a homokosokról szól. csak annyi a lényeg, hogy ők azok, akik átalakítják a nem-homokos emberke lakását, környezetét, életstílusát, esetleg kinézetét, hogy szalonképes legyen. a homokos főszereplők csak egy csavar a klasszikus makeover (átváltoztatós) műsorban
  • Eye-scream
    #20
    Na igen a mai részben azért tényleg eléggé kidomborították a témát... Egyébként hazudnék ha azt mondanám, hogy engem aztán abszolúte nem zavar, de undorítónak sem találom. Kicsit furcsa látni és kész. A sorozat viszont szvsz jó szal továbbra is nézni fogom.
    Az meg hogy lesz ilyen különbejáratú műsoruk nemtom miért kéne, hogy zavarjon bárkit is, engem sem érdekel nem is fogom nézni és kész.
  • Narancs
    #19
    csaknembuziő...:)
  • Narancs
    #18
    Ja, csak ma épp úgy adta be az extazit a kigyúrt faszra izguló atlétás fiú a szerény hullamosónak, hogy rátette a kapszulát a nyelvére, majd egy jó nagyot belenyalt a szájába...na ez az ami zavar...
  • Eye-scream
    #17
    Sírhant Művek szvsz jó, buzik ide vagy oda....
  • Bandew
    #16
    Egyszer volt már valami buzis műsor. AZ volt a címe, hogy Hőemelkedés Petivel!
    :-D
  • Mike
    #15
    a régi 0-hoz képest többen vannak

    aki biztos abban, hogy ő nem buzi, és nem fogja a buziságot elkapni mert ezt nézi a tvben, vagy kezet fog egy buzival, az mtől lenne homofób

    csak azt akarjuk beszüntetni, likvidálni, eltüntetni, amitől félünk

    nem félek sem a buziktól sem a zsidóktól
    nem vagyok náluk kevesebb

    ha meg a gyerekem tegyük föl buzi lesz (de nem a műsortól ugye) akkor az meg az ő dolga. nem fok beleszólni, sem kitagadni
  • Mike
    #14
    hülye kereztényő
  • Mike
    #13
    smmijenő

    mektudja, hogy vannak buzik

    nemnagyszámő
  • neuro
    #12
    homofób topik. már csak ez kellett ide...
  • akrapek
    #11
    azé télleg sokat reklámozzák magukat a homokos bácsik
    és ezt már a toleránsok is észerveszik és ellenzik
  • winnie
    #10
    és még vannak akik csodálkoznak, hogy itt tart kedves balkáni országunk kultúrája. az ilyen rezsőket olvasva, nem csodálkozom az öngyilkossági statisztikákon sem...
  • rezsofiz
    #9
    fuj bazmeg hogy gyujtanak fel magukat akik ilyen musorokat talalnak ki
  • Ryleh
    #8
    báááázzzzzzzzzzzzzzz......:(((((((
  • akrapek
    #7
    ja aranyos homokosok
  • winnie
    #6
    ez nem a homokosokról szól, hanem ez egy makeover típusú reality. aranyos műsor.
  • Dynamic
    #5
    Van még egy sorozat amiben buzzancsok vannak, nem jut eszembe a címe.Egyébként már hónapokkal ezelőtt észrevettem, hogy ez a trend az új filmeknél.Mármint minimum egy ratyi pár.
  • akrapek
    #4
    pontosan mindent az sd-6 irányít le velük !
  • Narancs
    #3
    Sajnaos a média és az őket irányító titkos kormány ügynökségek célja a társadalom elkorcsosítása!
    Minden csatornán egyre több buzis műsor megy!
    Pl: TV2 - Irigy hónalj mirigy: eddeig sem voltak viccesek, de mióta minden műsorban nőnek öltöznek és egymást nyllják, tapogatják, SMÁROLNAK azóta egyenesen hánynok tőlük!
    Aztán ott a V3: Sírhant Művek, egyszer akartam megnézni, erre mikor odakapcsolok két csávó nyelvvel egymással.
    Sex és New York: dettó, erre 2 buzi akar 1 nővel...nem is folytatom...
    Nagy Ő kis extrával, a csajnak fasza van.
    RTL Klub: VV Lezli (no comment)
    Ezek csak azok voltak amik most hirtelen eszembe jutottak!
    ÉS ERRE JÖN A MELEGÍTŐ!!!
    A buzikat nem útálom, egyszerűen undorítónak találom azt, hogy manapság menő buzinak lenni, legalábbis a média ezt súlykolja!
    Adhatnának buzis műsorokat, amelyekben férfiak egymással közeli intim kapcsolatban állnak, de NEM DÉLUTÁN NÉGYKOR!!!!!
    Egy 6 éves kisgyerek személyiségfejlődésére vajon milyen hatással vannak ezek a műsorok?
    Szinte nincs olyan nap, hogy ne látnék vmelyik csatornán vmi buzi, vagy buzis dolgot. 18as karika sehol, simán ott a 12es...

  • akrapek
    #2
    meleg lessz lál !
    támadnak a meleg fütyik és még büszkék is rá

  • Lacc
    #1
    Hihetetlen, ezt is megértük. Ma láttam a bemutatóját a Viasaton, 5 buziról fog valami sorozat szólni Melegítő címmel ááááhhh eljött az armageddon uram bocsásd meg bűneinket