419
.
  • Octopus21
    #19
    Sziasztok! Én is dreamweaver mx 2004 et használok. Abszolút kezdő vagyok a témában ugyhogy csak egyszerű oldalt csináltam, de most nem ez a lényeg. Az a problémám hogy nem tudok egy normális galériát összehozni. Olyat hogy lehet hogy amikor valaki rákattintana a galériára akkor megjelennének különböző mappák (mindegyik más címmel) és azokon belül lennének a képek? Ja meg amikor valaki rákattintana egy képre és ugye előhozná nagyba akkor maradjon meg a háttér, esetleg a zene is. Ja meg a másik hogy lehet háttézenét felrakni? Előre is köszi!
  • Johnyy
    #18
    nincs hozzá :(
  • urbijoe
    #17
    nem tud valaki hozzá magyarositást?
  • grizzly21
    #16
    olyan table-t használj, aminek a borderje ( körvonal) = 0. Egyébként Photoshop tud is olyat, hogy save for web és az egészet magától htmlben elmenti.
  • Tumor
    #15
    PLZ VALAKI SEGÍTSEN !!! gyorsan kell honlapot röktönöznöm és grafika már kész már csak össze kéne illeszteni a képeket, de ez a g@ci képtelen normálisan összeilleszteni két képet alul-felül, mindig marad hézag vagy eltolódik.... már nagyon ideges vagyok... próbáltam table-be helyezni de akkor meg a perem parad meg mindig valahogy... 5let-et, trükköt kérek szépe amivel hatékonyan tudnám kezelni a problémát ! köszönöm előre is !
  • Temaruk
    #14
    Jaa, és itt az oldalam címe, még csak próbálgatom a Dreamweavert, eléggé bénácska honlapot készítettem...

    oldalam címe
  • Temaruk
    #13
    Üdv!

    A Dreamweaver 4-ről kérdeznék... Tudom, hogy ez nem az fórum, de a másik már mintha 3éve halott lenne...

    Szóval: Frameset-et raktam az oldalamba, de amikor felrakom a tárhelyre és megnyitom netről, nem működik.

    Hogy egészen pontos legyek: felül van egy frame, meg az alatt balra, jobbra pedig a main frame található. A baloldali frame-be gombokat/linkeket pakoltam, és mindegyiknél a target-et mainframe-re állítottam. Ehhez képest amikor netről rákattintok vmelyikre, az ugyanabban az ablakban jelenik meg és sehol a frameset...
    Mi lehet a baj??? Segítsetek!!!
  • Magnetic
    #12
    Sziasztok!

    Dev mx 2004-et használok és szeretnék egy nagyon alap megrendelőlapot összeütni vele. Ez tartalmazná a termék nevét, kódját, árát. Majd a végém a teljes összeget összeadja.Amikor megnyomják a "megrendelem" gombot, a form-ot elküldené egy adott e-mail cimre.
    Tud valaki segiteni?

    Üdv,
    Magnetic
  • Johnyy
    #11
    Ezen progesz alatt , fiuk hogy lehet hátttérzenét rakni a honlap alá,, minden helyi link alá is ?
  • 0ppika
    #10
  • Taranov
    #9
    De Dreamweaver-t kellett volna beírni :D
  • Taranov
    #8
    Akcióbaléptél megint buta-topik nyitás tekintetében :)
  • ricsi1
    #7
    hülye!http://www.sg.hu/forumkereso.php?mit=macromedia&hol=topic
  • 0ppika
    #6
    Logikus, ha beírod a keresőbe hogy dreamweaver akkor flash-t ad ki
  • 0ppika
    #5
    Jómeglátás, bár én nem úgy élnék vissza vele, mint a mostaniak közül jópáran...
  • ricsi1
    #4
    öjjha..pedig rákerestem...csak flaseseket talált
  • cyrus #3
    csak egy napra lennék mod.....
  • 0ppika
    #2
    Gondoltam hogy te nyitottad, és milyen feleslegesen:
    http://www.sg.hu/forumkereso.php?mit=dreamweaver&hol=topic
  • ricsi1
    #1
    hi!
    keresnék a progihoz magyarosítást,amenniyben létezik,légyszi jelezzétek