173
72 cm-es tv kellene.
  • Punkerwork
    #133


    A héten mutatták be az LG Electronics legújabb csodáját: a világ első plazmaképcsővel integrált HDTV-jét. A készülék amellett, hogy rengeteg egyéb különlegességgel is rendelkezik, tartalmaz egy beépített high-definition digital video recordert (HD-DVR) is
  • BADE
    #132
    A miénk szar volt(130k-s),kettőt is kipróbáltunk,mindkettőnél ua. a szellemképes hiba.Sportadásoknál nézd meg a TV-t,mert a gyors mozgást nem nagyon bírja.
  • FrezeR
    #131
    amint látod én is szivtam egy Samsung tv-vel a pontos tipusát most nem vágom fejből, de ez hasonló lehet a tiedhez amit irtál. szóval nézz utána alaposan a képminőségének.
  • zizzenet
    #130
    Tisztelt kollégák. Nagyon fontos kérdésem volna, minden releváns vélemény/válasz érdekel.
    Filózom egy tévén, íme az adatai:
    Típus: Samsung CW29M66V
    Képátló: 72 cm
    Frekvencia: 100Hz
    (és még virtual dolby, időzár, 2 scart, programozott hang- és képbeállítások blablabla)
    Mindez 100 000 Ft.
    Nos? Vélemények?
    Előre is köszönöm.
  • Ramore
    #129
    amíg garanciális, addig ingyen is ki kell fáradnia a szervízes uraknak, ha már nem az, akkor van a köhögés
  • FrezeR
    #128
    értem, már csak egy láma kérdésem maradt, pontosan melyik gombokat és hogy kell megnyomnom?:) s utána minek kell bejönnie a képernyőn?
    köszi
  • Angyisz
    #127
    A 100Hz-es TV-k gyakori hibája a képfolyás, ezt a szervizmenü eeprom értékek visszaállításával tudod korigálni (pl.SAMSUNG szervízkód DISPLAY-MENU-MUTE-POWER)az eeprom értékek folyamatosan változnak különböző paraméterek között de FIGYELEM !!! ha ész nélkül állítod el az értékeket az életben nem állítja vissza neked senki általában a szerelők 3-4e forintot kérnek egy ilyen akcióért, mielőtt elálligatnál mindent írd fel egy lapra ha elbaxod vissza bírd állítani.
  • Ramore
    #126
    amíg garanciális, addig ingyenes!
  • Ramore
    #125
    egy szerelőtől!
  • FrezeR
    #124
    sajna nem tudom a kombinációt amit be kell ütni hogy behozza ezt a szerviz menüt. szerelőt meg még nem volt lehetőségem hivni egyéb okok miatt. végülis milyen kombináció ez és honnan tudhatnám meg?
  • Ramore
    #123
    Nem segített a mosódáson a szervízmenűben nyúlkálás? Hívtál szerelőt végülis?
  • Punkerwork
    #122
    öreged mindig is TV mániás volt
  • BADE
    #121
    Majd szét kell nézni,eredetileg nem is akartam Tv-t,csak apa vasárnap azzal állított be,hogy most hozott egy újat.
  • Punkerwork
    #120
    vegyél Panasonic-ot nekem semmi bajom vele :)
  • BADE
    #119
    Most volt apa nemrég megnézni a tv-ket és szinte mind ilyen.Pedig tök királyúl nézett ki.Az odalenti Tv is 100Hz-s és nem csinálja ezt.
  • BADE
    #118
    A Thomsont el kellett vinni nagymutterhez,mert az övé tönkrement és abban a pillanatban kellett neki egy új.Most,hogy visszavittük ezt a Samsungot,nekem maradt a régi 29 centis Elekta Tv:D
  • FrezeR
    #117
    nekem pont ilyen van és ugyanez a baja :( de mi nem vittük vissza sajnos időben...
  • BADE
    #116
    Thomson volt az:)
    Más adón is észre lehetett venni,de különösen sportközvetítések alatt.Iszonyat zavaró,inkább így nem kell.Én is azon gondolokoztam,hogy lehet a 100Hz a probléma.
  • Punkerwork
    #115
    a Sony helyett ami nálad volt? amúgy 100 Hz-es TV-knél más is írta már hogy foci alatt sz@r
  • BADE
    #114
    Most vettünk egy Samsung Tv-t,de az előbb említett probléma miatt vissza is vittünk,nagyon zavaró,hogy pl. focimeccs alatt szellemeket látok...
    Mással is előfordult már?
    Itt a tv:
  • BADE
    #113
    Mi lehet a probléma,ha szellem style-hoz hasonló dolgokat produkál a Tv?
  • datango
    #112
    100
  • FrezeR
    #111
    értem..köszi:)
  • Tatyla
    #110
    nekem még a vastagabbik van...
  • Seth
    #109
    Nem...csak tudni kell a kombinációt, amit a távirányítón kell beütni
  • FrezeR
    #108
    még azt szeretném megkérdezni, hogy ez a szervizmenü olyan amit csak szakember tud megnyitni?
  • FrezeR
    #107
    hmm. lentebb irták már, hogy az újabb tipusokban van valamilyen szürő ami ezt a mosódást gátolja. ami nekem van abban tuti nincs. de lehet a tiedben van. de akkor sem lenne szabad ennyire mosódnia szerintem...hát nem is tudom mit gondoljak már.
  • Punkerwork
    #106
    Panasonic TX29PS11P
  • FrezeR
    #105
    s neked milyen tipusu tv-d van?
  • Punkerwork
    #104
    én semmi ilyet nem vettem észre
  • FrezeR
    #103
    tényleg igy lenne? nem alapból ilye "elfolyós" minden 100-as?:) mert ha igy van nagyon örülnék neki ha tudnának javitani rajta
  • Angyisz
    #102
    a mosódás = képfolyás, el vannak állítódva a TV-d eeprom értékei, gondolom garanciás még hívj egy szerelőt belép a TV szervízmenüjébe és 2 perc alatt visszaállítja és nem lesz vele gondod.
    Ja a 100Hz nagyságrendekkel jobb mint a hagyományos 50Hz-es.
  • Punkerwork
    #101
    Az LG bemutatta 30 hüvelykes szupervékony televízióját





    na végre, remélem a többi gyártó is elkezdi csinálni őket minél hamarabb.
  • Jogyerek
    #100
    de ezeket csak neten látom fölöslegesen nem akarok felmenni pestre
    azért kérdezem a közönség véleményét :)
  • Punkerwork
    #99
    nem tom milyenek az LG tv-k + én 100Hz párti vagyok, amúgy meg neked kell tudnod hogy tetszik e a képe vagy sem :)
  • Jogyerek
    #98
    ezért a tv-ért 60-at kérnek és új
  • Jogyerek
    #97
    most van egy Lg tévé

    LG RB-28CZ10RX 16:9-es TV készülék:

    - 72 cm LG képcsö
    -NICAM Stereo
    -Full OSD menü
    -Teletext
    -99 programhely
    -Gyerekzár
    -Elõlapi A/V csatlakozó ( RCA )
    -Scart csatlakozó
    -16:9-es képarány
    -5 sávos equalizer

    Szerinted ez jó? csak 50 hz azt hiszem mert nem írja hogy 100 hz-es volna
  • Punkerwork
    #96
    nekem Pana van szal :)
  • Lesszi
    #95
    én nem vennék thomsont, 2 is volt, és mindkettőnek 1-2 év után bekrejcolt a képcsöve....persze működik meg minden, csak téged idegesít hogy a szinek nem olyanok mint eredetileg...
  • Jogyerek
    #94
    aham <br>
    sajna megvették előllem mert csak ez az 1 darabb volt :( állítólag új volt de az ára 49 990 ft volt mosmár dühonghetek magamban hogy elhalasztottam bár teggnap tudtam meg ezt az akciót mára elvitték nemis tudtam volna felmenni érte <br>
    de azért köszi a segítséget mostmár tom mennyit ért az a tv :D