173
72 cm-es tv kellene.
  • BADE
    #121
    Majd szét kell nézni,eredetileg nem is akartam Tv-t,csak apa vasárnap azzal állított be,hogy most hozott egy újat.
  • Punkerwork
    #122
    öreged mindig is TV mániás volt
  • Ramore
    #123
    Nem segített a mosódáson a szervízmenűben nyúlkálás? Hívtál szerelőt végülis?
  • FrezeR
    #124
    sajna nem tudom a kombinációt amit be kell ütni hogy behozza ezt a szerviz menüt. szerelőt meg még nem volt lehetőségem hivni egyéb okok miatt. végülis milyen kombináció ez és honnan tudhatnám meg?
  • Ramore
    #125
    egy szerelőtől!
  • Ramore
    #126
    amíg garanciális, addig ingyenes!
  • Angyisz
    #127
    A 100Hz-es TV-k gyakori hibája a képfolyás, ezt a szervizmenü eeprom értékek visszaállításával tudod korigálni (pl.SAMSUNG szervízkód DISPLAY-MENU-MUTE-POWER)az eeprom értékek folyamatosan változnak különböző paraméterek között de FIGYELEM !!! ha ész nélkül állítod el az értékeket az életben nem állítja vissza neked senki általában a szerelők 3-4e forintot kérnek egy ilyen akcióért, mielőtt elálligatnál mindent írd fel egy lapra ha elbaxod vissza bírd állítani.
  • FrezeR
    #128
    értem, már csak egy láma kérdésem maradt, pontosan melyik gombokat és hogy kell megnyomnom?:) s utána minek kell bejönnie a képernyőn?
    köszi
  • Ramore
    #129
    amíg garanciális, addig ingyen is ki kell fáradnia a szervízes uraknak, ha már nem az, akkor van a köhögés
  • zizzenet
    #130
    Tisztelt kollégák. Nagyon fontos kérdésem volna, minden releváns vélemény/válasz érdekel.
    Filózom egy tévén, íme az adatai:
    Típus: Samsung CW29M66V
    Képátló: 72 cm
    Frekvencia: 100Hz
    (és még virtual dolby, időzár, 2 scart, programozott hang- és képbeállítások blablabla)
    Mindez 100 000 Ft.
    Nos? Vélemények?
    Előre is köszönöm.
  • FrezeR
    #131
    amint látod én is szivtam egy Samsung tv-vel a pontos tipusát most nem vágom fejből, de ez hasonló lehet a tiedhez amit irtál. szóval nézz utána alaposan a képminőségének.
  • BADE
    #132
    A miénk szar volt(130k-s),kettőt is kipróbáltunk,mindkettőnél ua. a szellemképes hiba.Sportadásoknál nézd meg a TV-t,mert a gyors mozgást nem nagyon bírja.
  • Punkerwork
    #133


    A héten mutatták be az LG Electronics legújabb csodáját: a világ első plazmaképcsővel integrált HDTV-jét. A készülék amellett, hogy rengeteg egyéb különlegességgel is rendelkezik, tartalmaz egy beépített high-definition digital video recordert (HD-DVR) is
  • Phat Smoker
    #134
    csinos kis darab!
  • Mike at home
    #135
    na igen, es mennyiert?
  • Punkerwork
    #136
    mire adás is lesz hozzá itthon addigra lemegy majd az ára :)
  • orkester
    #137
    Nekem is ilyenem van, csak nem "V", hanem "T" a típuszám vége. Nekem nem szellemképes, igaz gyors mozgásnál tényleg romlik az élessége, de szerintem nem zavaró. Egy dolog zavar, ha viszonylag halkan nézem az adást, hallani ahogy zúg...és ez nem tetszik.
  • avan
    #138
    sziasztok

    tv vasarlas elott allok. 150 brutto-ig max. 100 HZ-s kellene es 4:3 aranyu 72 centis. tudna valaki tanacsot adni? sokat olvasgattam ezugyben es egy pana 29px20-as mellett voksoltam eddig, de remiszt az a bizonyos "pumpalas" amit irnak errol. valakinek valami tippje?

    koszi, ciao
  • Alien
    #139
    Sziasztok, erről a tipusról van valakinek valami tapasztalata?

    Philips 32PW8620
  • attilabal
    #140
    Sziasztok. Én is gondolkodom egy Samsung CW29M66V 100Hz-s TV-n.
    Aki ilyett vett annak mindenkinek szellemképes?
    Frezer: Hívtál már szerelőt? Beállította?
    Ramore: Ezeket az infókat, hogy a szellemképesedés megoldható a szerelő álltal, ezeket honnan tudod? Tapasztalat?
  • edk
    #141
    Ezt egy masik forumba irtam anno a TV-rol:

    "Hi!

    En ezek kozul a samsung tulajdonosa voltam 3 napig.
    Roviden ami nem tetszett benne:

    1. A gyari beallitas szerint ugy szet volt huzva a kep vizszintesen, kb 3-4 cm mindket oldalon kilogott -> nem lehet allitani (viszonyitas keppen: a bal also sarokban levo 12-es logobol az 1-estol kezdve latszott a logo). Mondhatjuk, hogy ez gyari beallitas hibaja, de akkor is...
    2. A taviranyiton levo korben elhelyezkedo 4 "fo" gomb, ami a legtobb esetben a csatorna fel/le es a hangero fel/le allitasara szolgal, ennel nem. Ennel ezek csak a menuben navigalasra hasznalatosak, a csatorna es hangero gombok ezek felett vannak. Miert is tennek oda, ahova a tobbi gyarto, es ami a legpraktikusabb, hiszen a menut naponta 1000x allitja az ember, mig hangositani es csatornat valtani csak napi 1x?
    3. A teletextnek nincs memoriaja. A pofam leszakad. Az M64-es (ugyanez, csak 50hz-es) bezzeg tudja. Mellekesen megjegyzem, hogy a boltban ezt direkt ki akartam probalni vasarlas elott, de "nem lehet" cimszoval ezt kilottek, igy erre csak otthon jottem ra. (Tudom, minek vasarolok ilyen helyen...)
    4. A szamitogepet rakotottem es szelesvasznu filemet neztunk rajta. A gond: balrol nezve a kepernyo 1/3-anal volt egy olyan halvany feheres csik az egesz kepernyo magassagan, mint amikor a lezernyomtatobol kifogy a toner, es halvanyabban nyomtat. Itt ugyanilyen "hatas" volt, ami kb. 15 cm szeles volt.
    5. A jobb felso sarokban levo feher csatornalogobol 3-5mm-nyi piros kilogott. Ugy ertem, hogy a piros szin nem jo helyre volt "becelozva" a jobb felso sarokba.

    Egy elonyet lattam neki: egesz jo volt a kepe a fentiektol eltekintve."

    Ez speciel nem volt szellemkepes.
  • Ramore
    #142
    Tapasztalt hasonlót valaki?

    A tv-n, amikor bármelyik AV-ra rárakom a DVD lejátszót, akkor lejátszás közben 2db fekete csík van a háttérben függőlegesen a képernyőn. Egy félig szakértő ismerősöm szerint valami IC mehetett ki a tv-ben. Létezik szerintetek?
  • Punker
    #143
    passz :(
  • Ramore
    #144
    másik tv-n hibátlan a dvd képe
  • Réti Bika
    #145
    Egy kérdés a samsung szervízkóddal kapcsolatban: A távirányítón, hol van a display gomb? Bocsi, hogy Láma a kérdés, de százszor átnéztem és nem találtam. Előre is köszi.
  • Réti Bika
    #146
    Sziasztok,
    Nekem egy olyan kérésem lenne, hogy aki járatos a samsung tv-k szervízmenüinek kezelésében az írja le, hogy melyik pont mit jelent. A Tv-m típusa Samsung
    WS-32Z308P. Mindenki segítségét előre is köszönöm.

    Üdv: Réti bika
  • datango
    #147
    100hz
  • Cukros
    #148
    50 hz
  • Punker
    #149
    értelmes indokokat is mert ha gumit csináltok a topic-ból mennek a büntik!
  • Pharaoh
    #150
    100Hz, mert jobb a szemnek.
    50 Hz mellett mi szól?
  • BADE
    #151
    van itt olyan,akinek Samsung DNIE tech-es tv-je van?
  • Ramore
    #152
    Samsung terméket soha többé!!! Samsung álláspontja szerint a két fekete csík nem hiba, azaz a televízió rendeltetésszerűen üzemel. A szervizes megsúgta, hogy hiába küldöm el a fogyasztóvédelemre, ők is el fogják utasítani, mert már több ember járt így.
  • szilaard
    #153
    Hello!

    Szintén a disp gombot keresem a Samsung TV távirányítóján. Sajnos nem találom. Mi lehet ez?

    Kösz: Szilaard
  • fantoo
    #154
    Azt mondjátok meg inkább, hogy panasonic tx29ps12, vagy Samsung CW29M66V. Nem tudom melyiket válasszam. A panasonic-on mintha nem lenne olyan színtelt a kép és talán kicsit homályabb is. Pedig szivem szerint pana-t vennék, bizonytalan lettem.
  • Punker
    #155
    nekem Pana van és sokkal job bmint faterék samsung-ja
  • deep
    #156
    Tudnátok ajánlani egy 72 vagy 80 centis 16:9-es CRT tévét, ami meg tud jeleníteni HD jelet?
    Xbox360-hoz venném és nem akarok LCD-t, vagy plazmát az ára miatt.

    Létezik egyáltalán ilyen?:)
  • vg
    #157
    Ezt is be fogja zárni az okoska, mint a másikat...
  • RelakS
    #158
    miért zárná? Egy "okoska" pont ide irányította az arcot
  • Punker
    #159
    6 év alatt még nem volt ideje megismerni a fórum működését.....
  • kiwee
    #160
    hello!
    Samsung CW-29Z408PQ tv-röl szeretnék valami tapasztalatot,ha van valakinek,vagy esetleg tud valami konkrétat...emiatt a hülye elmosodás dolog miatt még igy 2006 derekán is azon töröm a fejem, hogy 50 v 100 hz....elég gáz....szoval, ha 100 hz lenne, akkor jo lenne sztetek ez a tv? elöre is köszi, Viktor