173
72 cm-es tv kellene.
  • lizi29
    #173
    Valaki segítsen!
    50Hz/72cm thomson tv-m nem tudom bekapcsolni egyik pillanatról a másikra.
    A jelenség az hogy egyszer kikapcsoltam, aztán a legközelebbi bekapcsolás már nem ment. A stand by lámpa sárgáról rögtön pirosra vált, párszpr még ezt megcsinálja, aztán semmi.Ha valaki tudna segíteni vagy van ötlete jó lenne.Van gyerekzár ezeken a tv-ken? Hogyan működnek?
    Köszi
  • Punker
    #172
    aha közben én is néztem pont ezt, a régi tévém megdöglött lehet fölösleges megcsináltatni, harmadlagos tv-nek meg elég nekem az 55-ös, csak hogy szóljon mellettem ha fórumozok :)
  • [NST]Cifu
    #171
    35 és 50 ezer forint között az 55cm-esek, olyan 75e Ft-ig a 72cm-esek, és úgy 80e Ft-től lehet 82cm-eset kapni.
  • Punker
    #170
    urak tök átlagos 55+ os CRT tv-k kb ára hol van most? madia markt stb honlapokon nincs ár kiírva.
  • Gunn69
    #169
    Hali, nem tudom mennyire halott ez a topic, azért talán egy próbát megér. Most készülök TV-t venni és nagy dilemmában vagyok. Kinéztem ezt a 106 centis plazmát, ami csak 1024*768-at bír. A kérdésem az lenne, hogy ha van Xbox360-am + töltenék le néha HD filmeket és gépről nézném TV-n, akkor ezek élvezhetőek lesznek ezen a TV-n is vagy érdemesebb lenne egy kisebb de nagyobb felbontásút venni? Köszi.
  • Munch
    #168
    Xbox-nak utolsó vacak tv-n is brutáljó képe van, csak itt az a baj hogy lapos képcsöves, azoknak meg elég gáz a képe.
  • Munch
    #167
    DVD-n beállítod hogy ne 4:3-letterbox, se 4:3-panscan legyen, hanem 16:9.
    Felskálázza full screeenre a képet, ezért nem lesz fekete csíkod alul-felül. Kb. ettől.
  • Prince of Máté
    #166
    Na egy kis láma kérdés.

    Az én tévém 4:3-as képarányú, és ha jól tudom a legtöbb TV adás is 4:3-as (kivétel a híresebb filmek)
    Na most láttam az Euronicsban egy 16:9-es arányú tv-t és a kép nyújtott volt, tvadás közben.
    Egy DVD filmnél biztos hogy nem lenne nyújtott mert általában szélesvásznú a kép.
    Ez mitől van?
  • Ramore
    #165
    xbox360-hoz minimum hdready, jobb esetben full hd képességű lcd tévé dukál
  • Spike Spiegel
    #164
    Sziasztok!
    Előre is elnézést kérek mindenkitől, hogy nem olvastam el minden hozzászólást a témával kapcsolatban, de gyors válaszra lenne szükségem, kinéztem egy tv-t és erről szeretnék tapasztalatokat gyűjteni. Ez lenne az: Samsung 29Z408PQ - 100Hz, 2 tuneres PIP, HD ready. Ha vkinek van ilyen kérem írja le a véleményét, nagyon megköszönném, ugyanis félrerakattam 1et és mielőtt megvenném, azért jó lenne róla tudni vmit, a nyers gyári adatokon kívül. Jah, még annyit, hogy XBox360-hoz ajánljátok?
    Előre is köszönöm mindenkitől!!!!
  • kirol
    #163
    Ó, most látom ez a TV csak 50 Hz-es?
  • kirol
    #162
    Venni szeretnék egy tv, és most ezt néztem ki:
    Samsung WS32M204D Plano 82 cm (32")
    Most akciós 40 ezerrel olcsóbb, mint a rendes ár, így 79900 HUF.

    Esetleg van valakinek ilyen, vagy mi a véleményetek róla.
    Én még élőben nem láttam, csak netem.
  • maffia79
    #161
    Sziasztok !
    KIváncsi lennék hogy ez a tv (LG 29FB5RNX) mit is tud!
    LG 29FB5RNX televízió
    29" FLATRON, Oldal hangszórós, Real Stereo, 2x12W, 100 Hz, Teletext, HD Ready (1080i/50Hz, 60Hz), Digitális zajcsökkentés, digitális fésűszűrő,XD Engine,Progressive NTSC,POP,Turbo Picture,1 komponens(480i/p,576i/p,720p,1080i)
    Ezek valós adatok 1 nem LCD/PLASMA tv -től?
    előre is köszi a választ!
  • kiwee
    #160
    hello!
    Samsung CW-29Z408PQ tv-röl szeretnék valami tapasztalatot,ha van valakinek,vagy esetleg tud valami konkrétat...emiatt a hülye elmosodás dolog miatt még igy 2006 derekán is azon töröm a fejem, hogy 50 v 100 hz....elég gáz....szoval, ha 100 hz lenne, akkor jo lenne sztetek ez a tv? elöre is köszi, Viktor
  • Punker
    #159
    6 év alatt még nem volt ideje megismerni a fórum működését.....
  • RelakS
    #158
    miért zárná? Egy "okoska" pont ide irányította az arcot
  • vg
    #157
    Ezt is be fogja zárni az okoska, mint a másikat...
  • deep
    #156
    Tudnátok ajánlani egy 72 vagy 80 centis 16:9-es CRT tévét, ami meg tud jeleníteni HD jelet?
    Xbox360-hoz venném és nem akarok LCD-t, vagy plazmát az ára miatt.

    Létezik egyáltalán ilyen?:)
  • Punker
    #155
    nekem Pana van és sokkal job bmint faterék samsung-ja
  • fantoo
    #154
    Azt mondjátok meg inkább, hogy panasonic tx29ps12, vagy Samsung CW29M66V. Nem tudom melyiket válasszam. A panasonic-on mintha nem lenne olyan színtelt a kép és talán kicsit homályabb is. Pedig szivem szerint pana-t vennék, bizonytalan lettem.
  • szilaard
    #153
    Hello!

    Szintén a disp gombot keresem a Samsung TV távirányítóján. Sajnos nem találom. Mi lehet ez?

    Kösz: Szilaard
  • Ramore
    #152
    Samsung terméket soha többé!!! Samsung álláspontja szerint a két fekete csík nem hiba, azaz a televízió rendeltetésszerűen üzemel. A szervizes megsúgta, hogy hiába küldöm el a fogyasztóvédelemre, ők is el fogják utasítani, mert már több ember járt így.
  • BADE
    #151
    van itt olyan,akinek Samsung DNIE tech-es tv-je van?
  • Pharaoh
    #150
    100Hz, mert jobb a szemnek.
    50 Hz mellett mi szól?
  • Punker
    #149
    értelmes indokokat is mert ha gumit csináltok a topic-ból mennek a büntik!
  • Cukros
    #148
    50 hz
  • datango
    #147
    100hz
  • Réti Bika
    #146
    Sziasztok,
    Nekem egy olyan kérésem lenne, hogy aki járatos a samsung tv-k szervízmenüinek kezelésében az írja le, hogy melyik pont mit jelent. A Tv-m típusa Samsung
    WS-32Z308P. Mindenki segítségét előre is köszönöm.

    Üdv: Réti bika
  • Réti Bika
    #145
    Egy kérdés a samsung szervízkóddal kapcsolatban: A távirányítón, hol van a display gomb? Bocsi, hogy Láma a kérdés, de százszor átnéztem és nem találtam. Előre is köszi.
  • Ramore
    #144
    másik tv-n hibátlan a dvd képe
  • Punker
    #143
    passz :(
  • Ramore
    #142
    Tapasztalt hasonlót valaki?

    A tv-n, amikor bármelyik AV-ra rárakom a DVD lejátszót, akkor lejátszás közben 2db fekete csík van a háttérben függőlegesen a képernyőn. Egy félig szakértő ismerősöm szerint valami IC mehetett ki a tv-ben. Létezik szerintetek?
  • edk
    #141
    Ezt egy masik forumba irtam anno a TV-rol:

    "Hi!

    En ezek kozul a samsung tulajdonosa voltam 3 napig.
    Roviden ami nem tetszett benne:

    1. A gyari beallitas szerint ugy szet volt huzva a kep vizszintesen, kb 3-4 cm mindket oldalon kilogott -> nem lehet allitani (viszonyitas keppen: a bal also sarokban levo 12-es logobol az 1-estol kezdve latszott a logo). Mondhatjuk, hogy ez gyari beallitas hibaja, de akkor is...
    2. A taviranyiton levo korben elhelyezkedo 4 "fo" gomb, ami a legtobb esetben a csatorna fel/le es a hangero fel/le allitasara szolgal, ennel nem. Ennel ezek csak a menuben navigalasra hasznalatosak, a csatorna es hangero gombok ezek felett vannak. Miert is tennek oda, ahova a tobbi gyarto, es ami a legpraktikusabb, hiszen a menut naponta 1000x allitja az ember, mig hangositani es csatornat valtani csak napi 1x?
    3. A teletextnek nincs memoriaja. A pofam leszakad. Az M64-es (ugyanez, csak 50hz-es) bezzeg tudja. Mellekesen megjegyzem, hogy a boltban ezt direkt ki akartam probalni vasarlas elott, de "nem lehet" cimszoval ezt kilottek, igy erre csak otthon jottem ra. (Tudom, minek vasarolok ilyen helyen...)
    4. A szamitogepet rakotottem es szelesvasznu filemet neztunk rajta. A gond: balrol nezve a kepernyo 1/3-anal volt egy olyan halvany feheres csik az egesz kepernyo magassagan, mint amikor a lezernyomtatobol kifogy a toner, es halvanyabban nyomtat. Itt ugyanilyen "hatas" volt, ami kb. 15 cm szeles volt.
    5. A jobb felso sarokban levo feher csatornalogobol 3-5mm-nyi piros kilogott. Ugy ertem, hogy a piros szin nem jo helyre volt "becelozva" a jobb felso sarokba.

    Egy elonyet lattam neki: egesz jo volt a kepe a fentiektol eltekintve."

    Ez speciel nem volt szellemkepes.
  • attilabal
    #140
    Sziasztok. Én is gondolkodom egy Samsung CW29M66V 100Hz-s TV-n.
    Aki ilyett vett annak mindenkinek szellemképes?
    Frezer: Hívtál már szerelőt? Beállította?
    Ramore: Ezeket az infókat, hogy a szellemképesedés megoldható a szerelő álltal, ezeket honnan tudod? Tapasztalat?
  • Alien
    #139
    Sziasztok, erről a tipusról van valakinek valami tapasztalata?

    Philips 32PW8620
  • avan
    #138
    sziasztok

    tv vasarlas elott allok. 150 brutto-ig max. 100 HZ-s kellene es 4:3 aranyu 72 centis. tudna valaki tanacsot adni? sokat olvasgattam ezugyben es egy pana 29px20-as mellett voksoltam eddig, de remiszt az a bizonyos "pumpalas" amit irnak errol. valakinek valami tippje?

    koszi, ciao
  • orkester
    #137
    Nekem is ilyenem van, csak nem "V", hanem "T" a típuszám vége. Nekem nem szellemképes, igaz gyors mozgásnál tényleg romlik az élessége, de szerintem nem zavaró. Egy dolog zavar, ha viszonylag halkan nézem az adást, hallani ahogy zúg...és ez nem tetszik.
  • Punkerwork
    #136
    mire adás is lesz hozzá itthon addigra lemegy majd az ára :)
  • Mike at home
    #135
    na igen, es mennyiert?
  • Phat Smoker
    #134
    csinos kis darab!